Jak dostal Roštín výprask..

28. září 2006 v 22:51 | Dandelka |  Fočus
Tak toto už není rekapitulace, ale jen ohlédnutí za dnešním dnem, jistě velmi smutným pro hráče Roštína..:) Jelikož fotbalisté něco jako státní svátek nectí, začali jsme se ve dvanáct hodin vypravovat na fotbalové utkání Roštín - Bařice, které mělo začínat úderem čtrnácté hodiny..:)
Kari si naházel smradlavý fusekle do báglu, mě strčil do auta a vypravili jsme se pro Kubu do Kvásek, stavili se v Bařicích popřát všem krásnej den a hurá do Km pro zbytek posádky našeho autíka, kterou dotvořil Alda s Jirkou. Cesta tam proběhla celkem v pohodě.. Žádná bouračka, ani jednou přes střechu a na tachometru díky policejnímu radaru jedoucímu za náma, stále desítka.. (ne..kecám..jen nám tacháč nefunguje.. jeli jsme asi krapet víc..)
A tak jsme dojeli do velkoměsta Roštín, kde Karimu pokaždé naskočí husí kůže ze strachu o svou Boženku (pozn. autorky jeho auto), protože ta tu dostala v sprnu trochu moc přes kapotu a musela se dlouho léčit. Po chvilce dojel i zbytek mužstva s trenérem panem Karasem, vedoucím mužstva Lumírem a samozřejmě dresy a chrániče. Kluci se převlékli, my s vedoucím napsali zápis, já vyfasovala lékarníčku, kartičku zdravotníka, naplnila butule a hurá na hřiště, kde už se rozcvičovali kluci. Tým Roštínu měl nemalé problémy postavit tým. Všichni asi slavili ten svátek republiky... Nakonec se jim to podařilo a všichni nastoupili na hřiště.. A to nastoupili..jako fakt nastoupili.. ne, že by tam naběhli..:) A takse mohlo začít se čtvrthodinovým předstihem, pže pan rozhodčí chvátal na zápas Hanáku (pozn. autorky.. nad týmem z jakýchsi prdelovic na A Hanáci vyhráli 4:1) ...
Už během prvního poločasu bylo vidět, kdo je na hřisti pánem.. Teď nemyslím rozhodčího ani Roštín.. Bařice si s fialovýma dělaly prakticky, co chtěly, a tak goly padaly hned od začátku... Hooodne kvalitní hláška jednoho caparta z Roštíínu při stavu 2:0 pro Bařice: "Jeee.. dyť oni to vůbec neumí hrát" .. A takových hlášek padlo nespočet..::)
Lavečka fialových náhradníků byla prázdná a u nás si hověli 4 hráči, kteří okusili sladkou chuť dotyku s balonem během druhého poločasu. Já jsem se o poločase přemístila za rodiči, kteří se na zápas dojeli podívat a přibrali malýho Míšu, který opakoval veškeré hlášky hráčů, trenéra i rozhodčího..:)
Posledních deset minut bylo v jasném držení míče klukama z Bařic.. Roštín neměl šanci.. Přesto, že jsem se s klukama domluvila na konečněm stavu 18:0 s výsledkem 7:0 jsem byla na výsost spokojená.. Kluci díky a ať je taková radost v šatně, jako po tomto zápasu častěji:) Ještě výhra v sobotu v Těšnovicích a bečka piva je vaše...:) Takže toto je zároveň i pozvánka na sobotní derby Těšnovice - Bařice, jehož začátek je stanoven na druhou hodinu odpolední:)
Cesta zpět byla hooooodně veselá, protože když vám čtyři kluci začnou holčičímu hlásky zpívat a pohupují do toho drsňácky hlavama sem a tam.. nemá to chybu...:) Hlasové zázamy snad budou časem.. a cože si to vykvikovali?:) Aquu:)
Pan Karas byl zvědav, jestli konečně něco zplodím. Prej mám Kariho poslat domů na dva dny a psát Ale jelikož ten únavou vytuhl, mohla jsem zrekapitolovat celých 14 dní..tak.. snad se vám to bude líbit.. :) S případnými návrhy, komenty, připomínkami.. ke mě:) Pic vás...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andy andy | 29. září 2006 v 17:48 | Reagovat

hezkýýýý :-) škoda ze jsem tam nebyla taková výhra ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama