Ehe...?:)

Sraz veteránů v Kroměříži

15. srpna 2011 v 21:30 | Dandelka

Když jsme v poledne dorazili ze Zlína, rozhodli jsme se, že se vydáme na náměstí, kde byl sraz veteránů:) Nakopli jsme Betku a jelo se:) A že to byla naprostá pastva pro oči asi ani říkat nemusím.


Podívali jsme se na všechny autina a motorečky a jakmile odjeli na jízdu Kroměříží, my jsme se zastavili ještě na zámku na výstavu Karla Franty (a musím podotknout, že některé obrázky bych si tedy pověsila v pokoji hned - hlavně ty čertovské) a vrátili jsme se akorát na vyhlášení výsledků:) Fandili jsme Elišce a Míšovi a v a kategorii motocyklů - komu jinému než červené jawe?:)


Co dodat? Asi nic - obrázky poví víc:) TADY (malinka, malinka)Večer jsme to zakončili Mamma Miou. A moje Baluška byla poprvé v kině, a zvládla to naprosto špicově:) Moc se ji to líbilo:)

Pobavilo mě.. Proč učitelky pijí?:D

6. listopadu 2010 v 14:32 | Dandelka
žena
najdi X
zvířata na Antarktidě
vysoký tón

Velikonoční perníčky

24. března 2010 v 12:48 | Dandelka
žlute
zelene
oranzové
modre

200 dm3 dechu:)

27. února 2010 v 19:54 | Dandelka
Líbilo se mi:) Doporučuji:)

Adélka:)

19. února 2010 v 21:48 | Dandelka
Jsme dostali ve škole za úkol vyrobit hračku:D No to bylo:) Já s mýma levýma rukama:) Tak jsem šla do knihovny, napůjčila si milion knih v domnění, že nějakou hračku, kterou bych zvládala i já tam najdu:) Ale chyba láááávky:)
Vybrala jsem si panenku z vlny:) Vypadala docela jednoduše..:) Tak jsem ve škole začali robit:) Děcka takováá zrůda mi z toho vylezla:) Napřed jsem ji chtěla pojmenovat Eliška, ale to by se pánčelka asi urazila, tak jsem ji pojmenovala Adélka:) Jelikož nešlo ani vidět, že je to panenka, tak jsem "to" určila jako "věc", která nejde poznat, a tak bude dětem rozvíjet fantazii:D Spíš jak panenka vypadala jak vodník:)
Než jsem dojela domů, upadlo ji oko:( Bratr ji jako dárek k narozeninkám odmítl, Marťa si klepal na čelo a maminu popadl záchvat smíchu jaký jsem už dlouho nezažila..:) Přišla se na moji zrůdičku podívat ještě třikrát a nikdy nevydržela a vyprskla smíchy:(
Tak mi to večer nedalo, a pustila jsem se do nové panenky..:) Není to eňo ňuňo..ale už se jí dá říkat panenka Adélka.. Ty nožky má ještě trošku jak anorektička, ale hold, měla v hlavě malou díru:D

Poupata z Lubné:)

29. dubna 2009 v 22:17 | Dandelka
Děcka jak jsem nemohla:D parááááda prostě:) To musíte taky vidět:)

Jak ten čas letí...

15. února 2009 v 18:21 | Dandelka
Kor v poslední době si toho nějak všímám.. Byla jsem na střední..znala jsem ročník pod sebou, pár lidí ještě z nižsího.. a už jsou všichni na vysoké... Taky jsem si teď trhla krásnej trapas, když jsem Tomovi gratulovala ke zkouškám a uklidňovala ho, že prvák je sítem a druhák bude fajn:) Zchladil mě odpovědí, že už ale ve druháku je:) trapas:)
Mno a co špunti - Adámek, Mára, Ondra, moje Kajuška.. taky už jsou to maturanti..letos v květnu to vypukne
První mima, co jsem hlídala, jedna je ve třetí třídě, druhá nastoupila letos do první..
Brácha teď nastoupil na střední a příští rok maturuje...
Moje Simča.. furt byla tady..někde kolem se tu tetelila vrtěla, všude ji bylo plno a najednou ona už je taky v čoudu..
Děcáni, co byli zároveň jak já se rozprchli do celé republiky na školy..
Jedna spolužadna ze základky zakotvila ve Španělách, druhá porodila mimo:) A třetí - ale ta byla ze střední - se vdala..
Teď jsem hlídala Lukóša a potkala jsem kámošku, se kterou jsme pařívaly na Lubné... Čertica jak drak a táhla kočár se sedmiměsíční Nikolkou..

