Červenec 2011

Promoce ve Zlíně

18. července 2011 v 7:12 | Dandelka |  News
Tak, a je to za mnou. Po "dlouhých" pěti letech je to pryč. Nechci být nostalgická, ale je to opravdu jako kdybych jela do školy poprvé teprve včera.
Pamatuju si, jak jsme si po bakalářovi říkali, ještě další dva roky, pak najednou to bylo za rok, pak bylo furt čas na učení, protože to bylo ještě půl roku a najednou to bylo tady. Zase ty nervy, ale musím se přiznat, nebylo to tak hrozné, jako na bakalářovi, tam jsem byla posraná mnohem víc.
Šla jsem tradičně ve čtvrtek jako poslední, takže fejsbůkové zprávy během celého týdne, kterak to všichni dali, a jak byla porota úžasná a pomáhala a brekeke mě přiváděly k šílenství. Ale jak jsem psala, i já jsem to zvládla a najednou bylo po všem. Ale ne, ještě jsem před sebou měla měsíc a den do promocí. Ale i ten utekl nečekaně rychle. Jsem si říkala, kolik toho za ten měsíc stihnu a vůbec, ale kde ty věci. Puzzle, knížky a podobně. Počítač ležel skoro zaskládán, neviděn a nezván, kromě teda toho rozesílání životopisů a hledání práce.
No a tak to bylo taky. Na takovou slávu jsem si musela koupit nové šatičky (och, jsem z nich ale nadšen, abych Vám pravdu řekl), ráno jsme se vyfikli a vzhůru dolů jak vždycky říkám.


Ano, nabrali jsme Káťu, první po příjezdu jsme viděli Peťulku (juchuchů, to nám to vyšlo), skákly jsme ná dvě nuly a najednou už nebyl ani čas na nic, honem nácvik, hábity a bylo to tady. Kupodivu to docela odsýpalo, celá ta ceremonie, pouze jeden se zapomněl uklonit, nikdo nezakopl, nespadl, všichni jsme si řekli to své SLIBUJI a hurá pryč.


Nacvakali jsme pár fotek, zvěčnily jsme se jako magistry

Ti, bez kterých bych tam tak nestála:)

Mgr. Maminka
Harry Potter, aneb Upírek, aneb i jako magistra můžu dělat blbinky:)


S maminkou a bratrem:)
a jeli na mou oblíbenou JízdárnuJ
S tatíííínkem

Gabinko, Kači, Peti, Luci.. budete mi chybět.. (i vy ostatní, ale vy moje nejvíc..:-()

Moje nejmilejší Gábi.. jí vděčním za moc a nejvíc.. ona mi bude neskutečně chybět, ona je tak výjimečná..Ňuf


To jsme trénovaly, kdyby jsme náhodou nenašly práci v oboru:) Ale myslím, že by nám to šlo:)

Moje fešandy..Petinka :( Luci:( A Kačka..:( Jestli jsem s někym strívila kotel času, tak s nimi.. :(

Konec..:) :(

Grilovačka v Šelkách:)

10. července 2011 v 22:33 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak to jsme museli zapít Martinčinu maturitu:) Když už ju ta holka naše šikovná udělala:) Hanička měla po zkouškách, takže léto mohlo začít, no ne?:) A nezačalo vůbec špatně:) Maso výborné, společnost úžasná a já jen děkuji:) FOTO

Holešovská regata červen 2011

10. července 2011 v 22:31 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Měli jsme se vydat na koncert Chinaski a Katky Knechtové do Holešova:) Já bohužel onemocněla, ale i přesto nám štěstí přálo. Počasí totiž nepřálo koncertu, a tak byl odložen. Díky tomu naše vstupenky platili na celou Holešovskou regatu:) Yahuhůů:) Akorát jsme přišli o tu Katku Knechtovou, což mě teda strašně mrzííííííííííííííííííííííííííííííííííí..:)
I když to vypadalo, že počasí nevyjde ani v červnu, nakonec se to počasí jaxi umoudřilo a my se mohli vydat do holešovské zámecké zahrady. Krátce po jedné tam nebylo vůbec žádného lidu, ale postupně se to hezky zaplnilo:)Marťa byl unesený (stejně jako velká většina dalších) z Divokýho Billa:) Ale jo, byli dobří, ale mě teda naprosto nejvíc a nejdokonaleji okouzlil Děda Mládek Illegal Band.. Byli naprosto famozní, dokonalí, senzační, báječní, prostě eňo ňuno:) Klidně mohli hrát celý den:-D


