Říjen 2006

Crazy..

31. října 2006 v 10:07 | Dandelka |  Vzkazy
Angličani strašně používají slovo crazy.. Teprve tam jsem poznala, co to vlastně znamená, ale po nějaké době mi došlo, že ať se vás zeptají angličani na cokoliv, na co můžete odpovědět přídavným jménem, nikdy nic nezvoráte, když odpovíte, že je to crazy.. a dokonce i teď mi připadne všechno crazy.. protože, když nad tím vším tak uvažuju, tak ten život je vážně bláznivej..

Zase na chalupě..:)

28. října 2006 v 21:03 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak jsme se opět rozhodli strávit noc na chajdě. Kari odpoledne dojel s tím, že koupil flašky, tak se někde zašijem a vypijem je:) Noc byla chladná, tak jsem navrhla teplo chaloupky s příjemnou atmosférou domova, nabalili jsme Dawa a Marťu a mohli jsme frčet s větrem o závod.
Nahoře na Vrbce já: "Zpomal.. kluci mi psali, že dole před jejich barákem stojí cajti:" To jste měli vidět, jak Dawe začal tahat za pásy:) Stavili jsme se v Tescu na hamu papu a vzhůru do tmy za velkým dobrodružstvím:)
Dojeli jsme do velikánské zimy:) Teda jako venku bylo teplo, ale nás baráček je studenej a týden se tam netopilo, tak tam bylo pouhopouhých deset stupýnků. Ale to by nebyli kluci, aby nás z toho nevysvobodili. Já, protože vím, jsem oblíkla mikinky sebou přivezené, Kari zatopil a Dawe navlíkl Marťu do milionu mikin.. Během chvilinky začala kamínka vydávat to krásný teploučko a nám hned bylo hej. Vytáhlo se papání, taky botličky s pitivem, zapnul se Harry Posera a bylo to. Já pro své větší pohodlí jsem se přesunula do postýlky a všechno bylo jasné. Na dvě baňky mě vzbudily, ale pak už bylo hotovo. Amálka usnula:) Během filinky spinkal i Kari, jen ti dva nezmaři stihli ještě dva další filmíky:) Co se dělo dál, to vůbec netuším:) A radši ani vedět neci:D
Ráno jsme se vzbudili, kluci s bolehlavem, my s Marťou troufám si říct úpa v pohodce, posnidali jsme velmi neobvyklou snídani, já s Karim jsem zajeli zapálit svíčku na hřbitov a vzhůru domů:) Když se večer stavil Dawe jen nám oznámil, že odpoledne lehl a vzbudil se v půl šesté večer, my s Karim přes dostatek spánku jsme prospali a proodpočívali taky celý odpoledne:) Večer jsme si zajeli podívat se do Zlínka do obchodů a konec dne byl tady:)
Díky za tu noc:D a brzo to zopáknem:)))

Farná Ewa - Měls mě vůbec rád

28. října 2006 v 17:20 | Dandelka |  Mjůzik
Na to, že je devčičce 13 - smekám.. Stahni

Zavolá, nebo příde
Prostě řek, jak to vyjde
Doufám, že si sám
Svůj klid neovládám

Zmizela, moje víra
Na lásku, se přece neumírá
Tak jdu dál, se ptám
Proč tě nezajímám

Na strach se nevymlouvám
Úsměv, ten předem vzdám
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád, aspoň trochu rád

Zavolá, nebo příde
Prostě řek, snad mi to tak vyjde
Doufám, že si sám
Svůj klid neovládám

Na strach se nevymlouvám
Úsměv ten předem vzdám
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát
Měls mě vůbec rád, prostě rád
Někdy rád

Zavolá nebo příde, šok
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát a jen se hloupě ptát jeé
Tak měls mě vůbec rád
To nedovolím, vím že můžu řvát
Nebudu v koutě stát, a jen se hloupě ptát
Měls mě vůbec rád

Peha - Spomal

28. října 2006 v 17:13 | Dandelka |  Mjůzik
Jsme si s lásenou úpa moc oblíbili tuto písninku:) Kukni na klip tady

Za niečím krásnym
tak rýchlo ako sa dá
do tvojich básní
márne rým hľadám

Za niečím zvláštnym
do záhrad kde nie je kríž
kam sa to blázniš
nestíham s tebou ísť

Ref.:
Spomaľ máš privysokú rýchlosť
vnímam ju len šiestym zmyslom
mám závrat
náhlim sa po tvojom boku
a mám už dosť zbytočných pokút
máaaam sa báť?

Za niečím stálym
tak rýchlo ako to dá
sa všetko máli
aj napriek výhodám

Za niečím bájnym
do záhrad kde nie je kríž
kam sa to blázniš
nestíham s tebou ísť

Ref.:
Mezihra:
Ref.:

Kam v neděli..??

28. října 2006 v 11:36 | Dandelka |  Vzkazy
Fotbal
Mrlínek - Bařice - dorosti - pohárový zápas 10:30
Volejbal
Gumídci - Mandelin tým - Zacharská tělocvična 16:00

Krize...

24. října 2006 v 12:46 | Dandelka |  News
Šmáááárjááá.. já tak brutus odvykla od netu.. prostě sedím ve školní knihovně, pže mám čtyři hodiny čas a nějak to musím zabýt.. Sedím tady asi hodinu a půl, napsala jsem úkol, blog a mám z toho netu akorát tak zkaženou náladu... To vám je tu takovej kopr..:) Valím si koupit banán..:) Doufám, že je to na nervy:D Prostě jsem na něj dostala chuť, a co jako? A pak půjdu na kolotoč, protože tu jsou kolotočeee a vy si seďte na prdeli u počítače a unuďte se k smrti:D :D :D Ne.. kecám:) Muck

.. poděkování .. :o*

24. října 2006 v 12:11 | Dandelka |  Photos and pictures
Jelikož si jednoho človíčka strašně moc vážím a jelikož tento človíček pro mě v poslední době udělal strašně moc a jen díky němu se cítím teďko strašně moc šťastná.. ráda bych mu věnovala tady ten obrázek.. Moc děkuju za ten nedělní večer, kdy jsi mě hledal po okolí, moc děkuju za tu sobotní noc, kdy jsi se mnou seděl na patníku a mlčel.. Děkuju za ty poslední dva měsíce, a děkuju za ty tři roky před tím.. Nesmírně si cením všeho, co pro mě děláš.. Děkuju lásenko

Kráska v nesnázích a křtiny:)

24. října 2006 v 12:04 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Tak jsme si na sobotní večer naplánovali kino. My jsme si chtěli trošku napravit náladu po fotbálku, ale jelikož bylo všechno strašně moc nahonem, akorát jsme se s Karim rafli a náladu si úplně pokazili. Do kina nakonec dorazila Atullka s Neehou, Renča s Peťou, Bára s Tomem a ještě nějaká slečna, se kterou jsem se nestihla bohužel ani seznámit. Děkujuuu moooooooc všem, že jste přišli.. a zároveň se omlouvám.. Doufám, že příště to bude lepší..
Filmek byl moc pěkný. Gejslerka je prostě paní herečka, a to mi nikdo nevymluví. Přesto, že jsem film vnímala na půl oka na půl ucha a víc mi z toho uteklo, než jsem viděla, byla jsem ráda, že jsem ten filmek viděla, a doufám, že se mi podaří ho ještě sehnat a mrknout na něj v lepší náladě. Dawe - vůbec to nebyla kravina.. velká chyba, že jsi nejel..:(
Pak následovaly hodně krušné asi dvě hodiny a razilo se na Slady. Lidí tam bylo celkem dost, ale Kari se ujal funkce řidiče, takže rozvážel naše drahé kamarády do pelechů...:) Ve dvě ráno jsme si udělali mini výlet do Otrokovic a ve tři ráno konečně mohli ulehnout a spát spánkem spravedlivým až do téměř desáté hodiny ranní:-O
Po probuzení začaly zmatky, jako pokaždé, když jde o něco většího a slavnostnějšího. Nikdo se nechtěl oblíct do šatiček, saka, kvádra, všichni byli nervozni a akorát tak protivní. Donutila jsem Kariho oháknout se do kvádra (a jak mu to slušelo) já se hodila jakože taky do gala a dokonce jsem si pro klid v rodině navlíkla i podpatky :-( , Stavili jsmese do květinářství rpo kytičku a hurá do kostela.
Sešla se tu velká část naší rodinky a mohli jsme jít pokřtít naši malinkou Vendulku. Ta si celej obřad hezky prochrupkala. Byla mooooc hodná. Zlatý děťatko.. fakt, že jo:)
Takže Vendíku.. hodně štěstí do života:)

Sobotaaaa..:)

24. října 2006 v 11:53 | Dandelka |  Fočus
Na sobotní odpoledne byl naplánovaný fotbálek. Pohárové derby Bařice - Těšnovice. Bařice byly celé natěšené, předvést se od půl třetí na domácích hřištri fanouškům a oplatit prohru Těšnovicím. Ještě hodinu před zápaem byl v Bařicích pouze jeden hráč Těšnovic. Nakonec se dostavila kompletní jedenáctka a několik náhradníků, což se nedá říct o týmu Bařic, který měl na střídačce pouze jednoho a čtvrt nahradníka. Před zápasem se kluci radili s trenérem, co a jak
Těšnovice vypadaly mírně nevyspale a vůbec ne v kocovině..:) Před zápasem se mi Bařice poskládaly na kraj hřiště a mohla se vytvořit krásná modrá fotečka celého týmu:)
A zápas mohl začít. Bařice nechtěly dát balon od nohy, ale tak stejně se nechtěly nechat ani Těšnovice. Zápas to byl poměrně vyrovnaný. Hrálo se rovnoměrně na celém hřišti, ale bohužel pro Bařice už během prvního poločasu padl první gól, a tak se Těšnovice dostaly do vedení 1:0. To ale Bařicím neubralo na elánu a chtěly dorovnat, a dělaly pro to maximum. Ke konci prvního poločasu nám začal na hřišti vzlykat Alda, že ho bolí rameno. Během prvního poločasu mi Verunka sebrala foťák a fotila jak o život, tak na většině fotek je tráva, listí, bandasky, míče, když už nějakej fotbalista, tak se mu tam vlezly pouze nohy:D :D Jo a vyfotila důležitou osobu s důležitou funkcí, kterou nevykonává - totiž zdravotníka:)
O poločase mi kapitán slíbil výhru. Kluci na hřiště naklusaly v bojové náladě, ale bohužel, místo do Těšnovické sítě přibyl jen další balonek do sítě Bařic a na výsledku 0:2 už se do konce zápasu bohužel nic nezměnilo. Na posledních deset minut - čtvrt hodinky se na hřišti ukázala dokonce i ta poslední čtvrtina náhradníka v podobě Franty - největší budoucí hvězda a naděje Bařic - který tam vyloženě běhel jak naprcanej kačer pořád dokola, protože nevěděl, co má dělat.. Ale tak..kdo neviděl, nepochopí:)
Kdykoliv byť jen zakopl a spadl těšnovickej hráč, okamžitě byla hra přerušena, ale to, že se tam bařičský hráč svíjel, popřípadně vůbec nesvíjel a ležel bez pohybu na zemi, toho si milej rozhodčí všimnul až když ho na to dost nevybíravě upozornili diváci. Pane rozhodčí, pane rozhodčí..:( Vy musíte mít oči všude...
A tak tak..:( Zápas jsme bohužel prohráli, nálada z toho byla hodně pošmouraná. Především bařičský trenér prohru nemohl hodně dlouho strávit a věřím tomu, že ho to mrzí, až do teď, ale Bařice se nedají. Čeká je teď Kostelec a Mrlínek, kam pojedou určitě si vidinou výhry, a snad vidinu promění ve skutečnosti. Kluci, hodně štěstí:)
Jedna taková.. hezunká photo:)

Malá úvaha

19. října 2006 v 13:59 | Dandelka |  Vzkazy
Tak jsem si seděla doma a začala dumat.. o všem možném, ale vlastně to spolu všechno moc souviselo.. A tak jsem se rozhodla, podělit se o svý názory s váma.. začalo to nedorozuměním s jedním z mých nejlepších kámošů.
Než jsem odjela do Anglie, byla jsem celkem hodně závislá na netu. Dokázala jsem u něj strávit hodiny a hodiny denně, který jsem mohla využít něčím lepším, ale v tý chvíli mi to přišlo normální. Mohla jsem třeba na chatu kecat s x lidma a bylo to pro mně snazší, než je všechny vytáhnout naráz ven. Výhodu to mělo i v tom, že do konverzace se mohl přidat každej, a kdo nechtěl, tak prostě se mnou kecal třeba o něčem jiným. Úplně mě pohltilo to, že se můžu věnovat mnoha lidem najednou. Ale bylo to pořádně? Možná někdy, ale pořád to přece nejde stoprocentně se soustředit na každýho.
Pak jsem odjela do Anglie a od netu jsem celkem odvykla. Používala jsem ho jen na korespondenci s kámošema, na čtení novinek, co se děje v ČR a podobně. Když jsem odjížděla zpět domů, napsala jsem Adámkovi, že už nikdy nechci spadnout do závislosti na netu. Šlo mi o to, zůstat s kamarády kamarádami, ale nechtěla jsem, aby z nás byli "četový" kámoši. Dalo mi to hodně práce vytáhnout vždycky někoho ven, ale podařilo se mi to.. Aspoň občas, a třeba jen jednoho člobrdu, ale měla jsem z toho radost a mohla jsem se soustedit jen na něj. Ale už v té době na mou hlavu padaly námitky, že nejsem vůbec na netu a nemam na někoho čas. Bylo to tím, že jsem byla venku s někým jiným... Ale kolik lidí jsem táhla ven a cukli jen kvůli tomu, že budou raději sedět u počálu...
Přešly prázdniny, já si našla kluka, začala jsem chodit do školy a tím se můj čas ještě zmenšil. Můj přítel hraje fotbal, tak logicky trávím víc času na trávníku, plus jsem dostala funkci zdravotníka. Takže přes týden jsem ve škole, pak jsem ráda, že mám chvilku pro sebe, pro učení nebo právě na přítele. A víkendy trávím na hřišti. Přesto nezapomínám na svoje kámoše, i když mám teď spoustu nových.. Nikdy bych svý skutečný "starý" přátele nevyměnila... Když jdeme do kina, chci je vzít sebou, nebo na zábavy a podobně. Když mi bylo tím kamarádem vytknuto, že jsem na něj zapomněla, začala jem nad tím hodně přemýšlet, Během jednoho týdne jsem mu nabídla 4 různé dny, kdy si na něj udělám čas, tak aby se to alespoň trochu mohlo hodit i jemu. Nevyužil ani jednoho. Tak proč jsem ta špatná já? Nemůžu být šťastná? Někdo mi to nepřeje? Ale jsou tu i lidičky, kteří na to nedají dopustit. Vím, že jsou lidé, kteří nám ten vztah nepřejí, a o to víc si cením těch skutečných přátel, kteří s náma jezdí kalit, nebo mají radost i z malinké chvilky se mnou a přejí mi to.. Díky vám moc.. A jestli se někomu zdá, že na něj nemám čas, ať mi to na rovinu řekne, protože jak já nemám ráda, když se někdo kvůli drahé polovičce vyprdne na kámoše, tak to nebudu dělat ani já.. Ale jestli mi někdo chce vyčíst, že na něj nemám čas jenom proto, že s ním nekecám na ICQ nebo nechodím na chat, tak ten radši ať pomlčí, protože toto už ne.. nechci mít kámoše chatový..chci mít ty skutečný, reálný..:)
Nebudu se tu ospravedlňovat, protože nemám od čeho a díky Neehovi jsem poznala jak se věci mají.. Peti díky ti za to..

Kam o víkendu?

18. října 2006 v 7:48 | Dandelka |  Vzkazy
Pozvánky na víkend:)
Sobota 21. 10. 15:00 Bařice - fotbal Těšnovice - Bařice (dorost - pohárový zápas)
Sobota 21.10. 19:30 Kino Nadsklepí - film Kráska v nesnázích

Výsledky

15. října 2006 v 18:48 | Dandelka |  Vzkazy
Gumičky - Rabit 3:0
Bařice - Zborovice - dorosti 1:2
Bařice - Těšnovice - Starší žáci 3:1
Bařice - Břest - mladší žáci 0:3
Bařice - Lutopecny - muži 1:2

Za diskotékou na kraj světa..

15. října 2006 v 14:28 | Dandelka |  Cestování s Málinkou
Dostalo se nám pozvání na zábavu na Novou dědinu a já s tím úpa moc počítala. Stavili jsme se doma, zajeli se podívat do Těšnovic na bečku, kde slavili fotbalisti po zápase a tady jsem se dozvěděla o změně plánu. Saki totiž prahnul po cestě za diskotékou do prdelovic jménem Letovice. Tak jsme se domluvili a chvilku před osmou jsme vyzvedli Sakiho Mičiho a Toma a mohli jsme vyrazit. Nabrali jsme krmivo Božence do nádrže, koupili dálniční známku a hurá na cesty. Saki tvrdil "Padesát kiolometrů tam, pade zpátky..máme každou cestu zfouklou za hodinku" Jo no. Na místo jsem dorazili o půl dvanácté... Ale postupně..
První zádrhel nastal hned pod Barbořinou, jelikož si nikdo z nás neuvědomil, že je zavřenej obchvat. Tak jsem to objeli a na dálnici vjeli do opačnýho směru.. Amatéři..:) Prostě.. se ozvalo pětihlasné "Hurá, jsme na dálnici" a v tom Miči.. "Mno já bych se neradoval na té ceduli je Kroměříž 30 km" Pánové, my se vraceli zpátky :-O A tak dobrý.. po dvaceti kilometrech jsme to otočili a konečně jsme jeli správným směrem. :) Do Brna dojet nebyl problém. Stavili jsme se na benzince na jonťák, dostali sprda od paní prodavačky a mohlo se jet dál. V centru Brna zvoní telefon.. Dawe" Nazdar mrňůs, kde jste?" "Jedem do Brna" "Jo??? Cos pila? Kolik jsi toho měla?" "Ty voe, jedem kolem benálky a tady benzin za 26,80:-O" "Naber do kanystru." Prostě mi nevěřil ani zbla z toho, co jsem mu řekla:) (Ráno jsme se dozvěděli že s Martinkou objížděli celej Kroměříž a hledali Boženku) :D Vymotat se z Brna byl větší problém, ale po mírných obtížích jsme si to fičeli směr Letovice (které od KM opravdu 50 km vzdáleny nejsou..) ... Míjelli jsme ceduli s povolenou rychlostí 60 km/h a Saki" Heeej.. šedesát.. mno to je víc než padesát--Paráda" Hošku my tam dojeli... A slečna kvůli které jsme se tam táhli nám napsala, že stojí na mostě... To je jediné, pak dokleply prakticky všechny mobily.. Tak jsme zastavili na prvním mostě kdesi mezi továrnou polem a kostelem, Saki vylezl z auta a prej "Hej pocéééém, kde sííííííííí??" "Mno, po tomto, i kdyby tam byla, tak by nejspíš utekla. Tak jsme se zase naskládali do autí a hurá dál. Mazeček, přátelé.. Tolik mostů v jedné dědině jsem neviděla.. To je jak Benátky.. Snad postavený na vodě.. a teď jako babo raď.. Zajeli jsme úpa kdesi nakraj těch Letovic a Rade" Zastav, já se zeptám toho týpka.." "A na co se ho chceš ptát, jestli neví, na kterým mostě stojí Slovenky?" "Brý večer, prosím vás, nevíte kde je tady internát? A nevíte jestli se tu někde ubytovaly Slovenky?" A nakonec, když nám pán poradil velký nic, přesně jak jsem očekávala, tak Saki: "Tak to je průůůser, my sem jedeme až z Moravy..." Mno, tak to už se auto málem pod výbuchem smíchu zbytku rozjelo samo... :D :D
Asi po půl hodině bloudění jsme slečny fakt našly. Tak jsme se poseznamovali a ony nás táhli jakože na diskotéku. Už jenom to, že za celou cestu jsme potkali pouze dva Čechy, jinak samej Slovák, Němec a bůh ví co všechno, neznačilo nic dobrého... Tak si tam maširujem jakýsima temnýma uličkama a najednou Fabriční ulička... "Tak to je ono" :-O :-O :-O :-O Jo no..takto nějak jsme vypadali všichni.. To byla diskotéka v nějakým bývalým kravíně, či co.. Mno..tak..jak řekl Miči: "Než bych si tam sedl, třikrát bych se podíval, ať si nepíchnu nějakou stříkačku do prdele..." Já, Kari a Miči jsme nenašli dovahu vplout do takové díry mezi ty prazvláštní tvory, tak jsme se rozhodli pro odchod do jediného svítícího baráku, který jsme cestou potkali u kina. My tam vlezem, tam jeden holohlavec na druhým, zakouřený pajzl, špinavej, hnusnej.. Mno..ale bylo tam teplo.. tak jsme si dali nehorázně hnusnej čaj a radši valili pryč.. Myslím, že to bylo to nejrozumnější, co jsme mohli udělat:) Zašli jsme se podívat k Fabrice (tak se totiž diskotéka jmenovala) a radši vzali opět nohy na ramena.. Chvilku jsme dělali společnost Božence a o třičtvrtě na jednu se Miči vydal pro kluky, protože na jednu hodinu ranní byl naplánovanej odjezd:) Kluci dovalili ve společnosti svých nových známých a asi po čtvrthodině se mohlo jet domů. Já se přesunula za klukama dozadu, Miči si vzal mapu a plnil funkci navigátora a my si vzadu s klukama chrupkali. Miči kuji, Kari.. zvládl jsi to skvěle.. Děkujem kluci:) Kolem třetí jsme dojeli domů, sežrali na Robin Ojlce bagety a valili spinuškat domů. U Lídlu na kruháči padla snad nejkvalitnější hláška večera "Na to jsem zapoměl" Kontext nedostanete.. Zasvěcení vědí:)
Saki byl spokojenej jak štěně, my otrávení, ale co bysme pro kámoše neudělali, že?:) Cestou jsem si poctivě zapisovala všechny hlášky, kterých bylo nemálo, ale potom jsme si vyměnily simky a mě se všechny hlášky smazaly:( Takže jich bohužel moc není:( Letovicím zdar a nikdy víc:)

Pozvánky

13. října 2006 v 14:42 | Dandelka |  Vzkazy
Nemáte na víkend nic naplánovanýho? Tak tady je pár typu, kam za sportem:)
Sobota 13:00 Břest - Bařice - fotbal - mladší žáčci
Sobota 15:00 Bařice - Zborovice - fotbal - dorosti
Neděle 12:30 Těšnovice - Bařice - fotbal - starší žáčci
Neděle 17:00 Gumičky - Rabit - volejbal - zacharská škola
Tak přijďte sportovce povzbudit:)

La isla bonita - Madonna

11. října 2006 v 7:03 | Dandelka |  Mjůzik
Tak jsme poslouchali v anglině jednu starou písničku od Madonny.. Je hodně známá, tak . určitě si ji poslechněte:) Třeba si ji zamilujete stejně jako já:) Odkaz na stahnuti je tady S klipem je to ještě lepší, ale ten jsem nenašla:(
Spoken:)
Como puede ser verdad

Last night I dreamt of San Pedro
Just like I´d never gone, I knew the song
A young girl with eyes like the desert
It all seems like yesterday, not far away
Chorus:
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be
La isla bonita
And when the samba played
The sun would set so high
Ring through my ears and sting my eyes
Your Spanish lullaby
I fell in love with San Pedro
Warm wind carried on the sea, he called to me
te dijo te amo
I prayed that the days would last
They went so fast
(chorus)
I want to be where the sun warms the sky
When it´s time for siesta you can watch them go by
Beautiful faces, no cares in this world
Where a girl loves a boy, and a boy loves a girl
Last night I dreamt of San Pedro
It all seems like yesterday, not far away
(chorus three times)

Dokonalost sama

11. října 2006 v 6:38 | Dandelka |  Photos and pictures
:-*

Fotbálek:)

10. října 2006 v 14:34 | Dandelka |  Fočus
Jak se dařilo tento víkend Bařicím?
V sobotu krátce po poledni naklusali na hřiště mladší žáčci, kteří bohužel podlehli soupeři, dívčimu týmu z Holešova:( 1:0 .. Gentlemani v bařičském týmu se projevili a holčiny toho využily.. Škoda..

V neděli v poledne nastoupili taktéž na domácí půdě starší žáčci, kteří svým soupeřům z Roštína nic nedarovali.. Teda... vlastně naopak.. darovali jim pár golů, přesněji řečeno pět, to je slušné, ne?:) Roštín už asi zvyklej i z dorostů anineremcal, odsprchoval se a klučíci odjeli domů. Samotní přiznali, že Bařice jsou prostě lepší:) Martínek nám udělal klobásky, po zásluze odměnil hráče a mohli jsme vyrazit na zápasek dorostů do Šelek ..:)
... na který nemělo nic... Cestou jsme s Karim opět nabrali obvyklou posádku našeho autíka: Kubík, Zvonek a marodného Aldu a mohli jsme v rytmu Barbínky vyrazit do Šelešovic. Kubík už v autě předpovídal nějakou tu barevnou kartičku. Prej, že dneska karty budou lítat, jen to bude svištět.. A fakt, že jo..Nakonec jednu dostal, a kdyby ho trenér nestáhl z hřiště, tak by odešel s čebrenou:D Koledoval si, koledník:) S menší sekerou jsme se dostavili na místo, dostala jsem kartičku, lékárnu, před zápasem zachránila nohy dvěma hráčům a hurá na to:) Alda mi tradičně svěřil řetízek, ať si mám s čím hrát, na hřiště naklusaly i Šelky v ne zrovna hezkých dresech a mohlo se začít:) Než jsme si na lavičce promnuli oči a přivykli na sluníčko, které hezky svítilo, byla tu 43. vteřina a první gól, který jsme na rozjezd darovali Šelkám. Přesněji, byl to Mira, kterej byl v neděli postaven do základu, tak se chtěl ukázat. To bylo něco pro kapitána, který okamžitě povzbuzijícíma hláškama hecoval své kluky, ať se do toho opřou a jdou na další gól:) Jeho přání dalších gólů bylo vyslyšeno. Nešlo to tak rychle, ale Mira si svůj zápas užíval, tak tam šoupnul ještě jeden kousek. Bohužel se nedočkal hatricku, protože v průběhu druhé půle byl vystřídán. Během zápasu se trefil ještě Kubík, Mara a pátej, a zároveň poslední gól bařičáků, obstaral samotný kapitán v závěru druhého poločasu.
Během celého zápasu na hřišti panovala skvělá nálada, kterou zajistil Feri, oslavujíc v brance své narozeninky, a tak si tam celou dobu zpíval a tancoval, burcoval kluky a všechno komentoval. Bylo na něm vidět, jak si ten zápas užívá a dokonce ani rozhodčím nařízená penalta v druhém poločase proti Bařicím mu na dobré náladě neubrala. A tak zápas skončil 5:1, kluci si v šatně zavřískali a mohli jsme spokojení odjet domů:) Kubíku, to že sis nevzal Florentinu, ale čekal jsi na Pepu domů, ti vážně neodpustím:( Urazil jsi me:D O půl čtvrté jsme dojeli domů, že si na hodinku odpočineme a razíme do města... Byla jsem probuzena v půl sedmé, jestli budu jako ještě spát, nebo už konečně vstanu..?!?!?!?! Hold.. únava je mrcha:D
Bylo to fajn, vrátit se do Šelek po takové době.. Protože právě na tomto zápase mi před rokem Feri řekl poprvé Ahoj, pan Karas se tu pohádal s rozhodčím (když jsem mu to v neděli připomněla, jen se usmál, že si to pamatuju:D) a Feri nakonec stejně dostal za blbý kecy čebrenou kartičku:D Report minulýho zápasu tady a fotečky ze zápasu loňska tu
Klučíci jsou momentálně v tabulce čtvrtí, tak uvidíme jak s tím pohnou ještě poslední zápasy příští týden, kdy Bařice hrají se Zborovicema:) Kluci, hodně štěstí:)

Feri..:)

7. října 2006 v 14:27 | Dandelka |  All about my friends
Mno, nevím, co psát, protože taky kdo nezná, nepochopí:) Říkám z vlastní zkušenosti:)
Marťa.. tak se totiž klučík jmenuje, ale možná, když řeknu MatesKaras, nebo malej Kari, řekne vám to víc:) Zítra 16-letej klučík z prdelkovic jménem Karolín.
/takovej jeho typickej pohled:) /
Tak tohoto šohajka jsem poznala..je to už nějakej ten pátek zpátky.. ale vždycky to pro mě byl ten.. Kariho brácha.. Až jednou.. Dali jsme se nějak do řeči na chatu a domluvili se, že se uvidíme v Lubné... Sedím si tak v hospodě a Feri tam chodí na baňky ze zábavy a dycky mrkne.. Najednou se ke mě přitočila Lucka, sedíc vedle mě, proč na ni Marťa furt mrká, jeslti ji chce sbalit:)
Pak jsme hodně často kecali na ICQ.. jedinej důvod... milovala a zároveň nenáviděla jsem jeho pozdravy... Tak brutálně zkomalit jak na pětiměsíční miminko, to totiž umí jenom Marťa...:) Před tím, než jsem odjela do Anglie, jsem od něj dostala krásnou smsku, kterou jsem ani nečekala, a dlouhý čtyři měsíce jsem o něm prakticky nevěděla:(
Pravý čas našeho pravýho poznání přišel prakticky teprve před několika týdny:) Poznala jsem ho především díky chatě v Cetechovicích a potom taky na Karolíně a fotbalech:) Z Martina se vyklubal báječnej společník, kterej neumí nerýpat, nedělat si z vás srandu, neotravovat..:) I kdybyste měli sebeblbější náladu, toto trdlo vám ji zaručeně spraví.. Buď nějakou svojí super hláškou, nebo vám prostě jen zatrsá na Pomádu, protože.. on tak rád trsá..:)
Jo, no. a taky kvůli Ferimu jsem začala jíst klobásky..:) Nevěděla jsem, že jsou tak dobrý.. Stavte se někdy v Bařicích.. udělá vám je s láskou, ve své uklizené udírně:D
Takže, Marťo, k Tvým narozeninkám Ti přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, ať jsi pořád tak dobře naladěnej a nechybí Ti super nálada a ať se Ti daří v brance:)
P.S.:Promiň az tu snězenou snídani, ale tys byl dycky vpohodě:)

Tak co je u mě novýho?

6. října 2006 v 10:17 | Dandelka |  News
Moc toho není.. tento týden byl na zážitky ňákej chudej, tak uvidíme, co přinese víkend:)
Přes týden jsem vysedávala ve škole.. Zábavný jsou akorát semináře, kdy si musíme něco vymýšlet, nebo skáčeme jak paviáni po židlích a mlčky plníme úkoly. Kolemjdoucím sice přpadáme jak úplní magoři, kor když se nás optají, co že to vyvádíme a my jim nemůžeme odpovědět. Je to celkem crazy škola..:)
Mě víkend začal prakticky už v úterý, protože ve středu i ve čtvrtek jsem do Zlína jela jen na jednu hodinu.. Fakt magorsky vymyšlený, ale není jiná možnost..:( Takže strávím víc jak dvě hodiny v busu ve společnosti vydejchanýho vzduchu a blbýho pocitu z toho u žaludku a hodinu ve škole..
Ale jak říkám.. jsem zvědavá na víkend.. Dneska odpoledne se chystám k sestřence hlídat malou Vendulku.. (fotečka bude snad už brzo)..Večer se chystáme pogratulovat Lucce k narozeninkám na bečce v Těšnovicích, pak prej nějaká soukromá párty v Sulimově, zítra angličtina, odpoledne tradičně fotbal, večer slaví Áda z Bařic narozky a v neděli opět fotbal... Takže tak:) Stavte se do v sobotu v jednu do Bařic na žáčky, nebo v neděli do Šelek na dorosty...
Jinak se zatím mějte a přeju hezkej víkend:)

I love you

6. října 2006 v 10:08 | Dandelka |  Photos and pictures
Miluju Pimbolííííkyyy.. Jsou úpa moc úžasní a jednoho krásnýho jsem nedávno dostala:) Heč:)

Jak Saki slavil narozeninky

1. října 2006 v 16:41 | Dandelka |  News
Začala bych přáním Rademu všeho nejlepšího k jeho plnoletosti:)

Asi před 2 dny se nám dostalo pozvání na bečku našeho kámoše Sakinka. Odmítnout nešlo a ani se nechtělo. Sice se po prohře v Těšnovicích jet zpět do Těšnovic oslavit narozeninky jednoho z nich moc nechtělo, ale.. Přesto, že to byl protihráč, zůstal kamarádem, tak jsme nasedli do autíka, vyzvedli Dawa a Hulu a hurá do prdelovic do hospůdky. Když jsme dorazili kolem osmé, sešlost ještě nebyla úplná, tak jsme sedli na schody, kluci hopsali kolem autík, nebo rozebírali fočus a my s Hulou jen nadávaly na hráče, kteří okopávali v zápase Kariho.

Jelikož Dawe měl pohotovost, musel se jet vytočit ještě do práce do Km, my odvezli kámoše Radeho usmířit si jeho slečnu do Kvasic a ve čtyřech jsme se po x telefonátech nedočkavých gratulantů, prahnoucích po přípitku vrátili do hospody. Došlo k menšímu zádrhelu kvůli nedostatku místa, ale to se během chviličky vyřešilo, a tak jsme se na to vrhli. Jeden z Raďových nej kámošů pronesl proslov, pocinkali jsme skleničkama, polóbali se a hrk to do sebe. Jen řidiči tiše záviděli..:) Odmítla jsem si ťuknout s blonďákem co Kariho okopával nejvíc, ale po slibu, že už to nikdy neudělá, jsem si cinkla i s ním..

Po přípitku se nakrojil dort, sežrali se chlebíčky, bramburky, arašídy (ne..kecám..nevím jeslti to všechno tam bylo, ale určitě to tam být mělo:) ) a opět se velká část vydala na kouřovou před hospodu. Uvnitř se tancovalo na nějaký šílený hity, který jsem absolutně neznala. Nejvíc to tam roztočila Lucka a Jarda. A jak jim to slušelo:) Paráda.

My jsme se kolem jedenácté s Karim vytratili, protože já byla unavená a Kariho bolelo ze zápasu celé tělíčko. Při odchodu jsme předpovídali, že Tom s oslavencem půjdou jako první pod stůl a řekla bych, že naše předpověď se do puntíku potvrdila.

Saki, přeju všechno nej nej nej, užij si ten věk, a hlavně.. už žádnej bordel, zodpovídáš za sebe v plný míře, tak ať za Tebou nechodíme do vězení. Jinak přeju to, co se přává - štěstí, zdraví, peníze, lásku a v neposlední řadě hodně toho sexu...:) Pic vás:)

Díky za pozvání..měl jsi tam udělaný skvěle.. :) Jednička s hvězdičkou:)

Velké derby

1. října 2006 v 16:27 | Dandelka |  Fočus
V sobotu odpoledne se konalo velké derby Těšnovice - Bařice. Utkání začínalo o půl čtvrté. Pomocí tří autík jsme se z Bařic a KM přesunuli do Těšnovic, kde už nálada byla celkem bojová, ale řekla bych hodně kamarádská. Vyfasovala sjem kartičku. lékárničku, napsali jsme zápas a hurá s klukama na hřiště. Mezi tím jsem se pozdravila s klukama s Těšnovic a mohlo se jít na věc. Potřebovali jsme vyhrát. Zápas to byl hodně vyrovnaný a napínavý. Přiznám se, že mě to chytlo. Na otázku, jak to dopadne, odpovídala jsem, že to bude remíza.
První poločas kluci nehráli zle. Jen Alda měl trošku špatnej den, ale snaha se cení, no ne? Prostě
Tomášz Těšnovic, kterýho měl hlídat, měl nějak moc energie po válení se na dovolené ve Španělách, tak Aldovi pořád utíkal:) Na vedlejší střídačce to hodně vřelo. Musím uznat, že během prvního poločasu tým Bařic hodně podržel brankář, který perfektně zlikvodoval několik střel na branku a zajistil tak neposvrněné skóre Bařic. Bohužel se to nepovedlo udržet celý první poločas. Ač byl zápas vyrovnaný přece jen měli Těšnovice trochu víc štěstí, tak se jim za Feriho záda dostaly dva balonky.

O poločase si kluci, celí dokopaní zaledovali nohy, trošku si odpočinuli a hurá na hřiště. Kluci chtěli za každou cenu vyhrát. Drželi si balony a jen tak se nedali. Přišla tři střídání, která pomohla snížit těšnovickej nádskok pouze o jeden gol. Celý druhý poločas byly Bařice ve velké převaze, což nakonec uznaly i samotné Těšnovice. Nejvíce vyhrocené to bylo na lavičkách fanoušků, a to ze stran obou týmů.

Bohužel na stavu 2:1 pro Těšnovice se do konce zápasu už nic nezměnilo, přesto, že šance byly. V 90. minutě nám rozhodčí nepískl jasnou penaltu, pouze ze strachu fanoušků. (Nedivím se.. taky bych se bála) Nejlepším hráčem byl určitě nejmladší hráč na hřišti Tomáš, který si s balonem opět hezky pohrál , avšak do branky už mu nic nespadlo (v zápase za starší žáky, který Bařice vyhrály 3:0 dal 3 goly:) ) Bohužel tento zápas se klukům vyhrát nepodařilo, takže z vítězství se radovaly Těšnovice, ale já moc děkuju bařičským hráčům za to, co na hřišti předvedli, protže to byla hezká podívaná, i za cenu, že z hřiště odcházeli celí dokopaní. Klucí díky.. a příští týden v Šelkách si to vynahradíte:)

GUMÍDCI

1. října 2006 v 12:33 | Dandelka |  Vzkazy
Neděle ... 1. říjenec 2006.. zacharská škola.. pátá hodina odpolední.. druhej zápas Gumiček.. účast povinná...
Doplněno večer.. výhra Gumiček 3:0 ... obrovská gratulace...