Leden 2007

Hulín - Kvasice.1

28. ledna 2007 v 14:14 | Dandelka |  Fočus
Ježiš to bylo ráno:( Byla jsem vzbuzena po asi pěti hodinách spánku - kdo mě zná tak ví, že po takové chvilce odpočinkju absolutně nemůžu fungovat, protože je to na mě málo...
Nakonec jsem se se zalepenýma očičkama, celá rozlámaná a bolavá (holt už jsem to to paření fakt stará:D) oblekla, dostala jsem rohlík (jelikož jsem byla rozespala..fakt nevím, co jsem s ním dělala..ale Kari mi vybíral másloz vlasů:D) nasoukali jsme se do studeného autíčka, sjeli do Těšnovic pro Mičiho, který trošinku zaspal a hurá do Kvasic...Po deváté jsme odjížděli z Kvasic, aby kluci byli v deset připraveni nastoupit proti mužstvu z Hulína v Hulíně. Byla tam teda obrovitánská zimena, tak jsem na sebe navlíkla všechno co jsem mohla a zahřívala se žvýkání mentosek.. Pomohlo to celému tělu, jen mým chodilům ne.. Ty byly zrmzlýýýý...
První poločas jsem vyloženě odpočítávala minutky..:) Ani jim to nezkrátili..:( Fakt nechápu, jak tam kluci mohli v takové zimeně 45 minut běhat.. to bych teda neudýchala.. Mají můj obdiv..
Během prvního poločasu padl jen jeden gól a to do hulínské sítě. Jeho tvůrcem byl sám Feri, který z toho měl abnormální radost..:) Hulínu se potom povedlo taky se jednou strefit, takže první poločas skončil 1:1..:)
O přestávce Feri střídal, tak jsem tam aspoň nebyla jako divák sama..:) S ním už to přece jenom utíkalo rychleji a veselejí:))
Proti Kvasicím byl nařízený pokutový kop, který byl následně proměnen, takže Hulín začal vyhrávat 2:1. Asi po půlce druhého poločasu střídal i Kari, tak jsme se vypravili s Ferim do hospůdky na čaj.. Úúúú.... hezká hospůdka (takovou bysem cela takyyy) s milou slečnou ( to já bych byla takyyyy) a hlavně..taková útulná a vytopenáá.. to bylo pošušňáníčko pro moje noženky..:) Objednali jsme si tři čajíky, pak si přisedli ještě další kluci z Kvasic, bylo nám oznámeno, že Hulín pak dal po rohovém kopu ještě jeden gól, a tak Kvasice prohráli 3:1... Škoda, ale fajny pro Feriho, měl ze svého gólu radost jak malý mimi:))
Trenéři s týmem ještě pořešili soustředění, dopili jsme čajíky a hurá domů do tepla. .Odvezli jsme Mičiho Feriho, naobědvali se.. lehli si k filmu, ze kterého jsme viděli jen prvníí titulky a do peti hodin jsme nevěděli o světě..:) Ta zábava se holt dospat musela:)

Po dlouhé době v Lubné...

28. ledna 2007 v 13:54 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Na pátek 26. ledna byla po dlouhé době v Lubné naplánovaná zábava - Reflexy, kterou pořádali hasiči..:) Díky jim:))
V úterý nám napadl sníh, tak jsem byla zvědavá, jak se tam dostaneme. Když jsem viděla tu klouzanici, tak jsem počítala s tím, že půjdeme pěšo, protože to bude asi nejbezpečnější. Ale ouha. Mému doprovodu se nechtělo. A když jsem pak vyšla ven, tak jsem věděla proč.. Na horách fučelo, jen to hvízdalo..:)
Na zábavu mělo jet hodně lidí od nás, co jsem slyšela.. Kubík i Vranys.. Jen Jura nemohl, protože má antibiotika..I Láňa slíbil, že se pojede odreagovat od učení a dojede..:) Nakonec jen Láňa nezklamal..
Dojeli jsme.. mno spíš..doklouzali jsme se..kolem desáté, zábava už byla v plném proudu. Alkohol tekl proudem.. už i před naším příjezdem, protože většina známých měla už hodně vysokou hladinku:))
Napřed jsem se honem nemohla rozkoukat, protože to nějak "omládlo" či co.. Chvilku jsme jen stáli na kraji sálu a pozorovali křepčící lidičky, hledali známé... a tak nějak.. nemohla jsem si ani vybavit, kdy jsem tam byla vlastně naposledy.. a mám pocit.. že to bylo snad ještě před odjezdem do Anglie.. Ale fakt nevím..:) Každopádně jsem tam byla po hodně dlouhé době, a bylo to fajn, se tam zase vrátit.. S Karim jsme tam byli vlastně spolu poprvý, od té doby, co jsme spoli, a to je to místo, kde jsme se seznámili:)
Relfexy taky zestárly.. jen ti křepčící človíčci tam byli různého věku. Nejdřív jsme tam s Karim stáli a říkali jsme si, jak to strašně omládlo, nebo my jsme zestárli.. Ale pak začali přicházet ještě další, a když jsem vyšla ze sálu a obešla to, zase tam to osazenstvo bylo staršího věku...
Chvilkama jsem se i já vrhla na parket, kde už pařil Feri s Marťou a na chvilku se k nim přidala.. Ovšem teda horko bylo neúnosné, tak jsem co chvilka chodila aspoň napít se a doplnit tak tekutiny. Ale teda.. Nemělo to chybu.. Ta přišla až druhej den:D
Před druhou hodinou jsme se rozhodli pro odjezd.. Posbírali jsme posádku našeho auta, přibalili Kačku ze Sulimova a mohlo se "jet" Kousek před náma jel sypač, a my za ním. na Vrbce ovšem zastavil a nic. Tak jsme jeli do Suláku, tady vyhodili Marťu s Kačkou a jeli to objet, že pojedem na Karolín z druhé strany od Kvasic.. Ale ouha.. Do toho mírného kopečku jsme se škrábali škrábali ale nakonec jsme to museli stejně vycouvat.. (což byla teda zkouška pro mé nervy) a zkusili jsme se vrátit.. Naštěstí jsme se asi po hodině dostali domů do postýlek... Měli jsme jen pět hodinek na to, abychom se vyspinkali, protože ráno nás čekal výlet za fotbalem...
Ale můžu říct.. byl to fajny večer... Sice to počasí.. resp. ta cesta v tomto počasí na skleněných cestách byla šílená, ale jinak bylo super, vrátit se do Lubné..:) Doufám, že brzo bude další zábava, kde se nás z té staré bandy sejde víc... :))

