Andílci

17. února 2013 v 16:03 | Dandelka
V sobotu jsme byli s Mirou na oslavě jeho spolubydlícího Peti. Už když jsme šli do města, tak hezky posněhávalo:-) Oslava to, až na ten hnusnej smradlavej cigaretovej kouř, byla s kousky ledu nejen v jahodovém sirupu, výborná. Mira měl druhý den zápas, a tak jsme se kolem jedenácté hodiny vypravili domů. Vzali jsme to okruhem přes Velké náměstí, které bylo nádherně zasněžené, osvětlené a hlavně liduprázdné:-) Až na svítící nápis Baťa, nemělo prostě chybu:-)
Před radnicí, kde stává vánoční stromeček, se na nás smála neporušená zasněžená velká plocha, která volala po ozdobení andělíčky:-)
Po ujištění, že vůbec nestojíme pod kamerou jsme se vyvalili na zem (já úplně doslovně, ale ta naražená půlka zadku mi za to stála:-)) a udělali jsme si andělíčky. Dodělali jsme si svatozáře a hurá domů:-) To víte - když i malé věci stačí k velkému štěstí:-)
Ještě kousek od domu, jsme měli velké dilema, protože jsme v tom sněhu nemohli poznat stopy. Mysleli jsme na zajíce. Potom jsme si říkali, že tam šel člověk a kolem nějak nějak divně hopsal divný pes, ale to taky nedávalo smysl, protože ten pes by šel opačným směrem.. Po několika minutách jsem záhadu rozluštila:-) Žádný zajíc, žádný protisměrný pes, ale dámské boty na podpatku se špičkou:-D Někdy i trochu jahodového sirupu k velké záhadě stačí:-) Nádherný večer :-*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama