All about my friends

My mummy Moogwy

4. ledna 2006 v 23:56 | Dandelka
Jiříček.. Drobek můj zlobivej:) Toho klučinu znám.. heeej..mooooc dlouho.. Jako..tak .. deset let určooo:) My jsme totiž byli nadaná dítka a vzdělávali jsme se oba ve hře na flétničku a na klávesky, a tak se stalo nestalo, že jsme každej týden spolu trpěli hodinu v nenáviděné nauce.. Ale to si moje mumijka určo nepamatuje.. ale já nezapomínám:) Jenže.. přešel rok, nauka skončila, a z nás se stali velcí lidi:) A tak jsme se potkali až na střední. Bohužel ne ve stejně třídě, pže to by byl fičák, to vám řeknu, ale aji tak.. to stálo za to.. Přestáfky to všechno jistili.. Každou lumpárnu:) A pak si myslel, že na posledním zvonění ho ušetřím, pže je kámoš.. Prej on mě ušetří na jejich.. Lol.. Když oni měli cinknání..tak já se "učila" v hospodě:))
Moogwy.. to je moje srdíčko, které mě moc rádo děsí.. On se prostě zachumlá, aby ho nebylo poznat, všechno řekně Péťovi a na mě děla baf.. Mno kdo by se nelek? Já teda jo.. a moc.. málem jsem před ním začala utíkat.. Bojíííím:)
Mno neee.. to ne.. neutíkat.. protože to bych byla pěkně blbá, utíkat od tak úžasnýho, krásnýho, milýho, hodnýho kluka, kterým Jiříček je.. Je to moje slunietko a já bych ho nedala, pže ho mám moc ráda, a proč ho mám ráda? protože je férovej..a to se cení...:) A hlavně.. STR8..rlz... Ví, co Amálka ráda čmuchá (neee, že se potřebovala vysmrkat ty teleeeeee) Viva Mummy:)) *o:p Tfoje přísafka:D

Faraonek

4. ledna 2006 v 22:57 | Dandelka
Letem světem.. Napřed jsem ho měla za pěknýho, ale namyšlenýho klučinu, pak jsem ho neměla vůůůůůbec ráda (jenom nevím proč), a teď mi připadne jako docela fajne klučík.. Měla jsem tu čest si s ním párkrát pokecat.. Veřejně přiznávám, že jsem mu nevěřila ani zbla z toho, co mi řekl... Teď toho solidně lituju, pže vím, že jsem mu křivdila, pže mi neřekl jedinou hovadinu.. Všechno, ač se to zdá divný, byla pravda.. Prooomiň Ady:)
Letos o prázkách jsem s ním semo tamo byla venku.. a semo tamo se s ním dalo i pofídat..:)) Ofšem.. nejlepší akcička bylaaa- výlet do Zlínka..:)) Veget ve žvýkačce v parku, koupě krásných trenclí a následné kodrcení vším možným, abysme se dostali domu:))) Díky za skvělou společnost..:) Na rovinu říkám, že "teď" jsi mě překvapil nejvíc... Ale všechno, co se děje, mě hřeje u srdíčka..:) Díky za ten pocit, díky za důvěru a promiň za ten začátek.. Přeju Ti do života jenom samý štěstíčko a lásku..a zůstaň tak prímovním klučíkem, jako jsi teď.. Mám Tě ráda.. a to jako fakt:)
P.S. Tato fotka..mam padnej důvod ji sem dát.. Na této fotce je proste Adámek.. Mám nějaký ješte v jiné galerii..ale tady uvidíte nejvíc skutečnýhoAdámka.. jeho oblíbená kšilcna, hadry a hlavně.. šibalský úsměvek.. TADY toto je Faraoneeek:) *o:p

