Srpen 2006

Cirkus...

28. srpna 2006 v 0:00 | Dandelka |  News
Pohádka o tom, jak jsme byli v cirkuse právě začíná.. Pohodlně se usaďte.. a čtěte:)
Ne.. dělám si srandu.. Nevím, kdo to bude číst.. Možná cirkus odsuzujete, že je to týrání zvířátek, možná jste příznivci .. My jsme byli na tom Jo Jo cirkuse nebo jak se to jmenuje.. Přemýšlela jsem, kdy jsem byla naposledy.. a to je .. kotel pátků zpátky..ještě na základce, když stál tam, kde je dneska kaufland:) Tak Kari vzal Feriho, ségry Verunku s Lucinkou, já jsem si vzala ty moje berunky Andulku s Eminkou a mohlo se jít. Víte jak to je, když jdete s malýma někam.. Všichni chtějí všechno, tak my jsme s klukama měli co dělat, abych uspokojili všechny požadavky našich malinkých bobánků. Ale byl to jejich den, tak co by ne?!?! Jediný co mě fakt sejřilo. tak to nehorázný vedro v tom stanu. A když máte prdoška ještě na klíně.. to se nahromáždí tepla:D
Ale jako jinak.. cirkus.. bylo to pěkný.. mě osobně nejvíc učarovalo vystoupení dalmatinů. Bylo to spíš než na zvířátkách hodně postaveno na tancování holčin, což nejvíc uchvátilo Feriho. Moh´ na babách očka nechat, že?:) Ale joo.. hezký.. fakt..:) Ne ty baby..cirkus:)
Po cirkuse se nám děťátka ještě povazila na kolotočku a mohli jsme se vypravit do Tesca. To víte, ta voda se někama ven dostat musí:) Nejlepší bylo.. Šli prdošci a pak my tři.. a Kari se najednou otočil a na upa cizí děťátko.. "Poď..honem..kde tě máme?" :D Lol:) Pobral všechno, co bylo menší než on:)
Kluci s holkama odjeli a já šla ještě s těma svýma beruškama na hřišti. Andulka se totiž rozhodla, že bude cirkusačkou a nejen, že bude krotit zvířata a šplhat po laně.. bude dělat prostě všechno, a tak začala dneska na průlezce trénovat.. Eminka jezdila jak o život na skluzavce..Mno..vyblbly se mi tam myslím pořádně.
Večer se ještě jednou stavil Kari, nabrali jsme Sakiho a valili ještě posedět nad šálek kofoly:) V Greenu jsme zkoukli SuperStar.. Ehm.. mno.. ale jo mno:) Favorita máme:) Ale jelikož se brzo zavíralo, přesunuli jsme se ještě do města. Vlezem na Straku a v tom se na kluky vrhla posádka jednoho stolu a prej: "Viťoooooo... Víťoooooo. nedělej, že si mě nepamatuješ.. Tož ze Sladů...: Haha.. Netušila jsem sice, na kterýho to bylo, ale co by ne, že?:) Mno.. Kluci vzali do zaječích. Tak, že se přesunem na Uno. Bylo zavřeno, tak jsme se jakože vrátili na Straku, kde se opakovala ta samá scéna s Víťou:). Pan hospodskej, hezky nametenej, nám ale suše oznámil, že zavírá, tak jsme nakonec skončili na Tropicu, kde nám ňákej pašák zatančil nějakej čínsko-japonskej tanec, pochlubil se barvama prášků, který bere a potvrdil nám, že fakt není normální:) Došli jsme k autu a Víťové zrovna odcházeli, tak nám hezky zamaváli.. (mno..nám.. ehm.. na mě to asi nebylo, že?!:D)
Kluci mě pak hodili domů a byl konec..a tak.. dáme závěr.. Dobrou noc:) Valím ten vík nějak trošku dospat:)

Trnkobraní ve Vizovicích

27. srpna 2006 v 19:40 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
...bylo naplánované na sobotu:) Kari jel ráno s žákama do Přerova na fotbálek, v poledne mě vyzvedl a hurá do Vizovic.. Ehm.. Mno.. hurá..:) Jako hurá jo, ale.. Dojeli jsme k Sakimu a ten ještě nebyl doma, tak jsme vytrhli z domácích prací Toma a kecali a kecali:) Pak jsme teda frnkli ještě na Karolín pro Dawa a vrátili se zpět k Tomovi, že počkáme na Radka. Pán přijel ve tři hodiny, nafoukl se, že nevemem jeho spolupracovníka, když není místo v autě, a odešel domů, Dawe když se dozvěděl, že z tama pojedem až program skončí řekl, že taky nikam nejede, tak jsme ho odvezli domů a vypravili se do Vizovic s Karim sami:) Vpohodě.. Sice jsem v autě krapet usínala, ale těšila jsem se na Clou.. Fakt z celýho Trnkobraní jsem se na ně těšila nejvíc. Dojeli jsme na místo a v tom jsem si všimla, zmeškanýho volání od Toma.. pak mi došla smska, že se Saki rozmyslel, chce jet, ať se pro něj vrátíme. A teď jako co, že? Kari nasranej, mě bylo jasný, že Clou už nestihnem, ale tak jsme to otočili, cestou potkali Bolka a jeli zpátky:( Já to samozřejmě odskákala, protože si Kari neměl na kom jiným vylít zlost.. Ale tak..mno.. pak jakože trošku dobrý, ale..
Nabrali jsme Sakiho, toho jeho Tondu a jeli zpátky. Hned u vstupu jsme se od nich odpojili a šli prozkoumat celý ten areál.. Je to celkem velký, to ne že nee.. Byla jsem tam poprvé, tak nemůžu říct, jestli tam bylo hodně lidí nebo málo, ale mě to vyhovovalo.. nebylo ani prázdno ani jsme nebyli jak sardinky.. Obešli jsme to až daleko dozadu ke kolotočím a vrátili se na sedm hodin na No name. jelikož Clou jsme nestihli:( Fnuuuuuuuuuuk:( Místo NN tam však naskočila česká skupina Tři trojky.. Tak jsme ještě skákli do auta pro mikiny na večer a chtěli jsme najít WC:) Kari byl pořád nasranej na ty dva a já říkám: "Jdem najít ty hajzly" Myslela jsem fakt onu místnost a Kari: "Ty nenajdem..budou sedět někde v hospodě:D" :D :D Mno a potom teda konečně na No name.. Parááádka vážení Napřed jsme teda stáli asi ve čtvrté řadě vpravo.. Ale jelikož přede mnou stála nějaka koza.. (to jako fakt jo) a pak si tam vedle mě ňákej týpoň zapálil a foukal mi do přímo do xichtu jsem se otočila a šla jinam. tak jsme to celé obešli a nakonec jsme stáli asi ve druhé řadě u podia, takže jsme kluky měli pěkně před sebou a byla to fakt paráda. Konečně jsem si užívala jejich muziku, každý jejich slovo. Akorát jak jsme stáli blízko repráků, bylo blbě rozumět, ale jinak to stálo opravdu za to:) Když dohráli Bezejmenní skákli jsme na jídlo a za chvilku už naklusaly Tři Sestry. Mezi tím jsme potkali Apofyska, ale já vám nic nesmím říct, mám to od něj striktně zakázané, ale když nám svou story vykládal.. učůrávali jsme smíchy:D Na Tři Sestry jsme se už do davu netlačili a poslechli jsme si je pěkně z lavečky, kde mi Kari hezky zahříval totálně zmrzlé prstíčky na rukách.. Kua to byla zimena:( Fesťáky by měly být fakt v červenci, když jsou noci teplé:D Pak jsme se teda jakože konečně našli se Sakim, kterej už měl zase hezkou náladku, šli jsme se podívat na Mareše do stanu - obyvaku, kde to fakt žilo:D (trapas, mno) ale jelkož jsme měli menší incident s gorilou (nebo-li řízkem:D) museli jsme odejít. Našel se dokonce i nakalenej Tonda, tak jsme se domluvili, že v jednu to zapíchnem. My se s Karim valili ještě juknout na bobany Kosovce, kteří abnormálně dlouho ladili nástroje, poslechli si tři songy a hura do teplého autíka:) Kupodivu ti dva měli zpoždění jen tři minuty, takže kolem druhé jsme vyhodili Tondu u baráku, Tonda teda napřed vyhodil šavli jak blázen sobě na chodník a hurá na Slady. Byla jsem sice mrtvá, ale chtěla jsem se tam podívat. takže jsme tam najukli a valili spinkat..
Můžu to zhodnotit jako prima večer. Jako. sobota taková.. Hezký povykládání s Tomem a tak, ale pak mě nasraly ty dvě zbytečný cesty do a z Vizovic a to, že jsem díky tomu neslyšela Clou..:(.. Trnkobranní bylo v pohodce.. takže. Paráda..no:)

Vesnická dupárna v Sulimově

27. srpna 2006 v 18:33 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Jo no..tak nějak zněla náplň začátku víkendu:) V pátek po práci mě vyzvedl Kari a valili jsme do Bařic. Teda našim cílem byl Sulimov. Napřed do Bařic, pak na Karolín, znovu do Bařic převést autíka, na Karolín (pak honička s klukama na Novou Dědinu.. mno já se málem poblila v tom autě...:D) a konečně hurá do Sulimova. Přiznám se, že to byla moje první zábava v Suláku. Jednou jsem tama procházela, a tak jediný co vím, že tam mají pálenici slivovičky:) Ale v pátek se nešlo pálit, alebrž hezky na zábavu. Po x letech to byla fakt ta prává vesanská zábava..:) Lidí pět a půl, pařili na parketu o stošest.. K tomu nám hráli Tip Topáci.. Feri se odvázal a pařil a pařil, Dawe se šel posilnit kofolou a už se nevrátil, a my s Karim jsme zapluli na houpací lavečku (jediný suchý posezení, protože padala rosa) a vykládali jsme si.. Asi po hodině, dvou, kdy začala být fakt kosa jak z nosa, jsme se rozhodli pro radikální změnu:D A jako ale fakt radikalni:) Změnu místa.. Našli jsme Dawa a valili jsme na Slady:) Zaploužila jsem si s Karim, potkali jsme Sakinka a Tomáše.. Saki už kráááásně v náladě, tak nám zatancoval, my se zasmáli a bylo fajn:) Hej..ale ten Dj Paolo hrál fakt parááádně..:)
Po dlouhatananáááánské době jsem viděla mojeho malýho Adámka.. tak jsme si trošku povykládali (korálky vrátím, neboj..někdy.. časem:D), viděla jsem mojeho mrňouska malinkatýho milovanýho a když jsem viděla poupátko, bylo mi jasný, že velkými vážnýmu rozhovoru se nevyhnu. A taky, že ne. Byla jsem naštěstí jakš takš už trošku rozmrzlá, tak jsme udělali velkou procházku kolem Sladů a vykládali, vykládali a stejně jsme nic pořádně nevyřešili:( Když jsem se vrátila, vzal mě do kola Sakinek (ne, že by nám to ze začátku šlo, ale druhej slaďák se už povedl:D) Pak jsem si vzala Tomáše (nafučenej, že přišel na řadu až jako třetí:D.. ne nadarmo se řiká to nejlepší nakonec:D) Po tom, co mé poupátko na mě hodilo smutný kukuč a odešlo mi došlo, že je toho pro pátek dost a když jsem se dozvěděla, že tři hodiny jsou pryč, vydali jsme se do postýlek. Původně jsem měla spát na Karolíně, ale jelikož mi bylo řečeno, že bych musela navařit, radši jsem to zapíchla hned ve Vážanech .. (nerada bych všechny Karasovi otrávila mým kuchařským umem:D)

No name

27. srpna 2006 v 11:59 | Dandelka |  Mjůzik
Večnosť

Želám ti dobré ráno
rád by som ale vedel kde si
veď zaspávali sme spolu
a ja tu som
a ty tu nie si

Necítim ani tvoju vôňu
ktorou očarila si ma
jediné čo si pamätám
je neprestávajúca zima

R: Už viem, ako chutí večnosť
jej chuť je trpká, chýba mi tvoj smiech
Ja si počkám, kým príde rad na teba
vezmem ťa tam, kde milovanie nie je hriech
Chýbaš mi celá

Už viem čo znamená byť za vodou
a aká je večnosť krásna
dovtedy kým sa stretneme
ti želám zostaň šťastná

Tu nejestvuje čas
ja neviem či je ráno a či poobede
a v duši zavládol mi pokoj
už mám na všetky otázky odpovede
R:

Už viem, ako chutí večnosť
jej chuť je trpká, chýba mi tvoj smiech
Ja si počkám, kým príde rad na teba
vezmem ťa tam, kde milovanie nie je hriech
Chýbaš mi celá

Už viem čo znamená byť za vodou
a aká je večnosť krásna
dovtedy kým sa stretneme
ti želám zostaň šťastná

Pimbolik:)

25. srpna 2006 v 10:52 | Dandelka |  Photos and pictures
Haha... Jsou čtyři osoby, které, když se na to podívají, tak se zasmějí a ostatní.. kochejte se pohledem na krásnýho méďu.. Rady... Zdar:)

Škwor

23. srpna 2006 v 11:37 | Dandelka |  Mjůzik

MÝ SLZY NEUVIDÍŠ

Škwor

Osude mám z tebe strach
Tak nech mě už bejt
Zahrál sis se mnou tak co na mě víš
Do země zašláps mě zatlouk jak nejt
Mý slzy neuvidíš

Proč se mám koukat na to, jak se lidi trápěj
Nemaj vůbec nic a celej život jenom dřou
Proč maj jiný paláce a šolich nehoráznej
Sypou se jim peníze a nemusej se hnout
Proč se mám koukat na ty podělaný války
Jak to , že si ňáký lidi dělaj co chtěj
A proč spousta dětí nemá na vánoce dárky
Z čeho má bejt člověk veselej ?

Osude mám z tebe strach
Tak nech mě už bejt
Zahrál sis se mnou tak co na mě víš
Do země zašláps mě zatlouk jak nejt
Mý slzy neuvidíš

Jsou studený mrazivý tyhle rána
Vracim se domu další den je zabitej
Proč se mi pak diví moje pohodová máma
Že chodim spát skoro denně nalitej.
Pak s nechutí chodim spát a taky vstávám
Jak nejsi někdo s úsměvem tě zametou
Potom najednou přijde další rána
Řekni co mám společnýho s touhle planetou ?

Živej, mrtvej, na dně, a pořád sám

Víkend s klukama:)

20. srpna 2006 v 11:46 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Na sobotu se mi dostalo pozvání na utkání Bařice - Těšnovice, tak jsem se vypravila do Bařic.. Kayinka byla tak hodná a jela se mnou, tak jsme se konečně poznaly, pokecaly, podívaly se na klučíky a v pohodě:) Měli začínat ve dvě, ale aktivní Těšnovice dojely dřív, tak se začínalo hned o půl. Já jsem dojela krátce po půl a už po deseti minutách vedly Bařice zásluhou Kariho 1:0, což udržely po celý první poločas.. První půlku si užíval Kari a třeba takovej Vranys se tam ploužil jak mátoha.. Těšnovice nastoupily v pyžamech, jak jsme to s klukama zhodnili, nic moc.. Vzhledově v tom kluci plavali, dlouhej rukáv a Saki říkal, že to bylo mazec tlustý.
O poločase se za mnou přišel podívat Kari, chtěla jsem se rozloučit s naší Lentilkou, protože dneska odjel do Mladé Boleslavi za prací:( Budeš mi tu chybět, Honzi... Ležel tam Honzík uprostřed hřiště ještě s nehoráznou kocovinou a na zavolání: "Pojď za náma" nám ukázal jeden prstík. a palec to fakt nebyl:)
Druhej poločas mám hodně mlhavej, protože mi v pozorování bránily Kariho mladší sestřičky, které se za mnou přišly seznámit.. Ale vím přesně, jak to bylo:) Těšnovice daly tři góly, ale Bařice hrály skvěle. Tři góly padly po třech chybách hráčů. Ale i ti, přes to, že nejsou zvyklí dostat od Těšnovic na prdel, se držely statečně a vůbec nenadávaly. To pouze trenér:) Dobrý, pane Karas? Napsala jsem to správně?:) Tak jste to říkal, že?:)
Po zápase jsme si ještě chvilku povídali s Ferim a Kaykou, než Kari odvezl spoluhráče.. Rozloučila jsem se s panem Karasem a valili jsme na Karolín.. Raďa se převlekl a hurá do KM... Na večer byla totiž naplánovaná chlastačka:)
Po osmé jsme s Karim vyrazili na kruh, kde jsme o půl měli sraza s Táňušou. Skočili jsme si ještě na kafčo (který mi potom s Tomem vypili:D) a mezi tím nám psal Tom, jestli bysme pro něj ještě nedojeli..?!?! Tak jsme se stavili pro benzin a valili do Těšnovic. Přidal se k nám Tom i Saki a razili jsme do města. Cesta to byla šílená, ale po fyzické stránce jsme to přežili všichni bez újmy.. S tou psychikou to bude asi trošek horší:D Táňuška nás už polomrtvá čekala na Centrále, tak jsme sedli, po chvilce došla i Renča.. Chvilama upa v pohodě, chvílama jsme se jen probodávali pohledama:D
Kolem půlnoci jsme se teda rozhodli juknou na posádku Sladů. Stalo to za velký nic..:) Já jsem se vypravila s Maťkou na Fruko na benálku, pak jsme byli s Karim na Barbořině.. Dostala jsem krásnou kytičku a metli jsme zase zpátky. Saki už ji měl jak z praku, tak jsme se jen poflakovali po venku. Když jsme uznali, že už to bude jenom horší, rozhodli jsme se pro rázný konec a odporoučeli jsme se domů. Jelikož klučíci neměli odvoz a na pěší výlet se jim nedostávalo sil a chutě, spinkalo se u nás. Cestou jsme si zahráli ještě na schovku, což nemálo rozhodilo polospícího Tomáška, ale došli jsme zdárně až domů:) Kolem půl paté jsme se tak nějak teda poskládali do postelí a usnuli spravedlivým spánkem:) Jakoo.. ale postelí bylo fakt dost.. ale oni prostě lehli a vytuhli:))
My s Karim, ranní ptáčata jsme vstávali kolem osmé, Tomík a Saki se z postele vyhrabali až kolem desáté a to ještě s pohledem jakože takto brzo vstávat, jestli je to normální:) Mno, ale co by pro plnej stůl neudělali, že?:)
Musím si rýpnout, ale byli po ránu fakt sladcí:D Hezunký rozespinkání:) Kuju za společnost.. a upa.. prostě.. radši nic:) Ale bylo to fajnky:)
Jen co lehli.. už to chrnělo i s žirafkou:)
Kari po ránku:)
Mno prostě k sežrání:)
Haha.. asi po půlhodine po zvěřejnění tohoto článku paní Karasová: "Chudina, takoví 3 ožralí" hahah.. Aspoň někdo se mnou soucítí:D

Happy birthday

19. srpna 2006 v 18:21 | Dandelka |  Vzkazy
A zase důvod k oslavě.. Jeden z mých nej kámošů dneska slaví narozeninky.. Letos je to krásná dvacetvojka:D Takže Bubáku.. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, peněz, lásky, sexu a všeho, po čem Tvé srdce prahne dostatek.. Pořádně si ten den užij a buď happy jako vždycky:) Doufám, že to půjdem brzo hromadně zapít:)

Aj.. A aji slza málem ukápla

19. srpna 2006 v 11:03 | Dandelka |  Vzkazy
HEČ.. já vím, že to není hezký chlubit se.. ale toto je moc moc moc krásné a hezké a nádherné, a jelikož je to od mého mrňouska, tak se tím pochlubit musím:)
To je ono, škvrňátko moje:)
A etě moje koťátko Pooopy o mě psalo.. TADY Moc kujenkám.. :) Hezunké:) :o***

Pátek 18. 8. 06

19. srpna 2006 v 10:03 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Každoročně touto dobou se ve Cvrčovicích pořádá country zábava.. Poprvé jsem tam byla před dvěma lety, tak mi bylo jasný, že letos si to nemůžu nechat ujít. Přemluvila jsem Renču, která po hooodně dlouhým váhání souhlasila (myslím, že teď, když se plouží v polospánku v práci, mě musí proklínat), navrhla jsem to kámošce Paji s jejím přítelem Kájou, oni přibalili rodiče a mohli jsme vyrazit. Původně s náma měl jet Kari, ale toho doma připoutala péče o sestřičky, tak jsme vyrazili bez něj.. Jelikož nám bylo jasné, že to není na dlouho, první jsme směřovali po denním hladovění k bufetu zálesáka Jima. Já si totálně zamilovala empanados, a jelikož pan kuchař je Renčin tanínek, čekala mě u Čechů protekční porce plného kastrolu:) Usmažila jsem si a dlabala a dlabala, až jsem byla ne přejezená, ale vyloženě přežraná a dělaly se mi boule za ušima.. byla to nevýslovná dobrota.. mňami:) Doporučuju:)
Potom jsme se odebrali na hřiště, kde se bál pořádal.. Pozdravila se s Čechovýma a šla pokecat za Pajou a Kájou.. Během chvilky dorazili i její rodiče a zábava se mohla rozjet. tak jsme si vykládali, smáli se a my s Renčou vzpomínali:) Já dostala kališek vínka, a jelikož já a vínko ee.. už po půl kelímku se mi točila očka, že jsem byla vůbec ráda, když jsem došla s Reny domů a zpět:)
Byl to parádní večer. Kolem půlnoci jsme ale my museli zvednou ploutve, aby Reny vůbec vstala a valili jsme domů. U Hvězdy nás vyzvedl Kari, toho času už v KM, odvezli jsme Renču domů a my s Karim valili na soukromý mejdan na Barbořinu.. Vůbec se mi tam nechtělo, protože představa nalitých lidí, který neznám, mě nevábila.. Jen, co jsem vstoupila do jámy lvové, jsem změnila názor:) Ihned se se mnou seznámila hostitelčina maminka, od piwních jsem znala Dawa, seznámila jsem se s Pajou a hostitelkou Luckou,, což byla veškerá posádka domu. Vypité flašky a svítící očička především Paji, Dawa a maminky mluvila za své.. Z rádia se ozývaly zvuky seklýho CD a můžu říct, že tu panovala hodně pohodová nálada.. Všichni se smáli, povídali si.. Mno.. Kari kuji:) Chtěla jsem napsat aspoňněkterý hlášky, co tam padly, protože to byla fakt kvalita, ale nějak jsem je zapoměla..tak..možná někdy..později:)
Paja to asi po půl hodině zabalil a valil na Slady a my ho asi po hodině následovali..:) Naskládali jsme se do autíka, ve městě obešli Slady a já frčela domů, protože tam nic a nikdo nebylo.. Kopr... Ale jinak maximáně pohodovej večer:)

