Běžkování na Bunči

17. února 2013 v 16:39 | Dandelka |  Výlety
Když v pondělí napadlo tolik sněhu a předpověď zněla maximálně příznivě na celý týden, rozhodla jsem se, že o víkendu to musí vyjít ještě na jedny běžky.
A taky že jo:-) Gustík se přidal ke mě, nebo já k němu a v sobotu po poledni jsme vyrazili. Mě trošku vyrazil dech teploměr během dopoledne. Na sluníčku totiž hlásil 13 stupňu!!! Než jsme se trochu vyhrabali, tak venku začalo pršet:-(
Míja naplánoval, že se pojedeme podívat na Bunč, že by to tam mohlo jít. A měl pravdu. Vzali jsme Balunku, na Bunči připli běžky a hurá směr Salaš. Nebylo to tak příjemné jako na Tesáku, protože to nebyla vyloženě vyjetá stopa, ale klouzali jsme po cestě, ale jinak se jelo docela dobře:-) Cestou necestou, krásnou zasněženou krajinou jsme dojeli na Hubertku, kde jsme si dali čajík, trošku odpočinuli a mohli jsme frčet pomalinku zpátky.

Balunka už ke konci táhla ocásek mezi nohama. Ale doběhla to zpátky hezky. Je fakt, že sněhu bylo opravdu dost a ona když si jednou chtěla jít trošku začuchat do lesa, tak v příkopu zjistila, že toho sněhu je tam víc, než na co stačí její malinké nožičky a zase se vrátila za náma zpátky na cestu. Cestou zpátky už jsme potkalli víc lidí. Jak se všichni vyspali, tak vyrazili na sobotní procházku:-)

My zdárně dojeli zpátky na Bunč, dali jsme si si ještě polívečku na zahřátí (a že jsme si tak tak sedli, jak tam bylo plno) a mohli jsme jet pomalinku domů:-)

Moc krásný běžkovací výlet:-) Pořád tak nějak doufám, že letos nebyl poslední:-) Čmuk a děkuji:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama