Květen 2009

Flétničkový koncertík v ZUŠ KM:)

30. května 2009 v 10:15 | Dandelka |  Mjůzik
V úterý mi psala Martinka, jestli bychom s ní nevyrazili na Haniččin koncertík do ZUŠ Km:) Docela mě to překvapilo jak to Haňousek všechno zvládá, pže mimo jiné ve čtvrtek taky maturovala a odmaturovala a proto to dneska jedeme zapíííííííííííííííííííííííííííííííííít do toho deště:) Na bigbítek - tak ať jse šickni tam:)

Ňu, tak jsem obepsala pár lidí, ale asi to nebylo to pravé ořechové, někteří by šli, ale už měli plán, protože to bylo krapet na rychlo (pro ně) a tak nakonec jsme se vydali jen ve třech - Marťa, Marťa a já:) I tak to mělo výhodu:) Sedla jsem si mezi ně, řekla jsem Marti a otočoli se oba dva:) Yahuhůůů:) To jsem to vymyslela:)
Ňu, prve zahrál flétničkovej soubor aji s prťatama..:) Jednu cholčinu jsme s Matýskem potkali už cestou.. načančaná a cestou hvízdala na flétnu, aby si to zopákla:)

Pak hráli jen starší..

potom tam došla ještě cholčina a zpívala písničky od Abby (mě je ta Abba souzená:D).


Mezi tím nám začalo pršet, tak jsme vytáhli šeci deštníky a nikdo nic neviděl - buď přes deštník, nebo skrz vypichlé očko:D :D :D :D Neeee, tak drastické to nebylo:D Ale jako děcka mazec... Čekala jsem od toho trochu míň - jasné občas to skříplo, rozjelo se to, ale ta snaha:D Úpe krááásné zpestření odpolednee.. Mega moc:) Měli jste jít taky:D
Chodím vám se ještě ňáká videjka, ať se můžete aspoň pokochat:)
Cholky pak ještě valily slavit s rodičema a my jsme se vydali s Marťou na Kaufland koupit potkana.. Brekeke:) Ale prej jako sklidil úspěch, toš dobré:) A cestou zpátky nás chytl brutální šťákanec:D

Jóóó a před náma seděl takovej malej drsnej pařmen.. :) To musíte taky vidět (ze začátku nic..ale pak se rozjede:D )

Mějte se fanfááárově:D

Prostě Pink:)

28. května 2009 v 13:36 | Dandelka |  Mjůzik
a toto je moje nej:)

Oslava v loděnici:D

26. května 2009 v 20:13 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak mi v sobotu odpoledne napsalo Peťanisko, jestli si nechci dát oddych od účeníčka a vyrazit s ním na oslavku:) Že mě seznámí s policajtama, ať se jich tak nebojim:D Lolec:D
Ňu, na večer plán nebyl, učení mi už lezlo krkem, tak jsem si řekla, co by ne..poznat někoho novýho:)
Tak krátce po osmé mě klučiska vyzvedla, zavezli nás do nějaké pustiny, odkud bych teda netrefila kdyby co by a už jsme byli v loděnici:) Vypadalo to dobře, to né, že néé:) Peťa dostal přísnej zákaz se ode mě hnout, protože jsem tam neznala živou duši:) První koho jsme potkali, byl sám velkej oslavenej Honza:) Tak jsme mu potřepali ručenou, on nás provedl, řekl ať se obsloužíme a zmiízl:) Tak jsem dostala colinu s vínkem (nepiju to, ale když musíš tak musíš:)) a vydali jsme se ven mrknut na nohejbalek:)

Tam Peťa zklamal a nechal mě tam chvíli samotnou. pže si šel zahrát, ale byl to srandec na ně koukat, i když tedy, já bysem tu nohu tak vysoko nedalo:D Ňu, frajeři:)

Tak si zahráli pár her, a než to šecko skončilo tak před chajdou už hořel slušnej ohýnek:) Byli jsme už solidně promrzlé s tou kočenou, co jsem tam s ní seděla - jen to jméno nějak nevím:D tak jsme se nahrnuli k ohýnku:) Až pod nos nám byl přinesen kabaňor, chlebik, zmrzlá hořtice, zeleninka..prostě všechno, co potřebuješ:D Jen ty pruty byly problém, ale o to se následně kluci postarali.)

Tak se opíkali špekoňě, chlebík, popíjelo se (jen kluci začínali mizet čím dál častěji):D a pohodečka..nebylo to zlé:D
Pak jsme si zahráli ještě pár fotbálků, když už se teda ten pekelnej stroj uráčil nám vyplivnout aspoň dva balonky za tu desetikačku.. Ale toš myslím jednou jsme s Petřiskem vyhráli:D A že nám to šlo:D
Nahoře už nebylo o zábavu nouze... někteří sotva stáli, tak si pro jistotu nasadili cyklistickou přilbu, kdyby hňápli ať nemají trvalé následky:D
Kluci ušatí zavolali "taxíka" a tak jsme se pomalinku vydali domů:) Ježiš, tma jak v řiti, já tam nikdy nebyla tak jsem klopýtala jak srnka, Peťa na mě co chvilka bafl, jsem mohla být ráda, že mi mé čerstvě nabarvené vlásky nezešedly:D Jakože ale vážení, zimka jak blázen...:)
Ale dobré dobré to bylo:) Peťovi díky za to, že mě vytáhl, taxíkům díky za odvoz ... aaaaaaa.. musím uznat, že ti policajti.. jsou občas fakt v pohodě:D Když namají uniformu taxi s něma člověk aji poklábosí a zasměje se.. snad je takových víc:) Včetně "Maxa debila" :D

Zdarec palec amatéři:)

Pozvánka na zábavu:)

22. května 2009 v 23:21 | Dandelka |  Vzkazy
Tak dlouho jsme škemrali... až se povedlo:D

Děkovačka...:)

22. května 2009 v 21:30 | Dandelka

Jak jsme se vydali za kulturou:)

22. května 2009 v 9:33 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Je to tak týden, co mi napsal Apofysek, abych posbírala koho najdu a došli jsme k nám do divadýlka na představení Mušketýrky, ve kterém hraje skvělou postelovou scénu (s tou ale fakt nepřeháněl:D Byla faaaaakt dobrá:D).
Tak jsem posbírala drobky kolem mě, Pavu blokl lístky, já je vyzvedla, ve čtvrtek večer jsme se hodili všickni do gala a mohl:o se vyrazit:)
Představení začínalo 18:30. Původně byl sraz domluven KRÁTCE po šesté u DK:) Já příšla dřív z práce, tak že nás Matýsek se Šářinkou vyzvednou po šesté ve Vážanech:D Brzdy dvě:D 18:17:D Ja už napnutá jak špagátek, pže se mi zdálo nemožné to stihnout:)
Jeli jsme s větrem o závod - a přesto předpisově:D My s Marťou a Haničkou jsme jedna velká modřina pže jsme se vzadu převalovaly jak pytle s bramborama..:) Naštěstí jsme hned chytli volnýho fleka, tak jsem brnkla Peťanovi, kde ho máme:) Stál asi pět metrů ode mě:D Rozloučili jsme se s Marťošem a jeho kamarádkou, která z nás byla mírně vyjukaná a běželi jsme do divadýlka:) Na schodech jsme drapli pod křídlo Lukáška, koupili nahonem flaštici s pitím a už bimbal zvon:)
Uprdelili jsme se v první lajně, zaklonili hlavy a mohli jsme se začít smát, což nám vydrželo až do samotnýho konce:) I když tedy jako - druhá třetina z představení byla, dle mého, úplná tutovka.. :)
My jsme se ti se Šáry ještě trochu okořenili nekulturníma kecama, a pak jsme se fakt mohly za bříšena popadat:D
Apofysek byl opravdu famozní:) Bylo to tedy trocha netradiční ho vidět tak v divadle, ale jakože nejvíc moc bájo:D Kor když mu z bible vypadly tanga:D
Číšník, alias jakejsi král byl zase dobře přihřátej a plešatej:D A Leňunku z Chropyně jsem pro jistotu vůbec nepoznala:)
Pavu tam měl kolegyni z práce, tak nám oznámil, že z jeho pohledu ji vidět hrát, když ji zná, taky stálo za to, tak jsme si na své přišli asi všickni:)
Na konci jsme se fakt nemohli dosmát.. Lidi tleskali jak diví (měli za co.. a musím uznat tedy, že tleskali víc než na Mamma mia).. My vepředu jsme vzdali hold hercům dokonce vestoje:)
Děcka bolely nas od tleskanca ruky, ale bylo to mega mega mega super:) Fakt jakože..:) Bez debat.. Kdo jste nešli, ač jsem vás zvala - udělali jste chybku.. protože to představení chybku nemělo.. A bylo úpě nečekaně dlouhé:) Jsem mrkala, ale rozhodně ne tak, abychom se nudili nebo tak.. Fakt nářez:)
Jen pro Šárinčin žaludek to bylo trochu utrpení:)
Po představení jsme si skočily na záchodek, vyfotili jsme se s Mušketýrem a v mušketýrským, poklábosili, nabrali Voltíka, který tam fotil a hurá k Vitamínům na hamu papu:) Ti už tedy měli uklázíno, ale co by pro nás neudělali:) Tak jsme zblajzly, co nám dali a vrátili se na Scénu. Tradičně tam nebylo místečko, ale nakonec se uvolnilo:) Tak jsme zapluli do boxu, haččičí na polštářky, objednali jsme si nic moc extra vychlazené pití a zábava mohla pokračovat:) Přišli se na nás podívat i herci:) Někteří:D Představit se nám:) Podepsat na ruku:D Leninka s námi chvilku poseděla:)Jen Peťanisko zklamalo:( Peťošu, to mi vynahradíš:) A příště žadné útěky..varuju tě..
Pak jsme si pozvali ke stolu ještě mého spolupracovníka s kámošem a to už byl hotovej začátek konce:) Fakt srandec největší:) Úpě mega moc děkuju všem, že jste se mnou vyrazili.. Byla to naprostá špička s hvězdičou:) Dlouho jsme se tak nenasmála:) Mucka vám všem kočky a kocouři:) :o*

Cholky moe
Leninka s Matýskem
Lukášek:)
Tradiční fotka Lukáška a Leničky:)
Pavu
Modelka:D
Mušketýr
Mušketýrův podpis a má ruka:D
Pavu s Voltíkem
Peťa s Romčou
Demence:D
Šári se Zbyňou
vyfotit je, aby jeden z nich neměl cíčko se mi nepodařilo..
Nic jsem mu ale jako neprovedla:D
Naše společna fotka:D Noha stolu a doprava - Šárinka, Zbyňa, to chlupatý jsou nohy toho kámoša, Matýsek, já, Martinka, Haninka:
Šári prostě Kroměříž miluje..:)
Moji šampioni:)

Reflexy a Mamma mia:)

20. května 2009 v 10:55 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Puvodně jsem myslela, že o této akci nebudu ani psát, teda.. chtěla jsem, ale pak se mi moc nechtělo, ale Kubík mě dneska přemlouval tak dlouho, až jsem tedy kývla, že něco napíšu:D
Na pátek byla domluvená akcička:) Domluvila jsem se s Peťošem a holkama, že vyrazíme na Reflexy do Lubné. nakonec se tak nějak přidali "dobrovolně povinně" i naši kluci, a tak se jelo.. Cesta tam byla opravdu netradiční.. Místo v osm hodin jsme dorazli jako až v devět.. Pro mě naprostá katastrofa:) Uprdelili jsme se v hospůdce, kde už nám drželi místena Tom s Tomášem:)
Sotva jsem dostali nápoje před sebe, musela jsem si jít vylít srdce Julince.. Kruci ty několika hodinový dýchánky mi strašně chybí:(

Našim klukům teda nechutilo pivo, tak se rozhodli pro změnu lokálu:) My jsme si ještě postavili pár domečků z tácků, trošenku pokecali, a tak.. a mohly jsme se s holkama vydat na zábavku:) Chtěla jsem zaparkovat autíko na parkovišti, ty jo, ale najednou mi to zdechlo a nechtělo to nastartovat. Tak jsme to "hodily" aspoň trochu bokem a šly na zábavu s tím, že si auto odpočine a pak pojede...
Zábavka nebyla tedy nejhorší.. jakože .. tedy:) Mohly by ty písničky mít krapetek svižnějšího tempa, ale budiž..dalo se to:)
Šla jsem hledat naše kluky do hospody, ale zjistila jsem, že tam nejsou, že jsou ještě v nějaké úpě jiné hospodě:) Zrada:)
Tak jsme se s holkama zaskákaly, zablbly.. Parááádka:) Dorazila i Kátě, což jsem mazec potřebovala, takovej hurikánek na parketě. Taky jsme si nechaly zahrát, že už tedy máme odevzdanou tu bakalářsku, aby to všeci věděli (Kátě ji splácala za týden - kočka mno:D)
Pak dorazili konečně i ti naši dacani, chodili na jednoho panáka za druhým, chvilku na to dorazil i Peťa s Tomem..:) Peťovi se leskla očička, když jsem ho potkala za chvilku tak se leskla ještě víc, najednou se leskla aji Matýskovi, Martinovi.. mno leskla se snad všem:)
Ke konci zábavky jsem vytáhla Peťana od baru na parket, aby to aspoň troška vytančil:D Moc se to nepovedlo, ale lepší něco než nic:)
Zahráli posledni písničku a my jsme se vydali pomalinku polehounku k autu.. Modlila jsem se, abysme vůbec nastartovali, ale obávala jsem se, že tak jednoduché to nebude:) Kluci opilí, tak jsem ani nečekala, že by nám nějak extra pomohli:) Ale snažili se, aspoň se nám motali pod nohama když už nic:) Zkusili jsme to krapet roztlačit, ale Hubert prostě odmítal jet. Tak jsme to dotlačili pod světlo a koukali jsme na auto jak na něco nadpozemského:) Konečně se nad námi slitovala skupinka pantátů kráčejících ze zábavy ke svému pojízdnému autu:) Pán nám nabídl propojení kabelama.. Ještě to tedy s námi zkusili párkrát nastartovat, ale jako nic moc. Jeden z nich (notně posilněn a nejspíš i unaven) byl velmi nasraný, že nám zbytek pomáhá, protože se mu asi chtělo spát. Nakonec ty jo chtěli kapesník, tím kapesníkem utřeli nějaký víčko a hle, už to chytlo:) Prostě paráda..:) Tak jsme milionkráte poděkovali, naskládali se do autíka a vzhůru domů:)
Kluci v Těšnovicích vystupovali jako pomalu za jízdy, protože jsem se bála přibrzdit, aby to nezdechlo.. Zdechlo..ale naštěstí to naskočilo:) I když.. čím víc jsme se blížíli domů, tak už to bylo lepší al lepší.. Přeci jen.. z Těšnovic bysme dojeli až mezi nové baráky v Kotojedech a značku (to už máme s holkama odzkoušený od zábavy v Sulimově) a ten kousek už bysme v nejhorším doběhli:)
Ještě jsme tedy jeli vyhodit Petra.. Mno tak to byla fakt špice:) Vystoupil a prý: Víš kam máš jet? Víš kde bydlíš?:D Haha..:) Mno tak mi popsal vesele cestu, kde bydlím, abych náhodou nezabloudila a pak se radostně toulal po celé cestě div ho další auto nepřejelo..:(
Ale jako parádečka:)
Ráno jsem nemohla pomalu ani dospat, protože byla naplánované cesta do Práglu na Mamma Miu:)
V devět jsem nahopsalii do autobusku a mohli vyrazit:) Chvilkama jsem zkoušela šprtiti, ale moc to nešlo:) Tak jsme si s klukama aspoň "vypisovali" a hodnotili předešlou zábavu:) Podtrženo sečteno, uznali jsme, že to nebylo vůbec špatně (jen Peťovi bylo blbě:D).
Dali jsme si krátkou čůrací pauzu a pauzu na jídlo - zklamali mě - neměli zelňačkovou polívku - ta bývá dobrá, ale gulášovka taky stála za hřích:) Rozezvučili jsme zvonkohru, pozdravili se a zapozovali s kozama a mohlo se jet dále:)

Krátce po poledni jsme dorazili do Prahy k O2 aréně.. Kolos tedy:) Musím říct:)

Chvilu jsme se tam potulovali a konečně nastala vytoužená půl třetí:) Hačli jsme si do úpě titěrně malých sedaček a čekali co se bude dít..:) Už první tóny značily, že to bude naprostá špice:)
Jakmile zazněl první tón zježily se mi všechny chlupy na těle, a tak tomu bylo po celou dobu..Husina jak blázen.. fakt děcáni, to nejde popsat.. Hudba špicovní, herci bombastičtí, hlasy naprostá čistota.. Nááádhera..:) Trochu mě zklamalo české obecenstvo..:) Někteří to zkoušeli roztleskat do rytmu hudby, ale absolutně se to neujalo:( A tak i to málo přestalo tleskat.. Bohužel ani na konci jsme moc neukázali, že bysme byli nadšení:) Jako tleskat se zatleskalo, zazpívali písničky, zatančili, pár písniček se krásně tleskalo, ale pak ty lidi..ja nevím..jestli to tleskání bylo tak unavující.. Myslím si, že ti herci by si zasloužili tedy víc... Dřeli se tam tři hodiny, tančili zpívali.. a lidi pak byli líní deset minut tleskat.. Nevím mno.. Když jsme jezdili do Zlína, dycky se to roztleskalo, lidi stáli, aby ukázali jak se jim představení líbilo (a to to byl "jen" Zlín). a tady? Na konci jsme stoupli.. jakože pár desítek lidí a ostatní to brali jako pokyn k odchodu a tak si taky stoupli a začali odcházet.. Mno jako.. Jediný, co mě na tom fakt zklamalo, že jsme tak nějak nedokázali ocenit tu práci..:(
Jinak tedy.. mega mega doporuučuju, až přijedou příště.. určitě to za to stojí ty penízky..:) Doporučuju moc.. Já bych tedy jela klidně znov:)

Zdarec:)

PS: Chtěla jsem vám tu napsat jednu příhodu z Lubné, ale za zlatý prase si nemůžu vzpomenout co to bylo:)

Sulimov - Focus - Luxus:)

11. května 2009 v 10:19 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Bylo to jen o paření:) Viz fotečky:) Ale jako dobré dobré mega:)

Grilovačka:)

8. května 2009 v 8:18 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Na pátek večer byla naplánovaná grilovačka:) Naši frnkli z baráku, tak se toho muselo náležitě využit (ne, mami a tati:D)
Jenže pak se to kvůli jednomu človíčku, který v pátek nemohl, přesunulo na čtvrtek.. a ejhle, on nemohl ani ve čtvrtek..tak že tedy v pátek.. ani ani:) Tak prostě čtvrtek:)
Po té, co všecí lidi z celé Moravy nakoupili jsem se dostala domů, nachystala (zbytečně) zeleninku

a hurá na věc:)
Fili na to dovalil Vrany s Kubíkem:) Postarali se o ohýnek - práce to dalo:D :D :D

Sotva to začalo hořet tak dofrčel zbytek - Šárinka s Mirou a Matýsek bez Radka s Míšou... a konečně jsme se Šáry po div ne celodenním hladověním mohly ukojit své hladové žaludky:) Yahuhuuuu:)
Matýsek se chopil žezla a začalo se grilovat:)

Do toho mi psala ještě Julinka, že ji to nějak nevyjde:( Slečno příště vás nic neomlouvá:)
Tak jsme popapkali první várku a mezi tím se nám trocha setmělo tak Matýsek vytáhl hůlečky a potěšil naše očka:) Yahuhůůů:) Krásné vystoupeníčko:D KujenkámeBaunka čeká u Jamajčiné nožky, co spadne:)

Hokej, mno...:) Zážitek na celej večír:)

Jamajčin knír z maršmeláků..:) Ham ham:)

Pozéři

Jak zhulenej:)

Martin

MaM

Rodina:D

Maty

Mira "si" opíká maršmeláky

Pozéři nr. 2

Chtěla jsem sem hodit nějakou hlášku, ale nějak se mi nevybavují:) Oj.. to přijde - je ráno:) Rozhodopádně uchvancancující večer jakože.. Kuju všem :-*Bobišci :-* z Lubné:)

4. května 2009 v 20:56 | Dandelka |  Photos and pictures
Božinku:D Stará fotka a kolik roků jsem ji měla na dveřích:) Andílci:) Nej nej nej týmek:D Nej nej nejkrásnější chlapci na které jsem nejraději jezdila:) Ham ham ham:)To byly časy:)
Charlie a Prcek:)

4. května 2009 v 20:46 | Dandelka |  Photos and pictures
Lucinčini miláčci..:) a moji tak trošku taky:) úpě k sežrání - mimochodem - oba dva tvorově jsou psi:)

Street 69 ve Střížovicích:)

2. května 2009 v 10:25 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Včera ránko jsem jela ze Zlína a ve Střížovicích už se navážely židličky a stolky na střížovické hřiště:) Podle toho kolik jich bylo to vypadalo, že se nebude ani kde dát tancovat:) Odpoledne jsem šla na filinku do práce, ale jelikož nikdo moc nechodil dostala jsem volníko, tak jsme se jely s Balů podívat na fotbálek do Lubné..opět ňákej smolnej den či co, protože Lubeňáčkům to ňáko nevyšlo a prohráli s Troubkama:( Škoda toho:(
Šárinka mě překecala ať dojedu večer na zábavu, tak jsem nabrala ty naše dacany a mohlo se vyrazit:) Poseděli jsme s Bubákem, Vranym, myslím Barčou a Kubíkem v Trávníků v hospůdce:) Dali jsme si kofolku, tyčinky někteří pivko a panáka (brekekek) a před půlnocí jsme se vydali na zábavu do Střížovic:)
V první chvíli nás Jakoubek vyděsil tím, že zábava je zrušená, protože ji čekal někde jinde, než byla:) Zacálovali jsme sladkých padesát korun (jako za našich mladých let:D), jelikož jsme nevydyndali žádnou slevu a vzhůru dolů:D Resp. na parket, protože lepší písničku než Zvoník na rozjezd jsme si přát nemohli:)
Děcka valila jsem očiska jak ta naše Káťule lítala po parketě..jak hadr.. to člověk ani nestíhal sledovat:)
Ale dobré dobré to bylo:) Musím fakt ocenit tu práci.. Mákli si tam frajeři:) Fakt se vám ta zábavka parádne povedla.. nejvetěí šikulíci s báječnýma chlebíčkama:)
Bylo to takově.. ňu, nové ksichtíky jsme tam potkali, pak taky staronové ksichíky, ale kotel bigbítových lidí:) Jamajková Šárinka s Leňulí na dámské jízdě, Kačenka a její family klan, Ivča s Marťou (Ivča byla krásně cinklá a určitě si nebude ani pamatovat, že mě tam 2. května olóbala pod rozkvetlou větvičkou, tak to radši zarchivuju, kdyby něco...) pak dorazil aji Tom s Buksou (jěden z nich má u mě vroubek:D), Barča z lesa s Romčou (Baru promiň, ale zní to prostě dobře:D), Peťošeeek (aji mě poznal, hahahaha:D) mno a Pavuček, že?:)
Ale jako děcáni:) Paráááda paráááda parááááda:) Zpívali fakt dobře, na parketě bylo místečko na skákání.. nebylo to špatnééé:) Jakože doufám, že dáme někdy repeteee:) Jakože určitě:D

Fotky nejsou - nebyl foťák:) Použijte fantazii:D