Březen 2010

Velikonoční perníčky

24. března 2010 v 12:48 | Dandelka |  Ehe...?:)
žlute
zelene
oranzové
modre


Oslavička v Plešovci:)

14. března 2010 v 18:12 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Jak je každoročně zvykem, uprostřed března se v Plešovci MUSÍ konat oslavička narozenin:) Ani letošní rok nebyl výjimkou:)
Takže jsme se s Áťulkou pro ty naše krasavce a krasavice vyfikly, vzalli autí, koupily něco na ten přípitek a vzhůru do Plešovce:)
Dojely jsme, zaparkovaly jsme, došly jsme na klubovnu a před klubovnou lidu a lidu:) Trošku nás zarazilo, že se slaví v takové zimě venku:) Naštěstí nás Poopy vyvedl z omylu, a upozornil nás na možnost jít i dovnitř, kde bylo zatopeno, a příjemně teplunko:) Tak jsme se ohřály, popřály oslavencům a trošku se ztrácely v tom, kolik pro nás neznámých mladých lidiček jsme tam objevily:) Ale jádro bylo pořád stejné:)
Udělaly jsme snad to nejlepší, co jsme mohly.. Sedly jsme si dále od muziky, kolem nás spoustu volných lidiček, čímž jsme daly najevo, že čekáme až si někdo přisedne a konečně si se všema povykládáme:) A neminulo se to účinkem:) Napřed přišel Staníček, pak Lukášek, a tak se to u nás hezky prostřídalo:) Málinka privilegovaně dostala mrzlinkuuuuuuuuu.. výbornou jako vždy..:) Zebala tedy solidně, ale mňamina největší:) Lukášku děkuji nejvíííc:) Překvapil, potěšill:) Ham ham:)
Potom se tam na otočku stavila Kokinka, tak jsme udělaly fofr obchod a po jejím odjezdu jsme se šly podívat do "kuchyňky".. Nejen, že z tama šlo krásný teplo, ale taky vůně gulášku a kuřátek:) Tak jsme si tam tak stouply, nenápadně jako že si jdeme vykládat, aby taky něco zbylo, že?:D
Neee, opravdu to bylo prýýý vynikající, a zbylo na všechny:)
Pomalinku se blížila půlnoc, čili čas našeho odjezdu:) Ještě jsme stihly tu největší show, kdy si všichni oslavenci připili šampuskem a bylo předáno sebevražedné přáníčko - respektive dáreček Lukáškovi..
Děti moje nejmilejší, bylo to s váma opravdu super (ne, že by jindy nebylo, že?:D).. Oslavencům ještě jednou všecííí neeejlepšííííí:) Mám vás ráda.. Děkujiiiiiiiiiii

Lubná - Reflexy 12.3.2010

14. března 2010 v 17:55 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tááááák po dlouhé době jsem se vydala na Reflexy do Lubné a byla jsem mega příjemně překvapená:)
Sice jsme dojeli později, ale opět se potvrdilo, že na Reflexy ty lidi prostě jezdili, jezdí a jezdit budou... Kooootel lidí:) V pátek tam byli snad uplně všichni. Až mě mrzí, že jsme dojeli nakonec tak pozdě, protože jsem si nestihla pokecat se všema, se kterýma bych chtěla..:) Po dlouhé době dojely i Zborovice a Zlámanka. Jinak tam byli skoro všecí, kdo na zábavy běžně jezdí..:) Bylo tam na můj vkus tedy hodně velké horko a hodně nakouřeno, ale ty lidičky to úplně vyrovnali:)
První koho jsem viděla byl Ostraváček Adámek - ožralej jak zákon káže... Ostrava ho za ten půlrok stráááásně zkazilaaa:) Ondřík na tom nebyl o nic lépe:) Jen to poslední Piškulátko s nohou v dlaze chybělo:)
Konečně jsem po dlouhé době viděla svoji Kaynnku.. Holka jak lusk.. Já být kluk... Nevím nevím:) Kočvenka mojaa:)
Dojelo i kus mýho já v podobě Kubíka a Haničky..:) Taky Bubák a nečekaně i Obrázek:)
Konečně jsem viděla Julinku.. už by to chtělo nějaký to kafííííčko:.
Toma, to mě trošku mrzí, že jsem se ani nedozvěděla jak se má:( Tak snad dáme brzo kofolku.. Už aby bylo teplo a mohli jsme zajít na zahrádku:)
Překvapil mě Pepík.. a to dost a nejvíc.. Ne mile, ne nemile..:) Vyberte si:)
Filípek.. Ňu, měl tam tedy nějaký ten doprovod, tak jsme toho též moc neprobrali, ale to se opět napraví:D
Mno a samozřejmě a především Feri:) Nezklamal a dojel.. a nejvíc radost mi udělal.. Největší pusenu kluku a největšííí dííík:))

Povedená zábavečka.. Uúúúž ale aby bylo teplunko a bylo to venku, a ten kouř se nějak rozlezl, protože do očí štipkal až až:) Jsem mocííí ráda, že jsme vyrazili, aspoň na tu filku, a že jsem vás všecky viděla..:)