Chinaski až tak nenadechli


, za to Anna Ká byla kouzelná. Její koncert opravdu patřil k těm výborným. Milá milá, příjemná a nádherně zpívala (i starší kusy...))
Potom jsme potkali i Ondru s Honzou.:) Nevím, co to měl Ondra za módu..asi čekal velkou vodu, tak aby nezmokl, tak si dal pláštěnkku preventivně:) Ale že mu slušela:)


A s kým jsme tam ještě byli? Přeci s Julinkou a Liborem:)

Potom jsme se šli podívat na herce ze Zlínského divadla, kteří se snažili do pár minut narvat vždy celou hru Williama Shakespeara. Viděla jsem sice jen část Romea a Julie, protože herci vystupovali na menším podiu, kde ani v nějaké sedmé řadě malej človíček jako já neměl šanci vidět, ale bylo to DOKONALÉ. Chtěla bych vidět všechny. Herci byli naprosto senzační.. To, co předvedli, bylo hodno obdivu. O to víc mne mrzí, že jsme toho opravdu viděli tak málo..:( Snad příště, nebo někde jinde..:) Na toto bych fakt ráda:)

A co se týkalo závodů na lodičkách? Právem vyhrál vysavač, který nedojel příliš daleko, proto jsem ho nemohla vyfotit, ale i ostatní lodičky neměly chybu:) Tak jen na ukázku Hippies:)Aaa pak přišli na řadu moji milí No name:) Kouzelné:) Jako vždy:) Milé, interakční, hřejivé a báječné:) Mám je ráda:)

S Marťulou v Maďarsku

10. července 2011 v 22:09 | Dandelka |  Cestování s Málinkou
A to jsme se jeli s Marťou po roce vyčvachtat do Maďarska:) Jelikož jsme tušili prvotní nával, tak jsem se šli podívat na kratiškou procházku do města:)
Potom už jsme se uvelibili v teplých bazenkách a rochnili se:) Na rok dopředu zase stačilo:)
Chytila jsem na pasece žížalu:)

10. července 2011 v 22:00 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Naše taneční vystoupení na Velkém náměstí v květnu na den matek.. Hudba nám nejede do videa správně (ale nebyly jsme mimo rytmus:-D)


Moje žížalky v Bezručáku na Sletu čarodějnic:)

10. července 2011 v 21:55 | Dandelka |  Photos and pictures
Tak toto bylo naše první velké vystoupení:) Nejdříve se nám moc nezadařilo kvůli nervozitě a problémům s technikou, ale nakonec to beruše malé zvládly na perfektní:) FOTKY


Velké překvapení (nejen) mojí sestry:)

10. července 2011 v 21:48 | Dandelka |  News
Tady víc než fotečky nebude:) 23. 4. 2011
Krááásní moc:)Dráčci na exkurzi v hasičárně

10. července 2011 v 21:40 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
V březnu jsme si s dětmi udělali malý výlet ke kroměřížským hasičům:) Dozvěděli jsme se spoustu nového a zajímavého, děti si prohlédly auto, vyzkoušely si masky, podívaly se do jejich tělocvičny a hasiči nám ukázaly i jejich rychlý sjezd po tyči, když jdou do akce (na vyžádání dokonce 2x). Pánové hasiči byli velmi příjemní, hodní a ochotní a na návštěvu u nich budeme všichni zajisté rádi vzpomínat:)


Hasičská houkačka v malém prostoru opravdu není nic zdravého pro náš sluch:)


Masopust 2011 v Kroměříži

10. července 2011 v 21:31 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Musím postupně doplnit všechno, co jsem nějak zanedbala za poslední půl rok, tak jdu pomalinku na to:)
Jednou z prvních nezvěřejněncýh akcí byl Masopustní průvod Kroměříží:)
Počasí nám krásně vyšlo, bylo fakt moc hezky, kostými byly super, něco na zahřátí nechybělo a víc už poví FOTEČKY:)
Kromě průvodu se Šipkou ve fotečkách uvidíte i naše domácí smažení nad koblihami a taky něco málo z Cetechovic:)