Srpen 2007

Už je to rok....

29. srpna 2007 v 7:32 | Dandelka |  All about me
Jo, 29. srpen 2007. Je to přesně rok, co mi po boku stojí ten nejbáječnější človíček na světě:) Kari:)
S Raďou jsme byli kámoši už pěkných pár pátků. Všechno to vlastně začalo v Lubné - kde jinde:) Nikdy jsem si ale neuměla představit, že bysme byli něco víc než kamarádi. Po loňských piwních jsem s ním lítala po obchodech s autodoplňkama, na úřad kvůli nové SPZ, a byla jsem donucena mu i pomoct Boženku opravit:D Po jedné zábavě jsme skončili u, tenkrát, jeho kamarádky, kde panovala hóóódně veselá nálada, a pamatuju si, že se nás maminka naší hostitelky ptala, jestli spolu chodíme a oba jsme se zděsili, že to teda není možné, protože bysme se asi pozabíjeli:) Tou dobou jsem poznala i jeho maminu (už tenkrát byla jak z divokých vajec a pusa se ji nezastavila), Dejwa ( byla jsem při koupi jeho new telefonku) a Feriho, mno tak to jsem vždycky věděla, že je to pobuch na entou, ale co bylo nového - jeho taneční kreace, protože poprvé, když jsem dojela na Karolín, tak akorát plevelil předzahrádku, v okně puštěný rádio, kde zrovna hrála písnička z Madagaskaru - Já tak rád trsám trsám, a Marťa do jejich rytmů svůdně kroutil svým sexy tělem:D Tatínka jsem znala z fotbalů, kdy z lajny "navigoval" své svéřence a "doma" jsem ho poznala jako vynikajícího kuchaře, mno a ty dvě breberky, tak to je kapitola sama o sobě:D
Podnikali jsme s Karim jednu akci za druhou (zábava v Sulimově, Trnkobraní, piwní, cirkus a miliony dalšího). A právě v tom cirkuse se to tak asi nejvíc zvrtlo a už to bylo:) Ještě dva dny jsme byli "jen" kámoši, a nakonec 29. 9. 2006 v úterý přišel ten BOOM:)
První měsíce byly asi takové "normálně bláznivě zamilované" kdy jsme se bez sebe nepohnuli. Jak nějaká siamská dvojčata. Neříkám, že dneska to tak není, ale přece jenom se bez sebe pár hodin obejdeme:)
V Raďoškovi mám naprostou oporu, vím, že se na něj můžu kdykoliv a v čemkoliv spolehnout a vždycky v něm mám človíčka, o kterýho se můžu opřít. Krom toho, že je to můj klučina, je to taky můj perfektní kamarád, který jediný dokáže zklidnit moje hormony, když se splaší a naštvu se:)
Zažili jsme toho spolu strašně moc, jasně - ne vždycky to bylo to hezký, ale i to špatný, a to se překouslo a zapomnělo se na to, a teď už nám zůstávají jenom ty krásné vzpomínky. A byl to právě Kari, kdo mě dostal z mého velkého stýskání - dostala jsem od něj ten nejkrásnější dáreček.. Krom toho, že mě má rád (to je ten největší životní dáreček), taky nádhernýho pejska, který má rád nás a kterýho zbožňujeme my:) A ještě něco - díky všem našim KAMARÁDŮM :o* Za všechno:) Však vy víte:)
Lásinko - jsem moc ráda, že tě mám. Děkuju, že jsi to se mnou všechno vydržel a doufám, že ještě chvilku vydržíš:) :o* A hlavně - brzo se mi uzdrav:) Miluju Tě :o*
Průřez naším prvním společným rokem:)
Radeček a ten nejkrásnější dárek:) Balunka
Fešák:)
Nerozlučná dvojka:) Kari a jeho "brácha" Dawe
Klóbrc párty
Moje dvě lásenky:) Raďošek a Vendulka
Kariho narozeninky
Spoluhráči a kamarádi
Trocha kultury - ples OA KM
Myslivecký ples - Trávník
Vánoce na Velkém náměstí
Fotbalista
To jsme spolu ještě nechodili:)
Maminčiny narozky
Moje narozky:D Vysmátý jak leča
Fotbal:)
Narozeniny na Karolíně:) Z holek už jsou velké dámy:)
:D Puácnem si:D Aneb jak jsme jeli do Kostelce a stavili se v Trávniku:D
Tamtéž

Večerní procházka:)

28. srpna 2007 v 22:27 | Dandelka |  Photos and pictures
To jsme byli venčit psíky:) TuttoBenne, Amálka, Kryštofek a Balunka:)
Tady už Balů kouká co dostane na večeři a čeká než to připravím:)

Balů, Daneček a kočka:)

27. srpna 2007 v 9:24 | Dandelka |  News

Balů a Danielson

26. srpna 2007 v 21:50 | Dandelka |  News
Tak jsme vam natočili Balču a Danečka jak si spolu krásně hrají:) Jsou k sežrání a pak jsou dokonce aji v noci hodní, jak jsou utahaní:) Čas kdy je Balča ve Vážanech a Daneček na Karolíně, tak Balů spinká, aby načerpala síly, a mohla se zase pustit do bitky:) a Daneček odpočívá a myslím se modlí, aby už jsme Balinku nikdy nedovezli:DVyhledávač Ms Dewey

24. srpna 2007 v 22:22 | Dandelka |  Vzkazy
Tak tady jsem objevila anglický vyhledávač, takové jedné slečny, které, když si chvilku nevšímáte, dojdou nervy, začně vám klepat na monitor, listovat hlasitě časopisem, psát si smsku a podobně:) Prostě taková normální ženská:)
Tudíž, jestli něco hledáte, zkuste to tady a uvidíte www.msdewey.com

Autoškola:D

24. srpna 2007 v 21:51 | Dandelka |  Ehe...?:)
Hahahaha..tak toto je fakt gůůůt videjko.. A ten konec je excelentní:) Bavte se:) KLIK

Učím se..:)

24. srpna 2007 v 21:17 | Dandelka |  Photos and pictures
Strašně se mi vždycky líbily ty obrázky na sklo a záviděla jsem Cooke, že je umí tak krásně (udělala mi nádherné rybičky do koupelny - děkuji).. a Atullce (udělala mi nááádhernou Amálku:) Kujuji ještě milionkráte) Kdysi jsem to vzala do ruky taky a nakonec všechno skončilo v koši, protože se to rozpilo, spilo, prostě se na to nedalo dívat, ne tak si to někam vystavit:)
Ve školce jsem viděla u mamky nádherný delfínky a řekla jsem ji, ať mi nějaký namaluje. Ale ouha..Místo hotových delfínků mi donesla barvičky na sklo a udělej si SAMA.. :D Ha..:(
Našla jsem na internetu miliony šablon - nádherných, ale nebyla tiskárna, ale touha po tom, to zkusit veliká, tak jsem zkusila namalovat jednoho delfinka na papír..ten konečněj vznikl po nekonečným množství pokusů, gumování, trhání, vyhazování a zkoušení znovu.. :) Tak jsem to hodila na sklo, objela konturkou, nechala pořádně zaschnout a dneska jsem začala vybarvovat.. a vzniklo z toho toto:D

Jeden už je nalepený v koupelně na zrcadle, další ještě schnou, ale už je rozdělaná nová várka obrázků: pejsek, pimboli, kluk, holka, hroch, slon a spousta dalších:)

Mno a pak jsem zkusila ještě jednu ozdobu. Dělala jsem to kolem půlnoci, tak na to berte zřetel.. Je to první.. Příští budou lepší:) Ještě ty ručičky mají být z květináčů, ale hold - máme v nich zasazené teď jahody:(

Lol

19. srpna 2007 v 12:25 | Dandelka |  Photos and pictures
Jak se zabavit:) Návod na dlouhý cesty letadlem, autobusem a jakýmkoliv dopravním prostředkem...

Verunčin Jafínek:)

19. srpna 2007 v 11:58 | Dandelka |  Photos and pictures
Verunka dostala novýho pejska.. je perfektní a hlavně děsně malinkej..tak vám ho ukážu:D
(Vypadal na prvních fotkách velikej..hlavně že má velikou hlavu..ale když se podíváte na tu poslední.. jak je malinkej:))) )

Every Baby

14. srpna 2007 v 16:14 | Dandelka |  Mjůzik
Kdo mě zná dýl, tak ví, že jsem jednu dobu faaakt hooodně žrala Kelly Family. A strašně ráda si je poslechnu do dneška..:) Nyní mojí favoritkou je písnička o miminkách:) Tady je:)
Intro:
Dodo, dodo, dodo dodo ... dodo, do do, dodo do ... la da da da da da
R:
Every baby needs a mama, needs a papa, close at hand
Every baby needs a mama, needs a papa, to hold their hand
I look in the eyes of a beautiful child
They tell me more than words
He reaches his hand and cries for something
Oh I´ll give him all I have
R:
Every baby needs a mama, needs a papa, close at hand
Every baby needs a mama, needs a papa, to hold their hand
Birdies on the window,
see the birdies on my window
If I could fly, oh baby,
then I would fly, ooh
oh believe in me
I´m holding his hand and giving my love
Through happiness and sorrow
And in no time, he´ll be a big boy
Oh what a wonder of love
Every baby needs a mama, needs a papa, close at hand
Every baby needs a mama, needs a papa, to hold their hand
Every baby needs a mama, needs a papa, close at hand ... oh little baby you´re not alone

Hledá se...

14. srpna 2007 v 16:07 | Dandelka |  Vzkazy
Čauky:)
Prosím vás - nepůjčoval si někdo ode mě filmy 50x a stále porvé a Taxi taxi jedničku?? Jesi jo a čte si to - prosim prosim, ať se ozve:) Ať aspoň vím, kde je mám:)

A pro ty, co byly v Cetechovicích - našel se svazek klíčků: 6 kličků, plus jeden od zámku na kolo a jako přívěsek je tam noha. Jestli to někoho z vás je - mám je u sebe:)

A ještě jedna rada do života pro všechny: V životě musítě i dávat a obětovat - nejenom brát:) Přeju krásný den:)

Neděle:)

