Srpen 2008

Přezdívky

25. srpna 2008 v 22:26 | Dandelka |  Ehe...?:)
Dneska, tak jako velmi často, jsem opět brouzdala po netu, a taky po ruzných profilcích.. a našla jsem jednu přezdívku:) Kdo znáte lidičky z Plešovce.. nebo jste tam alespoň někdy byli na jedné z jejich dokonalých akcí.. tak budete znát Pooopy ...... však vy víte... jak dál:) Jako člověk ryze slušný, nebudu pokračovat, ale však vy víte..:)
Pamatujete si někdo jak to vůbec vzniklo? Já úplně do detailu..:) Nikdy bych nevěřila, jak se jeden "veselej" žvást může zarýt lidem do paměti.. a dá se řict taky začít používat, protože mám pocit, že někteří to používají a ani neví jak to vzniklo:) a tak celkově.. už to prostě není "jen" Poopy:)
Já neříkám, že když se s někým seznámím.. a dotyčný mi řekne přezdívku, že se pídím po její historii a vzniku.. to ne.. ale musím uznat, že někdy by to bylo asi hodně zajímavé.,
Když zalovím v paměti.. prostě ... Začneme tam kde jsme začali..
Plešovec: Quinn, H.crew, Wolfeus, Bibi, Inhotep, Shotting, Yutinkaca, Micki
když pokračujeme.. Ruda, Bubák (mno tam si můžu domýšlet), Sppedy, Dartagnan, Marfi, Jissiette, Moordorek, Mustang, La.bomba, Ravik, Apofys, yagoo, Smoulinka, Umaadak, ASwordsman, Jelda, Medvidek.com, Shack, Caban, Cardic, DjAmpulka, Faraon, Kaynnka, Merlin, Rodnie, Chelsee, Jahu.dka, Kokkkko, darkwenches, foxik, mab, miči, milinqa, Sakin, Targo, Tikitak, asi bysme mohli pokračovat dál a dál (toť jen krátký výčet dle mého ICQ:D - naštěstí aspoň vím, kdo se pod těmi nicky ukývá:)
Pokud jistě víte, že vás na ICQ mám a přesto tu nejste, tak jsou dva důvody: Buď vás mám uložený pod vašim jménem, nebo tak jak si vás pamatuju já, protože váš nick je na tolik nemožný, že bych si ho nezapamatovala ani kdybych chtěla, a nebo prostě a jednoduše vím, jak právě ten váš nick vznikl..
a joo.. vlastně ještě jeden důvod.. je večer a jsem ráda, že vidím, co vidím, tak možná právě váš nick jsem neviděla..:) za to se hluboce omlouvám:)
Takže.. jestli jste se tady našli.. budu ráda, když v komentářích nebo právě na icq, mi svůj nick vysvětlíte, nebo aspoň řeknete jak vznikl, proč a tak dále a tak dále.. Pokud jste se zde nenašli.. představte se taky...:) Ať jsme chytřejší..:)
A pokud se stydíte, a víte aspoň jak vzniklo spojení dvou slov, díky nimž jsem se po sto letech odhodlala sepsat pár řádků, a nekrmit to tu jen fotkama.. taky se můžete ozvat..:)
Loučím se typickým pozdravem.. Mějte se fanfárově:) a Užívejte si ten poslední týden práááázdnin:)
Holalíííí.. Vaše Máli

Peklo s princeznou:)

15. srpna 2008 v 21:15 | Dandelka |  Photos and pictures
Tak jsme se k tomu tak trošku nachomejtly a ulovily pár foteček:)
Musím říct, že všechny osůbky, které tu uvidíte, byly maximálně vstřícné, ochotné a milé:)
S nejdokonalejší postavou celého filmu..:)
Pan Táborský, já, Jirka Mádl a Marťa Maruška
S nějvětším šoumenem natáčení:) Fakt netuším kdo to je:D
To je princezna - tuším Anetka? - s MM
S panem vodníkem Pechou..ty jeho xichtíky fakt nemají chybu:)
Obdivuhodná žena - jak milá na plátně tak v reálu.. jak krásná na plátně.. ještě krásnější v reálu.. a měla nejkrásnější šatečky.. FIALOVÉ

Zpívající pejsek:)

13. srpna 2008 v 7:15 | Dandelka |  Ehe...?:)
Kukejte taky a poslouchejte:) TU

Miss you, stars..:)

4. srpna 2008 v 22:56 | Dandelka |  Photos and pictures
Novej díl Bondovky..
Do Květné? To musíte tudy...
Nevidím, neslyším, nemluvím..
To byl vítr jako bláááázen, vidíte jak nám vlají vlasy?
Dětská radost..:)
me and one of my babes:)
šest grácií.. báječné baby.. prostě hvězdy..
prostě sexy:)
Heeeeeej, kde je ten foták?:D
Stýýýská se mi holčiny moje.. Jste super:)