Červen 2007

Crazy HP

19. června 2007 v 6:38 | Dandelka |  Mjůzik

Slady... Auto.. Porucha - mazec:)

17. června 2007 v 19:46 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak jsem se po dlouhé době nechala překecat na Slady. Dobrala jsem prášky, zdálo se všechno fajn, tak jsem si to svoje sládě musela jít čeknout, co tam vyvádí, když tam nejsem:)
Poprvé kluci volali ve středu. Obrátila jsem oči v sloup, jakože kinder party ne, ale nakonec jsem se teda oblíkla a vyrazili jsme na půl hodinku to tam otočit. Nějak nás totiž zlobilo autí, tak jsme se rozhodli to risknout a jet vyjezdit benzin, co jsme tam ten den nalili, pže se nám zdal ňákej čudnej:) Dojedem na slady, díky bohu první lavka, nebo jestli tomu říkáte taky box, byla prázdná, tak jsme si tam sedli a já mohla zahájit svou oblíbenou činnost - sledování lidí na parketě. Zkoušeli jste to někdy? Naprosto parádní činnost... Lidi se tam kroutí mimo rytmus hudby, pořád jen koukají dolů z parketu, jestli se na ně někdo dívá a když tam přišla ňáká rádoby sexy třináctka ani ne s 13cm sukýnkou, za to na 13cm podpatku a málem z parketu svými tanečními kreacemi spadla - šla jsem do kolem. V tom jsem ale zahlídla na druhé straně holčinu. parádní postava - hadýrky akorát na ni, nekoukala na lidi, prostě si to křepčení užívala.. A fakt jako krásně užívala do rytmu. Hleděla jsem na ni jak tele na nový vrata a s Karim jsem usoudili, že je to nejlepší tanečnice na parketu.
Asi po půl hodince - hodince jsme se zvedli a pádili dovyjíždět benál. Do Hulína autí vydželo - v Tlumáku začalo stávkovat a kašlat, chvilkama zkomírat a umírat. Doskákali jsme na křižovatku v Tlumáku a autí se rozjelo - snad aby nás zmátlo. Což se mu povedlo, takže jsme se v Kvasicích - místo do KM vydali směr Nová Dědina. Nevím, co jsme Božence ( naše auto, poznámka autora) udělali, ale asi kilometr před Novou Dědinou v zatáčce, půl hodiny před půlnocí vypustila duši a už ani neškytla. Naštěstí naše záchrana posledních dní - Sakinek, byl tak hodnej a dojel pro nás a odtáhl nás až do Vážan. Klaním se a posílám tisíceré veřejné díky..:) zachránil jsi naše milé životy.. (já v tom fofru, že nám hrozí přenocování v té pustině se dokonce zapomněla i bát tmy a všch těch bubáků:D).
Ráno Boženka dostala svou dávku energie na nabíječce, a trošku ještě škytala a kýchala, ale odvezla nás do Hulína a zpátky do KM. Jakoby mávnutím proutku se na nás ale zase vybodla a začala stávkovat na každém semaforu, stopce, na každé křižovatce.. Ve tři hodiny odpoledne - v té největší špičce. Zrádkyně to je:)
Nějak jsme se dokodrcali domů a ještě si skákli do Tesca. Tam jsem potkala tu dívčinku ze Sladů a připadala mi hrozně povědomá a přece jsem si nebyla jistá..:)
Mno a v sobotu jsme se vypravili opět na Slady. Pěšky podotýkám:D : D :D BOženka totiž stále maródí.. Kolem jedné tam dorazili Moordorek, Hyneček a právě tam pařili s tou dívčí..:) Mno, tak že Davídeček s Hynečkem jsou taneční hvězdičky odjakživa zmiňovat asi vůbec nemusím, a s tou slečnou se výborně doplňovali. My na ni mohli oči nechat. Já takto se zakroutit v jedné písničce, tak se zadýchám a druhý den nepostavím:) Pak za mnou přišel Davídek, tak jsem se ho zeptala, kdože to je a on mi potvrdil mou domněnku. Byla to Azeretka..:) Já jsem čuměla. Nové vlásky, úplně jiný styl oblíkání, žádná vychrtlna jako dřív, že ji lezly kostičky, ale nádherná holka samej sval..:) Prostě paráda. Davídek mi ji zavolal a ona jakmile mě uviděla, tak mi skočila do náručí a já věděla, že je to fakt ona. Ale dodneška tu změnu nechápu.. Stala se z ní kočena největšícho kalibru a teď kluci - poperte se.. Budu ji asi hodně dlouho rozdejchávat, ale jeslti si to berunko někdy přečteš.. Zvednutej palec nahoru a největší pochvala.. Jsi kočka..:) :o* Moc ti to sluší:)

Verulínek

9. června 2007 v 12:13 | Dandelka |  All about my friends
A zároveň musím zmínit ještě jedno moje sluníčko - a tím je Verunka. Brutálně praštěna, vysmátá a ukecaná človíčka, která se mi taky zavrtala do srdíčka. Krom toho, že mi na přednáškách dělala chutě svým jogurtem s musli, musím uznat, že je to správná holka:)
Verunku jsem poznala, když jsem si k ním prostě jednou na přednášce lapla a už mi tak nějak zůstala po boku celej zbytek školy. Ale mě to vůbec nevadilo. Naopak byla jsem moooc ráda:)
Verča je krásná milá holka, se kterou se člověk fakt nenudí. Dokáže si ze všeho udělat srandu a pořád vypadá bezstarostně:)
Jen dvakrát jsem ji poznala vykolejenou. Těsně před zkouškama, ale i to, po úspěšném zvládnutí, bylo téměř zapomenuto. Hned po zkoušce mi celá rozjařená volala, a už jen z toho hlásku jsem vycítila toho šťastnýho kašpárka, kterým Verulík je:) Mazec človíček, co mě taky nikdy nenechal ve štychu a pomohla mi kde tam. Dokonce i ty nejnudnější semináře s touto kóčou po boku se daly přečkat, aniž by mi klesla nálada úpa pod bod mrazu:) Kočeno moje - kuji za všechno - jsi zlatá:) Oooobrovskej muck pro tebe

Gabča:)

9. června 2007 v 12:07 | Dandelka |  All about my friends
Do školy jsem přicházela s tím, že v takovým velkým množství, nemáte šanci někoho dobře poznat, natož si ho oblíbit a rozumět si s ním:) Takže jsme uzavřeli druhý semestr, někdo úspěšně, jiný méně, ale jedeme dál a jsou před náma další dva společné roky. Přiznám se, že jsem si do dneška nezapamatovala všechny lidi jménem, ale na přednáškách se to nedá a na seminářích se střídáme, a ne se všema jsem byla na nějakém předmětu. Avšak této holčiny jsem si všimla hned na začátku zimníího semestru. Vždy krásná, krásně barevně sladěná, s úsměvem na rtech. Pamatuju si první hodinu sociálně-psychologickýho výcviku. Gabča seděla v rohu, na sobě něco zelenkavýho a my s holkama říkaly, že jí to moc sluší:)
Během krátké doby si ji zapamatovali ale všichni. Nejen proto, že nosila noťas a seděla vždy na přednáškách na stejným místě, ale také pro to, že by se pro druhé rozdala. Bohužel, ani tady, v naší škole, jsme se nezavřely před životem. Život je takový, že se hodně lidí dokáže statečně přetvařovat a hrát si na přítele jen proto, aby z toho něco vytěžil. Asi víte, co tím chci říct. Gabča byla každýmu dobrá, když někdo něco potřeboval. Jednou mi tak napsala na ICQ, jestli bych ji napsala něco do psychologie, že chyběla a nikdo jí to nechce poslat. V tu chvíli mi všechno docvaklo.. Každej po ní něco chce, každýmu všechno pošle, ale nikdo neudělá nic naoplátku. Smutné:(
Vážím si tohohle človíčka. Úplne nesmírně moc. Já bych se po takové zkušenosti tak akorát na všechny z vysoka vykašlala:) Slušně řečeno..:)
Je pravda, že v té škole není moc příležitostí si pokecat, ale to nám vynahradil náš pochod Smrti, kdy se mě Gabča ujala, a ochotně se přidala ke mě, tak jsme pochodovaly, vykládaly, smály se ale taky spolu nadávaly na tu trasu:) Během toho pochodu mi toho došlo strašně moc. Nejen, že je Gabinka zodpovědná a hodná, ale má i srdíčko na správným místě, dokáže člověka táhnout, i když je na pokraji sil a povzbudit nejen jeho, ale i sebe. Má smysl pro humor a nikdy se k nikomu neotočí zády. Můžu vám říct jediné, jsem abnormálně šťastná, že jsem tuto holčinu poznala. Našla jsem v ní zlatíčko, které mi mnohokrát pomohlo. Nevím nevím, jak bych bez ní tu školu ( a pochod) zvládla. Stala se mou oporou, kamarádkou a sluníčkem, nejen když je pod mrakem. Sice i na ni občas přijde krize, ale aji to je v cajku, akorát s prostě pak chová jak ožralá:D To je pak jen strašně veselá, abnorálně ukecaná a dokáže se pěkně rozčertit, když ji někdo řekne Gabrielo, viď Gabčo?:)
Už teď se těším na ty další společný dva roky, co spolu budeme ve škole, ale jedno vím už teď. Navždy bude v mým srdíčku, jako jedna z těch nej osůbek, co jsem kdy poznala. Berunko - děkuju za všechno. Mám tě ráda:) :o*

