Karneval v Lubné 2013

26. února 2013 v 21:53 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
A po roce tu byl zase karneval v Lubné. Přípravy byly dlouhé a ještě delší, ale perfektní a milé:-) Počasí nám přálo, takže ani pro mě nebyl problém na zkoušky přijet:-) Jako přespolní jsem pomohla jen tím, že jsem přijela, takže bych tímto veřejně chtěla poděkovat (a projevit údiv a obdiv) všem, kteří se starali o zajištění všeho potřebného od hranolek (na které jsem měla amimochodem už asi týden chuť), přes toaletní papír (na soutěž) až po balonky, koloběžky, kostýmy a a a a :-) Jste světoví:-)
Počasí si to vybralo až den před karnevalem a v sobotu. Napadly miliony tun mokrého sněhu a dostat se do Lubné byl krapet problém.
V pátek mě zachránil bratřík a v sobotu Šárčin Vojta:-) V pátek se navezlo zboží, pozdobil se kulturák, nafoukli se balonky a v sobotu jsme to ještě jednou zopákli a v tom už nám začaly chodit děti. Kupodivu, přestože bylo sněhu jak na horách, čili dostupnost do Lubné byla malinko horší, dětí přijelo požehnaně. A všichni v nádherných kouzelných maskách. Naše Vendulinka byla kouzelná Růženka a Lukášek byl nádherný pirát:-)

Karneval jsme zahájili pohádkou. Tentokráte O veliké řepě:-) Lucka, jako řepa byla kouzelná. A Šárčina kočička neměla chybu:-)

Tahal dědek, babka, vnučka, vnuk, pejsek, kočika i myška, ale nepovedlo se:-) To překvapilo i samotné děti:-) A tak jsme je je požádali o pomoc. Ač jsme se na zkouškách báli, že nám pomoct hned tak na začátku nikdo nepřijde, opak byl pravdou. Všechny masky vyskočily a tlačily se nám pomoci:-) Ani do jedné řady jsme se nevešli:-)
Celým karnevalem nás prováděli skvělí, vtipní a originální klauni - Marťa s Danym:-) Tůze jim to slušelo:-)

Po pohádce se pokračovalo se soutěžením (tradiční nošení pinpongových míčků na lžičce, slalomem na koloběžce, házením papírových koulí, nově lovením nádherných barevných rybiček z rybníku nebo taky soutěž rodičů s dětmi, kdy rodiče obmotávali děti toaletním papírem a dělali z nich krásné mumie) a tancováním. Jako každoročně - největší úspěch měly konfety.. :-) Já to říkám pořád, že stačí rozhodit pár balíčků konfet a můžeme jít na pivo:-)
I Bob a Bobek se zapojili:-)
Luky s Vendulkou byli favorité celé soutěže:-)
Pak přišel na řadu legendární Bob a legendární Bobek od Lubenské přehrady. Já jsem to vystoupení viděla poprvé, takže jsem se opravdu maximálně pobavila.Kluci si dali záležet a vystoupení se jim maximálně podařilo. Jejich Gangdam style neměl chybu.


Děti to úplně pohltilo a dokonce ještě po skončení karnevalu, když písnička začala hrát, tak samotné vyskočily a začaly tancovat jako o život, aniž by jim někdo předcvičoval:-)
Letošním vrcholným číslem bylo kankánové vystoupení:-) Jak se nám to povedlo - posuďte sami.. Ale ať je váš názor jakýkoliv - my si to užili:-D
No a pak přišel samotný závěr, na který se všichni těšili snad nejvíc - vyhlášení tomboly:.) Myslím si, že nějakých 50 cen, nebyl vůbec špatný počet:-) Brousila jsem si zoubky na hlavní cenu - trampolínu, ale bohužel říká pane někomu jinému:-) Nevadí, i se skládacím toboganem se spokojím:-) Věřím, že našemu Mikulinovi udělá radost i tak:-)

Doufám, že si děti karneval užily minimálně stejně jako my, protože my se vyblbli do syta a už teď se těším na příští ročník:-)
Můj velký dík patří Šáře, Vojtovi, Dáddovi a jeho dědečkovi, Toníkovi, díky kterému se můžete podívat na boží video no a samozřejmě úplně úplně všem, se kterýma jsem to sobotní odpoledne mohla strávit - protože jsem si ho maximálně užila:-) Díky díky díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama