Září 2006

Jak dostal Roštín výprask..

28. září 2006 v 22:51 | Dandelka |  Fočus
Tak toto už není rekapitulace, ale jen ohlédnutí za dnešním dnem, jistě velmi smutným pro hráče Roštína..:) Jelikož fotbalisté něco jako státní svátek nectí, začali jsme se ve dvanáct hodin vypravovat na fotbalové utkání Roštín - Bařice, které mělo začínat úderem čtrnácté hodiny..:)
Kari si naházel smradlavý fusekle do báglu, mě strčil do auta a vypravili jsme se pro Kubu do Kvásek, stavili se v Bařicích popřát všem krásnej den a hurá do Km pro zbytek posádky našeho autíka, kterou dotvořil Alda s Jirkou. Cesta tam proběhla celkem v pohodě.. Žádná bouračka, ani jednou přes střechu a na tachometru díky policejnímu radaru jedoucímu za náma, stále desítka.. (ne..kecám..jen nám tacháč nefunguje.. jeli jsme asi krapet víc..)
A tak jsme dojeli do velkoměsta Roštín, kde Karimu pokaždé naskočí husí kůže ze strachu o svou Boženku (pozn. autorky jeho auto), protože ta tu dostala v sprnu trochu moc přes kapotu a musela se dlouho léčit. Po chvilce dojel i zbytek mužstva s trenérem panem Karasem, vedoucím mužstva Lumírem a samozřejmě dresy a chrániče. Kluci se převlékli, my s vedoucím napsali zápis, já vyfasovala lékarníčku, kartičku zdravotníka, naplnila butule a hurá na hřiště, kde už se rozcvičovali kluci. Tým Roštínu měl nemalé problémy postavit tým. Všichni asi slavili ten svátek republiky... Nakonec se jim to podařilo a všichni nastoupili na hřiště.. A to nastoupili..jako fakt nastoupili.. ne, že by tam naběhli..:) A takse mohlo začít se čtvrthodinovým předstihem, pže pan rozhodčí chvátal na zápas Hanáku (pozn. autorky.. nad týmem z jakýchsi prdelovic na A Hanáci vyhráli 4:1) ...
Už během prvního poločasu bylo vidět, kdo je na hřisti pánem.. Teď nemyslím rozhodčího ani Roštín.. Bařice si s fialovýma dělaly prakticky, co chtěly, a tak goly padaly hned od začátku... Hooodne kvalitní hláška jednoho caparta z Roštíínu při stavu 2:0 pro Bařice: "Jeee.. dyť oni to vůbec neumí hrát" .. A takových hlášek padlo nespočet..::)
Lavečka fialových náhradníků byla prázdná a u nás si hověli 4 hráči, kteří okusili sladkou chuť dotyku s balonem během druhého poločasu. Já jsem se o poločase přemístila za rodiči, kteří se na zápas dojeli podívat a přibrali malýho Míšu, který opakoval veškeré hlášky hráčů, trenéra i rozhodčího..:)
Posledních deset minut bylo v jasném držení míče klukama z Bařic.. Roštín neměl šanci.. Přesto, že jsem se s klukama domluvila na konečněm stavu 18:0 s výsledkem 7:0 jsem byla na výsost spokojená.. Kluci díky a ať je taková radost v šatně, jako po tomto zápasu častěji:) Ještě výhra v sobotu v Těšnovicích a bečka piva je vaše...:) Takže toto je zároveň i pozvánka na sobotní derby Těšnovice - Bařice, jehož začátek je stanoven na druhou hodinu odpolední:)
Cesta zpět byla hooooodně veselá, protože když vám čtyři kluci začnou holčičímu hlásky zpívat a pohupují do toho drsňácky hlavama sem a tam.. nemá to chybu...:) Hlasové zázamy snad budou časem.. a cože si to vykvikovali?:) Aquu:)
Pan Karas byl zvědav, jestli konečně něco zplodím. Prej mám Kariho poslat domů na dva dny a psát Ale jelikož ten únavou vytuhl, mohla jsem zrekapitolovat celých 14 dní..tak.. snad se vám to bude líbit.. :) S případnými návrhy, komenty, připomínkami.. ke mě:) Pic vás...

Rekapitulace - 4. část

28. září 2006 v 22:51 | Dandelka |  News
GUMÍDCI
Tak. říkám to na rovinu.. VŠICHNI jste mě zklamali.. nikdo jste nepřišel v neděli podpořit naše Gumídky.. Proč? Minulej rok nás tam chodilo tolik a letos jako nic?:( zráááádci.. Všichni..do jednoho.. Oki.. Romča, Verča, Kokinka, Gaggu a Kari.. tydle lidičky chválím..ale zbytek? Styďte se.. Aspoň na první proti Rychlé rotě.. Když mohl i Kari s 38 stupňovou teplotou... Chjo..
Gumídci bojovali jak o život..Ve složení Washa, Neeha, Hyneček, Apofysek a dvě půvabné slečny Zuzka s Jančou.. Swordě stále léčilo pochroumanou hnátu.. Kdykoliv prohrávali, snažili se dotáhnout a obrátit a kdykoliv vyhrávali.. snažili se svůj nádskok ještě zvýšit.. po hlavě i po kolenách šli do každého balonu a já jim za to moc děkuji a zároveň se omlouvám za to ticho, jako v kostele.. Prostě mi tam Moordorek (který se jako jedinej omluvil z vážného důvodu odehrání vlastního zápasu ve stejný čas jako Gumičky) chyběl.. Tak snad příště..

Rekapitulace - 3. část

28. září 2006 v 22:17 | Dandelka |  Fočus
SRANDA MAČ
Jelikož Bařice měly minulý víkend volno, domluvili si hráči dorostů sranda mač s různorodostí bařičské populace. Prostě v sobotu večer se utkal bařičský dorost s dětmi i dospělými, ženami i muži z Bařic a blízkých vesnic v tzv. sranda mači. A jak to tak dopadá, vždycky se každá taková sranda bere vážněji než pohárové zápasy.. Měla jsem strach ze zranění, který se nakonec potvrdil. Jak kluci z Bařic.. (a nesmím zapomenout na Mišku z žáků, která se nebojácně všem postavila a dala si i gola), tak různorodí protihráči šli do balonů s veškerou silou a vervou, kterou v sobě objevili. My s paní Karasovou to sledovaly z bezpečné vzdálenosti bařičského okýnka v bufetu a hodnotily pánské zadky.. Ne.. sranda.. Zápas to byl celkem vyrovnaný a nakonec zkončil nerozhodně 4:4, kdy už ale dorosti dohrávali pouze v deseti, protože Kari odešel s pochroumaným kolenem z hřiště. To se ovšem nemělo stát.. Feriho chytl rapl a začal vyšilovat.. Mno stát já na tom hřišti, tak asi radši uteču, protože postavit se naštvanýmu Ferimu je jako vlízt do ohrady s rozzuřeným býkem. A tak přišly na řadu penalty. První Feri v záchvatu hněvu nechytil.. Ale brankář miš maš týmu taky pustil.. pak další a další.. a my najednou viděly, jak se to Feri štráduje s balonem na značku pro míč.. Rudý vzteky přimláskl balon na zem, rozeběhl se, já si zakrývala oči a paní Karasová se div nemodlila.. zazněly věty "Být brankářem.. uhnu .... Nestrkala bych tam tu ruku..on mu ju ustřeli.. Tak to bude rana, co protrhne sít" A taky že jo.. Rána jak z děla.. Bohužel miš maš tým proměnil o jednu penaltu víc, tak se stal vítězem, ale podle mě penalty jsou o ničem, tak pro mě jsou jediným vítězem klučíci..:) Fotbalu NAAAZDAR:)