13. srpna 2007 v 11:18 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Neděle nám sice začala v Cetechovicích, ale nestrávili jsme ji tam celou:) Já už nad ránem nemohla spát, tak jsme s Balů šli sbírat jabka, trnky a hrušky, nasbírali jsme velkou mísu ostružin (btw. nechcete někdo? ja už nevím co s tím mám doma dělat:D) a ti lenoši furt spali:) Tak jsme se pustili do nádobi, ale to už se začala chalupa probouzet (opět bez těch dvou notoriků). Pár minut bych vynechala:(
Kluci šli grilovat, já douklízela trošku ten barák, aby byl zase obyvatelnej a pak už byl čas obědu, Káda probudil dvě eMka, pojedli jsme a kluci odvezli holky do KM. Potom přijeli pro nás, nalodili jsme se (že těch krámů bylo snad ještě víc..:D) a jelo se do Vážan. Kari odjel na zápas, my jsme jeli chvilku po něm, abychom tam zbytečně nemokli dlouho. Dojeli jsme akorát na začátek zápasu, kdy to bylo stále 0:0. Přidali jsme se k panu Karasovi, který se pokoušel opít mi tam Balušku (ale pěna piva ji moc nechutnala:( ). Chvilku nám pršelo, pak se počasí trošku umoudřilo, ale nedalo se ani nikam sednout, protože všechno bylo mokré a to suché bylo obsazené:) Kariho bohužel postavili opět na poslední čtvrthodinku:( Dva góly vůbec platit neměly, ale nakonec zápas skončil výsledkem 3:2 pro Lubnou. Tak jsme nasedli do aut, Kari jel s tátou ještě do práce a my se vydali splnit aspoň jeden slib Verunce - na pouť do Kvásek na kolotoče. Potočili jsme se na jediném kolotoči, který nás tam lákal - na Lambadě, ale za to hned 2x:. Ovšem teď mám od toho taky dobře dodřená záda:) Ale nelituju - byla to paráda.. Kor s Veru:) V posledním stánku, který už se skládal jsem tak tak stihla koupit lásince perníkové srdíčko a mohlo se jet domů:) Kolem deváté dojel Kari a jeli jsme odvést Weunku do Kostelce.. Přijeli jsme úplně zmožení únavou, ale měla jsem pocit krásně stráveného víkendu:)
Tímto bych chtěla úplně strašně moc poděkovat:
Werči, že to nakonec klaplo a ona přijela a mohly jsme pokecat. Jen doufám, že "doma" to bude všechno ok:) Omlouvám se za to nedělní ráno, ale i přesto doufám, že se ti s náma líbilo:)
Marti a Dejvovi:) Že jste za náma dojeli, kdy to šlo a pomohli jste ke zkvalitnění víkendu:) Jsem ráda, že vám to vyšlo - bylo to s váma super. Dejwe - díky za legraci, Marti - díky za rozmazlování Balů:D
Káďovi - že jel s náma a doufám, že se dobře bavil, tak jako my:)
Karimu - protože si na mě vyhradil celý víkend a protože to bylo strašně super, a dobře se tam o nás staral, dělla nám vynikající jídlo a prostě jen proto, že je:) :o*
Samozřejme i eMkám, Sakimu a Paule, že přijeli aspoň na chvilku - a Rady - promiň:)

Cetechovice - grilování - sobota

13. srpna 2007 v 11:18 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
A byla tu sobota. Kari nám v noci dovezl ještě dvě ožralé nocležnice Míšu s Mončou, které se vychrupovaly do odpoledne:)
Marťa s Káďou mi ráno pomohli posbírat trnky a hrušky (milionkrátě děkuji), posnídali jsme a užívali si toho volna. Dawe s Marťou bohužel museli odjet, ale slíbili, že se ještě ukážou:)
Mě dojela Vendulka, takže jsme si užívaly tepla (ne, že by pařilo sluníčko, ale teplo na to, abysme mohli být venku bylo:) ). Kluci odjeli na fotbal, Vendulka usnula, tak jsme s holkama chvilku kecaly. Potom přemohla únava i mě a Verču, tak jsme to chvilku zapíchly, ty dvě kukaly na telku, a pak se to vyměnilo:) Verunka si lebedila v síti a já už měla zase Venulku:)
Večer dojeli kluci, tak se udělal na večeři čilský guláš a mohlo se vyrazit:) Dvě eMka odjely do Roštína na Kamínku a my se odebrali do Střílek na hody. Ale hopla..Na náměstí čtyři kolotoče - ani jeden se netočil:( Zklamání bylo veliké, ale vata ho trošku zmírnila:D Koupili jsme si cukrovou vatu a chtěli si jít sednout na nějakou zahrádku ze tří místních hospůdek, ale kupodivu nikde nebylo místo:) Tak se chvilku fotili různé momentky, které si potom můžete prohlídnout:D a jelo se domů, kde se uspořádala klóbrc párty.
V telce akorát běžel Armagedon, při kterém Weru zapomínala na okolní svět, mě a Balů to ukolébalo do říše snů. Stihla jsem jen dodat, že na Kosovce chci, tak ať mě o půlnoci vzbudí:)
Ano - vzbudili - ve dvě hodiny, protože jsme vytuhli úplně všichni:)
Tak kluci pak odjeli na Kamínku vyzvednout holky a pak kecaly až do rána na dvoře a Baluška se tam seznámila s ježkem, na kterýho prý urputně štěkala:D
Dawe s Marťou nás bohužel opustili hned večer, protože brzy ráno museli být ve Kvasicích na hodech, ale i tak ten den stál pět za to. Uběhlo to jako voda, v hodně veselé náladě - opět bez kapky alkoholu..:)

FOTKY ZE SOBOTY

Cetechovice - grilovaní - pátek

13. srpna 2007 v 9:24 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo

Je srpen, rodiče na dovolené, volná chalupa, a tak bylo všechno jasné:) Domluvilo se pár lidí (pár bohužel nemohlo, že Gabi?:( ), nabalili jsem všechny saky paky (a že jich byl kotel), a mohlo se vyrazit:)
V pátek posádku našeho Draka tvoři řidič Kari, navigátor Málinka, spolucestující Weru beru, Kádík a Baluška a spousta krámů a jídla:) Málem se nám to tam ani nevešlo:-O
Dojelo se na místo, a kluci se jeli ještě jednou vytočit do KM, aby odvezli holky na Kamínku na piwní:)
My s Verčou zatím kecaly (mno to víte, takových týdnů jsme se neviděly) a mezi tím připravovaly maso na večer. Dojel se za náma PODÍVAT i Saky s Paulou (kteří mě pěkelně natvali, protože ten víkend se dělal hlavně kvůli nim!!!) a pak už se mohlo začít: Marináda, oheň, maso na gril a čekání:)
Maso bylo vynikající, Saki s Paulou se ale brzy rozloučili a místo nich se v jedenáct dostavil Dawe s Marťou a začala ta pravá zábava..
Hlášek padlo nespočet - bohužel kdybych zapisovala všechny, stal by se ze mě přes víkend písař, takže do placu hodím jen některé:)
Dawe dostal maso, ale nějak se mu nezdálo "To není hotové. Do toho kousnu a ještě to na mě kdákne!"
V tom se ozvalo od Kariho: "My gurmáni..." A ze sítě od Kádi: "Všechno sežerem.."
Ponačila jsem si krásnou hlášku, která mě pobavila: "Jdeme a tu tu tu tu. Málem nás tam postříleli:D" Ale fakt si nemůže nikdo vybavit v jakým kontextu to bylo řečeno, kdo to řekl a proč?:D
A začalo se řešit, že pojedeme na Kamínku. Podívat se po půlnoci na Tip Top Q.
Já: "A vemem si Balunku?"
Kari: "A kde ji budeme hledat?"
Dawe: "U piva"
Krásně spokojeně napapaní jsme se odebrali do chalupy, já i samozřejmě lehla s tím, ať mě někdo vzbudí, až se pojede.. Ale kdepak:) Takže žádná Kamínka se nekonala, tak jsem si slíbili, že si to vynahradíme v sobotu a pojedeme na KOSOVCE na zábavu a bude to:)
FOTKY Z PÁTKU

PS: Ať s vám zdají fotky hodně veselé, za všechny vám může odpřísáhnout, že neukápla ani kapka alkoholu a o to víc, si těch všech lidiček, co tam byli cením, protože se umí bavit bez voltů. Díky moc lidi:)

Nová rubrika:)

7. srpna 2007 v 12:23 | Dandelka |  Záhlinice
Tuto rubriku jsem založila, protože Kari přestoupil minulý týden do Záhlinic, tak abysme to tu měli všechno pohromadě:)

Jejich stránky najdete na této adrese i na tomto odkaze: www.zahlinice.cz
V sobotu 4.8. 2007 se v Záhlinicích uskutučnil fotbalový turnaj (jak už jsem zmiňovala v předchozím článku) nazvaný Memoriál V. Šustra a L. Nováka. Místo původních 4 týdmá se nakonec turnaje zúčastnily pouze tými tři a vzájemné zápasy skončily násleodvně:
Záhlinice - Tečovice 0:2 (0:0)
Tečovice - Bezměrov 6:1 (asi)
Záhlinice - Bezměrov 4:1 (3:0)
První místo tedy obsadily Tečovice, druhé Záhlinice a Bezměrov skončil poslední.. (někdo to být musel)
Druhý Kariho zápas se uskutečnil v neděli od pěti hodin na hřišti v Chvalčově, kde fotbalu mohla přihlížet přibližně stovka diváků a několik psů, včetně Balušky.
Chvalčov - Záhlinice 3:0
"První gól nečekaně nepokrytá standartka. Druhý gól krásná individuální chybička. Třetí gól nečekaně nepokrytá standartka.
Mno máme týden na to se vzpamatovat."
Moje první fotečky Kariho v dresu Záhlinic:)
Doufám, že se jim další zápas, který je čeká na domácím hřišti v Záhlinicích už tuto neděli 12. 08. od půl paté proti Lubné podaří podstatně více:) Tak se přijďte podívat a některý tým podpořit:) My tam s Balů budeme:) Zdarec:)
Balů sleduje a fandí:) Ale moc dlouho ji to nebavilo:(

Mamka slavila:)

6. srpna 2007 v 9:38 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Já myslím, že i tento článeček se bude hodit do kategorie, Chcem jen pařit krávo, protože se fakt pařilo. Mamka teda nejvíc - přiznávám:) Všechny nás strčila do kapsy:) Oslava byla stanovena na sobotu 4.8., protože v termínu mamčných narozek si rodičovstvo s bráchou budou válet šunky na pláži v Chorvatsku. Celej týden, ne-li víc, předcházely oslavě velké přípravy, do kterých mamka zapojila i mě a tátu. Nic se neobešlo bez velké nervozity, ale po sobotě musím říct, že to všechno stálo za to. Týden se vařilo, peklo (v pokažené troubě, takže to byl fakt sekec mazec), ale vznikly z toho neuvěřitelné dobrůtky, kterým ani moje jazyčisko neodolalo. Chuťové buńky udělaly své a já se cpala jak kdybych dojela z Afriky:) Děsivé ovšem bylo potom stoupnout na tu novou digitální váhu:D
Oslava se uskutečnila na naší chalupě v Cetechovicích.. Mamka s taťkou v pátek postavili stan, potom táta odjel a dojela jsem já, Kari a Balů, abysme pomohli škrábat brambory, sbírat hrušky (pichla mě vosa, tak mám jeden prst 3x větší:) ), trnky a podobně:) Pomocnou ruku k dílu přiložila i teta a s mamkou ještě na poslední chvíli vyčarovaly šneky a podobně lahůdky:) Na další den díky mě a Karimu jich ovšem už moc nezbylo:) Fakt by ale všem chutnali:D :D :D Večer jsme zalehli a spali jak šípkový Růženky až do božího rána, kdy to všechno vypuklo:) Večer jsme omylem vypnuli ledničku, takže se vypnul i mrazák, tudíž se nám roztekly všechny zmrzliny - mno hotové neštěstí:) Dělala se snad tuna řízků (a kupodivu žádnej nezbyl), dvě tuny bramborového salátu a miliony dalších věcí, a já už se jen modlila, aby dojela první návštěva a z mamky to všechno opadlo:) A dočkali jsme se:)

