Únor 2007

Mazec...

28. února 2007 v 14:53 | Dandelka |  Ehe...?:)
Jsem dneska z velké nudy vyrazila do města.. Jelikož jsem tam dlouho nebyla tak mi to připadalo, jak kdyby všechny obchody zrušili nebo při nejmenším přestěhovali.. Nic jsem nenašla.. tak jsem asi po hodině bloumání šla radši domů.. Ale jeden objev dnešního světa mám.. Slevněné zboží je dražší než obvykle.. Prostě výrobek stojí normálně 499, ale se slevou 699.. mno nekupte to..

Fotečka

22. února 2007 v 18:27 | Dandelka |  Photos and pictures
Jedna šťastná chvilka..Strašně se mi ta fotka líbí.. a strašně moc moc moc si ji vážím, protože jsou tam lidičky, který mám strašně ráda...
PS: ta fotka není z budocnosti.. jen je tam blbě nastavenej datum.. jako u všech mých foteček:D

Gumičky

21. února 2007 v 18:11 | Dandelka |  Odkazy na blogy
Představuji nové stránečky Gumídků

Pozvánky

19. února 2007 v 18:20 | Dandelka |  Vzkazy
Fotbaaaaaaaaal:
Středa - 21. 2 . Kroměřížská umělka - přátelák Bařice - Pravčice

Zábava:
Pátek - 09. 03. - Lubná - zábava - Reflexy

Ples fotečkama..:)

19. února 2007 v 8:24 | Dandelka |  Photos and pictures
Zkoumání cen v tombole...
Naše společnost.. Pajinka a Kája
Asi bez komenáře
Tak kdy bude ta tombola???
Se svým lístečkem někdo čeká na tombolu:)
Velká debata..nevím o čem
Ještě jednou, ale jiní aktéři
Všichni nahrnutí do jednoho sálu.. Přišel vrchol večera.. TOMBOLA
A závěr večera.. Krásná Popelka a Kája těšně před odchodem...

Ples OAKM

17. února 2007 v 14:54 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Po pár letech jsem se vypravila zase na plesík Obchodky.. Nějak mě k tomu nakopla Renča, a zrádkyně, nakonec ani nedošla:-P Loni jsem byla v Anglii, předloni jsem ležela v nemocnici, tak konečně letos to vyšlo
Ples se konal v nově opraveném Domě kultury. S Karim jsme se vyfintěli a kolem deváté večerní dorazili na ples, který už se slušně rozjížděl. Teda.. ne ples jako takový, ale lidičci.
Byla jsem v té přestavbě poprvé, tak jsme to samozřejmě museli celé projít a očíhnout, co kde je, kde kdo je a co kde hraje.
Tím, že byli lidé roztroušeni po chodbách a ve třech sálech, nepůsobil kulturák nijak přehnaně plně, jako když jsem tu byla posledně.
V jednom sále hrála hudba "pro ty dospělejší", na tancování valky a polčíku. Jak jsem si ale všimla, byl vždycky hojně zaplněn. Dole u vchodu byl DJ a měl věčně prázdnej parket a v třetím sále hrál již tradičně DJ Dvořaček, který měl taky dost tanečníků.
Tak jsme to celé prošli, našli si svůj stolek, první s kým jsem pokecala byl Paja, poněkud ještě střílivej, a pak už to jelo. Potkávala jsem známé, ale taky i neznámě tváře. lidi které bych tu čekala, ale také lidi, který bych nikdy nečekala právě na tomto plese. Hold..svět je malej a o náhody tu není nouze.
Většina přítomných slečen, byla nádherná. Takové princezny v krásných šatičkách s perfektníma vláskama. I klukům to v kvádrech moc slušelo.
Po pár okamžicích naší přítomnosti na plese se strhla první bitka (nevím, zda-li jich bylo víc..) Šok..Napřed jen rozbité skleničky a pak? Mydlili se tam hlava nehlava.. Ještě, že tam naskočili muži s nápisy SECURITY:D
Po chvilce dokvačila konečně i naše společnost ke stolu do čtverky Paja s Kájou. Pajuška v nádherných šatičkách, ve kterých vypadala jako skutečná princezna. Tak jsem pokecali, skákali si na pití, protože horko ve vrchních patrech bylo veliké a mohli jsme stále dokola chodit a chodit a chodit a potkávat další známé tváře.
Po chvíli se už představovala taneční skupina, tuším, že se jmenovali MOMENT, a předvedla něco málo ze svého umění. To, co jsem viděla celé, bylo ve spodním sále vystoupení Kankánu. Jediný, koho jsem z učinkujících poznala byla Terezka. Holky v závěru vystoupení samozřejmě nadzvedly sukýnky a na zadečkách měli vyšívané obrázky. Celkově se mi jejcih vystoupní líbilo. Bylo plné úsměvu, výskání a radosti. Takže jednička s hvězdičkou.
Ani se to nezdálo, uteklo to jako voda a už tu byla půl dvanáctá, kterou s napětím očekával nejen Kari. O půl dvanácté se mikrofonu ujal můj bývalý třídní profesor a začal s losováním tomboly. Pajuška sice tvrdila, že cítí v kostech, že někdo z naší čtveřice něco vyhraje, ale bohužel to tušení bylo klamné. Nevyhráli jsme ani jednu z 98 cen...:( Mno jo.. Štěstí v láce neštěstí ve hře..:)
Krátce po tombole se skočilo na maso, Pajulka se zahalila do svého popelkovského pláště (strááášně krásnej) a mohli jsme se vydat dál. Celkem zima, to vám povím. Otevřené bačkurky a tak.. klepala jsem zoubkama..:(
Tak jsme skočili do autíka a jeli se ještě podívat na Slady, kde už se to pomalu plnilo lidičkama z plesu, takže jsme tam nebyli jediní exoti ve slušivém oblečení:D
Přisedli jsme si chvilku za klukama z Kvasic, pokecali, pofotili, prstýnek jsem tam ztratila, ale za pomoci jedné milé slečny jsem jej okamžitě zase našla, takže spokojenost maximální...
Ale potom už se mi začala klížit očenka, tak jsme se rozhodli pro odjezd do postýlek. Zmrzlá jak hovínko jsem se navlíkla do pyžamka, pustili jsme si filmek a asi do půl čtvrté jsme si povídali, protože nám Pajinka nasadila brouka do hlavy.
Ráno jsme vstali kupodivu brzy, bylo teprve čtvrt hodky před devátou.
A došlo k přesunu na Karolín, kde nás čekal vynikající oběd..:) Mlask
Takže závěrem bych to shrnula tak, že plesík byl v pohodě. Ráda jsem potkala všechny ty lidičky. Ovšem na žádný velký pokec to nebylo.. co už...:)
Takže.. hezkej víkend všem a krásnej zbytek plesové sezony:)

PS: Foto dodám

14. 12.

14. února 2007 v 8:07 | Dandelka |  Vzkazy
Přeju vám všem krásného VALENTÝNA a moc moc moc moc moc moc moc lásenky...:-*

Nejen pro maminky

13. února 2007 v 21:43 | Dandelka |  Odkazy na blogy
Vřele doporučuju jedny krásné stránky s ještě krásnějšíma výrobkama jedné mooooc šikovné a především hodně paní:)) Jejich odkaz je TADY... a jesi chcete, ať se vám, nebo vašim dětem a podobně sladce hajá.. přidejte práci paní Sládečkové:) Já to mám odzkoušené.. a funguje to:)

Very nice suprise

12. února 2007 v 6:52 | Dandelka |  Photos and pictures
Fakt nevím jestli je to tajemství, nebo ne, ale nic v v poslední době neudělalo větší radost.. Dva lidičci, který mám hodně hluboko v srdíčku mi udělali obrovskou radost:) Mám vás ráda, bobani:) Přeju hodně štěstí a mno..té lásky of course:)

Co vám mám povídat?:)

1. února 2007 v 19:58 | Dandelka |  Vzkazy
Něco novýho, co? Ale ono toho moc není...:(
Flákám se flákám a můžu vám říct, že už se spíš nudím, takže se aji celkem těším do školy.. Pondělí úterý jsem se flákala s pusenou, protožemi ve středu emiroval na soustředko do Vizovic.. (to teda nevím, v čem se budou soustřeďovat..ale na tom lejstru bylo napsané, že ve fotbalu...).. Ještě aji ta středa ušla..:)
Úplně jsem si naplánovala, co všechno budu robit, až ho tu nebudu mít.. a nakonec.. co jsem měla naplánovanáho na celej den mi zabralo s bídou čtvrtku:( Asi neumím plánovat?
Dneska ráno mě kolempůl desáte vyzvedl Gab s Vendíkem a jeli jsme na čundr.. Lépe řečeno do Zdounek ke kadeřnici.. Včera jsem byla jedna velká odvaha .. a taky mrcha.. za to, že mě Kari zanechal samotnou opuštěnou, jsem mu chtěla připravit šok, ňákým crazy účesem..:)
Ráno odvaha přešla..Nemít tam ty dvě cácory, tak jsem tam ani nejela..:)
Sedla jsem, Vendíkovi se to strašně líbílo - tolik nových věci..:) wow... a začalo to.. Mé přání bylo skromné.. sestříhat, prostříhat udělat mini afinku do sponky..:)
Všechno mám, jak jsem chtěla.. (mno..mohla ta afča být delší..ale to doroste..) dala jsem ji tam hotovou almužnu..:D 170 ká.. (to čumíte, co? tak levně se neumíte nechat ostříhat a ještě k vaší spokojenosti, hm?) takže vřele doporučuji..:) a mohlo se jet domů:))
jako vždy si mého účesu doma nikdo nevšiml.. nu co už... Kari mi nadal, že jsem tam "za nic" (když to prej nejde poznat) nechala nekřesťanské money (chlap mno.. mu stačí k holiči desetikačka:D) a vpohodě..:) Gabek si jel nakoupit a Vendulka tím velkým zážitkem u kadeřnice vytuhla... krásný pohled na spící dítě..:) Ovšem..tato pohoda se během chvilky změnila... Vendulinka se probudila, krásně se protáhla usmála a já měla radost z toho, že si pokecáme a užijeme si to.. Ale ouha. Vendík začala nadávat.. stylem. hysterického pláče..:( Poznám když pláče protože chce pochovat, lehnout na záda, nebo vyměnit plinku..ale toto? Chjo.. Musela se hold odvolat maminka z nákupu:) Ale že jsems i teda s Venďou užili s tátou svý.. Už jsem fakt nevěděla co by, aby to malé pískle neplakalo.. Rvalo mi to srdíčko:(Chvilkama se už dařilo..ale po chvíli jsem pochopila, že jsou to jen pauzičky na nadechnutí toho malého tvorečka. Definitivní uklidnění došlo až po Gabčině návratu:)))
Popapali jsme a já valila za Cardou předat voňavku, na poštu za holkama juknout, stavila jsem se v Oriflamu pro nový katalog, do knihovny, do obchodu.. a už jem byla doma a to bylo něco málo po druhé:( Hotovo:)
Tak jsem se těšila na večer, pže jsem měla domluvený rande s Eliškou...:) Čekání jsme si zkracovala smskama s lásenou, pže ráno si pár aktivců, běžících jako první zaběhlo a celkově uběhlo 22 km... Mu se samozřejmě hned ozval nárt a tak tam teďko leží jak lazar.. a bolí ho nožička..:(
Eliška mi ale před chvílí napsala, že právě dorazila mrtvá domů, tak se to přesouvá na zítra, tak si tu tak brouzdám.. a písu nesmysly..ale jak vás znám, vy si to stejně rádi přečtete, že jo?:)))
Lukášek mi taky onemocněl, tak ani s ním si kofču nedám, Koťátko má zařizování s autoškolou a milion lítání tak to odložila na příští nebo nějakej jinej další týden.. takžee.. se maximálně těším na ranní kafčo s Elinkou, odpoledne si zkrátím kaufem, večer půjdu na sodovku se Simíkem, v sobotu si budu vybírat plesové šatečky a večer huráááááá s děckama ze základky pokecat.. Už se na vás těším bobci moji:))) A v neděli tu mám konečně zpátky mojí lásenenku.. Jupííííí:))) Tak.. to bylo rychlé..takže se jdu bavit na druhej BLOGzatím zdarec..:)
PS: omluvte chyby..ale fakt se mi to nechce číst znovu a opravovat:D