Prosbička..

26. ledna 2007 v 14:34 | Dandelka
Máte někdo na DVD Happy Feet..Četla jsem si o tom na Lukáskovým blogu a moc moc moc moc moc bych to chtěla viděěět.. prosim prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím...

Že by konečně přišla zima??

25. ledna 2007 v 10:54 | Dandelka |  News
Psáno včera..:)
Když 3. listopadu, konečně i u nás nasněžilo trochu té bílé hmoty, radovala jsem se jak malá holka. Sníh miluju. Miluju zimu. Ráda lyžuju, bobuju a užívám si tento čas. Jediným kaz, který ta zima má, je povolání mého otce. A s tím spojený strach o něj.
Hned 3. listopadu se z éterů rádií po celé zemi ozýval ten trapný vtip..: "Kdo jsou nejmenší muž na světě? Silničáři. Napadne trochu sněhu a nejde je vidět."
Ano, možná můj názor, že to není vtipné vyplývá z toho, že můj táta je silničář. Všechny informace jak to v práci chodí mám tudíž z první ruky a nemaluju si to všechno růžově jak Hurvajs válku.
Tak jak nikdo nepochybuje o důležitosti a obtížnosti ředitelů jiných podniků, nemělo by se pochybovat ani o řediteli SÚS. Řadoví zaměstnanci si totiž stejně jako v podnicích jiných, nemůžou dělat tzv. suché vrby.
V listopadu napadl sníh spíše nečekaně. Dětem to udělalo radost, ovšem na silnicích bylo sněhu a sněhu a všichni mluvili o kalamitě. A to bylo pár centimetrů. Nadávalo se na silničáře, ale víte jak to bylo doopravdy? Nebyla to kalamita. Ovšem, že ne. Byl to začátek běžné zimy, který každého překvapil.
Samozřejmě, že ti "nejmenší mužíčci" to s jedním nachystaným autem nemohli stihnout. Proč jedním? Protože jedno bylo nachystané na zimu. Ptáte se proč jedno? Protože nic sněžení nenasvědčovalo, a jak jste se sami přesvědčili, žádná zima tenkrát nenastala. Oni nemohli nachystat všechna svá auta. Jasně, nezasvěcení se ptají opět tou dětskou otázkou: Proč? Protože ono nachystat jednoduše auto na zimu během pěti minut přiděláním škrabky nejde. A jestliže se nachystají všechna auta, všechna budou mít pluh, plnou korbu soli a ostatní pomůcky na zimní čas, nebudou moci pracovat jinde. A co se stane? Lidi budou nadávat, že nejsou dostavěné kruhové objezdy, nejsou spravené cesty a podobně. Takže on si člověk nevybere. Jedno pořekadlo říká, že člověk si vždycky najde důvod, proč je něco špatně.
Ale to stále není ten pravý důvod té "kalamity", o které všichni povídali. Situace se v "kalamitu" přeměnila, ne kvůli silničářům, ale kvůli řidičům, co si tu zimu nepřipouštěli, neměli čas si přezout autíčko do zimní obuvy. A to jsou potom ty šňůry aut, co nemohou vyjet kopec, to jsou ty bouračky. A proč je tolik bouraček? Protože nejsou nachystaná auta? Mimo jiné. Protože bydlíme v uspěchané době a nikoho nezajimají ti ostatní. Hlavně, když já budu všude první.
Je to smutné, ale dnešní ráno mě přesvědčilo o správnosti tohoto tvrzení. Raďa, milovník aut, můžu říct, že nic neponechal náhodě. Přezuté auto máme od konce října. Ač starší typ, všechno v něm perfektně funguje, protože je to zkrátka jeho miláček a stará se o něj. Máme auto výborně připraveno na zimu, Kari je řidič opatrný a stejně jsme skončili ve svodidlech, když jsme jeli do města. Článek je protkaný otázkami proč, takže se ptám znovu. Proč? A odpovídám - kvůli spěchajícím netolerantním lidem. Představte si situaci, kdy sjíždíte hodně nebezpečný a taky nepřehledný úsek. Už se dostáváte na rovinu, ale cesta je stále namrzlá, po krajích jsou vrstvy sněhu a naštěstí je cesta ohraničena svodidly. Jedem rychlostí asi 20km/h, protože já se v tomto úseku bojím, jako nikde jinde, od té doby, co jsem tudy projížděla během noční směny s mým tátou. Jedem pomalým krokem a stejně se mi zdá, že je to na povrch vozovky a podmínky ve kterých se nacházíme, rychle. Ani se nestačím otočit a předjíždí nás jedno auto a hned v zápětí druhé. Přítel se snaží trochu sjet ke kraji, jen aby mu spěchají lidé neurvali zrcátka, jak blízko projíždí. Nával sněhu, který se odhrne od kol předjíždějícího auta nemůže udělat nic jiného, než vysunout naše auto do svodidel. A konec.. Řidiči předjížděných aut se podívají do zrcátka (neříkejte mi, že když někoho předjedete, že se nepodíváte do zpětného zrcátka?) a jedou dál. Smutné.
O to příjemnějším překvapením pro mě byl okamžik, kdy před námi první auto zastavilo a mladý pán se nám snažil pomoci dostat auto na cestu, což se po krátké chvíli povedlo. Naše Boženka, jak se přítelův miláček jmenuje, je poškrábaný. Naštěstí aspoň naší posádce se nic nestalo. Ale ne všichni bohužel v tomto počasí, při autonehodách, budou mít tolik štěstí jako my.
Tímto bych chtěla vyjádřit neskonalý dík tomu mladému muži, který nám pomohl, ač nemusel, protože například spěchal. Chtěla bych, aby tento článek, všechny, kdo si ho přečtou, donutil k přemýšlení, jestli je vtip o silničářích opravdu tak vtipný, a jestli opravdu za všechny bouračky mohou neodmetené silnice a především. Zamysleme se, jestli jsou důležitější peníze, které vyděláme, když přijedeme včas do práce, nebo životy našich spoluobčanů. Děkuju...

Jsem zpět:)

23. ledna 2007 v 13:43 | Dandelka |  News
Prej blog o hovně.. ja mu dám, hajzlíkovi..:)
Je pravda, že teď jsem "prázdné místo" na blogu zapaplala klípkama, ale když mi to něco říká, tak proč ne, že?:)
Ale dneska.. Já bych psala.. a psala.. a psala.. a tak se do toho dám..:) Mám vám toho asi hodně, co říct, i když se bojím, že se mi to nepovede ani z půlky:(
Tak předminulej týden jsem dala biolu, minulej psychologii a čekal mě poslední zkouška.. a to z pajdy.. Jako.. zlevnivěla jsem.. Co jsem dala biologii..jem si říkala, že to nejhorší mám za sebou.. a nechtělo se mi učit.. S hrůzou v očích jsem včera otevřela pár mejlíků s vypracovanýma otázkama do pedárny, abych zjistila, že jsem asi úplně v pr.... protože to všechno "okecat" nepůjde.. Něco si budu muset umět... Kari odjel, tak jsem se snažila něco do té hlavy nacpat, ale jak kdyby ta hlavička věděla a tušila, jak je to důležitý, jak to chci udělat, ať je to všechno za mnou..prostě začala stávkovat a trošku zapnula až v devět hodin večer:( Moc jsem toho nestihla.. V půl jedné jsem totiž vytuhla...
Ráno jsem vstala pro jistotu hned v půl šesté, pže strach mi nedovolil jíti na zkoušku v kalhotech.. tak jsem pohledala punčocháče (naštěstí ty teplučké, pže byla zimena), navlíkla se do sukně, dočančala to mikčou (nee..tu jsem si pak vyslekla:D jen ať nejsem za úplnýho šprta) do tašky hodila pajdu a brýlky (ať jako chytrá aspoň vypadám, když už nic) a hurá s bratrem do školy.. V Bezu mi málem umrzly nožičky.. (taky jsem si vyšla v bačkůrkách, co jsem nosila snad před pěti lety..hold.. nejsou k sukni nové, když to nenosím:D asi budu muset pořídit..) ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká dál:) Ve Zlíne.. Fůůůůůj to byla zimena:D Než jsem napsala smsku..úplně mi drnčela ta škaredá zima v prstečkách:(
Ale postupně.. Ještě nejsme ve Zlíně..:) Dojeli jsme do Kvásek, kde jsem změnila dopravní prostředek z vydýchanýho autobusu s neznámou společností za Marťův favoritek s topením a hlavně příjemnější společností:)))
Marťa mi šel načančanej v sáčku vstříc (taky ho čekala zkouška) a já si konečně v sukni nepřipadala jako exot..:) Vlezla jsem do zachumelenýho autíka a spustila svůj slovní průjem.. Marťa musel mít radost, jakou veze závoznici:D Ke slovu se moc nedostal.. ale dyž já se potřebovala vykecat... Oba jsme kňourali,pže nás nervozitou bolelo bříško, ale oba jsme zároveň byli smíření s tím, že si uděláme ještě aspoň jeden výlet na opravný termín:) Málem nás oba zabil - prej řidič... už já snad řídím opatrnějc:D... Jak nad tím tak přemýšlím, tak na otázku: "Nebojíš se se mnou jet?" odpověď :"Nee" byla hodně ukvapená...:)))
Když jsme dojeli, píle mi nedala, abych si nepůjčila otázky a ještě honem něco dohnala.. Nepovedlo se..ale snaha se cení, ne?:D Po pár minutkáh nás paní doktorka či co ona je zahnala do třídy, rozesadila a my vyvalily očiska..:)Měla to být přece jenom ústní zkouška... Ale tak.. udělaly jsme jí radost, vzaly papírky, tužky, dostaly otázky a psaly, seč jsme mohly.. Mno.. já spíš roztahovala, abych papír zaplnila a když si holky říkaly o další, já zvětšovala a zvětšovala písmo, ať aspoň jeden zaplním:)
Po hodince práce jsme to odevzdaly, s holkama vytvořili chumle a začaly debatovat.. je mi jasné, že áčko to nebude..ani béčko, možná ani céčko.. Já říkám..klidně éčko, hlavně ať to mám.. Ale lepší by bylo déčko (to tento semestr ještě nemám..) Někteří si pojedem pro známečky v pátek, já to nechala až na sedmého v únoru.. a tak si do začátku nového semestru budu lenošit.. Jo..asi se na to ještě kouknu.. kdyby se náhodou paní doktorce má práce nelíbila a chtěla si mě oťuknout, ať si netrhnu kšandy.. ale žádný přehánění..:)
Kolem desáté mě Kačku a Naďu naložil Kari a jeli jsme domůůůů:))) Kačenku jsme vyhodili ve Střížkách (aaaach.. vzpomínky krásné) Naďu ve městě, nakoupili hamu papu, koukli na vyšetřovaní v telce, na Pepka Namořníka a s ohýnkem štěstí v očičkách koukali ven jak nám tam krásně chumelí:))
Doufám, že tentokrát předpověd nezklame a opravdu se to udrží, aspoň dokud si s Karim nezasáňkujeme a nepostavíme huhuláka.. Večer si jdu s Renčou zaplavčit.. myslím, že mě čeká krásných 14 dní... Mám naplánované nějaké ty návštěvy Vendulinky, Renča mi slíbila věnovat mi pár dní až mi odjede Kari na soustředko (fňuk..) ale zbytek si budem užívat sníh.. Jupííííííí:)) Joo. a v pátek se jede na zábavu na Reflexy do Lubné.. Nejsou to Kosovci..ale tak nebudeme si vymýšlte..tak doufám, že se tam s některýma uvidím.. A s jinýma v neděli na Gumičkách...)
Je to teď prostě všechno strašně fajn a doufám, že to vydrží..:) Bylo by to úžasný.. tak se mějte taky strašně krásně.. užívejte si zumních radovánek a mějte se rádi:)))
PS: Kdo u mě má voňavky..budou zítra..tak se ozvěte..:) Pa pa la la

Tajtenic:)

18. ledna 2007 v 12:08 | Dandelka |  Mjůzik
Poslední dobou asi bráškova oblíbená.. hraje tu strašně často a myslím, že tady ten sestřih záběrů se fakt povedl:))

Pomáda..:)

18. ledna 2007 v 12:01 | Dandelka |  Ehe...?:)
Mno.. Pomádu jsem měla odjakživa ráda, ale ja pravda, že co jezdím na Károš, ji vyloženě žeru.. Protože když Kari, Feri a Verunku začnou blbnout, tak to fakt stojí za to:D
We go together.. (tak tudle písničku žeru ještě z jinýho důvodu.. Na ZŠ jsme měli úplně parádní třídu..Banda suprových lidiček.. na tudle písničku jsme se vymysleli svoje slova, kterými jsme se loučili se základkou.. a na to já nikdy nazepomenu, stejně tak jako na ty lidi.. Byli ti nejsprávnější kámoši a ani na jednoho z nich bych nedala dopustit..:)
Summer nights - asi představovat nijak nemusím.. Známé dost..:)
Olivia Newton John & Travolta - You're The one that I want
hahaha.. a toto je ta "károšácká" :D :D :D :D :D :D

Chcete mít fajny náladu??

18. ledna 2007 v 11:36 | Dandelka |  Ehe...?:)
Tak klikejte na koníky.. první KLIK
Já ho prostě miluju:))
Jak by vaše jméno, nebo jakékoliv jiné slovo řekl třeba číňan, japonec nebo francouz můžete zkusit ZDE
TOTO jsem poslala kdysi pár lidem a byli nadšení:)
Úplne geniální RËKLAMA...hlavně pro kluky, ale i holkám se bude určo líbit:)
Ďábelskej TANEČNÍK (trošku trvá než se to načte...)
Trochu pozdě.. jako příprava teda na příští helouín..:) vyřežte si svou DÝNI
Filmové HLÁŠKY a ZVUKY které vás zaručené dostanou do dobré nálady .. moje oblíbená písnička..:) TU a hláška ze Sneženek a machrů TADY

A budu se chlubit..

