Leden 2012

Naše krásné Vánoce

16. ledna 2012 v 10:57 | Dandelka |  All about me
Však víte jak to je. Já ty Vánoce naprosto miluju. Letos jsem se do posledního dne modlila, aby bylo aspoň trošku snížku:) Ve Zlíně pořád nějaký snížek byl, ale doma to otálo úplně všechno. Tak jsem z toho byla taková nešťastná:(
Ale to nevadí, nadělali jsme krásnou vánoční výzdobu, maminka napekla marokánky (koootel marokanek, mnami mnami) a jeste nejaké jiné mňamky, nadělali jsme salát, bratr udělal kapříka a pak už jsme jen čekali na pohádky, Marťulku a samozřejmě se těšili na Eďu Luka a Mikulinku našeho krásného:) To víte, první Vánoce s tou naší opičkou:)

Mikuláška máme místo televize:)

Tak první dorazil Marťula:) Stromeček už jsme měli nazdobený, s tím už jsme si hráli 23.prosince A byl nádherný, to mi věřte. Krásný pomerančovo-citronový:) Nádherně voněl:) A těch dárečků:) Ou jé:) Ježišk se mi asi zbláznil:) Ale byla jsem nejvíc moc spokojená:) Krásné všechno:) Pak jsme se podívali samozřejmě spolu na pohádku a pak se naše cesty rozešly.

Jelikož měl taťka noční, tak jsme měli spíš vánoční pozdní oběd a pak na nás už čekala ta hora dárků, kafe, cukroví, pohádky a dobrá nálada:) Bylo to úplně úžasné odpoledne, jako každý rok zakončeno spravedlivým spánkem - to víte, ty dárky a ta pohoda - to unavuje:)

A na první svátek vánoční už za námi přijela sestra s Lukym a Mikuláškem:) To bylo radosti:) To bylo radosti:) Drobeček malý:) On je tak hodňunký:) Tak jsme mu pomohli rozbalit dárečky. Aspoň z toho, jak krtečka cumlá, mu snad udělal radost. Pak jsme si pohověli trošku v papa, malinký se trošku prospinkal a byl čas, aby jeli domů:( Když s ním ten čas tak rychle běží:( Sotva přijeli, tak už jeli zase domů:( Chyo:(

Spokojený v papa:)


Mikulka se strejdou - to je snad jejich první společná fotka:)
Nevypadá to slovo před mým jménem dokonale?:)
To jsme rozbalovali dárečky a tulili se:)
Můj dáreček:) Každý rok by mi stačilo zabalit tu potvůrku do krabice a byla bych nějšťastnější