Rekapitulace - 2. díl

28. září 2006 v 21:47 | Dandelka |  News
NAROZENINY DVOJČÁTEK
Dalším významným mezníkem uplynulých 14ti dní jsou první kulaté narozeniny dvojčátek Verunky a Lucinky.. Slavili jsme je minulý pátek na Karolíně a oslava to byla velkolepá se vším všudy. My se ve čtvrtek ráno vypravili s Karim do Zlína shánět dárky, na které se holky těšily nejvíc. Mezi tím maminka doma pekla dortík. Musím říct, že se strašně povedly.. byly totiž nakonec dva..což uvidíte i potom na fotkách.. Fakt krásný.. a taky.. Strááášně dobrý:) Vybrat dárek.. byl ze začátku problém.. Co se líbilo Radymu, se nelíbilo mě, a přesně naopak.. Nakonec jsme se shodli na puzzlátku a mě ohromily školní diáře. Ne, že bych tu školu tak žrala, ale krom úkolníčku tam jsou i vtipy a babský rady (ovšem když Kari narazil na část o tom, jak koupit podprsenku.. došlo k výměně názorů, pže dle jeho názoru jsou na to jeho sestřičky malé.. pitomost.. ) Kdo vyhrál? Já:) Pak jsem fofrovala do školy, kde mi diáře pomohly přežít nekonečně nudnou přednášku, ve které jsem se opět nechytala..:)
Samotná oslava vypukla v pátek odpoledne. Holky dostaly dortíky s Barbínkama, krásné kruhové náušnice, při jejichž nasazování ukápla nejedna slza bolesti... Diáře, deníčky, knížečku, čelenku do vlásků, puzzle, dětské šampáňa, nejednu pusinu.. Já myslím, že se oslava povedla..:) Holky to samozřejmě po rozbalení dárků táhlo okamžitě ven, tak nám utekly a my tam zůstali mezi kupou dárků:)
Když jsme se večer s Karim vrátili na Karolín, on foroval do garáže poskakovat s Dawem kolem auta a my se s Ferim a Lucinkou pustili do skládání puzzlátka..:) Mě a Feriho to začalo tak bavit, že jsme se předháněli, nechtěli pustit jedinej dílek.. a pozor fanfára..povedlo se.. Po chvíli před náma na stole stálo velké puzzle s Tomem a Jerrym..:) Prostě.. Šikovní, mno ne?:)
Tak, abych to zhodnotila.. Oslava se moc povedla, jestli jsou holky spokojené opravdu s dárečkama, tak je to nejvíc super.. Moc bych chtěla celé jejich rodince poděkoat za pozvání a že jsem s něma mohla strávit krásný odpoledne.. a holčinkám přeju ještě jednou všechno nej nej nej. a hlavně ať jsou hodné a spokojené:) A pár foteček...

Rekapitulace - 1. díl

28. září 2006 v 21:34 | Dandelka |  News
Ne.. fakt jsem na svůj blog nezapomněla..jen toho bylo pořád hodně co na práci, tak jsem se k pc prakticky nedostala, takže vám teď minulých 14 dní shrnu do kostky, berete?:)
ŠKOLA :-O
Takže.. první a velkej zlom.. nastal mým nástupem do školy.. To koukáte, co? I já koukala.. První den jsme tam s holkama dorazily jak pravý vesanky z vidlákova.. Nevěděly kam jít, všemu se smály nebo naopak jsme tam stály s otevřenýma pusenama.. První přednášku jsme samozřejmě nestihly.. Což se ale stalo nepsaným pravidlem =>Nestíhat první hodiny..ale za to nemůžeme my, ale naskakující zpoždění "díky" rozkopané cestě v Malenovicích... Jsme v tom nevinně a přece nebudu vstávat ve čtyři ráno, abych stihla školu.. takovej nadšenec fakt nejsem:) Ale jinak mazec škola.. Vysoká bych řekla, že je od toho, že všechny budovy jsou postaveny vysoko na kopci.. Kdo to má jako furt šlapat? Ptáte se taky tak? Odpovím vám.. my:..:( Nepříjemné..ale je to skutečnost.. V něškterých předmětech se absolutně nechytám a tápu (takže to balím rovnou a hrajem s holkama člobrdo, které jsem dostala od jedné hodné paní.. heč...) jiný hodiny, především semenáře.. pardon.. se mináře.. mě baví, protože si tam hrajeme.. od toho jsme přece pedagogická škola, no ne?:) A toš tak.. dokud se tam budu držet, tak budu referovat.. A zatim nejlepsí hláška? Pan profesor Hrubý nám ve filozofii při výkladu dějin oznámil, že Demokri(y)tos.. to mohl mít s měkkým i tvrdým... Vyberte si:)

Překlad barbíny

28. září 2006 v 21:27 | Dandelka |  Mjůzik
A tady je k tomu super překlad:)
DÍVKA BARBIE
Ahojky Barbie
Ahojky Kene
Chceš jet na projížďku?
Jistě Kene
Naskoč si...
Jsem dívka Barbie, ve světě Barbie.
Život je plastický, to je fantastický.
Můžeš česat moje vlásky, všude mě svléknout.
Fantazie, to je Tvá kreace.
Jedem Barbie, běží párty!
Jsem dívka Barbie, ve světě Barbie.
Život je plastický, to je fantastický.
Můžeš česat moje vlásky, všude mě svléknout.
Fantazie, to je Tvá kreace.
Jsem blonďatá kocourajda, ve fantastickém světě.
Obleč mě, udělej to upraveně, jsem Tvůj drahoušek.
Ty jsi má panenka, rock´n´roll,
cítíš půvabnou věc,
polib mě tady, dotkni se mě tady, hokus pokus.
Můžeš se dotknout, můžeš si hrát,
jestli řekneš "Jsem vždycky Tvůj."
uu-oohuh..
Jsem dívka Barbie, ve světě Barbie.
Život je plastický, to je fantastický.
Můžeš česat moje vlásky, všude mě svléknout.
Fantazie, to je Tvá kreace.
Jedem Barbie, běží párty!
(4x)
Přiměj mě chodit, přiměj mě mluvit,
dělej co Tě potěší,
Můžu hrát jako hvězda, můžu vystrčit má kolena.
Pojď, naskoč, buď můj přítel,
nech nás to zase dělat,
dobýt město, pohrávat si, běží párty.
Můžeš se dotknout, můžeš si hrát,
jestli řekneš "Jsem vždycky Tvůj."
Můžeš se dotknout, můžeš si hrát,
jestli řekneš "Jsem vždycky Tvůj."
Jedem Barbie, běží párty!
(4x)
Jsem dívka Barbie, ve světě Barbie.
Život je plastický, to je fantastický.
Můžeš česat moje vlásky, všude mě svléknout.
Fantazie, to je Tvá kreace.
Jsem dívka Barbie, ve světě Barbie.
Život je plastický, to je fantastický.
Můžeš česat moje vlásky, všude mě svléknout.
Fantazie, to je Tvá kreace.
Jedem Barbie, běží párty!
(4x)
Oh, já si to tak užívám!
Dobře Barbie, tak teď startujeme.
Oh, já Tě miluju Kene.

Aqua - Barbie girl

28. září 2006 v 21:26 | Dandelka |  Mjůzik
Asi tudle písní všichni znáte..je hrozně stará.. a taková letní..ale je to prostě hodně velkej hit mezi bařičskými fotbalisty..:)
Aqua - Barbie Girl
Hi Barbie
Hi Ken
D'you wanna go for a ride?
Sure Ken.
Jump in...
I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic.
You can brush my hair, undress me everywhere.
Imagination, life is your creation.
Come on Barbie, let's go party!
I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic.
You can brush my hair, undress me everywhere.
Imagination, life is your creation.
I'm a blond bimbo girl, in a fantasy world,
Dress me up, make it tight, I'm your dolly.
You're my doll, rock'n'roll, feel the glamour in pink,
kiss me here, touch me there, hanky panky.
You can touch, you can play, if you say: «I'm always yours»
I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic.
you can brush my hair, undress me everywhere.
Imagination, life is your creation.
Come on Barbie, let's go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
Come on Barbie, let's go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
Make me walk, make me talk, do whatever you please,
I can act like a star, I can beg on my knees.
Come jump in, bimbo friend, let us do it again,
hit the town, fool around, let's go party.
You can touch, you can play, if you say: «I'm always yours»
You can touch, you can play, if you say: «I'm always yours»
Come on Barbie, let´s go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
Come on Barbie, let's go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic.
you can brush my hair, undress me everywhere.
Imagination, life is your creation.
I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic.
you can brush my hair, undress me everywhere.
Imagination, life is your creation.
Come on Barbie, let's go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
Come on Barbie, let's go party!
Ah, Ah, Ah, yea.
Come on Barbie, let's go party!
uu-oooh.. uu-oooh..
Oh, I'm having so much fun!
Well Barbie, we've just getting started.
Oh, I love you Ken.

Gumičky

23. září 2006 v 20:33 | Dandelka |  Vzkazy
V neděli 24. 09. 2006 zacharská škola... první letošní zápas Gumiček.. Přijďte je v červeném povzbudit:)

Kino...

15. září 2006 v 8:26 | Dandelka |  Vzkazy
ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU
Skvělá česká komedie o náhodné skupině, která jede na dovolenou k Jadranu. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu". Oni se však vidí poprvé v životě. V hlavních rolích: Anna Polívková, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Květa Fialová, Pavel Liška, Jitka Kocurová aj.
Valíme v sobotu v půl osmé.. přidáte se někdo?

Fotbal, fotbal, fotbal...:)

11. září 2006 v 7:51 | Dandelka |  Fočus
V sobotu náš čekal opět jeden z fotbalových dnů..:) Vstávali jsme kolem osmé, posnídali a vydali se do Bařic. Bylo potřeba nachystat hřiště pro Kvasice, které od desíti nastupovaly.. Pan Karas už lajnoval hřiště a my se s Karim pustili do natahování sítí..:) Mno, tak to byl zážitek vážení.. napřed jsme to natáhli, pak jsme zjistili, že máme zadní síť na přední brance, tak předělat, natáhnout, nové zjištění, že máme pravý roh v levým a levý v pravým, tak opět sundat.. Mno.. Jako kdybychom to dělali poprvý. U mě to teda premiera byla, ale..:) Ale.. ehm.. musím nás pochválit.. povedlo se..:) A síť držela po celej zápas :-O Behěm chvilky dojely už i Kvasice, dofrčel i Martin, a my s Karim se teda vypravili na Karolín, vzápětí zpět do Bařic a znovu na Karolín, tentokrát i s beruškama:) Vrátili jsme se chvilku po dvanácté, protože jsme museli natáhnout nové krásné modrožluté sítě. Kari se do toho už moc nehrnul, tak se k tomu směle postavil pan Karas, Mates a Alda a já se jim hezky motala pod nohama.. Od jedné totiž nastupovali žáčci, kteří měli sítě pokřtít nějakým tím gólem, proti Martinicím, což se povedlo a hosty převálcovali 8:2.. Gratulaji..:) Nejlepší byl jeden prcek z Martinic. Byl strašně malinkatej a měl dres na dospěláka, takže kraťásky až ke kotníkům, triko ještě delší, chrániče.. jen ty štulpny chudák nemohl najít:) Ale jinak se Bařice rvaly o balonky, na pomezní čáře je buzeroval Alda, teda hlavně svýho brášku a do toho stíhal ještě rýpat do mě:) Já plnila důležitou funkci zdravotníka, takže jsem se vedle Aldy modlila na pomezní čáře, aby si nikdo nic neudělal, abych nemusela zasahovat. Mé modlitbičky bohužel nebyly vyslyšeny, a tak došlo k záchraně života:) Jednoho malého kaskadéra nám totiž povalili a ten se s lupnutím v koleni skácel k zemi.. Po cestě, kdy jsem ho odváděla z hřiště se mi Alešek stihl vysmát, že ho táhnu jak kus hadru, ale.. musím se pochválit..:) Přežil to a dokonce byl schopen další hry...:) Kari mezi tím dovezl hráče dorostů, drapl mě za ruku a jelo se nakupovat do makra.. Došlo na další modlení, aby se během mé nepřítomnosti žádnej prcek nezranil.
Dojeli jsme těšně před třetí hodinou, Kari se navlíkl do dresu, já místo do bufetu, kde jsem měla strávit dorostenecký zápas jsem byla panem Karasem vyslána na hřiště opět s cedulkou Zdravotník... Paša mě uklidňoval, že jediný, kdo padá, je právě Kari, z čehož jsem měla největší strach... Naštěstí jsem nemusela zachraňovat jediný lidský život.. Kuju pane Karas.. Stačilo podat mu ten sprej a on to zařídil.. Tak jediný, v čem spočíval můj úkol, hrát si s Luckou, sem tam klukům podat flašu s pitím nebo panu Karasovi sprej..:) Mno.. a teď k fotbalu..:) Ještě jsem ani nenapsala, že Bařice nastoupily k derby s Lubnou. U mě nastalo dilema, komu fandit..:) Ale brzy bylo jasno:) Pohledy Kariho a Martina nepřipouštěly žádný rozmýšlení.. První poločas bych řekla, že byli v přesile kluci z Lubné, kteří se během chvilky také dostali zásluhou Ládi do vedení jedna nula. Bařice se nedaly a bojovaly dál, ale dorovnat se jim do přestávky nepodařilo, a tak odchaázely vydechnout do šatny a po pár minutkách odhodláně naskočily do drhého poločasu, ve kterém už měly nad Lubnou navrch.. Fakt se snažily musím říct..:) Sice dostaly ještě jednoho gola, ale pořád měly chuť bojovat a taky, že bojovaly a jejich snaha byla zásluhou odměněna. Nejdříve padl jeden gól, což Bařičáky ještě víc vyburcovalo. Chtělo to už jen dorovnat a i to, se v zápětí podařilo a kdyby jim ještě trošku přálo štěstí, mohli nakonec i vyhrát. To se bohužel nepodařilo, ale po krušném začátku mohli kluci slavit alespoň remízu 2:2 a radovat se z prvního bodíku..:) O to hůř na tom byli Lubeňáci.. Jejich zklamání bylo nemalé a jen těžko se dalo skrývat.. Je to hra.. byla to remíza.. a teď už na tom nikdo nic nezmění.. Berme to takto:)
Kari poodvážel kluky, my s Martinem a Karasovýma jsme nahlas přemýšleli o velkých změnách ke kterým během pár týdnu v Bařicích asi dojde a mohli jsme to zabalit. Sluníčko nám dalo všem pěkně zabrat, protože bylo po dlouhé době opravdu krásně... Odvezli jsme holky y Marťu na Karolín a pak hurá domů. Napřed jsem měli v plánu jít ještě zakřepčit na Slady, ale jelikož jsme v devět hodin vytuhli a spali až do božího rána, tak nic no:)
Report Andyska tady
Ráno se původně melo péct a vařit jako pejsek a kočička, ale to by nebyl chlap, aby se z toho nevykroutil:D Musel zavést kluky na fotbal do Bařic.. Aspoň, že se vrátil se skvělou zprávou, že Bačice převálcovaly tým Zlobic 18:0.. to jde, ne?:) I když. mohli to zaokrouhlit na dvacítku:D Pak jsme mrkli na kousek filmíku a vydali se na Karolín umývat auto:) Šlo nám to skvěle.. Pomáhal dokonce i Daneček a kočičky.. Krásně se nám motali pod nohama.:) Jelikož jsme se o této činnosti rozhodli pozdě, neměla jsm tepláky, tak to podle toho dopadlo.. Kariho kraťase o pět čísel větší, takže jsem vypadala jak ten prďošek z Martinic, dres Tomáše Rosickýho taky velký, k tomu jsem chtěla jít v každým gumáku jiným, ale to už Kari zatrhl, prej vypadám jak hastroš. Paní Karasová se mi smála a říkala, že jsem Mařena, a pan Karas se mě jen optal, kde mám kopačky.. Prostě fotbalistka jak vyšitá:) Ale autíko se nám hezky blejská.. určitě bysme se tím uživili:) Jen doufám, že teď nebude pršet, ať to chvilku vydží:) A toš tak.. zase jeden poveden víkend:)

...nějací tři blázni....)

11. září 2006 v 7:08 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Protože vám ten nadpis asi nic neřekne, tak já trošku přiblížím..:) Prostě mě Dj Oxid zval pořád dokola na diskotéku a jelikož konečně byla trocha času, tak jsem si řekla, proč by ne?!:) Přibalila jsem Renču, jakože zopáknem Chropyní před 2 roky, vzala jsem Kariho, ten přibalil Dawa, Dawe vzal Hulu, přidal se Saky a nakonec i Radim. Láňa s Marťou jen slíbili, ale skutek utek. Škoda.. máte u mě vroubek.. V devět jsme se s Karim dostali z posilky, venku už čekal Radim a mohlo se jet. Teda, já domů a Kari s Radimem dvěma autama do Těšnovic pro Sakyho. Já se hodila do gala, vylezu před barák a už tam funí tuning kára.. Svítilo to na všechny strany, hluku jak kdyby dojela hora traktorů a za volantem vysmátej Dawe s půvabnou spolujezdkyní Hulou. Než jsem došla k autu, už u nás parkoval Kari v závěsu s Radimem. Že měli všichni favorita, zmiňuji až teď:) A tak se jelo. Cestou jsme měli nabrat Pooopyho, ale ten na nás hodil bobek, tak jsem vyzvedli Renču, Radim nám svou superkárou odjel a my se vydali pomalu za ním. Kari s Dawem se předváděli o stošest, Renča pálila jednu za druhou a já vrzala zubama kvůli rychlé jízdě:) Ale tak.. dojeli jsme do Chropyně, z které jsme díky mému blbému navigování opět vyjeli..:) Nakonec jsme se teda dostali až do centra tohoto velkoměsta a začalo hledání Mixu. Jediný, co jsme věděli, že je to nějakej pajzl v Chropyni:)
A tak jsme jezdili po sídlišti (btw.. brutáááálně velký) a bloudili.. Několikrát jsme dojeli až k fotbalovýmu hřišti, několikrát jsme ze sídliště vyjeli, několikrát jsme se zeptali, několikrát jsme dojeli až k Mixu, ale jelikož jsme nevěděli, že to Mix je, tak jsme zase odjeli:) U fotbalovýho stadionu nás nějakej týpek poslal k Mixu, a tak si tak vesele jedeme. Já s Karim a Renčou, v závěsu Radim a poslední Dawe Hula a Saky. A najednou..kde se vzal, tu se vzal prostě konec cesty. Kari zastavil, vedle nás se zařadil Radim a za nás Dawe. Chtěl k nám, ale na to byla cesta moc uzounká:) Co teď? Kousek od nás seděla banda výrostků a koukala na naše počínání. A tak začala zpátečka.. Vycouval Radim, kterej se otočil v první boční ulici, Dawe v další.. jen frajer Kari to musel vycouvat v plné rychlosti celé:)
Nakonec jsme teda zaparkovali, a šli hledat pajzl pěšky.. A světe div se.. objevili jsme ho celkem rychle. Mezi tím už odjel i Radim, že si jede prostě pro druhý fáro:) Cvoooook:) Tak jsme došli na Mix, kde už stepoval Ondra se svou milou přítelkýní, my jsme lapli do mazecky nepohodlných křesel. a čekali co se bude dít. A ono nic. Joshi (Dj Oxid) teda jako hrál, ale že by mu tam někdo tancoval to ne..:) Někteří totiž ši raději na Raka, a ostatní se vydali asi křepčit někam do města.. Ale.. je to škoda.. Dle mého názoru, Joshi hrát umí - má dobrej vkus a má na muziku čmuch, hraje hezký písničky a když si vymyslíte nějaký hezky disko a poprosíte.. rád vám to tam pustí..:) Třeba mě se to teda líbilo..:) Během chvilky dovalil i Plešovec (jmenovitě.. Lukášekch, Dryftík, Micki, Inhotep a jako jediná zástupkyně něžného pohlaví Yutikaca) Díky:) Tak jsem tam s něma chvilku kecla, potom jsem šla pokecat za Joshim, seznámila se s jeho milou přítelkyní Marťou a šla ven, kde se akorát seznamoval Kari s Kubou. Až později mi Kari přetlumočil jejich rozhovor.)
Kuba: "Hej, to bys nevěřil. Tak tu před chvilkou dojeli nějakcí tři blázni, všichni ve favoritech, zastavili na konci a pak couvali celou tou ulicí"
Kari: "Mno, to jsme byli my.."
Kuba: "Kecáááááááš..." :D :D :D
A tak jsme v Chropyni známí jako .. ti tři blázni s třema favoritama:)
Po chvilce dojela ještě Pavlinnka, kterou dovezl DjSiky s Kokinkou.. (jedinej Dryft poznal okamžitě:D)..a konečně dorazil i Poooopy pi*ooooooo:) Plešovec ale nesnesl ten kopr na Mixu, tak odešel na Raka a Kroměříž se vypravila zpět do města. Okoukli jsme Slady, někteří tam zůstali a jiní se odebrali do posýlek..:) Nebylo to úpa marný, ale když si dám od Chropky na dva roky pokoj, asi mi chybět nebude:)

Jak jsme chatovali...

4. září 2006 v 23:15 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Nenechte se zmást angličtinou a nadpis nečtěte "četovali", ale vážně chatovali:) Ve středu jsme s Reny, Karim a Radkem skákli do města na pivko a pak jsme se jeli vytočit na Slady. My s Karim znaveni jsme se celkem brzo odebrali na kutě a ti dva tam ještě zůstali. Ve středu jsme se dozvěděli, že Radkovi byla ukradnuta kešeněnka a doklady.. Takže jsme neváhali, odvezli ho na policajty a než to vyřešil, šli jsme si s Karim sednout na jízdárnu, kde náš obsloužila nejmilejší holčinka s nejkrásnějším úsměvem a hřejivým slůvkem.. Kokinka:) Děkujem..:) Asi po hodině jsme si zajeli pro Radka a nemohli jsme uvěřit událostem, které se v uplynulé hodině a něco staly..:( Jelikož se Radymu nechtělo domů, vypravili jsme se všichni tři na naši chaloupku na kuří nožce do Cetechovic... My s Karim to stejně měli v plánu, tak to nebyl problém. Teda..pár zasvěcených lidi ví, jak se věci událi, a že nás během noci nemálo vyplašili policajti, kteří neváhali si zazvonit v půl druhý ráno u nás doma:)) Mno..byla to .. komedie spojena s tragedií:)
Ráno jsme teda dorazili do KM, protože nás tu čekaly nějaký povinnosti a v pátek večer jsme razili zpátky na chatu..:) V sobotu jsme byli opět donuceni se vrátit, protože Kari měl zápasek a já jsem valila za sestřenkou do porodnice, pochovat si naší malou Vendulku.. Dvoudenní miminko jsem v rukou jsem fakt ještě nikdy nedržela.. Moje velká premiéra... Ale.. nádherný mimi, to vám povím..:)
Večer si mě vyzvedl Kari, zajeli jsme do Bařic pro Matesa, nabrali Dawa, cestou naložili Renču a hurá do Cetechovic.. Během chvilinky jsme to jeli otočit ještě jednou do Těšnovic, pro Tomovu maminku do Kojetína a opět do Cetechovic..:) Tady jsme našli tři veselé lidičky a plný talíř a gril výborného masa:) A tak jsme se najedli a jeli .. naposledy.. do Těšnovic ještě pro Radka..:) Potom už jsme jen grilovali, skvěle se bavili, resp. nechávali se bavit těmi více veselými a celkově to bylo hodně moc do pohody:) Co mě dostalo nejvíc.. tak to byl nejdokonalejší tanec, co jsem kdy viděla.. Dawe s Matesem.. Hej.. ti dva se hledali, až se našli:) Komici jak cyp:) Nejprve odpadl Martin, který chtěl mermomocí krmit krávu (jen nikdo nepochopil, ehm..kterou..) a Saki... Já a Kari jsme vytuhli chvilku po nich, pak i Renča s Tomem, jen Dawe měl výdrž až do rána, tak poslouchal mjůzik.. O co horší bylo probuzení... Milého Dawa totiž nenapadlo nic jinýho než dát repráky na plný kule, otevřít dveře a pustit tam jakejsi sranec:)
A tak jsme se dali do uklízení...:) Kupodivu to ale nebyla taková hrůza, takže jsme to zmákli během chvilinky..:) Kari jel potom odvést Renču, Toma a Sakiho, tak jsme s Matesem a Dawem vedly inteligentní rozhovory a učůravali smíchy (mno.. s těma dvěma to jinak ani nejde:D) a nakonec jsme teda kolem jedenácté sbalili svý saky paky i my a vydali se vzhůru do KM.... Resp. na Karolín, kde jsme nechali Matesa s Dawem a s Karim jsme se vydali pro malinký fotbalisty do Bařic a valili jsme do Nemčic, kde žáčci hráli..:) Plnila jsem velkou a důležitou funkci zdravotníka (takže když se Karimu spustila krev z nosu.. musela jsem mu JÁ podat kapesník:D) .. Zápas jsme sice porhráli, ale i tak to bylo moc pěkný..:) Den jsme zakončili hlídáním Verunky a Lucinky:) Na konec.. bych ráda dodala.. Krom toho, že to byl naprosto vynikající víkend..padlo během něj nespočet hodně kvalitních hlášek.. Bohužel si všechny nepamatuju, tak jen:
Tomáš: "Kua.. tady je takovej bordel.. já ho vidím, ale nevím, co mám dělat."
Mates "Zakopeme válečnou sousedku."
Dawe: "Tys byl vždycky vpohodě" => fakt jako konečná hláška víkendu.. Dawe, Martin Kari a já víme o co jde:D
Mates: "Vyhrál jsem.. Usekl jsem mu hlavičku. Pět jedna" (zabíjeli stádo sršňů:)
Jak mi kluci pomůžou si vzpomenout..tak dodám:)

Opíkačka

1. září 2006 v 17:18 | Dandelka |  Vzkazy
Jesi nemáte v sobotu v noci, co dělat, stavte se za náma na opíkačku:) Stačí napsat smsku.. a ja povím víc:)

Rihana - Unfaithful

1. září 2006 v 15:11 | Dandelka |  Mjůzik
Tak tudle písní mi poslal nedávno Tom.. a já jsem se do ní úpa moc zamilovalaaaaaaa <3
Story of my life
Searching for the right
But it keeps avoiding me
Sorrow in my soul
cause it seems that wrong
really loves my company

Hes more than a man
and this is more than love
the reason that this guy is blue
the clouds are rolling in
because I'm gone again
and to him I just can't be true

and I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

I feel it in the air
as I'm doing my hair
preparing for another day
A kiss up on my cheek
He's here reluctantly
as if I'm gonna be out late
I say I won't be long
Just hanging with the girls
A liar didn't have to tell
Because we both know
where I'm about to go
and we know it very well

cause I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

His trust
I might as well take a gun and put it to his head
Get it over with
I don't wanna do this
Anymore (anymore)

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer (a murderer)

No no no no

Yeah yeah yeah