29. října 2007 v 16:24 | Dandelka |  All about my friends
Chtěla bych něco napsat o jedné úžasné osůbce. Sice ji všichni znáte, ale tak:) Jak se říká pro pořádek:)
Tím človíčkem je Kaynnka... Pamatuju si, že na chatu měla žlutou barvu.. a měli ji všichni rádi. A já ji neznala.. To je ale už víc jak rok zpátky.. Odjela jsem do Anglie a v knihovně mi nikdy nešlo spustit ICQ, ale jen chat.. A Kayulka tam byla pokaždé.. Vím, že jsem ji vždycky prosila jeslti by na icq nenapsala Karimu ať dojde na chat, ať s ním můžu pokecat.. A ač mě neznala, vždycky mu napsala a asnažila se mi ho tam nějak dostat. Prostě pro neznámého človíčka dělala úplný maximum.. Mno a pak jsem se vrátila a všechno se to nějak semlelo, poznala jsem Kayulku osobně, zjistila jsem, že je to nejlepší kamarádka Kariho bráchy a že není tam milá, hodná, ochotná a nemá velký srdíčko jen na chatu, ale i ve skutečnosti. Podnikly jsme spolu spoustu fotbálkůůů.. byla mi jedinou a tou nejlepší společnicí..
Bohužel ač jsme od sebe někdy úplnej kousínek, tak se vůbec nevidíme.. Ale já vím, že jednout o vyjde, a zase to bude oukej:)
Jak jsem psala - človíček s velkým srdíčkem, který by se rozdal. Ochotná pomoci kdykoliv a komukoliv.. Milá, úžasná, kamarádská, veselá.. a každý ji mi rád, a já se vůbec nedivím.. Kdo zná takový poklad, ten má vyhrané.. Je to obdivuhodný človíček:)
Jen Ti chci Kayi říct, že pro mě moc znamenáš a mám Tě ráda.. Máš veliké místečko u mě v srdíčku a už napořád.. A aji když se nevidíváme a nepíšeme si, zůstaváš pro mě jedničkou a báječnou kámoškou.. Díky za to, že jsi a díky za to, že Tě mám :) :o*

Krkavčí máti:)

29. října 2007 v 15:56 | Dandelka |  Photos and pictures

Fotbal o třech poločasech

29. října 2007 v 13:18 | Dandelka |  Záhlinice
Tak jsem se s Ráďulkou, Aldou a Balunkou vypravila na fotbal. Hrál se zápas Záhlinice - Chvalčov v Hulíně. Nejdřív se mi moc nechtělo tam kdesi zmrzat, ale tak doufala jsem, že se Ráďa dostane na trávník, tak jsem se jela mrcnout.
A jestli to stálo za to? Mno jak v čem.. Podle výsledku ani moc ne, ale závěr zápasu byl preciózní. Se jen tak nevidí:)
Mno tak jsem tam tak dojeli, rozložili jsme si deku (konečně jsem ji nezapomněla). Baldík chvilku koukala jako správnej divák
pak si z nás dělala průlezku a nakonec usnula, protože jí to očividně nebavilo.
První poločas byl nuda ( všichni prominou..) ale druhej už byl záživnější. V 58. minutě šel na hřiště Raďa, tak se bylo aspoň na co dívat.
Přece jenom už se těšil.. A my s Balčou měly radost s ním:)
Druhej poločas ( :o) ) utekl jak voda. Na druhý poločas se přišel i podívat ----- nevím jak se jmenuje, ale hraje za Záhlinice a v zápase proti Hulínu mu zlomili nohu - snad ho poznáte aspoň podle fotky:)
Deset minut před koncem pan rozhodčí dal pomeznímu pokyn nastavit dvě minuty. Trochu jsme se divili, že je to hodně předčasné, ale budiž (asi věděl, co dělá:D) O to víc nás ale překvapilo, když za ty dvě minuty odpískal konec. Nejen trenéři, ale i fanoušci mu dali hlasitě najevo, že do konce zápasu je ještě času a času. Jedna půlka tvrdila, že jednou odpískal konec, tak má být konec, druhá to chtěla dohrát. Nakonec se teda hrál ještě " třetí poločas - nebo třetí třetina".. V té se neudálo už nic závratného a když po druhé odpískal konec zápasu, diváci nechtěli odejít s tím, že možná se bude hrát ještě čtvrtá:) Ale ne - pan rozhodčí překvapil a byl to definitivní hvizd:)
Jinak k zápasu:) Chvalčov nám dal dvě jakýs takýs branky (jednu po naší neproměněné penaltě - prostě nedáš - dostanes - fotbalový zákon). A Záhlinice neproměnily ani jednu ze dvou penalt (viz videa), takže konečný výsledek 0: 2 ( 0:1) Zbytek TADY

Žlutá karta pro Chvalčov
Když se Balča nudila...
Když se dvakrát nezdaří - a pokaždé na jiné straně...
1. penalta
2. penalta ( je to všechno jen z foťáčku.. natáčeli to ale všichni.. na mobili a na co měli u sebe:D)
Tak jak to bude s tím koncem? Už nebo se bude hrát třetí poločas?
Mno a jak jsme tak byli všichni promrzlí, tak jsem si v autě zatopili .. a foukalo nám to krásně na nohy.. a ...