Jazykové kurzy - Neat

19. srpna 2006 v 9:57 | Dandelka |  Vzkazy
Neat - Pavla Filinová provádí vyuku angličtiny různých pokročilostí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Výuka probíhá pod vedením kvalifikované lektorky (PdF, MU), držitelky mezinárodního učitelského Cambridge certifikátu CELTA s praxí výuky AJ v Londýně
- 90 minutové vyučovací bloky, max. 8 studentů ve skupině
- sobotní dopolední kurzy konerztace pro různé pokročilosti
- speciání nabídka: semináře metodologie výuky Aj pro učitele
Podzimní semestr: 14.9. 2006 - 14. 1. 2007 ... Tešíme se na vás!
Příznivé ceny:)
Hope to see you soon:)
Pro bližší informace a registraci do kurzů a ukázkových hodin volejte 777 306 304 nebo pište na adresu angličtina10@seznam.cz
Neat - Pavla Filinová
Moravcova 259 (přízemí) 76701 Kroměříž

První várka z piwních...

14. srpna 2006 v 23:21 | Dandelka |  Photos and pictures
Tak jsem nahrála první fotečky z piwních.. a budu přidávat..ale teď jdu chrnět..:) jsou v GALERCE..:)

Den po té..:)

14. srpna 2006 v 19:13 | Dandelka |  News
První, co bylo po návratu domů. spánek..:) vzbudila jsem se kolem druhé a už mě sháněl Kari.. Teda.resp..pokoušel se o to celou noc, ale jelikož jsem si vypla zvonění.. neměl šanci:) Dozvěděla jsem se, že strávil celou noc na cajtech, protože mu někdo hodil do příkopy autíko a rozflákal mu světlo a sklo.. Později se našly i rozmlácené dvěře..:-/ Sem tam pochybuju nad zdravým rozumem některých jedinců:(
Další, co bylo třeba.. opucovat bačkůrky, protože vypadaly, jak kdybych v nich kydala hnůj nebo vybírala erteple..:) Minimálně... Večer mi psal Kari, že valí pro Matesa do Plešovce, tak jsem se sockla a jela se podívat, jak bobátka po sobotě dopadla:) Nevalně..to vám povím.. posedávali tam všeci bez života. jen Jíti to kecalo:) Ale pohoda:) Jen tak na otočku, tak jsme zase valili domů... Cestou jsem byla označena jako stará věc, čímž si to u mě milej zlatej polepil na hodně dlouho.. ale jsem mu vděčná, že mě bez nabourání (ovšem neměli jsme k tomu daleko, protože neumí jezdit po kruháči) dovezl domů:)
Usnula jsem někdy ve dvě ráno a vstávala v nekřesťanskou (pro mě) půl osmou, jelikož v osm už tu stepoval s autíkem Kari a jeli jsme na přepis značky. Tak valíme na okres a v tom Kari: "Není to Radkova motorka?" "Ten ju dávno prodal" "Ne..neprodal" A tak jsme se hádali po celé cestě nahoru.. tam jsem musela chca nechca uznat, že jsem se sekla, protože Radeček si tam seděl jak dědeček hříbeček, protože šel taky přepsat motorku:) Stále jsme nevyhrávali:( Volali všechna čísla kolem nás, ale furt nic.. Tak jsem si četla ten protokol z cajtů a měla jsem chuť jim to červeně opravit, protože chyb tam bylo nemálo:) Hezky jsme si se Sakínkem vyměnily názory na sebe a byl pokoj.. Nasral se a nemluvil se mnou:D Spoň byl klid:)
Když jsme to všechno povyřizovali (dřív než Saki..je to prostě brzda.. prej rychlovka.. lol), zašli jsme koupit sklo na světlo a jakýsi cosi a pak ještě na hammu papu.. Zdrbli jsme život (nejlepší otázka: "Ty se s Radkem asi zrovna nemusíš, co?" Moje odpověď: "Ale nee, já ho mám náhodou ráda.." Karimu vyrazila dech.. po tom, co jsme na úřadu se Sakim předvedli, se ale ani moc nedivím:D) , dojeli k nám, opravili auto (ja držela šroubky:D) mno prostě..společnýma silama jsme auto dali jakš takš do kupy.. Po těžké práci jsme si chvilku odpočinuli při poslechu Ine Kafe (které kdyby se kua nerozpadlo, tak hrálo na piwních) a Kari na chvilku zmizel.. Za půl hodky u nás byl už opět jako na koni a jeli jsme na Karolín pro jeho maminku. Cestou jsem byla poučena o spacích návycích Tomáška, cestou zpátky jsem potkali Langoška a celkem v poklidu jsme se vrátili do města. Skákli jsme si na zmrzku, ze které mi bylo blbě až do večera, v práci jsem si razítkem přiklepla prst, takže píšu všemi devíti.. a těsně před pátou se tam objevil i klučík z piwních, co mi koupil jedno to srdíčko a kterýmu jsem čorkla slunicko.. Vypadal ještě hodně jetě:D Málem jsem mu nesla kýbl, protože to vypadalo, že bude ještě šavlit pod sebe:) Ale jináč.. Oki den:) Teď ještě sosám fotečky z piwních.. a fakt nemůžu..kfalitka:D Možná aji ukážu.. lae jen když budete hodní:) Tak čauko:)

Piwní na Kamínce ve znamení broučků:D

13. srpna 2006 v 17:25 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Prostěěěě piwní slavnosti na Kamínce.. Každoročně pořádaný festivalek nedaleko Kroměříže.. Nabitej pivem, chlastem, pohodové muzičky a parádních človíčků.. Díky za ten nápad toto uspořádat..
Jezdím tam pár pátku a vždycky je to prima víkend.. a každoročně se na něj těším.. Letos tomu bylo malinko jinak. Páteční Vranysova otázka "Těšíš se?" Byla zodpovězena záporně.. Bylo mi to jedno.. Jediný, na co jsem se vážně těšila byla skupina Nevím a Kosovci..
V pátek jsem teda dovalila z práce a mamina mě odvezla do Roštína. Pod kopcem jsem potkala rodinu, tak jsem šlapalo pěšo s něma.. Pokecali jsme, zdrbli minulý ročníky a všechno kolem a najednou jsme byli u vstupu. Šli jsme sice později než minulé roky, ale i tak mě zarazila kraťoučká řada u sudu, kde se prodával vstup a žádný auta kolem.. Zakoupili jsme lístečky a vpluly do jámy rocku... Na podiu už machřili klučíci z Nevím.. Za ten rok se fakt zlepšili.. Hlásky paráda, do nástrojů to řezali.. Mno radost na ně pohledět. Hodila jsem si k Renči bágl a valila jsem obhlídnout, kdo tam je, jelikož mi hodně lidí říkalo, že se tam letos (třeba poprvé) podívají, tak jsem byla zvědavá.
Najednou za mnou doběhla Evka, ať jdu na vodku, pak se mi ztratila Renča a potkala jsem Kubíka, kterej zval na baněčku.. A pak, že mají ve stanu slivku a už to jelo:) Šlo to fakt rychle:D Samozřejmě.. čtyři stany u sebe.. takže Martin, Tomáš, Tomáš, Rade, Ondra, Andrea, Jura, Evža, Vranys, Maleňák a já.. a začalo foceni ve všech možných i myslím nemožných pozicích.. Jediný, co to mělo za následek, že jsem absolutně neslyšela třeba Premíéry.. Fáma s neúčastí Péti Koláře se nepotrvrdila, takže zpěvák naběhl na podium a toho už jsme teda viděla a slyšela.. Mno.. A mě se to líbilo.. ať si říká kdo chce co chce.. mě ten jeho hlásek bere.. Líbí se mi to..:) Během večera jsem se seznámila s pár lidma, bylo mi zapůjčeno blikací sluníčko na krk, které jsem nestihla kloučkovi vrátit (prej mě tam pak hledal..promiň..já už Tě nenašla), koupil mi krásný perníkový srdíčko.. Když ho Tom viděl, nenechal se zahanbit a koupil mi taky..:) Krásně.. dostalo mě to.. Věnování "Babičce" jsem opravdu nečekala:D
Ale po půl noci mi bylo řečeno, že Pafině je zima, takže zbytek se musel přizpůsobit, oželit Tip Topáky a valili jsme dolů do Roštína spinkat.. Není nad to, se vychrápat v posteli:D Nebylo to marný, fakt, že ne.. Kluci mi sice nabídli místo ve stanu mezi sebou, ale.. nezlobte se.. postel je postel:D :D A navíc, Kuba říkal..jedině, když mi najdeš babu.. a to se mi nepodařilo:D A tak jsme valili dolů, zpívali jak o život Teletubbies a Přilétnou broučci s podkovou..svítí lucernou, až nás málem zajeli policajti a ňáký týpek, co valil na Kameně nahoru:) (Druhej den jsem zjistila, že to byl Kari:D Lol) Došli jsme domů, zalehli a spinkali.. Asi po dvou hodinách se začalo ozývat klepání na dvěře.. Nikdo se k ničemu neměl..tak jsem šťouchla do DjAmpulky, spící vedle mě, že se k nám někdo snaží dotlouci.. Její zavrčení běž tam, mě se nechce, mi bylo jasným povelem.. Otevřela jsem naše dveře a kde nikdo tu nikdo.. Ozvalo se další klepání, tak jsem zkusila dvěře do ulice a to se vracela další část posádky..:) (Na dveřích jsem ráno našla cedulu jak kráva "Vytáhněte klíč" Smula byla, že v noci si toho nikdo nevšiml:D) Zbytek noci proběhl celkem v poklidu, jen tu a tam jsem slyšela Pafinu jak někomu něco říká nebo tam mlátí dvěřama, jak chodí tam a zpátky:D Kolem jedenácté jsem se teda vyhrabala z postele a valila na zahradu.. Přivítala mě starší část naší rodiny a už vzbuzená Pafina s Ampulkou a Rassonem:) Mladší se odebrali pryč a já si ještě pokecala s bábinkou, dědou a nemohla se vynadívat na malého Michálka.. Je vážně okouzlující:) Nakonec jsem si uvařila kafčo a šla za něma dozadu. Kolem půl dvanácté jsme se rozhodli k návratu na Kameně, abychom stihli Kosovce. Cesta to byla strastiplná:D Furt do kopce a nikdo nám nezastavil:D
Dozvěděla jsem se, že v noci ňácí klučíci ukradli velky nafukovací pivečko, ale jelikož je dole ve vesnici chytli policajti, museli ho vrátit:D Nasere:)
Kosovci začali hrát později, ale neva.. Stane se.. Tak jsme poslouchali, poflakovali se..prostě.. relax.. Jenomže jak se blížily pivní souteže... začínalo se zatahovat zatahovat a zatahovat, až se zatáhlo tak, že začalo pršet:D Napřed trošku mžilo, ale během souteží se parádně rozpršelo. Bylo super, že pivní moták byl jako první disciplína, protože tato jediná soutež mě fakt baví. Dokonce se přihlásila, resp. byla přemluvena Mrs. Crazy.. prostě.. Kačka.. Seznámila jsem se s ní až po té, ale už tím, že do soutěže šla, měla můj hluboký obdiv:) A nakonec.. Byla druhá i mezi pány... Gratulace:)
Navečer dojel Kari.. Chvilku jsme pokecali a pak prej, že jeslti už je tam Tom..?!?! Jelikož pršelo a dobrá půlka lidiček z Kamínky odjela, poklepala jsem si na čelo, jestli tu otázku myslí vážně.. A on mě vyrazil dech tím, že mi oznáml, že se za ním stavoval a fakt se tam vypravoval..:-O Uběhlo čtvrt hodiny a Tom i s Radkem vážně dovalili... Malinko jsem nechápala, ale byla jsem ráda.. Než jsme si to ale vyříkali všechno s Karim.. Tom byl pryč..:o( Nemohla jsem uvěřit, že fakt přijel na půl hodiny.. Psala jsem mu, ať nejezdí, ale smůla..:( Už se nevrátil..
Došli se podívat i Radka s manželem a malým Míšou.. Vzala jsem si Míšu a pařili jsme jak o život, a pak jsme si šli namalovat něco od kreslířů Trnek brnek. Posadila jsem si Michálka na klín a pan kreslíř vzal Míšovu ruku a prej.. "Ale budu potřebovat, aby s maminka trošku otočila" :-O Hahahahah:D Tak jsme měli namalovanýho traktora s vlečkou naloženou bramborama, na druhé ruce pivo, ale bylo nám blaze:)
Po soutežích jsem pendlovala mezi stanem, kde vegetila Ampulka, Pafina, Jardas, Rasson a ještě kdosi cosi moc lidí a novou hospůdkou, kde byl Tomáš a ten zbytek. Potkala jsem tam i dva bývalé spolužáky. nakonec se mi vzbudila konečně Renča, mírně zelená se dokodrcala do hospody, přidal se Kuba, následně i Paja (BS) a začala pravá zábava. Vedle mě spal Tomáš a Kuba nás bavil jednou historkou za druhou. S Renčou nás ale hodně brzo začaly bolet tváře od smíchu..Fakt jsme to dobře nedávaly.. On historku na dvě věty dokázal vyprávět půl hodiny:) Nakonec jsme se odebrali až na Clou... Když jsem tam jela..jediný, co jsem věděla, že je to česká skupina, zpívajíc anglicky a znala jsem od nich dvě písničky.. S Reny jsme si stouply dopředu.. Paja s Jakubem pařily za náma a my stály vyloženě s otevřenou pusou.. Kluci fakt váleli.. Úplně parááádní šou. zpěvák nádherně zpíval, zapojil do celé show i lidičky pod podiem.. rozdával se.. a bylo vidět, že si to užívá.. Měl můj velkej obdiv, protože to byl jejich třetí koncert po Praze a Vyškově, ten den.... Kluci mi úpě učarovali.. Říkám to na rovinu.. Pak zahráli dva cajdáky pěkně akusticky.. a to jsme měly s Renčou slzy v očích:D
Pak teda nahopsaly na podium "malinko" cinknutí Kosovci, odehráli pár songů, nás už pod podiem byla úplná trocha.. všichni to hned zabalili, protože nepřestávalo pršet:( A tak i já se s Mildou a jeho rodiči jsme se odebrali ve tři hodiny domů do Vážan spinkat..
Ráno.. resp. odpoledne, zapnu telefon a tam, že mi volal Kari. Auto v noci našel v příkopě s rozmláceným sklem a světlama, někdo mu čorkl stan.. Takže.. Vyloženě super ročník:) Zítra jdeme na přepis, tak na pivní budem vzpomínat asi ještě hodně dlouho..

