Březen 2007

tak toto me fakt dostalo:D

17. března 2007 v 18:27 | Dandelka |  Ehe...?:)
Do you speak English?------------------Prosím? ----------Do you speak English?---------Prosím?-----Hovoříte anglicky?------Yes!
"Zítra se musíme určitě sejít!"-----"Dobře."-------"A kde?"-------"Kde chceš."-----"A v kolik hodin?"----"Mě je to jedno."----"Tak dobře, domluveno!"
Sedí prase na stromě a plete noviny.Letí kolem míchačka a ptá se: "Kolik je hodin?"Prase odpoví:"Čtvrtek."A míchačka na to: "Drž hubu nebo ti dám žihadlo!"

Lidičkovéééé.. duše dobré

16. března 2007 v 20:36 | Dandelka |  Vzkazy

Sháním knihu Faidón od Platona - nemáte ji někdo prosím prosíííím??????

22. 03. 07 ----> Už mám.. :) Spešl dík Lukáškovi:)

Avon

15. března 2007 v 18:03 | Dandelka |  Vzkazy
Ještě do středy..... kuk

Vendulka

15. března 2007 v 13:05 | Dandelka |  Photos and pictures

A tak se slavilo v Cetechovicích

12. března 2007 v 7:43 | Dandelka |  Photos and pictures
A tady už jsme zpátky v Bařicích
a tady už jsme zpátky v Bařicích....

Tak se slavilo v Bařicích..

12. března 2007 v 7:42 | Dandelka |  Photos and pictures
Komentářek po najetí na fotku:)

Povedenej víkend..:)

12. března 2007 v 7:42 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak jsme se včera shodli, že to byl povedenej víkend, tudíž si jistě zaslouží, abych o něm blogla, mno ne?:)
Tak povedenej byl především proto, že v neděli měl Kari narozeninky (kdož jste mu nepopřáli styďte se!!!) a od toho se samozřejmě odvíjel celej víkend..:)
V pátek dostal ode mě první dáreček a ještě od našich a mohl jet večer slavit na Novou Dědinu na zábavu..:) V sobotu kluky čekal zápasek, na který jsem vás zvala.. Když jsme jěli pro Aleška, ještěq pořád svítíilo sluníčko, ale už se zatahovalo. Kluci přesto tvrdili, že to vydrží.. Sotva jsme dojeli do Bařic, začalo pršet a my se akortá mohli dívatna promočené hřiště. Kluci zuřili a zuřili.... Naštěstí byl díky Kariho a Aleškovým narozeninkám připraven "náhradní" program ve formě slavení...:) Tak se kluci napapali, napili, a jelikož přestalo pršet, pustil je trenér na chvilku an půlku hřiště (aby ho úplně nezničili).
Na večer byla naplánovaná oslava v Plešovci, kde jsme s Karim, Marťou, Dejwem a Martinou byli pozváni. Ale ouha. Poslední dva jmenovaní se na nás vyprdli, za to se k nám přidal Kuba a Káďa (Honza, Lentilka), tak jsme jeli jakože do Cetechovic, kde už se začalo trochu pít, a tak nebylo úniku do Plešovce (na taxál nebylo peněz a na řízení nebylo nezředěné krve v žilách.. tímto bych se všem plešovčákům chtěla omluvit..:( A přeju vám už teď všem, co slavíte.. Všechno nej nej nej). Ve složení Amálka, kari, Feri, Káďa a Kuba jsme dojeli do Cetechovic, my s Karim se pustili do dělání večeře pro ostatní hladové krky. Bylo to vynikající kuřecí maso, takže dlouho jsme čekat nemuseli a vše bylo hotové. Svolali jsme "naše děti" ke stolu a začalo se hodovat..:).. a kecat... a smát..:) Ovšem nejlepší..to se musí nechat.... byl Kubův umělecký výstup se strašidlem..:)
Pak jsme se ještě filku dívali na televizku, ale já jsem hodně brzo vytuhla.. a co se dělo víc.. to se musíte zeptat jiných..Z fotek to vypadalo na příjemný večer, který žádným způsobem neohrozil existenci naší chalupy a ani mě žádná rána nevzbudila, takže soudím, že je snad všechno ok..
Ráno mě probudili hlasy z kuchyně. Nejdřív jsem slyšela Kariho a Káďu. Pak Kariho a Kubu. Nakonec Feriho, a ve skutečnosti tam byl jen Kari a Kuba. Káďa s Ferim ještě pořád spinkali. Mno..spinkali...:) Kari mě přišel vzbudit a prej: "Co chceš na snídani? Kakajko, nebo čajík?" Než jsem odpověděla, z vedlejšího pokoje se ozvalo: "Kakao prosím" :D :D
Tak jsme popapali.. Ještě zehřáté masíko (bylo ho prostě moc) a rohlíky, čajka (teda.. než si uvařili granulovanej čaj.. to byla podívaná:D) trochu jsme ukliili a hurá do Bařic na žáčky..:)
Dovezli jsme klučíky, kteří nakonec 2:0 nad Kvasicema prohráli, ale to vůbec nevadí, protože v takovém počasí, krásně na sluníčku, se dalo příjemně dívat i na prohru:)) Pak jsme si jen sjeli na Károš na výtečný oběd a já potom jela domů, šla se podívat na filku na Gumídky (to byl zase lol) a potom sjem musela s Deniskou na očkování (chudinka malinká..ale snášela to dobře..) a Kari měl mezi tím zápasek...
Když jsme večer padli mrtví do postelem sotva jsme si stihli říct, že to byl fajny víkend a už jsme spali:))

Malá pozvánka na velkou událost

8. března 2007 v 15:12 | Dandelka |  Vzkazy
V autííí mám ještě volná místa..:) Kdyby někdo chtěl vzít:)
PS: Anketa pod článkem..:)

A hraje i Lentilkaaaaaaa... takže.. je to jasný.. v sobotu tam naviděnou:D

Gumičky...

8. března 2007 v 15:08 | Dandelka |  News
V neděli večer jsme se vydali zase na Gumičky.. Sešlo se nás tam sice nic moc do počtu, ale Davídek nechyběl, a to bylo nejdůležitější.. Ještě tam byl Monulinek a na chvilku se ukazala i Ewicka a Kokinko s Gaggu...
Gumídci od pěti hodin nastoupili proti týmu Rabit... Zápase to byl hooooodně vyrovnaný, ale my měli jasno.. Gumičky...:) Po dlouhé době jsme měli transparentek.. Naštěstí.. Protože po jarních prázdninách, kdy se tam vůbec netopilo, nám tak akorát na studeném okně mrzly zadečky..:(
Gumídci hrály skvěle, my se bavili naprosto výtečně.. Davídek u konce konstatoval: "Když jsem sem šel, ani jsem nečeka, žetu bude tková sranda:D" Mno ještě aby néééé:))) Musela jsem souhlasit..:) Bšišní svaly od smíchu byly dokonale protaženy:)
Mno jen tak jsem si to tu chtělä napsat..nic obsáhlého, jen ať na to nezapomenu, protože to byl vážně vydařenej večer.. Děkuju Gumídkům a gratuluju samozřejmě k výhře, a doufám, že se jim bude dařit i tuto neděli ve tři hodiny v zacharské tělocvičně.. Děkuju Karimu, Monči a Davííídkovi:)l

Oslava narozek...

