Jak jsme chatovali...

4. září 2006 v 23:15 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Nenechte se zmást angličtinou a nadpis nečtěte "četovali", ale vážně chatovali:) Ve středu jsme s Reny, Karim a Radkem skákli do města na pivko a pak jsme se jeli vytočit na Slady. My s Karim znaveni jsme se celkem brzo odebrali na kutě a ti dva tam ještě zůstali. Ve středu jsme se dozvěděli, že Radkovi byla ukradnuta kešeněnka a doklady.. Takže jsme neváhali, odvezli ho na policajty a než to vyřešil, šli jsme si s Karim sednout na jízdárnu, kde náš obsloužila nejmilejší holčinka s nejkrásnějším úsměvem a hřejivým slůvkem.. Kokinka:) Děkujem..:) Asi po hodině jsme si zajeli pro Radka a nemohli jsme uvěřit událostem, které se v uplynulé hodině a něco staly..:( Jelikož se Radymu nechtělo domů, vypravili jsme se všichni tři na naši chaloupku na kuří nožce do Cetechovic... My s Karim to stejně měli v plánu, tak to nebyl problém. Teda..pár zasvěcených lidi ví, jak se věci událi, a že nás během noci nemálo vyplašili policajti, kteří neváhali si zazvonit v půl druhý ráno u nás doma:)) Mno..byla to .. komedie spojena s tragedií:)
Ráno jsme teda dorazili do KM, protože nás tu čekaly nějaký povinnosti a v pátek večer jsme razili zpátky na chatu..:) V sobotu jsme byli opět donuceni se vrátit, protože Kari měl zápasek a já jsem valila za sestřenkou do porodnice, pochovat si naší malou Vendulku.. Dvoudenní miminko jsem v rukou jsem fakt ještě nikdy nedržela.. Moje velká premiéra... Ale.. nádherný mimi, to vám povím..:)
Večer si mě vyzvedl Kari, zajeli jsme do Bařic pro Matesa, nabrali Dawa, cestou naložili Renču a hurá do Cetechovic.. Během chvilinky jsme to jeli otočit ještě jednou do Těšnovic, pro Tomovu maminku do Kojetína a opět do Cetechovic..:) Tady jsme našli tři veselé lidičky a plný talíř a gril výborného masa:) A tak jsme se najedli a jeli .. naposledy.. do Těšnovic ještě pro Radka..:) Potom už jsme jen grilovali, skvěle se bavili, resp. nechávali se bavit těmi více veselými a celkově to bylo hodně moc do pohody:) Co mě dostalo nejvíc.. tak to byl nejdokonalejší tanec, co jsem kdy viděla.. Dawe s Matesem.. Hej.. ti dva se hledali, až se našli:) Komici jak cyp:) Nejprve odpadl Martin, který chtěl mermomocí krmit krávu (jen nikdo nepochopil, ehm..kterou..) a Saki... Já a Kari jsme vytuhli chvilku po nich, pak i Renča s Tomem, jen Dawe měl výdrž až do rána, tak poslouchal mjůzik.. O co horší bylo probuzení... Milého Dawa totiž nenapadlo nic jinýho než dát repráky na plný kule, otevřít dveře a pustit tam jakejsi sranec:)
A tak jsme se dali do uklízení...:) Kupodivu to ale nebyla taková hrůza, takže jsme to zmákli během chvilinky..:) Kari jel potom odvést Renču, Toma a Sakiho, tak jsme s Matesem a Dawem vedly inteligentní rozhovory a učůravali smíchy (mno.. s těma dvěma to jinak ani nejde:D) a nakonec jsme teda kolem jedenácté sbalili svý saky paky i my a vydali se vzhůru do KM.... Resp. na Karolín, kde jsme nechali Matesa s Dawem a s Karim jsme se vydali pro malinký fotbalisty do Bařic a valili jsme do Nemčic, kde žáčci hráli..:) Plnila jsem velkou a důležitou funkci zdravotníka (takže když se Karimu spustila krev z nosu.. musela jsem mu JÁ podat kapesník:D) .. Zápas jsme sice porhráli, ale i tak to bylo moc pěkný..:) Den jsme zakončili hlídáním Verunky a Lucinky:) Na konec.. bych ráda dodala.. Krom toho, že to byl naprosto vynikající víkend..padlo během něj nespočet hodně kvalitních hlášek.. Bohužel si všechny nepamatuju, tak jen:
Tomáš: "Kua.. tady je takovej bordel.. já ho vidím, ale nevím, co mám dělat."
Mates "Zakopeme válečnou sousedku."
Dawe: "Tys byl vždycky vpohodě" => fakt jako konečná hláška víkendu.. Dawe, Martin Kari a já víme o co jde:D
Mates: "Vyhrál jsem.. Usekl jsem mu hlavičku. Pět jedna" (zabíjeli stádo sršňů:)
Jak mi kluci pomůžou si vzpomenout..tak dodám:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gespenst Gespenst | 6. září 2006 v 12:59 | Reagovat

Mmch. navsteva policie o pul druhe rano s tim ze kde je sestra - naucena odpoved spi u radka - nejak neprosla a nase draha mama s toho mela malem smrt.

segra ... kupodivu to nebyla takova hruza (asi ses divala k sousedum), uklizeli sme to po tobe jeste s nasima.

a hrozne by me zajimalo kdo s Vas co jste tam byli, podlozil postel svatym obrazkem ???

2 malka malka | 6. září 2006 v 22:58 | Reagovat

Zopakuj si gramatiku psani s a z.. mas tam chyby..  Mamka rikala ze ne..tak nemel a ten obraz pod tou posteli byl uz kdyz jsme dojeli.. tak neremcej

3 pafinnka pafinnka | 13. září 2006 v 11:16 | Reagovat

tak tohle musela být fakt super akce a tak úžasnýma lidičkama..docela ti závidím:)

4 shmoullinka shmoullinka | 24. září 2006 v 21:51 | Reagovat

njn.. opet ses skvele bavila co?..;)) zavidim..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama