Červenec 2006

Mám velké přání:)

31. července 2006 v 11:16 | Dandelka |  All about me
Chci být kluk:)

Jsem zasnoubená:)

30. července 2006 v 4:29 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Mno to byl zase jeden povedenej večer.. Ono se to sem tam vyplatí, zůstat bez těch voltů, nebo jen něco málo.. Čék toho vidí fakt víc a víc si toho dá dohromady:) My opět vyrazily s Táničkou kalit:) První zastávkou se již tradičně stal Central.. Trošek jsme zmokly, ale v pohoděěěě. Daly jsme si rozpuštěnou mrzlinu s mlíkem a ledem a po chvilce, jakmile přestalo pršet, jsme se šly juknout na Slady. Samozřejmě tam nikdo nebyl, tak jsme se vydaly na Robin Oilku pro krédo:) Potkaly jsme Honziska, tak nás povozil kárkou a my se opět šly podívat, koliko lidí přibylo na Sladech. Jelikož stále nic moc, tak jsme se opět vydaly ven, tentokráte obejít celé městečko a vylejt si srdíčka z toho, jak bysme chtěly být tolerantní přítelkyně...:D Super sen:)
Došly jsme na Slady a už se k nám kymácel "mírně" přiopilej Tuttík. Filku si sedl, mezi tím se dostavili i jeho dva velcí bratři. Ondru jsem málem nepoznala..:( Hold jsem ostuda:) Ale slušelo mu to:) I Adámkovi.. Napřed se mi culíčky nepozdávaly, ale jooo.. dalo se na něj koukat..:) Šikulka:) Marda se rozhodl pro odchod domů, tak hodil nějakou tu stravu ven, nasedli jsme do taxálu a hurá spinkat:) Doma nás přivítal Beníček, tak jsem pusce nachystala postýlku, zavřela psa a s Táňou jsme se vydaly znovu na benálku pro jídlo, jelikož nám během cesty vyhládlo:) Došly jsme na Slady.. lidí přibylo, ale stejně to stálo dneska za velký dost. Tak jsme filku postávaly a posedávaly venku. Táňuša pak zdrhla, tak jsem se s Adámekm vypravila, dnes naposledy, na oilku pro Fruko.. To jabkový mi fakt zachutnalo:) Když jsem se vrátila, šla jsem hledat mou drahou polovičku.. Taničku jsem ovšem nikde nemohla najít.. Lítala jsem po Sladech jak blboň a začínala slečnu proklínat a označovat ji ne zrovna lichotivými výrazy, z nichž kačena byl ten nejhezčí:) Metla jsem kolem parketu a v tom se tam na mě culilo mé milované sluníčko:) Lol..vůbec jsem ho nepostřehla.. :-O Kdyby tam nezářil ten jeho usměvek, tak kolem něj nasraně profrčím a ani si ho nevšimnu:) Cestou jsem se zeptala asi milionu milionu lidí, kde je Taňuša a nikdo ji nikde neviděl:-/
Pokecala jsem s mrňouskem, Ondrou, Waxellem, Pajou, Filípkem (ten měl jako dycky až moc dost:D), Kubíkem a všema co jsem potkala..ale nejlepšejší debatka byla s Myšičkou:) Já pořád říkám.. Zkusit se má všechno, ať se nelituje, že se to nezkusilo:) Couvnout se dá vždycky:) Waxell povídal, že ve vztahu může být kluk mladší i starší a dycky to může klapat... Tak nevím.. ještě zkusím i ty hororskopy.. Míška říká, že to vychází:) Zajímavá debata.. Pánové.. zdrbly jsem vás pořadně..:)
Mezi tím, co jsem hledala tu kačenu, potkala jsem ještě své sluní.. Byl krásně ostříhanej, ale jakmile jsem hmátla do jeho vlásků (sorry.. to ta moje úchylka..znáte to..:) ) vyjel na mě Sakin, ať mu na Tomáše nesahám..Tak jsem zjistila, že to spolu ti dva táhnou.. Šok jak prase.. teda pro mě.. Kluci, upřímně vám přeju, ať vám to výjde:) Radek mě poslal tam, kam se dáma neposílá..:( Tím okamžikem jsem s ním skončila a šla za Ondráškem, kterej krásně zkalenej seděl pod pultem:) Domluvili jsme se, že jak půjdu domů, ho tam vyzvednu, a tak jsem to šla všechno dořešit za Myškou. Konečně se objevila i Tánička, a nakonec jsme se domluvili i s Ondrou, což byl fakt výkon:D. Protože Ondra, přestože mě viděl před minutou, všem tvrdil, že mě hodinu neviděl a mě řekl, že se konečně zved´, tak nikam nepůjde a Táni tvrdil, že za deset minut jde se mnou domů:D Klučík v tom měl prostě jasno:) Přidal se k nám Pecáneq a valili jsme domů. Cesta to byla nemálo zajímavá, kor, když nám upadlo kolo z kola:D Ale jsme jak Ferdové Mravenci a práce všeho druhu jsou nám blízké, takže jsem to společnýma silama opravili tak, že než jsme se s Pecou rozloučili, kolo ještě drželo:) Co se dělo dál.. to my nevíme:)
A tak jsme se já, Táň a Ondra vypravili směr Zachar.. Cestou jsem se s Ondrou zasnoubili, Tánička nám slíbila, že nám půjde za družičku a na svatební cestu pojedem na Jamajku.. Resp. poletíme.. Aldo, Ondra mě už do Anglie nepustí, pré mě chce mít pořád u sebe, takže promiň, asi jedeš sám:)
Můj snoubenec se odebral na kutě a já s naší družičkou jsme se vydaly směr domov.. Přemýšlela jsem ještě, zda se vrátit i pro posledního z klanu Piškulů a doprovodit ho domů, ale Ondra říkal, že moc nepil, že to zvládne sám:)
A teď tu tak sedím, píšu, ale jelikož se mi klížej očenka, tak půjdu spát:) Svatební dary prosím na amalka2@seznam.cz :) Pic vás, opičáci:)
P.S. Když kliknete na komentáře, objeví se vám anketka..:) Kdož se za svůj anonymní názor nestydíte..klikejte:)))