17. ledna 2007 v 22:40 | Dandelka |  Vzkazy
Toto je moje.. ale jen pro příznivce .. však vy víte..otravuju s tím teď všechny..:) Kosmetika a parfémy.. toto je moje... KUK
(Avon, FMG, Oriflame)

To byl LOL

15. ledna 2007 v 17:33 | Dandelka |  News
Došli jsme dneska na zkoušku, která měla začínat úderem 13. hodiny. Jakože teda písemná. Na začátku roku nám byla přislíbena panem profesorem doktorem kandidátem věd a bůh ví čím vším skripta.. tudíž jsme se nikdo neobtěžovali chodit na jeho čtyřhodinové nudné přednášky..
Skripta ovšem nebyla vydána...:D Podraz, mno ne?
Na test se nikdo neučil.. a asi jsme veděli proč..:) Především proto, že zprvu nebylo ani z čeho:D
Tak pan profesor dokvačil s menším zpožděním, my se zatím nalili RedBullem který nám donesly grátis dvě nějaké slečny asi v rámci reklamy.. Měli jsme v sobě tolik energie, že jsme hlučeli jak včelí úl.
První věta pana profesora po pozdravu "Něco jsem vám donesl.. " řekl tajemně.. V němém úžasu jsme čekali, zda nás překvapí odpovědí TESTY, kterou bychom vážně nečekali, ale on velice vážně pravil "SKRIPTA".. Mno tak lol největší.. Bavič..:) Sklidil ovšem velký potlesk.. se jen tak nevidí..skripta v den testu nám totiž budou opravdu hodně platná:D
A tak jsme začali.. My samozřejmě v posledních lavicích jsme vytáhli svoje poznámky.. Žádné taháky (blbě se to luští) I v předních lavicích mravenečci pilně opisovali.. Dostali jsme 7 otázek, tak jsem to všechno opsali z jediného materiálu od jedné pilné studentky, která jakožto jediná v našem ročníku našeho oboru má noťas tak to stííhala zapisovat a opisovali jsme jak mourovatí...
Pan profesor nám dokonce ukazoval ve svých skriptech, co tam přesně chce mít napsané.. a už to nebyl problém najít..:) "Vidím jak usilovně pátráte v mozku a vzpomínáte.. " Až při této větě jsem zvedla oči abych si všimla, že stoji dvě lavice přede mnou a kouká, jak s holkama listujeme ve svých poznámkách:)
Aby si na konci ještě ulehčil práci, řekl "Vymněnte si tužky a opravíte si to.." Hahaha..
Nejdříve jsme jakožteo měli odhadnout, na kolik jsme test splnili.. Bylo mi blby napsat tam 100%, tak jsem ubrala deset. Na druhým řádku mělo být zapsáno, na kolik procent jsme plnili úkoly samostatně.. (bylo mi taktéž blbé tam napsat sto procent.. i když jsem si tam SAMOSTATNĚ vyhledala ve svých materiálech..) tak jsem si ubrala taky deset procent..:)
Tak jsme si tam všechno odfajkovali, napsaly body, kolik se nám zrovna hodilo, (stejně jsme neslyšeli jak to máme hodnotit.. tak jsem fajkovala a až jsem myslela, že by to mohlo stačit, přešla jsem k další otazce.. měla jsem krásné počty..jakožto deset či patnáct bodů za otázku.. Bylo mi totiž jasné, že to budu sčítat.. a 13+9 už se sčítá hůř..) Ohodnotili jsme si to podle JEHO stupnice, zapsali si to do indexu, došli jsme si to k němu podepsat a on nám k našim zaslouženým áčkám pogratuloval...:)
Tak si říkám.. Krucipísek, proč tak super zkoušky nejsou ve všech předmětech???:D Já toho chlapa vážně žeru:)

Ach jo..

15. ledna 2007 v 9:05 | Dandelka |  News
Jesi mě to za to stojí?!?! :( Jsem dala tu zkoušku, a byla jsem domluvená s Karim a Marťou, že když všichni dáme ty zápočty, písemky a zkoušky, co máme, tak to půjdeme v sobotu oslavit. Byla sobota ráno a mě napuchla pusena od té uzliny jak blázen. Psala jsem Marťovi, a ten říkal, že je taky pořád nemocnej.. tak jsme to museli odložit až na obdobi po celým zkouškovým.

Víkend jsem celý den proležela s opuchlou pusenou v postýlce, všechno mě bolelo..:( Včera večer jsem byla pozvána na Gumičky.. Tak..přece jenom před biolou jsem tam kvůli učení nechodila, tak jsem se rozhodla, že ač jdu dneska na další zkoušku, že teda půjdu..:) Stálo to za to. Byl tam aji Davííííídek s Hynečkem..takže žádné hrobové ticho. S Karim tam ti tři měli uplně perfektní hlody, takže jsem se nenudila. Asi po hodině mě ale začaly strašně bolet ouška, ale když to byl tak důležitej zápasek, zatla jsem zuby a vydržela až do konce. Gumičky sice prohrály, ale držely se statečně. Prní set vyhrály, a pak.. Bohužel kvůli tomu, že druhý tým, nehral fair-play..to nevyšlo.. Ale i tak..gratulace veliká...

Jsem včera přemýšlela.. jaký to bývavalo skvěly tam chodit, dokud jsem tam měla svou Zuzanku.. Přišlo mi to tak nějak líto. Od té doby, co tam nechodí už to tam netáhne ani mě. Davča už taky nemá tolik času kvůli fotbálku, koťátko tam nemám..tak už to najednou není ani taková sranda, jako dřív.. Škoda..