Lentilka

2. ledna 2006 v 20:02 | Dandelka
Moje sladké kokinko, které mě má prý rádo:) Ráda tomu věřím, protože něčemu tak krásnýmu věřit chci:) Lentilka.. juu..jak on se vlastně jmenuje jménem?:) (Uš vím.. prej Honzík) Vím, že mu říkaj Káďa, ale pro mě už to navždycky bude Lentilka:) Možná, že bych ho vubec neměla mít ráda, ale ono..jaxi.. mám:) Já nevím, prej ho znám kotel dlouho, z nějakých zábav, a jak hraje za Bařice (jo..už jen kvůli tomu bych ho něměla mít ráda:D ) ale ani ne.. Co si pamatuju, tak poprvý jsem ho pěkně sprdla na Lubné po nějakým zápasku... Ani tam nehrál, ale viděla jsem ho týden před tím hrát v Ratajích, kde to prostě projeli:) a on si tam po zápase přede mnou klidně zapálil... Taxi tak stál v té Lubné, pokuřoval a já se do něj pustila, co je to za sportovce, když hulí jak fabrika, ať se potom nediví, že prohrávají.. Chvili na mě hleděl jak tele na nový vrata, pak to vypadalo, že mi jednu ubalí a nakonec tiše tipl cíčko a šel pryč. Ale od té doby mě na každým zapasku aspoň pozdraví.:)
Jooo..ještě jsem chtěla vysvětlit tu Lentilku:) Kdo si myslí, že je to proto, že Káďa papá lentilky..tak ten nemá tak docela pravdu.. O jeho stravovací návyky se nezajímám, takže vám to nemůžu potvrdit ani vyvrátit..:) Tato přezdívka vznikla na zápase letos o prázdnínkach.. Bylo to na jejich domácí půdě, kdy nastoupili s podplaceným rozhodčím proti Těšnovicím.. Zápasek sice vyhráli (mno.. tak.. upřímně.. Lentilka zase tolik práce neměl) .. Mno..bylo to hned před zápaskem, když nastoupila na hřiště obě družstva... stál.. tým Těšnovic, jejich kapitán Tomášek pan rozhodčí, pak Kari (kapitán Bařic) a hned za ním Lentilka.. a tady je vysvětlení.. Neměl nějakej "normální" dres.. ale byl takovej.. puntíkatej bo jakej.. a z dálky prostě vypadal jak obal od Lentilek.. A tak vznikla Lentilka:) Viva Lentilka :-*
P.S. Stejně jako jsem poděkovala Karimu.. Díky i Tobě za tělesnou podporu na listopadové zábavě.. Chtěla jsem hned ten druhej den ráno na ICQ, ale žaludek a hlavička mi to nedovolili:) Kuji moc:) Poslední otázka.. Došli jsme do té hospody, nebo ne????:D

My princess Petka:)

2. ledna 2006 v 19:40 | Dandelka
Bohužel, k této princezně toho moc nenapisám, protože ji znám "pouze" z chatu.. Lajf sem ji viděla jen asi třikrát a to vždy jedna z nás spíchala, tak jsme se akorát pozdravily... Ale tady..mezi svými kamarády ji MUSÍM mít, protože je naprosto fantastická.... Je to krásná (a navíc moooc chytrá), hodná, milá princezna se zlatým srdíčkem, která se nádherňoučce usmívá... Mám na leden slíbený čajíček s ní, tak už se moc těším až pokeckáme v reálu... :)Jsem náhodě vděčná, že jsem se s touto úžasnou osůbkou seznámila a každýmu bych přála, aby se mu živůtkem, alespoň mihl, takto krásnej (nemyslím jen zevnějškem) človíček, jako je "moje" Peťulka..
Aaa.. Peti.. my se nedáme.. nikdo nás nebude trápit. Život je jen jeden, aspoň tendlencten je jen jeden..tak budem žít a nejen existovat a vydejchávat jiným kyslík..:) Life is fun:) Don´t worry.. be happy my princess:) q:o****

Tomííí.. my friend with beautiful smile:)

2. ledna 2006 v 19:31 | Dandelka
Tomášek.. Tak na tomto klučíkovi mi fááákt děsně záleží... Je to totiž to nejusměvavější sluníčko na světečku širém velikém.. Má to jenom jednu nevýhodu, i když se na něj chcete zlobit, tak to prostě nejde, protože ten úsměvek, nebo psí kukuč, vás úplně odzbrojí:)
Tomáška jsem poznala na zábavce, v dobách, kdy ještě hájil ty nejkrásnější barvičky:) Žlutomodrá kombinace mu strašně slušela ( i když.. co mu nesluší, že?:))
Tomáš.. sladké, usměvavé zlobidlo, se kterým je pořád legrace.. Dokonce i u doktora, na rentgenu, když papká a všechnu mu padá z pusinyy, když se něčeho bojí, když počítá (no.. ten límec, co jsem kvuli tobě nosila..ten Ti ale neodpustím..)...
Před Vánocema jsem se za Tomem musela stavit doma.. Počítala jsem to na čtvrt hodinky.. Než vytáhnu autiko, dojedu k Tomimu, předám CD a dojedu:) Ale čtvrt hodinka to nebyla.. Přestože kosa jak z nosa ( ani na kafe mě nepozval:D ) kecali jsme spolu venku doooost dlouho.. Mno..kecali.. já kecala..Tom se jenom smál:) Byste nevěřili jak je slaďouškej, když se usmívá:) Zamilovat se do něj.. resp. do jeho úsměvu.. no problema:) Úsměvek má ale po mamince:)
Jo..a hodnej ten kluk je, jenom když něco potřebuje..:) Že?? Třeba koupit flašku:) Aspoň, že si pro ni sám dojede...
Akorát jsem nedávno zjistila, že jsem Tomáškovi krapet ublížila tím, že melu tak, jak mi zobák narostl, a neohlížím se napravo nalevo.. Potom jsem nevěděla, co se děje, že už se mnou není takovej kamarád, jako dřív.. Naštěstí mi to pěkně naservíroval..a já jsem jenom ráda, protože vím, že si na tu nevymáchanou pusenu musím dávat pozorek.. Vím, že když se Ti tu zlato, omluvím, budeš se na mě zlobit ještě víc, ale já prostě musím.. Protože mě to opravdu mrzí.. Mám Tě moc ráda a nechtěla bych o tebe přijít kvůli takové "blbině".. Vím, že jsi mi odpustil... a moc moc moc Ti za to děkujuuuu:D :D
A jak se vrátím..sezona bude v plné parní, tak ja zase dojedu, ju?:) A letos dáte Bařičákům na prdeeel:) Jenom si dávej pozorek na kotník:)
Aaaa.. nezapomeň, který voňafky jsem Ti vybrala, ať mám co čmuchat:) Hlavně buď pořád takovej jakej jsi, se všemi klady i zápory, protože právě kvůli těmto vlastnostem Tě mám tak moc ráda:) A i když je se mnou občas k nevydržení a seru Tě, jak mi velmi často opakuješ, zkus to vydržet:)

Scruátko

2. ledna 2006 v 19:28 | Dandelka
Radeček.. Toho kluka znám dooost dobře, a zároveň o něm nic nevím.. Je to složitý staf, a sem tam mě to mrzí, ale mám u tohoto klučíka pocit, že ho pochopit ani nejde:)
Mrzí mě na něm nejvíc to, jak často má smutnou náladu.. Ovšem, potom když je veselej, tak to stojí za to.. Má moc krásný úsměvek, do kterého by se nejedna slečna mohla zamilovat, ale musí vědět, na kterou se smát a hlavně se smát častěji:)
Radeček.. moje nejlepšatější garde na zámku.. Sice stráášně vysoké ( i kdybych šla na chůdách, tak to asi nedám) ale nej:) V saku ho můžete vidět strááášně často a taky .. co by ne??. Je to fešák:) a já měla tu čest, že mě na zámek vedl právě on:) Kuji kuji kuji.. Úpě živě ho vidím jak si vede nevěstu k oltáři:) To bude podívana:) .. Sice nevím, kdo to bude.. ale myslím, že s Radečkem se ta slečna bude mít mooooc dobře, protože je to človíček který své srdíčko věnoval svým přátelům.. Měl by sis ale uvědomit, že bez srdíčka se žít nedá, tak by sis ho měl kousek nechat i pro sebe.. my Tě přeci máme rádi... tedaaa.. aspoň já.. a moc:) Muck:)

Myrra... Mr. Somebody

2. ledna 2006 v 19:26 | Dandelka
Tak tady.. co napsat? Kdo Myrru nezná..můžu psát, co chci.. a stejně to bude k ničemu.. Tohoto ďábla musíte poznat na vlastní očička..:)
Nejdřív jsem poznala jeho sestřičku Lenulkku, mno a pak samotnýho Myrru.. Letošní prázdniny jsem toho s ním zažila nemálo.. Hvězdičky na střeše, večírek u Amálky:), nejeden Oskolek, Plešovec ( o před Plešovcem a po Plešovci), výlet do Zlína, kde jsem sháněla práci, fotbalovej trénink Piškulátek.. Mno.. Myrra..:)
Je pravda, že když toho má v sobě moc.. tak bych ho nejradši nakopala do zadku, protože děla voloviny, ale jinak je to naprosto fantastický človíček...Je pohodovej, i pohotovej, ftipnej, milej (jo..milej..sem tam mu to fakt jde)... Akorát.. to jedno období.. to Ti, broučku fakt nezapomenu..:) Vím, že se mě to netýkalo..ale víš jak.. Nezlob se, za to jaxem se chovala.. ale nasral jsi me festovně..:) Ale už dobrý, ju?:) Doufám, že kamarádi:) Napořád:) Nečekala bych, že to tu tak napíšu..ale jsi faaakt hooodně vpohodě a fakt Tě mám moc ráda:) tak si toho važ a žádný kraviny, nebo Ti už nikdy neudělám zapíkaný rohlík:) Vím, že Ti asi nechutnal, ale snaha se cení, ne?:) *o:p

LLiCon.... :)) super boy:)

2. ledna 2006 v 19:23 | Dandelka
Pecaaaaa.. tak toto je ten nej Peca jakýho znám:) Sice mě nazlobil tím, že si nechal ostříhat sfoje nádherný vlásky, ale naštěstí to nic nezměnilo na tom, jaký je:) a vlásky pomalinku hezky dorůstají:) Pecu jsem poznala.. kdysiii dávno:) Néé..tak náhodou.. to vím úpě přesně... :) bylo to v březnu loňskýho roku..:) S Evulou jsme si udělaly velkou štaci po km hospodách a tak jsme mírně naladěné skončily až na Oskole. Hned u vchodu si mě odychtl Merlinek, vzal Pecu a Adu a táhl mě kamsi pryč:) Cíl naší cesty byl u jedné popelnice.. Vážně jsem netušila, co se bude dít.. ale pak kdosi z nich odběhl..a donesl ze sněhu cosi na pití:) Ne cosi...) Pamatuju si to přesně.. ale ta kombinace.. dělá se mi z toho zle ještě teď... Rum, který jsme zapíjeli citronovou sodofkou.. teda.. jako.. rum samotnej fakt nepiju, a kor ještě se sodofkou.. mno.. prostě mě ti kluci zkazili:) Pecu si toho večera pamatuju fakt jenom matně.. Ale potom mě začal zdravit na netíku a nakonec jsem zjistila, kdože tento mladej pán je:) A zklamaná jsem opravdu nebyla:) Pak jsem s ním a jeho "kumpánama" zažila ještě pár akciček, letos jsme se byli podívat na motorky a autíka na námku, že, Peco?:) Moc se mi líbí, že jedinej nezblb úpě z těch nicku a dokáže človíčku říct jménem.. Nevím, kde k tomu mýmu přišel..ale fakt si toho hodně cením.. protože aji když je to jenom napsaný, od Pecánka to "zní" moc pěkně:)
Bohužel ho nevídám moc často a to mě moc moc moc moc mrzí, ale Peťo.. mám Tě obrovský ráda:) Vlastně ani nevím proč.. ale sem tam je s Tebou fakt sranda:)

Pretty miss

2. ledna 2006 v 19:13 | Dandelka
Ajinka.. slečna moje milovanááá:) Ájušku jsem poznala taky na chatu, pak na mě jednou bafla u automatu na čokoládu ve škole a já se málem požbryndala a od té doby je to moje kočenka:) Strašně krásné, fantastické, něžné, usměvavé, kamarádské a laskavé stvořeníčko, které se pořád nádherně směje a rozdává všem jenom radost:)
Mám pocitek, že u Ajinky se ale pravidelně střídá období radosti a smutku, ale pořád tak nějak doufám, že ta radostnější období se jí drží mnohem dýl.. Je to taky jedna z princezen, která mi ve škole zkracovala přestávky tím, že jsem si s ní mohla vypít čokoládku a hezky popovídat.. Nikdy na ty časy nezapomenu, uvízly mi v srdíčku a zůsanou tam navždycky schované... :)
Ajinko.. Mám Tě moc moc moc ráda a do života Ti přeju jen to nejlepšatější, ať Ti klape ten kamaráčoft se zvířátkem, ať Ti to vyjde s nějakým hodným klučíkem, který si Tě zaslouží a máš cestičku životem posypanou samým štěstím :-*

I want to tell you.. wow:)

2. ledna 2006 v 19:05 | Dandelka
MadmoiselleSatine.
Satinka.. tuto holčičku znám z Xka... A můžu vám říct jediné.. wow:)
Nejen, že je strašně krásná, ale hlavně je kamarádská, mladá, milá, hodná, úžasná, perfektní, dokonalá...mno prostě slečna z Madmazelova:) A kdo ji nemá rád, ten je prostě divnej:)
Přestože Satinka nepochází z KM, myslím, že většina lidiček ji za kroměřížačku považuje.. Zúčastňuje se všech významně větších akciček..a to aktivně.. ne jak my, lenoši koměřížaci, pasivně...
Bohužel.. Saty patří do mé dřívější éry chatování.. Kde jsou ty doby, kdy jsme spolu prokecaly hodiny na chatu???? To jsou loňské sněhy...:( Bohužel.. ani když je v KM tak není moc času.. Když ona je tak úžasná, že se tady o ní lidičky perou, aby ji měl každý aspoň na chvilinku pro sebe:) A já se ani nedivím:)
Když začínala letošní (mno.. dnes už vlastně loňská) miss kml, bylo mi od začátku jasné, kdo vyhraje.. Satinka.. Neměla konkurenci, protože této slečně se prostě vnější ani vnitřní krásou nikdo nevyrovná:) Však Saty sama věděla, že jí fandím od samého začátku:)Beruško, mám Tě pořád tak moc ráda, jako když jsme se poznaly a jsem straaašně ráda, že Tě znám...:) Buď KM tak věrná jako dosud a já budu věrná Tobě:) A věř, že všechno zlé, je k něčemu dobré.. Přeju Ti, ať jsi v životě strašně moc šťastná, nebo radši.. ať jsi ze všech nejšťastnější ... *o:p
 
 

Reklama