Děcká stárnem

Květináč:)

18. ledna 2009 v 15:02 | Dandelka
Prostě dokonalost sama:)

Schéma problému

15. ledna 2009 v 19:29 | Dandelka

Řetězové dopisy..:)

14. ledna 2009 v 8:19 | Dandelka
Rozhodla jsem se o nich napsat, resp. si na ně postěžovat:)
Sama jich dostávám, dle mého názoru, dost, ale vím, že jsou lidé, kteří jich dostávají mnohem víc. Abych se přiznala, nechtěla bych mít jejich e-mailovou adresu:)
Je spousta krásných prezentací s obrázkama s přírodou, před Novým rokem mi došel kalendář na rok 2009 s obrázky Anne Geddes - prostě nádhera:) Nebo ty legrační prezentace se zvířátky v různých pózách:)
Kolikrát se u toho zasměju, fakt pobavím, ale co mě rozčílí na konci každého takového e-mailu: Pokud nepošleš tento dopis do pěti vteřin stu lidem stane se to a to.. ale když ho pošleš aspoň deseti lidem budeš deset let šťastná:)
Jen na to myslím a jsem naštvaná, nechápu jak si někdo může dát tolik práce s vyhledáváním těch rkásných obrázků, s tvorbou prezentace a pak to "pose.." takovým dodatkem.. Já bysem za to liskala..:) Žádnej e-mail mi nebude přikazovat, co mám a co nemám dělat:D
Nebo mi teď došel krásnej e-mail o tom, jak si máme všeho vážit, že žádné zítra nemusí být, a proto máme na sebe drahej parfém stříkat i když jsme jen doma - určitě to znáte.
Poslala jsem to dál, protože se mi to líbí, ale vy, kdož jste to dostali, jste si asi všimli, že ty krávoviny, ať to pošlete dál milionu lidem tam nejsou - smazala jsem to:)
A je mi jedno jestli ten dopis koluje rok nebo padesát:) Protože věřte tomu nebo ne, ale některé dopisy kolují dýl, než je znám internet a kotel z nich pochází z nejchudších zemí Afriky, kde neví, co to je počítač, na tož internet:)
A co mi taky zvedne mandle, když je tam napsané: a pošli to deseti tisícům lidí a pošli to taky mě, jeslti mě máš ráda:) Pak takovej dopísek, ať je sebehezčí nepošlu ani za zlatý prase, protože abch pak měla e-mailovou schárnku zaliskanou jedním mejlem, toš kde jsme:) Když si ho přečtu jednou, nemusím si ho číst milionkrát.
A vy, kteří mi něco takovýho pošlete:) Většinou vracím větu: Mám tě ráda:D (pokud je to pravda) a nebo se nedočkáte ničeho, ale ráda vás mám stejně:)
Mimochodem..došel mi e-mail, s tím, že nějaké děťátko trpá vážnou nemocí s divným názvem.. a když ten mejl přepošlu celém světu tak on se uzdraví, protože za každý poslaný e-mail dostane určitou částku.. Tak mi to nedalo a hledala jsem tu prapodivnou nemoc na internetu.. Vážení, žádná taková nemoc neexistuje:) Takže.. zasmějme se, když můžeme, ale nevěřme všemu co vidíme, víte jak se to říká:Inteligentní lidé vědí, že lze věřit jen polovině toho, co slyší. Velice inteligentní vědí které polovině
Jooo a když nemám čas, tak čtu jen ty "vážné" e-maily a teď jsem si četla "srandičkový", co mi došly někdy v lednu loňskýho roku:D Takže některým odpovídám třeba teprve teď:)
Tak já jen tak, kdo mě znáte, ať víte, a vy kdo mě neznáte, tak ať víte taky:)
Holalí mějte se fajn:)
 
 

Reklama