Večer jsem nemohla ani usnout, jak mě šecko bolelo, a špatně Amálce bylo. Takže jsem si ráno hezky přivstala a šupajdila k panu doktorovi. Kupodivu mi tentokrát nedal kapky a ibalgin, ale dokonce antibiotika.. Tak snad už mi bude brzo líp. Dneska musím ještě přetrpět nějak tu zkoušku s psychologie.. to bude taky psycho..:D a pak hajdy do postýlky..:)

Meďošci..:)

13. ledna 2007 v 11:39 | Dandelka |  Photos and pictures
Mno, nejsou úžasní?:)

Juch..:)

12. ledna 2007 v 13:36 | Dandelka |  Vzkazy
Toš nervozita byla.. strach jako blázen jsem měla.. celou noc jsem div proplakala.. Ráno to bylo šílenéé..ale NOW.. I AM A HAPPY PERSON... joo..proste tu zkoušku mam..dostala jsem bééééčko:))))
Mno..ale jsem takto unavená... a mám zduřelý uzliny nebo co..takže valím do posýlky..:) Kuju za držení pěstiček a podporu všem kámošům, kámoškám, rodině a spolužačkám :-* a lásence :-* :-*

je to tu..:( bleee

11. ledna 2007 v 12:36 | Dandelka |  Vzkazy
Děťátko boátka.. zítra na mě myslete. čeká mě ta nejšílenejší zkouška ze všech zkoušek.. mám z ní nervy nadranc a jestli to neudělám, tak si půjdu po měsíci a půl intenzivního učení hoditi mašli..:( Když ne zkoušku..aspoň ten zááápočeeet:( Fňuk.. Tak zatím páčko a mějte se všichni líp než já:D

:D :D :D HAHAHA

11. ledna 2007 v 11:28 | Dandelka |  Mottos
Jsem našla u jedné slečny v profilku a musím uznat, že to má něco do sebe.. a je to jedno z těch mott, co jsem ještě neslyšela..:)

AŽ UMŘU, CHCI BÝT POHŘBENA OBLIČEJEM DOLŮ, ABY MI VŠICHNI MOHLI POLÍBIT PRDEL...

:D Mno prostě.. Kdyby nic, je to vtipné:)

:o**

10. ledna 2007 v 11:01 | Dandelka |  Photos and pictures
Ježiš..tak toto prostě nemá chybu...

I have lost...

7. ledna 2007 v 10:57 | Dandelka |  All about my friends
Tak jsme včera s Karim vedli debatku o tom, jak stárneme..:( Je to blbý, ve 20 toto říct, ale vlastně je to pravda..
Když si vezmu, jak jsme ještě před třema rokama jezdily s Evkou a Cinkou po zábavách, nebyl pátek - sobota večer, kdybysme byly doma a nevymetaly hospody, nebo někde nepeklily.. Ach, zlaté časy našeho mládí:).. A teď? Kdy se to změnilo? Tak to vím přesně.. Změnilo se to v té době, kdy si Evka našla kluka a na nás už ji nezbýval čas. Kdykoliv jsme napsaly, tak prostě.. neměla mobil, nebo neměla čas... Nikdy jsem nechtěla dovolit, abych udělala stejnou chybu, a snažím se toho držet, ač asi hodně lidí řekne, že to není pravda..
Tím si ale zároveň uvědomuju, kolik KAMARÁDU, nemyslím známých..ale opravdových kamarádů mám.. Lidí na chatu v kolonce přátelé, mám s prominutím jak nasraných, ale skutečných z nich je minimum.. Všem na tom chatu jde jen o to, mít zaplněných co nejvíc políček..Došel za mnou kluk a říká: "Dáš si mě do přátel?" Tak jsem si ho tam dala.. Protože por mě ty kolonky nic neznamenají.. Já mám svý skutečný přátele v srdíčku. Ne v pitomé kolonce.
Když mi někdo teďko řekne, ty se neozveš, nemáš na mě čas, jsi zapomněla.. mám sto chutí mu vyliskat.. Protože to není pravda. Kamarádství není o tom, že JÁ se budu ozývat.. Tak snad chci s někým mluvit, tak mu napíšu, zavolám, dojdu za ním, nečekám až se ozve on sám, no ne?
Bohužel se mi to už stalo. Hodně mě to mrzí. Nedávno mi napsatl Tutto. že jsem se hodně změnila, nemám na nikoho čas a kdesi cosi. Napsal mi za pár dní, jestli bych mu pomohla s angličtinou.. Myslíte, že jsem řekla ne? Samozřejmě, že neřekla... Jestli se kamarádství hodnotí tím, kolik hodin s někým prokecám na ICQ nebo na chatu, tak s tím běžte do háje. Vždycky jsem měla radši to, jít ven, pokecat venku, na živo..ale hold.. toto je nová doba.. Neumím ji asi přijmout a proto ty kamarády ztrácím. Ale když mi napíšete, poď ven a já nic nemám.. Půjdu, proč bych nešla? Alc chce to, abyste se zeptali. A ne rovnouu zavrhli.
Proč mi může vydržet kamarádství s Renčou? A že je to teda to nejvzácnější, co mám. Prostě napíše, a jde se, normálně se navštěvujeme, udržujeme spolu kontakty.. Tak proč to nejde s někým jiným? Možná proto, že nechou obě strany.. Protože je pro jednu stranu pohodlnější sedět za tou pitomou krabicí a být s více lidima. Ale proč není skupina a nejde ven? Jenom večer do hospody.. Takže na mě nechoďte s tí, že na vás nemám čas... Asi fakt nechápu tu dobu.. Možná mám divný názory, ale jsou moje a já se za ně nestydím..
Musela jsem to napsat, protože je mi líto, co se děje. Sice jsem tím, že jsem odjela na dlouhou dobu do Anglie a pak si našla kluka zjistila, kdo jsou skuteční přátelé.. a jim moc děkuju. Ale jeden velkej spešl dík.. patří Adámkovi.. Já myslím, že budeš vědět Ady proč.. Omlouvám se, že ostatní nejmenuju, ale nerada bych na někoho zapomněla.. a stejně.. já myslím, že kdo sem patří..tak vy víte.. :o**

Díky těm, co mi zůstali a díky těm, co přišli nový.. Mám vás moc ráda a všech si vás strašně vážím..:)
Znala jsem kluka.. myslela jsem, že je tu pro mě napořád, že jsme takoví kamarádi, že nás nemůže nic rozdělit.. ale odešel mezi prvními.. je smutné tak moc se v někom zmílit..:( Strašně taková ztráta bolí:(
Jak řekl Kari: "kamarádi nejsou ti, co se ozvou jen když něco potřebují. Kamarádi jsou ti, co se ozvou jen tak, pojď ven, nebo ti popřejí hezký den.."
PS: dodano po nekterych komentarich..
Ja nikomu nic nevycitam.. a rozhodne vim, ze si za to muzu i ja.. Ale stejne tak jako vim, ze to neni JENOM moje vina.. Omlouvam se, ze jsem se konecne stastne zamilovala a jsem stastna.. mrzi me , ze je mi to porad jeste strasne moc vzacne.. Omlouvam se, ze nejsem z tech, kterym je jedno, ze ty kamarady ztraci, byt svou vinou a chce to napravit..
tady jeste dodavam odkaz na lukaskuv clanecek.. ktery vam mozna pomuze vysvetlit co jsem myslela ja.. ma to taky hezky popsane.. a.. treba to pochopite trosku lip nez ode me.. dekuju strasidylko.. moc krasny clanecek:)

Nabídka, na kterou nemůžete říct NE:D

5. ledna 2007 v 17:06 | Dandelka |  Vzkazy
Nechcete někdo něco z Avonu? Každej tak za tisicovku?:) Nebo radši za dvě? Jesi jo, tak pište jak draci.. Já čekám:)

I v kostele to může být fajn:)

4. ledna 2007 v 19:39 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Nevím, jestli mě a Kariho tak uchvátily kostely, nebo spíš gymnas(ist)ický sbor, tak jsme to dneska dali dohromady a vyšel z toho koncert GKM v kostele:)
Začínal úderem šesté hodiny, ale to bychom nebyli my, abychom nepřišli pozdě:) Chvilku po šesté, jsme došli do kostela, kde byla teda vážení větší zima než venku, zasedli do poslední lavice a pro zkracení volné chvílky (já vím, že v kostele se to nedělá) jsme začali na Martina dělat opičky. Tu dlouhej nos, tu vyplazenej jazyk, pak jsme ho chvilku napodobali a zpívali s celým sborem písničky, který nám to připomínalo, popřípadě jsme se někde chytli, kde jsme si vzpoměly na slova z koncertu na gymplu. Nevím, čím to, ale Feriho a celej sbor jsme nepřehlušili, za to pán, sedíc tři řady před náma, nás slyšel asi dokonale, protože se po nás pořád otáčel..:)
Asi po půl hodince tu byl konec.. Sice se tam začali řadit další lidičky a snášet hudební nástrojce, ale když došel Feri a Lucka, totálně vysmátí, radši jsme se pakovali, nebo by nám už někdo dal do úsměvu, že rušíme:)
Feri: " Co tu děláte? Já vás neviděl..."
"Dyť jsme na tebe dělali celou dobu opičky..."
"Joo?? Já si vás nevšimnul..."
Tak nevím nevím , co si o nás jeho spoluzpěváci mysleli:D
Tak jsme si venku zaskákali, a jeli domů:) Takové chvilkové, ale stálo to za to:) Kari, Feri, Luci - DÍKY:)
P.S. Ale teda naštvalo mě, že ÓÓÓÓ FREEDOM.. zpívali jenom jednou:( Táká krásná písnička si zasloužila aspoň třikráte opakovati:)

