Září 2007

Holkám už je 11:)

25. září 2007 v 21:56 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Myslím, že netřeba komentářů:) Holky slavily své jedenácté narozky a jak? Takto:

Hříííbky:)

25. září 2007 v 21:42 | Dandelka |  Ehe...?:)
Tak i takové hříbky lze najít letos v lesích po okolí:)

Tělocvik - sebeobrana:)

25. září 2007 v 21:34 | Dandelka |  All about me
Tak jsem si letos dala na tělák sebeobranu. Celkem mě to lákalo to zkusit, a dneska jsme měli první hodinu. Tak rozcvička byla normální zabíjárna, asi nás chtěl Madona položit hned na úvod - ale tvrdil, že je to na zahřátí (já byla zahřátá teda v cukuletu) a pro naše dobro:)
Takže rozcvička fakt záhul a pak přišli první chvaty, hmaty obraty a přemety, nebo jak se to všechno jmenuje a byla to legrace. Učit se padat (a nemyslete si, že jsme padali do žíněnek, ač jsme to požadovali - v reálu taky žádný žíněnky nebudou, tak hezky na tvrdé:( )
Každopádně jsme toho zvládli jakože fakt kotel, byla to strašně sranda, sice takyzául. Bolí mě zádečka, zadek, nohy i ruky:) Ale Gabča a Veru na tom prej nejsou o nic lépe, tak netrpím sama:)
Odneslo to jedno tričko (naštěstí našeho pana učitele) a díky Bože že žádnej lidskej život, orgán ani končetina jako taková, nepřišla k újmě. Teď se budu asi týden zvrkávat, dávat dohromady a sbírat odvahu, vrátit se tam a dát si zase do těla:)
Ale zase proč ne? Je to zajímavý, poučný a, nedej bože, se to bude jednou hodit. Zatím machruju, ale Kariho ani Feriho jsem si přes záda nepřehodila, ať čekali, než si je poskládám do takové pozice, kterou umím:D a vzpomenu si jak to vlastně bylo:) Holt doufám, že když k něčemu dojde, že mě přepadne nějakej komářík a počká enž se z toho šoku dostanu:D

Taneční 25.09.

25. září 2007 v 21:27 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak konečně zbylo trochu času, abych sem zase něco napsala. Mám toho na srdíčku vždycky tolik, ale prostě nebyl čásek:)
Tak dneska jsem si řekla, že aspoň teda o tom tanečním. Je to čerstvé asi tak deset minut, tak směle do toho:)
Každé pondělí se chodíme večer koukat do Zlínka do Kafe baru na brášulu. Jako mazec parket poloviční jak na kulturáku a množství prakticky srovnatelné. Néé - kecám. Je jich méně, ale stejně pořád hodně. Ale jde jim to, jsou to šikulové.
A tak jsme se dneska rozhodli, že se půjdeme podívat i k nám do Kroměříže na Feriho. Dojeli jsme tam kolem osmé, neboť jsme neměli ani tucha, kdy začínají, ale myslím, že jsme o mnoho nepřišli.
Lidiček samozřejmě jako vždy strašná spousta a co mě překvapilo, kolik tam bylo známých.
Feri - mno Pomádu nehráli, ale aji tak to s partnerkou zvládal výtečně:) Lucinka s Mirou, tak Lucinka naprostá paráda, Mirovi asi chyběl trošku ten balon z fotbalu pod nohama, tak furt koukal, jestli se tam někam nepřikutálí. Svatík myslím balon hledal taky, tak spíš Kaččce pošlapal boty, ale nevzdávali se, a to bylo podstatné.
Co mě překvapilo nejvíc, tak lidé z chatu. Kamuška, nádherně sladěná, Merlinek s Verunkou, Faraonek s Adle, Adi. Angel s přítelem, Peca s Teruškou, Peťulka s nevím kým, potom Helčanka - tak to bylo naprosto super - jednak jí to obrovsky slušelo (samozřejmě i ostatním), ale hlavně jí to opravdu opravdu šlo:)
Jééééjda já určitě na někoho zapomněla a bude to trapas, ale tak když si vzpomenu, nebo se připomenete, tak já určitě dopíšu:)
Každopádně, někteří to šlapali jak zelí, někteří tančili jak prkna a jiní zase abnormálně kroutili zadkem, ale tak jsou to ty první taneční a ty jsou vždycky stejný.Nic si z toho nedělejte - kritizovat umí každej a kor ten, kdo si tím neprošel a šlapal by to tam úpa stejně jako vy:D Nejvíc jim šli pomalé písničky, ale co se mi líbilo, všichni se u toho parádně bavili, smáli se a bylo vidět, že si to užívají a já vám všem přeju, ať vám to vydrží až do závěrečné.

Všechno nejiii:)

11. září 2007 v 18:06 | Dandelka |  Vzkazy
Všem Deniskám, přeju všechno nej nej nej k dnešnímu svátku... A hlavně té mojí Denisce - do nebíčka :o*

Simonka:)

9. září 2007 v 7:21 | Dandelka |  Vzkazy
Víte, že se nám tento týden konečně vrátila Simonka (Xawendra)..:) Ale jak mi mrška psala z Řecka, vůbec se jí zpět za náma nechtělo:( Mno, věřili byste tomu???
Takže Simonko, vítej doma, a snad si zvykneš znovu i tady:) :o*

Psí počasí

7. září 2007 v 18:01 | Dandelka |  Ehe...?:)
Aneb Počasí, že bys ani psa ven nevyhnal...

Nikdy jsem pořádně nepřišla na to, proč se to tak říká, protože naše Denulka nikdy neměla problémy, např., s deštěm. Jakmile se vzalo vodítko, mohly jsme utíkat ven, i kdyby čagany padaly. Ale přišla jsem tomu všemu na kloub včera. Chvilku přestalo chrstat, ale jen drobně mžilo, tak jsem vzala bágl s letákama, a nabídla Balunce aby mi dělala doprovod. Nadšeně kolem mě poskakovala celou cestu ke dveřím. Jakmile jsem je ale zavřela z venčí, sedla si a já ji marně lákala dál. Seděla pod stříškou a na mé pobídky "Balů pojď, jdeme na vycházku" jen kroutila ( doslova ) hlavou a koukala na mě pohledem "Jestli ty jsi idiot, tak prosím, to je tvůj problém, klidně si běž, ale já tě počkám tady pod střechou v suchu"

Zkusila jsem zpátky otevřít dvěře do domů, mno tak tu rychlost jste neviděli:) Sedla si k sobě do pelíšku a bylo jí fajn:)

Takže od včerejška už vím, jaké to to počasí, že bys psa ven nevyhnal, je:)