Nederland fotečkama

3. června 2007 v 15:15 | Dandelka |  Photos and pictures
U vchodu do ledového království. Teplota -8 stupňů Celsia - díky za ty vesty..
Pozooooor jedu - nemohli mě z té klouzajdy dostat - bylo to uchvancancující:)
Se sloníkem.. Byl obrovskééééééj
Toš tady bysem bydlet nechtěla...Ale seégra se tváří, že jo. Kdo ví - třeba budu mít i její pokoj:D
Tučňák já a červený nos
Na velbloudu - nebo ve velbloudu.. prostě trochu netypicky:) Sestra já a bloud
V podmořském akváriu.. Plavaly tam želvičky - bylo to super:)
Buď ten strom musí přibrat, nebo já shodit - jinak se za něj neschovám:)
Jsem zamilovanáááá:) Chjo - proč je musí vraždit:(
Mucki.. bobeček
Miminko + já + brácha (dole) + sestra (vedle miminka)
Tak jak to máme daleko domů? Vzdušnou čarou 773 kiláků..

U, nebo NAD nebo NA prostě - já a fotbalový stadion.. krapet malej, ale je:)
Nechtějte vědět, co jsem té slečně řekla, když jsem se jí nabodla na sukýnku. Slučné to nebylo ani omylem tak s nedivte tomu xichtu:D
Jak princezna ze mlejna - taky umím chodit po vodě a nemusím mít za nápadníka vodníka
Kytičky v kytičkovým parku - bylo jich strááášně moc
Mlýn tamtéž...
Na pobřeží se konala soutěž ve stavění soch - jedna z nich
Odpočinek na pláži .. vzááádu moje chata
Moje chata z blízka
Šikovnej klučina - vyrábí dřeváky a umí 3 slova česky: Ahoj, pivo, dobré...:)
V továrně na čokoládu.. ten pán vypadá jako vosková figurína, ale živej byl až až:)
Rozmazaně vás vechny zdravím:)
Pronajala jsem svá auta muzeu v Belgii:)
Potřebuje to komentář?
Nastupujeme a jedeme:)
Má srdíčková záležitost
Zjistila jsem, že je kotel lidí, co neznají symbol Belgie - Bruselu, tak tady je - Čurající chlapeček
Dalo to kua práci ji najít, protože není tak slavné, ale myslím, že je mnohem krásnějsí - čůrající panenka
Hledali jsme ji dlouho, tak jsem si u nímusela trošku zdřímnout:D Ale taťka měl očividně radost:
Mňam - proč se taková dobrota nedělá aji tady? Tolik sýýýrůůůůů
Oko Amsterdamu..
Únava poprvé - Amsterdam - najít lavičku - natož volnou lavič - či snad lavičku ve stínu.. neexistuje...
Únava podruhé - Belgie - náměstí Bruselu
Únava potřetí - v kytičkovým parku..ještě že jen u kytek a ne pod kytkama:D
---KONEC --- KONEC---KONEC--KONEC---