Jako první se dostavil taťka s bráchou a dědou, následně teta, strýc,Jonek, Gabek, Luk a Vena, minutu před jedenáctou dohučela i ségra s jejím Lukem a mohlo se oslavenkyni popřát a zasednout k vynikajícímu obědu:)
Bratr + Balů, sestra, já a děda:)
Po obědě jsme si teda dali nějakou tu rozpuštěnou zmrzlinku. Kupodivu nejvíc chutnala Vendulce. Ta totiž odmítala svou mrkvovou stravu, tak se něčím dojíst musela:) A ta čokoládová - tak ta byla nejlepší:)
Samozřejmě velkej poprask udělala Lukova motorka - takže se na ní museli všichni vyfotit - a Venduš nejvícekrát:)
Když i tato "atrakce" většinu omrzela, nacpali jsme se cukrovím a většina se odebrala do nějakýho kouta, aby si nenápadně odpočinula, nebo se jen tak posedávalo a klábosilo a všichni si užívali Vendulku a Balušku:) a maminka pomalu ale jistě začíná být hooodně veselá:)
Krátce na to, se dostavila další várka gratulantů. Taťkovi bratři a jejich manželky, nejlepší přátelé našich a jako poslední taťkova sestra s manželem. My potom museli s taťkou odvést dědu, protože se blížil večer a společnost se krásně rozjížděla:)
Maminka kupodivu nabízí zmrzlinu a baňku. Ojedinělý okamžik, který se musel prostě zvěčnit:)
Jelikož nás bylo velké množství, mamka vymyslela - ještě za střízliva:) - jak to udělat, aby se nemuseli stále umývat baňky, ale zároveň, aby byla dodržena nějaká ta hygiena. Prostě se na stůl napsaly zkratky a u každé byla jedna baňka - jen u mě a u Radečka stála velká flaška rumu - divné - já musela zůstat jako řidič střízlivá a Kari už tam od půl dvanácté nebyl - protože jel na turnaj do Záhlinic (www.zahlinice.cz) .. Btw.. druhé místo - tudíž gratulace veliká celým Záhlinicím:)
K večeru se nám ale začal trošku zvedat vítr, tak se musel stan sundat a pak jak zapadlo sluníčko, už ani toho tepla nebylo, tak jsme se odebrali do chaloupky a tam se slavilo dál:) Večer, když už všichni pomalu odjeli, dojel popřát ještě bratránek se svou Luckou a sestra s Lukym se odebrali grilovat. Tak tak jsem uchránila Balunku, aby neskončila na grilu, protože sestra se svým drakem by si ji snadno mohla splést s masem:)
Já myslím, že textu netřeba více, protože fotky ukazují, že ta oslava byla fakt strašně v pohodě:) Jsem ráda, že se ta rodina, aspoň z malé části zase sešla, protože pak je to vždycky strašně v pohodě:) Doufám, že se oslava líbila hlavně mamince, ale samozřejmě i gratulantům a moc děkujeme, že jste došli a vytvořili tak parádní atmosféru:)
Mamko - ještě jednou všechno nej nej nej:)

Verunčiny fotečky:)

6. srpna 2007 v 8:53 | Dandelka |  Photos and pictures
Teď Verunku asi trošku vytočím, ale za dobrotu na žebrotu:) Objevila tady totiž článek o sobě a nějak se sama sobě na té fotečce nepáčí, tak mi poslala nové a já je sem picnu všechny, a tamtu tam necám, protože se mi strašně líbí:) Vypadá tam krásně nevinně:) Aspoň na fotkách, když už ne ve skutečnosti:)
Tak to je ona.. Opálená Veru beru:) Úžasný človíček:)

Balů:)

2. srpna 2007 v 14:39 | Dandelka |  Vzkazy
Stýskání po Denulce bylo veliké a ještě určitě dlouho bude, ale s tímto tvorečkem bude všechno asi trošku jednodušší..:) Dostala jsem ho od Kariho a jsem moc moc moc moc moc vděčná:) Kujujuuuu
Jmenuje se Balů, jsou ji asi 2 měsíce a je to křiženec jezevčíka nejspiš s králíkem, ale podle toho jak se pořád schovává spíš se pštrosem:) Líbí?