Jojo..vidím, že je to dlouhý, takže udělám závěr.. Pivní se mi fakt líbily.. i přes nepřízeň počasí jsem si je maximálně užila... V mnoha ohledech mě překvapily, ale mrzelo mě, že opět hodně lidí slíbilo, že dojede a nedojeli.. Ale tak.. kdo tam byl.. a s kým jsem byla.. děkuju za společnost.. (Největší dík patří samozřejmě Renči a Ampulce..)

VIVA PIWNÍ SLAWNOSTI A ZA ROK NA KAMENĚCH....ZDAREC
P.S. S Reny jsme přemýšlely nad Lumírovými slovy o Trnkobraní.. Aspoň v tu sobotu, že bysme jeli?:)
Report Ampulky je TADY a má tam kočka i fotečky:) Pár.. trošku..decentně:D
Další report pro vás napsal Kubeek.. takže.. TUTU taky obsahuje pár fotek

Reklamka s Wanastofkama..:)

10. srpna 2006 v 23:00 | Dandelka |  Mjůzik
Prostě sedíme u Táňuší a já v telce slyším tu reklamku.. Upa bomba.. Po Nadi s Ondrou v Kofole.. si říkám.. běhěm chvile je to druhá parádní reklama... Jen tak dál, tvůrci reklam.. Takže..

TU si můžete prohlídnout reklamku TU stáhnout písničku, TU máte text a TU akordy:)

Přilítnouuu broučci s podkovouuuuuu.. svítí lucernouuuu...

Co bylo na obale výrobku..

10. srpna 2006 v 21:20 | Dandelka |  Ehe...?:)
Takžee.. našla jsem jeden super BLOGČEK, který vřele doporučuju.. ale toto se mi tak zalíbilo, že jsem si to sem zkopčila.. Neva, Olliii???:)


Na pokrývce z Taiwanu:
NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU. (to by fakt nezabralo?)

Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty:
PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI.(trochu "schýza" ne?)

Na zavírátku anglického ochuceného mléka:
PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA. (ani při nalévání do sklenice?)

Na novozélandském spreji proti hmyzu:
TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH. (ale třeba funguje)

Na amerických pokynech k sestavení nového počítače:
ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE, POKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU. (Rozumné, jenže ty instrukce jsou UVNITŘ krabice!)

V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou:
OTEVÍREJTE DRUHOU RUKOU. (a druhá je která?)

Na fénu značky Sears:
NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU. (Jo, a kdy se mám tedy fénovat?)

Na balení oválného mýdla:
POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO. (A to má být jak?)

Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca je vytištěno zespodu na kabici:
NEOTÁČEJTE VZHŮRU NOHAMA! (No - už se stalo!)

Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer:
PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ. (Ne?! Nevěřím!)

Na šňůře od čínských vánočních světel:
POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ. (Takže používat se to nesmí kde?)

Na japonském stroji ke zpracování potravy:
NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM UČELŮM. (Začínám být fakticky zvědavý...)

Na arašídech od Sainsburys:
VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY. (Vážně? Arašídy obsahují ořechy?)

Na balíčku oříšků od American Airlines:
INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY. (Aha - a já pořád co s tím.)

Na švédské řetězové pile:
NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI. (Jaký druh telefonátu od zákazníka mohl zapříčinit tenhle nápis?!)

Na dětském kostýmu Supermana:
ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT. (Správné, jen zničte další dětský sen!)

Na krabici s hotelovou koupací čepicí:
POUZE NA JEDNU HLAVU. (a co dvě malé?) Na krabici žehličky značky Rowenta:
NEŽEHLETE OBLEČENÍ NA TĚLE. (no dobře - jsou mezi námi i tací...)

Na obalu Nytolu - prášku na spaní:
VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST. (a beru je asi proč?)

Životní moudra..:)

7. srpna 2006 v 22:39 | Dandelka |  Ehe...?:)
Taxme nějak s Tomem blbli zase s kravinama z netu.. tak aspoň něco pro zasmání a hlavně.. cenné rady do života:)
- Po trávě se nechodí - po trávě se směje!!
- Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený.... ale teď už nemám chybu.
- Úsměv je druhá nejlepší věc, kterou může žena udělat se svými rty.
- V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví o co jde.
Tu je třeba najít a zastřelit...
- Všude dobře, doma manželka.
- Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
- Nevadí, že něco dělám pomalu, protože to možná dělám špatně.
- Když máš nádhernou manželku, okouzlující milenku, když vlastníš skvělé auto, když nemáš problémy s daňovým úřadem, když vždy, když vyjdeš na ulici, svítí na tebe sluníčko a lidé se na tebe usmívají.....je čas skončit s narkotiky.
- Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu??
- Doteď jsem byl podrazák, ale udělal jsem otočku o 360 stupňů.
- Nemám rád lidi,kteří berou drogy....hlavně celníky.
- V 17 letech se děvčatům začíná měnit hlas.....z NE na ANO.....
- Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít!!!
- Žena je dobrý sluha, ale zlý pán.
- Jsem tak dobrý v posteli, že občas už křičím svoje vlastní jméno.
- Rozdělovat restauraci na kuřáckou a nekuřáckou část je stejné jako rozdělit bazén na strany "smí se močit" a "nesmí se močit".
- Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
- Nic tak neomezuje svobodu slova jako rozbitá huba!!
- Na pracovišti jsem Bohem. Každý ví, že existuju, ale ještě nikdo mě nevidě


Začnem to počítat už na hodiny?:)

6. srpna 2006 v 22:25 | Dandelka |  Vzkazy
Myslím, že tu netřeba dalších slov:) Kdo se na ufounka těší stejně moc jako já?:)

Best človíčka...

6. srpna 2006 v 14:59 | Dandelka |  Vzkazy
Prostě mi to nedá.. Toto je ta nejúžanější osoba na světě..:) Pomáhá mi, i když se mnou vůbec není.. V životě jsem fakt neměla lepší kámošku a troufám si říct, že nebudu.. Přes to, co se mezi náma stálo je to ta nej osoba v mým životě a nevyměnila bych ji ani za nic... Renčo, díky strašně moc za všechno!!!!!
Já s Reny po vykopnutí ze školy.. Kua kua kuaa..chybí mi ta podělaná škola:D Resp... Ehm.. však víte:)

Uchvancancující...

5. srpna 2006 v 22:58 | Dandelka |  Photos and pictures
Úpa parádní obrázek.. úpa bomba umění.. Ci taky umět...:) Tyo:) Rozhodopádně je to uchvancancující.. (Tutto promiň.. vím, že ty obrázky nesnášíš, ale tento je prostě... aaach..)

Mrňousek tfoří

5. srpna 2006 v 21:46 | Dandelka |  Vzkazy
Moje škvrňátko se taky dalo na dráhu blogařů.. tak ho pojďte podpořit, okomentářovat a zvýšit mu návštevnost stráneček na tomto odkaze www.rodnnie.blog.cz

Na co.. ??

4. srpna 2006 v 18:53 | Dandelka |  Mottos
Na co je krása když rozum schází? Na co je srdce když je plné zášti? Na co jsou city když tě druhý raní? Na co je úsměv když ho nemáš komu dát?

Na výletě s Táňušou:)

3. srpna 2006 v 18:40 | Dandelka |  News
Tak vážně přemýšlím o nové rubrice "Cestování s Amálkou" protože to vždycky stojí za to:) S Táňulí jsme si už pěkných pár dní plánovaly výletek do Holca a dneska byl ten náš den D..Včera jsme se domluvily, že to nebudem riskovat ani vlakem ani busem a pojedem autem.. Co autem.. Fárem prďošci..fárem:) Chvilku před devátou jsem stála nachystaná ve Vážanech na zastávce a v tom vidím vytlemenou Táňušu za oknem čebrené škodárky. Kdo mě zná, tomu je jasný, že jsem se neupejpala, naskočila do vozítka a mohly jsme vyrazit:) A taky že jo.. Tuning fáro.. Řvalo to jak na lesy, přestože se milá zlatá snažila neprotáčet... Ale stejně na nás každej koukal.. Mno co by se nepodívali, ne?:)
Stavily jsme se na benzinek (heeeej.. zvládla to bez cizí pomoci, kočena, co?:) ) a mohly jsme jet:) Tak si tak jedem, kecáme a najednou Táňa kouká imrvére do zpětnýho zrcátka, že se nám kouří z autíka.. Já se ohlídnu a fakt že jo.. Tyyy jooo. .bylo dýmu:) Najednou nás předjíždí ňáká kočka a zběsile ukazuje div nenabourá.. My šikovné babky jsme pochopily a okamžitě reagovaly:D Zajely jsme do vesničky jménem Rymice (omlouváme se za dýmek:D ) a zjistily jsme, že na budíku máme u vody 120 stupňů.. ale.. mno.. ona tam ta voda vůbec nebyla:D Přehřály jsme no.. To ta blbá padesátka.. Fáro není zvyklé jezdit tak pomalinku:) Taxme čekaly, než to trošec oddýmí, ať nás to neopaří.. V tom se otevřelo okýnko a strejda nám radil ať si s tím zajedem do dvora k ňákýmu týpkovi.. Hej, to je tak když vedle vás stojí blondýna:D Nejsme ale blbý, tak jsme to "opravily" samotinké:D Dolily jsme vodičku a hurá do Holca.. Krom toho, že Táňuša málem odřela a smetla sanitku jsme dojely bez větší újmy.. Vyřídily co jsme chtěly. Jo... máme úpě úžasný medvídky.. Prostě mu zmáčknete bříško, on se začervená a řekne " Aj laf jů" Mno není to krásňoučkééé??? Pouštěla jsem si to celý den, a bylo fajn slyšet, že vás někdo láskuje:D
Jooo.. mno.. ještě, že teda jako koupíme novej výfuk:D Vjely jsme do dvora, kde byla jakási bouda s dílama na Škodárny.. Tak jsem tam vlezly, pán na nás koukal, jakože hodně divně.. Optala jsem se ho, proč tak kuká, jestli jsme první holčiny v jeho obchodě.. Když jsme řekly, že chcem výfuk, schovívavě se usmál a prej mu to bylo jasný od chvíle, kdy jsme vjely do dvora:D Vybraly jsme si ze čtyř stejných výfuků jedno, Táňuša zaplatila nehorázných čtyřista penež českých (jakože se hodnota automobilu tím asi zvýší na dvojnásobek).. Prej k tomu potřebuje ještě jakýsi těšnění za dvacet peněz.. ale že jsme holky šikovný, tak jsme ho dostaly grátis..taky moh dát gratis vyfuk a tu kravinu si nechat zaplatit.. Mno proste mužskej mozek, mno:) Tak jsem strčila výfuk pod paži a mohly jsem razit dál:D
A jooo... ještě jsme se stavily ve městě.. Haha..tak to parkování a vyjíždění nemělo chybu.. Jelikož parkoviště bylo plný, dva mladíci si hezky čekali na naše místečko. To ovšem Táňušu znervozňovalo, tak odmítala odjet.. Postarší pán nám sám od sebe začal ukazovat kudy jet a jak moc, kluci seděli v autě vytlemení, Táňa červená jak rajče a já vyřezaná jak pětikačka:) Ale odjely jsme:D Sice přes patník, ale odjely:D
Na cestu zpět jsme si pro jistotu nabraly plnou butulu vody, co kdyby.. a hurá domů:) Zklamu vás.. Dojely jsme celé a včas:) Akorát nás sejřili ti šnečci na cestách, co nás zdržovali a tak nejčastější věta byla : "Pohniiii, nemáme té vody" Prostěěě:) Genialita.. Díky Táňušo za super výletek:)

Piwáááski kuaaa:)hez

2. srpna 2006 v 11:43 | Dandelka |  News
Takžeeee... Rok očekávaná akcička:) Tradice.. naše dědinka a spol jede, takže čekám prima zábavu.. Jura slibuje, že se ožere jak velkej černej pes a roztočí to "jako za mlada" (On teda říká jako za starých časů)..
11. - 13. srpen v areálu Kamínka Roštín. To bude zase v alejích nablito:)

Pátek:

18:00 Karburátor blues band - narážení sudů.. (mno..tak nejdulezitější z celého festivalu, ne? Narazit sudy)
19:00 Nevím - mladí rockeři hrají klasiku (loni toudle dobou jsem nevěděla, kdo to je, ale.. hej.. lidi, to jsou naprosto úžasní prďošci.. a jestli je letos nestihnu, tak se asi naseru, protože o to neci přijít.. Fakt válejí:) Doporučuju... )
20:30 Premier (tak Hrobaře snad znáte všichni, ne?)
22:00 Petr Kolář s kapelou (tady jsem slyšela, že to Kolář odvolal a nevystoupí.. nevím, co je na tom pravdy, ale jesi je to pravda, Ondra bude mít radost a my s Jurou zamrkáme slzy:) )
23:30 TIP TOP Q ( řekla bych průměr..)

Sobota

12:00 Kosovci ( Mojiiiii milááááááááááčciii největšííí budou hrát na přání... už aby to bylo.. nejlepší kapela všech dob)
15:30 Pivní soutěže ( nemůžu si pomoct, ale rok od roku to uvadá.. zdá se mi to delší a nudnější... ale aspoň troška srandy tam je.. kor když do toho jde někdo od nás:) )
18:00 My pulse (mno já puls mám, ale co je todle zač, tak to vám nepovím..)
19:15 Turbo ( Chtěl jsem mít.. mluví za všechno, ne, Geniální song...:)
21:45 DOGA ( Juroooooo Dogaaaaa.. Uvolnětě první řadu, tam budou naši kluci...:) Kua ste tadyyyyy??????? Mno a vzaadu se určo bude křenit Ondra do foťáku, aby z něj byla opět mediální hvězdička:) )
23:00 Clou (možná znáte písničku Island Sun.. hezunkááá a jejich celkem známá)

Neděle:

