Záhlinice

Fotbal o třech poločasech

29. října 2007 v 13:18 | Dandelka
Tak jsem se s Ráďulkou, Aldou a Balunkou vypravila na fotbal. Hrál se zápas Záhlinice - Chvalčov v Hulíně. Nejdřív se mi moc nechtělo tam kdesi zmrzat, ale tak doufala jsem, že se Ráďa dostane na trávník, tak jsem se jela mrcnout.
A jestli to stálo za to? Mno jak v čem.. Podle výsledku ani moc ne, ale závěr zápasu byl preciózní. Se jen tak nevidí:)
Mno tak jsem tam tak dojeli, rozložili jsme si deku (konečně jsem ji nezapomněla). Baldík chvilku koukala jako správnej divák
pak si z nás dělala průlezku a nakonec usnula, protože jí to očividně nebavilo.
První poločas byl nuda ( všichni prominou..) ale druhej už byl záživnější. V 58. minutě šel na hřiště Raďa, tak se bylo aspoň na co dívat.
Přece jenom už se těšil.. A my s Balčou měly radost s ním:)
Druhej poločas ( :o) ) utekl jak voda. Na druhý poločas se přišel i podívat ----- nevím jak se jmenuje, ale hraje za Záhlinice a v zápase proti Hulínu mu zlomili nohu - snad ho poznáte aspoň podle fotky:)
Deset minut před koncem pan rozhodčí dal pomeznímu pokyn nastavit dvě minuty. Trochu jsme se divili, že je to hodně předčasné, ale budiž (asi věděl, co dělá:D) O to víc nás ale překvapilo, když za ty dvě minuty odpískal konec. Nejen trenéři, ale i fanoušci mu dali hlasitě najevo, že do konce zápasu je ještě času a času. Jedna půlka tvrdila, že jednou odpískal konec, tak má být konec, druhá to chtěla dohrát. Nakonec se teda hrál ještě " třetí poločas - nebo třetí třetina".. V té se neudálo už nic závratného a když po druhé odpískal konec zápasu, diváci nechtěli odejít s tím, že možná se bude hrát ještě čtvrtá:) Ale ne - pan rozhodčí překvapil a byl to definitivní hvizd:)
Jinak k zápasu:) Chvalčov nám dal dvě jakýs takýs branky (jednu po naší neproměněné penaltě - prostě nedáš - dostanes - fotbalový zákon). A Záhlinice neproměnily ani jednu ze dvou penalt (viz videa), takže konečný výsledek 0: 2 ( 0:1) Zbytek TADY

Žlutá karta pro Chvalčov
Když se Balča nudila...
Když se dvakrát nezdaří - a pokaždé na jiné straně...
1. penalta
2. penalta ( je to všechno jen z foťáčku.. natáčeli to ale všichni.. na mobili a na co měli u sebe:D)
Tak jak to bude s tím koncem? Už nebo se bude hrát třetí poločas?
Mno a jak jsme tak byli všichni promrzlí, tak jsem si v autě zatopili .. a foukalo nám to krásně na nohy.. a ...
Ale nakonec nás zdárně dovezla domů:

Nová rubrika:)

7. srpna 2007 v 12:23 | Dandelka
Tuto rubriku jsem založila, protože Kari přestoupil minulý týden do Záhlinic, tak abysme to tu měli všechno pohromadě:)

V sobotu 4.8. 2007 se v Záhlinicích uskutučnil fotbalový turnaj (jak už jsem zmiňovala v předchozím článku) nazvaný Memoriál V. Šustra a L. Nováka. Místo původních 4 týdmá se nakonec turnaje zúčastnily pouze tými tři a vzájemné zápasy skončily násleodvně:
Záhlinice - Tečovice 0:2 (0:0)
Tečovice - Bezměrov 6:1 (asi)
Záhlinice - Bezměrov 4:1 (3:0)
První místo tedy obsadily Tečovice, druhé Záhlinice a Bezměrov skončil poslední.. (někdo to být musel)
Druhý Kariho zápas se uskutečnil v neděli od pěti hodin na hřišti v Chvalčově, kde fotbalu mohla přihlížet přibližně stovka diváků a několik psů, včetně Balušky.
Chvalčov - Záhlinice 3:0
"První gól nečekaně nepokrytá standartka. Druhý gól krásná individuální chybička. Třetí gól nečekaně nepokrytá standartka.
Mno máme týden na to se vzpamatovat."
Moje první fotečky Kariho v dresu Záhlinic:)
Doufám, že se jim další zápas, který je čeká na domácím hřišti v Záhlinicích už tuto neděli 12. 08. od půl paté proti Lubné podaří podstatně více:) Tak se přijďte podívat a některý tým podpořit:) My tam s Balů budeme:) Zdarec:)
Balů sleduje a fandí:) Ale moc dlouho ji to nebavilo:(