Silvestr 2006

1. ledna 2007 v 16:40 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Pro většinu lidí je 31. prosinec dnem, na který se těší celý rok, protože se nažerou, sřískají a druhej den jim bude špatně..:) Neberu to nikomu, tak jako mě nikdo nemůže brát to, že pro mě je to den jako každý jiný. No a co, že bude v datu na konci jiný číslo? Vždyť mám 365, případně 366, dní na to, abych si na to zvykla..:) Ale stejně ten čas letí strašně rychle, ne?:)
Letošní rok byl jinej.. Pro mou drahou polovičku je Silvestr něco nadnárodního, nadpozemskýho, prostě něco úžasnýho, takže se už několik týdnů předem plánovalo, co by mohlo přijít v úvahu.. Jak strávit Silvestra, kde a s kým.. Padlo nespočet návrhů. Ale jak už to tak bývá, náhoda je blbec, a sem tam dokáže všechno zkazit:)
Zvítězil návrh strávit Silvestra s tlupou lidiček na chajdě.. Ale.. Co se nestalo.. Nejdřív slíbilo dobrých deset - patnáct lidí, že pojede, až jsme přemýšleli, kam je asi tak uložíme. Počasí nám přálo, tak klidně do stanů:D
Ale najednou, když došlo na věc, ten jakože onemocněl, tomu se nechtělo, tomu do toho něco vlezlo, když pojedem tamten, nepojede onen a když nepojde onen tak nepojede henten.. Prostě.. Výmluvy.. bohužel hodně trapné.. se valili kolem nás. Na jednu stranu mi to bylo líto. Nejvíc mě mrzí když někdo na rovinu nedokáže říct pravdu, že se mu tam třeba nechce a začně to svádět na něco jinýho. Na druhou stranu mi to bylo šum a fuk, protože jsem stoprocentně věděla, že tam nebude človíček mi nejbližší (když neberu Kariho) a to moje nej kámoška Renča s přítelem, protože je čekala dneska robota:(
Nakonec jsme si teda s Karim řekli, že případně pojedeme sami. Ale ouha. Ráno jsme strávili na pohotovosti a odtud vyšli se zavázanou nemohoucí pajdavou nožičkou, tak jsme se rozhodli pro strávení Silvestra na Karolíne. Vůbec mi to nevadilo. ba naopak..poslední dny jsem chodila spát v šest sedm večer, tak jsem si neuměla představit, jak to do půlnoci vydržím:)
S holkama jsme nadělaly chlebíčky, Kari si opravil autíčko a pak už se ze dvou pokojů jen ozýval smích, podobný pánovi s chechtavkou, protože některé scénky neměly fakt chybu. Mě to v půl jedenáctý zmohlo a i přes Ferho výhružky, že pokud usnu, tak mě bude lechtat tak dlouho, dokud nevemu nohy na ramena a nebudu pádit domů, jsem usnula. Chvíli před půlmocí jsem byla probuzena, následně mi bylo oznámeno, že mám před barákem návštěvu. Zuzka, Peca, Evka, Peca, následně i malej Petříček si s náma přišli přiťuknout k novému roku 2007 a vypustili jsme při té příležitosti pár světýlek a vyprskali nějaký ty prskavky:) Mno, předpokládám, že v KMcity byl ohňostroj větší, ale i Nová Dědina, Tabarky, Sulimov i samotný Karolín se nenechali zahanbit a osvětlili nebe krásně barevnýma světýlkama. Musím uznat, že jak jsem vyletěla v tom fofru jen bosky.. byla zima:D
Kolem půl jedné jsme ze sebe udělali jakš takš človíčky, já protřela oči, nasedli jsme do zmrzlého autíka, vyzvedli Dawa a Martinu a jeli jsme se podívat do města. Nejdříve jsme se stavili ve Vážanech, popřát i tady šťastnej novej a hurá do města. Trošku nás překvapilo, že nikde moc nehlídkovali policajti.. Divný.
Náměstí bylo jak po nájezdu hovad zasraný od bordelu (jinak se to opravdu nedá říct) a já lituju technické služby.. Odpadků až po kolena.. Obava otevřít dveře, že vám to tam napadá:( Potom jsem potkala Renču, tak přece jenom jsme si mohly popřát ten šťastnej novej a jeli jsme se i přes její varování podívat na Slady. Vůbec jsme nemuseli litovat, že jsme tam nestrávili celej večer, protože lidi byli totálně na sračky, a bylo to tam abnormálně zakouřené. Tak se Feri vytoto, já si s pár lidičkama popřála, stejně si to nebudou pamatovat, a radši jsme z tama vymázli pryč.
Nabrali jsme benál a Feriho napadlo jet se podívat do Plešovce. Opět můj dvacetimnutovej Silvestr v Plešovci. Ještě jsme tam zastihli několik vytrvalců. Přivítal nás Wolfeusek, hned po něm Siki, v chodbě už Dryftík a Myška, InhotepQ, který nás hned opustil, Peťa, z kuchyňky bo co to je jednou vylezl Pooopy a Marťa, a v té velké místnosti už djoval Lukásekch s Yuti, povaloval se tam Bazz s přítelkyni, tancoval Micki, Shoti koštoval pivečko, přišla i Pollynka s Bibim.. a určitě ještě někdo tam byl... To těď bude trapas.. až si to někdo přečte a nebude tu napsanej.. Promiň človíčku.. (ty holky jménama fakt neznám:( ) Jo.. ráno jsme to s Karim hodnotili.. měli jste opravdu nááádherné čepičky.. Všem vám moc slušely:)
Tak jsme tam chvilku pobyli a zase pádlovali pryč. Do postýlek jsme se dostali kolem třetí, ale i tak si myslím, že to byl moc vydařenej Silvestr.. Kuju moc těm, se kterýma jsem byla, protože to bylo naprosto fantastický :o* A jestli si někdo myslí, že bez pořádné bandy lidi, alkoholu, ustřelených ruk z nepozornosti se Silvestr nedá strávit, my jsme důkazem toho, že to jde:)
Ráno jsem se z postele vyhrabala až na uvařenej a VYNIKAJÍCÍ oběd.. A jestli platí, že jak na Nový rok, tak po celý rok, tak já se, vážení, budu mít jak prase v žitě, a to samé, přeju z celého srdíčka i vám. Mám vás ráda, tak šťastnej novej a buďte happy:)
Lukáškův report z oslavy SIlvesra v Plešovci plus odkazy na fotky TADY