8. března 2007 v 14:58 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Mno, tak jsem se konečně dostala k tomu, abych spisla něco o minulým víkendu, kdy bylo na programu oslavování jednadvacátých narozek Renatky Čechové:)))
O oslavě jsem věděla víc jak měsíc dopředu. Chvilk před osmou jsme dorazili k Renči domů, Kati byl poslán do obýváku, který byl sídlem pánského osazenstva a já do kuchyně, kde sídlili ženy:D Poseznamovala jsem se s přítomnými dámami ( po dlouhé době jsem viděla Ivetkuuuu.. z toho jsem měla velkou radost..., taky Tamču... a tu jsem pro jistotu prostě nepoznala, jaká se z ní stala kočena...) a tak to začalo:)
Z obýváku se co chvilka ozval šílenej smích a prostě naše drahé polovičky nás drze ignorovaly, tak jsme udělaly to samé:) Slečna hostitelka moc nestíhala, ale snažila se, to se musí nechat..:) Nejdřív nám naordinovala nějaké ty drinky... I přes odpor mi byla koka zředěna vínkem... Dostala jsem flašky, ale skleničky nikde.. Tu se hostitelka vzpamatovala, a že prej by nám mohla dát ty skleničky.. Tak říkám, jestli nemá, ať nám dá klíďo talíře.. :) A tak se stalo - pouze v mé případě.. tak jsem crcala kolu s vínem brčkem z talíře... Brčka.. Mno dyť - to bylo taky:D Byly nám nabídnuty růžová srkátka, ale jakmile jsme po nich chmátly, Renča si uvědomila, že nám dala růžová (podotýkám pro neználky.. Renča MILUJE nadpozemským způsobem růžovou, okamžitě mezi nás vlítla jak hurikán, zařvala "pusťte je" a klidným hlasem dodala.."a vemte si ty zelené"...:) Mno my vysmátý pod stolem:D Hotovo:D
Dalším úsměvným okamžikem bylo Renčino pozoruhodné otevírání vína, kdy to ke konci vypadalo, že spíš třískne dnem o hranu stolu a tím jej urazí a my to vínko budem srkat z podlahy:D
Ale neee.. musím pochválit.. Za tu dobu co Renďulka bydlí sama, se naučila vážně skvěle vařit (už umí dva druhy pomazánky:D), trošku jsem si tam ale připadala jako králík, protože všude jen samá zelenina a jakýsi klíčky obilí, či co to bylo, ale v pohoděě.. Žádná nezdraáí jídla, jako jsou čipsy a křupky ( ó né - od každýho jedna miska tam byla..ale o to se fofrem postarala Ivetka:D)
Mno hlodů za ten večer padlo nespočet, pořád jsme byly totálně vysmátý, stejně jako pánové vedle, občas jsme se nestíhaly ani nadechovat... Kolem jedenácté jsme se my, jako slabší pohlaví zvedly, a fofrovaly na Slady vybít si energii.. Pánové se za náma dostavili asi po hoďce a tady už se naše sestava hodně rozpadla, neustálým hledáním..
Ale i tak, musím říct, že se ta oslava mimořádně podařila, a doufám, že takových bude povícero:)

Pro lásenenku moji:)

2. března 2007 v 17:29 | Dandelka |  Vzkazy
<3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3 <3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3 <3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3
:) Mno jo, stalo se něco, co jsem ani nečekala, takže si to jistě zaslouží zmínku u mě v blogu:) Moje lásena už se mnou vydržela půl roku a drží se statečně dál. Jednoznačně musím říct.. Frajer.. Zatím to se mnou tak dlouho nikdo nevydržel... A není se, co divit.. Se mnou to faaakt není lehky, ale Kari se drží statečně.. Kujuju mociiii:) :o* :o* :o* :o* :o* :o* :o*
Známe se úpa kotel roků, ale za ten půl rok jsme se logicky poznali blíž a líp a tak.. a zažili jsme toho fakt moc.. A ne vždy to se mnou (nebo s ním:D) bylo lehký, ale vždycky se to nějak vyřešilo a já jsem za to úpa strašně moc vděčná, takže poslední co dodám..

KUJUJUUUUUUU BOBÍ

MUCKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :o*

Jj.. Je to taková moje záchrana, když se začnu topit v moři jménem Život..
<3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3<3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3<3 <3 <3<3<3<3<3<3<3<3<3 <3 <3