00:30 Kosovci (moje moje mojeeeee.. nedáááám.. Mám je prostě ráda.. no:) nestydím se za to)
Mno, tak to byl bylo ohledně programu, co se mjůzik týče.. Jinak tam bude opět nafukovací atrakce (počítám, že to bude mokrej fočus, jesi bude pršet:D) Bude se konat turnaj ve stolním fotbálku (letos poprvý) autogramiada ucinkujících a potetují vás kreslíři Trnek Brnek..stačí jim koupit pivčo)
Je tam new restaurace, takže budem papat o sto šest..:) Jídlo pití, všeho hojnost..:) Můžete i autíkem.. místa na parkování je na poli dycky dost.. Spinkat budeme ve stanech pod širákem, nebo my to loni s klukama zapíchli na verandě na lavičce:) A neboooo.. se spinkat vůůůbec nebude:)
Mno.. rozhodopádně dojeďte, ať nemusíte litovat, že jste o to přišli.. Věřím tomu, že se to povede a 11. ročník bude jeden z těch nej:)
Tak za dva tydny na Kamínce zdarec:)

Malá drzá opica TaničkaN

2. srpna 2006 v 10:57 | Dandelka |  All about my friends
Já myslím, že tady nemusí být žádné slohy. Vždyť tu kočku znáte všichni, ne? TaničkaN.. Moje bývalá spolužačka a potom spoluškolačka.. Naše obdöbí kamarádství bylo něco jak houpačka.. Jednu chvilku kámošky, pak jsme se tvířily jako, že jsme kámošky, pak jsme kámošky nebyly.. mno.. jsem zvědavá, co je to teďko:)
Táňuša (zní to asi škaredě, ale mě se to prostě hrozně líbí) mi teď vplula nějakým záhadným způsobem do života po našem sraze třídy ze základky. Prostě se stalo, že jsme spolu pak šly do kina, jely do Malenek, pařit, kecat, na pivo.. a já nevím, co všechno.. Dokonce je to snad první holka, se kterou když dojdu na Slady, tak ji nevyměním za nikoho a jdu s ní i domů a jsem schopná ji tři hodiny hledat:) :-O Heeej.. a už jsem s ní šla dvakrát:D Můj rekord:D Človíček, se kterým se jdu projít a kecám o ničem, místo toho abych kopřila na Sladech.. Za těch pět let, co jsem vyšly základku, se holka fakt změnila.. Má prima názory, dokáže řict svůj názor, čehož si moc cením. Dokáže pomoct, i když o tom sama neví, ale pořád je v ní kus té drzé malé ještěrky, která dokáže plácnout takovou kravinu, že ještě hodně dlouho nevíte:) Jsem ráda, že se v mým životě objevila ňáká slečna.. řekla bych.. normální... Ne, že by moje kámošky byly nenormální..ale Táňa.. je prostě něco spešl.. Díky, kačo a pobuď s dobrýma dušema, jako jsem já:)

Kujenkám...

2. srpna 2006 v 10:49 | Dandelka |  Vzkazy
Kujenkám těmto třem lidičkám za to, že se mnou teď tráví tolik moc času....
Tánička... Přišla jsem k ní teď úplnou náhodou... a jsem za to moc vděčná.. Vplula mi do života..:)
Marda... Kde se vzal tu se vzal.. je u mě poslední dobou skoro pořád.. jsem moc ráda.. kujuju...
Přestože to v poslední době bylo onaké všelijaké.. doufám, že jsme teď na správné cestě do minulosti:)

Jsem našla na síti.. Hezunké

2. srpna 2006 v 10:32 | Dandelka |  Poetic
Je to právě 24 hodin, co jej viděla. Sedí sama ve svém pokoji a myslí na něj. Stále má před očima jeho tvář. Tvář jí tak důvěrně známou. Modré oči, krásné rty, bílé zuby... včera tam nebyl sám. Ostatně jako vždy. Nikdy nebyl sám. Měl spoustu přátel a holky se kolem něj jen točily. Bohužel ona byla jedna z nich. Nikdy ale neuměla za ním přijít a říct mu, jak ji na něm záleží. Často, když si jen tak povídali, měla chuť s ním zůstat do konce života jen tak. Třeba jako kamarádka, ale to nešlo. Každý pohled na něj s nějakou jinou ji ničil. Ničilo ji to, jak se na ni smál, jak se s ní bavil. Její fantazie pracovala naplno a každé pohlazení, objetí, nebo pusu z přátelství si vykládala po svém. Dělala z toho to, kolem čeho se ji točil svět.
Včera tam byl s dívkou, krásnou, milou, stejně starou jako je ona. Dokonce se i stejně jmenovala, měla stejné oči, byla stejně velká. Takových už v jeho životě bylo. Všechny znala. Ale žádná nebyla jako tahle. I ona poznala, že tenhle vztah je jiný. Výjimečný. To jak se na ni díval, jak ji objímal, líbal. Viděla v jeho očích lásku. Po dlouhé době. Byla silná. Vždycky byla. Vždycky to všechno přestála a věděla, že bude líp. Ve všech těch jeho minulých vztazích totiž chybělo to, čeho tady bylo hodně. Láska.
Najednou si sama uvědomila, že prohrála. Ona, která nikdy neprohrála. Ne v lásce. Cítila, že tohle není jeden z těch pochybných vztahů, že tohle není jen na pár dní, týdnů. Po celém roce, co jej znala opravdu dobře, se Martin poprvé zamiloval. A jí to rvalo srdce. Na jednu stranu ji uklidňovalo, že jeho láskou je někdo tak hodny, milý. Někdo kdo mu snad nikdy neublíží. A za to ji byla snad vděčná a měla ji ráda. Na druhou stranu cítila, jak ji nemůže vystát. Protože ona ji vzala to, co opravdu milovala. A toho dne se probrala. Probrala se ze všeho toho snění. Nevyplněných přání a najednou viděla, že vše kolem ní se za tu dlouhou dobu změnilo. Připadalo jí, jako by celý rok byla někde pryč. Nepoznávala své přátele, kteří se ji velmi vzdálili. Už nechodila zahalená v růžové mlze. Viděla realitu a ta ji ničila.
...
Celé to skončilo tak, že se přestala stýkat i s ním. Ne úmyslně, ale jeho nová láska mu zabírala většinu času a jí to později i vyhovovalo. Snažila se navázat kontakt se starými přáteli. Ne že by to už nešlo, ale bylo to jiné nežli dříve. Chodí s nimi ven, baví se, někdo by možná řekl, že si užívá života. Ale ne. Zvenku. Ve vnitř ... možná nic není? Její citový život se jí převrátil úplně naruby. Z holky, která vždy uměla lásku rozdávat a měla ji dost pro všechny, se stala "Kamenná slečna", jak ji nazval jeden kluk, který se několik měsíců snažil o její přízeň. Toho dne, kdy dostala rozum a rozhodla se lásku k Martinovi umlčet, ji zabila. Láska pro ni přestala existovat. Pod slovem láska si představovala pouze utrpení a bolest a to ona nechtěla. Přestala v ní věřit. Je to pár měsíců a ona stále chodí a doufá, že jednou se objeví někdo, koho její srdce bude zase milovat. Ale ... najde se vůbec někdy někdo takový?

Přesto ale nad láskou vítězí ... teď ... V lásce přece vyhrává ten, kdo má rád míň.

.... za zkoušku to stojí...

1. srpna 2006 v 22:47 | Dandelka |  Vzkazy
Heeeeej.. Lol.. Já musím.. Prostě můj prďola si udělal blogček, tak mu tu musím udělat reklamku, i kdybych nechtěla.. Je totiž strašně zklamanej, že o tom nikdo neví, a nikdo mu tam nechodí:) Ono tam teda zatím není na co koukat, ale věřím, že se to brzo změní a pak to nebudem ani stíhat číst:) Takžeeeeeee JUK SEM... Blogček mého utajeného sluníčka:)