Putování kolem MJ:)

29. července 2006 v 11:58 | Dandelka |  News
HEJ..:) Jak jinak začít?:) Mno prostě jsme se s Martinem domluvili, že po pěti letech zopáknem dovču na Máchči. Jakože poberem lidi a povalíme.. Řeknu jediný, kdo slíbil, že pojede a nejel, ten mě nasral a kdo to neslíbil a nejel, ten mě nasral taky:) Tudíž jste mě vlastně nasrali všichni:) Rozhodopádně.. můžete litovat:) Jestli mi ještě někdo někdy řekne, že nikdo nikam nechce jet stanovat, že všichni zevlí doma, tak vás asi pošlu někam:) A neodpustím to jednomu Honzíkovi.. nikdy nikdy nikdy...:-P
Takže nakonec jsem v pondělí sbalila svých pět švestek, v Kolíne se ke mě přidal Martin a v Nymburce Michal a mohli jsme se vydat za krásami Máchova jezera a jeho okolí:)
Kluci ze mě byli chvilku juklí, ale myslím, že to rozdejchali celkem rychle. Když jsem si zvykla od všech slov oddělávat "v" na začátku, tak jsme si dokonce i rozumněli:)
Celá dovolená mě fakt překvapila. Naráželi jsme jen na samé pohodové lidičky. Ani jste se nemuseli ptát a oni sami poradili, řekli kde je nejlíp, jak udělat něco, abyste nemuseli platit a podobně. Takže jsme vystoupili v Doksech na nádru a metli směr Máchovo jezero. Už po cestě nám lidičky sami od sebe radili do kterýho kempu..
Poprvé a naposledy, co jsme postavili stan.. právě pondělí. Rovnou na pláži u Mácháče. Naházeli jsme tam věci a šli prolézt okolí.
První zastávkou se staly kolotoče. Kluci mě překecali na Cetrifugu, tak jsme se potočili a za odvahu mi byly vystřeleny dvě nádherné růžičky. Potom jsme zakotvili v hospudce, následně v další a další .. a.. najednou byla tma a my byli v řiti, pže jsme nemohli trefit ke stanu:D Naštěstí se nás opět sami ujali kempaři a navedli nás na správnou trasu:) Přes větší problémy a kořeny stromů jsme našli spacáky a pod širým nebem plným hvězdiček za poslouchání narážení vodičky do břehů jsme spokojeně usnuli jako snadná kořist pro komáry:) Bohužel ráno jsme museli vstávat v nekřesťanskou hodinu půl osmou, aby nás nechytl správce. Sbalili jsme svých pět švestek a valili dál:)
U loděnice jsme se seznámili se Zametákem, kterej nám řekl, že do Starých Splavů, kam jsme měli další den namířeno, je to asi dvacet minut cesty:) Dvacet minut cesty, bylo ve skutečnosti naším "tempem" čtyři hodiny a celková vzdálenost? Dva kilometry:) Jsme prostě borci:)
Po čtyřech hodinách putování na kterém jsme každých deset metrů čtvrt hodiny odpočívali jsme dorazili k pláži alá akvapark.. A tam jsme vydrželi do božího večera. Já se seznámila s nějakou slovenskou kočkou a kluci prolízali všechny atrakce:) Kolem šesté jsme zabalili fidlátka a došli nakonec až do našeho vysněného kempu. Cestou jsme sehráli nejedno divadlo našema hádkama lidem v kempech, který jsme potkali.. Našli jsme si krásnej palouček v lese a šli na kolotoče, do hospůdky a do další hospůdky a pak ještě do jedné.. a a ..:)
Jelikož se nám tu nejvíc líbilo, zůstali jsme i další noc a den:) Ve čtvrtek ráno jsme se vydali zpátky do loděnice. Před nosem nám frnkla jedna loď, tak jsme si sedli na batohy (po kolikáté už?:D) a čekali na další plavidlo:) Jaké bylo naše překvapení, když pro nás dojel Zameták:) Tak jsme se lodičkou svezli do Doks, odkud jsme valili domů:)
Je to hodně sestručněné, ale rozhodopádně to bylo uchvancancující. Obdivuju kluky, že se mnou vydrželi, i když jsem jim asi hodně lezla krkem, protože jsem byla věčně s něčím nespokojená a furt jsem remcala.. Překvapila mě strašně otevřenost jak místních lidí tak turistů. za celou dobu jsme nepotkali nepříjemnou osobu. Co překvapilo nejen mě, byly abnormálně nízké ceny... Takže..když to shrnu.. byla to naprosto úžasná dovolená:)
Dojela jsem kolem sedmé večer, v osm se doplazila domů a volal mi Alda, ať dojdu na Plzeňku. tak jsem vzala Tuttíka a šli jsme na Plzeňku.. Po deseti minutách jsme zvedli kotvy a putovali s Tuttíkem slavit jeho narozeninky. Napřed Uno, potom Bonus, Centrál, pak jakási hospoda na Riegráku (tuňťa říká, že pré U Kašný se to jmenovalo).. Mno stihli jsme toho hodně:) Kuji Tutti a etě jednou šecko nej nej nej. doufám, že to brzy zopáknem:)) A kuji za kokinka.. byly vynikající:)

Pro brášku...

28. července 2006 v 22:32 | Dandelka |  Photos and pictures

Otrokovice - pivní slavnosti

23. července 2006 v 18:43 | Dandelka |  News
V sobotu 29. července jsou v Otrokovicích na Štěrku pivní slavností... Valíte někdo?

A zase další sobota..

23. července 2006 v 13:00 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Dostalo se mi pozvání na grilování v Plešovci, kterému se jen horko těžko dalo odolat.. Přestože byl fesťáček v Lubné a Moogwi mě pozval k sobě, Plešovec s nabídkou grilované pochoutky přišel první .. a co si budem nalhávat.. bylo mi jasné, že tam budou ty nejlepší lidičky..:) Takže jsme se kolem sedmé s Foxikkem stavili u Myšičky, protože ta jediná je vzorná kolistka a vede něco jako světla (patří Ti můj největší DÍK), která mi půjčila a vyrazili jsme směr Plešovec. Cesta to díky našim telefonkům byla prozvoněná, a v Horních zahradech, dokonce i provoněná, ale to už nee diky našim mobilkům. Mysleli jsme, že cítíme Plešovec, ale když jsme tam dojeli, nebylo po mňamce ani vidu, ani čichu..:) Už tam byli snad všichni Plešovčáci včetně posil z kousku od Ostravy,.. jejda, co oni to říkali za město?!:D Sympatičtí klučíci:) Taxme jsme se seznámili a já fičela honem na houpajdu za Pecou.. Páni, ten už stáhne vlásky do culíku:) Moc mu to slušelo:) Byla jsem strašně ráda, že jsem všechny po dlouhé době viděla. Pecíka na houpajdě vystřídal Micki a potom Pavlík, takže o zábavu nebyla nouze. Potom se dokodrcal Foxikk pošlapal mi gatě, takžejsem byla jak to prasátko, ale vzhledem k tomu, že už cestou mi mouchy podělaly tričko, tak to bylo asi jedno. Navíc.. zlatá vesnice, nikomu to tam nevadilo:) Mezi tím vším dovalila konečně i Atulle, a tak se poměr slečen a pánů alespoň trošinku vyrovnal.. Mrška celej den seděla, tak byla nabitá energií a chvilku nepostála:) Pak jsem seděli na houpajdě a pozorovali Jajušku s předpovědí, že jí bude asi hodně zle.. Ehm.. předpověď opět vyšla:) Po dlouhé době jsem opět viděla Shottiho.. juuu.. Dyž on se usměje, to byste udělali první poslední.. takovej upřímnej smích nemá nikdo. Smíšek náš to je:)
Aktivní Dryftík samozřejmě přišel s nápadem zahrát si fotbálek. Takže se dobrých patnáct lidí nahrnulo na hřiště. Já to s kotníkem nechtěla riskovat, tak jsem se ujala vděčné role slečny na hlídání telefonů. Teda.. co Honzík na tom hřišti předváděl? Wow.. lítal, padal, kutulal se, mno.. nebyla snad pozice, ve které on by se neobjevil. Ja si mezi tím stihla popovídat trošenku se zaltovláskou Pollynkou mojí milovanou, Lukáškem a Pooopym..:) Po fotbálku už bylo hotové masíčko, o jehož vzorné grilování se staral Lukášek s Foxikem a vynikající marinádu na to připravil Zdenda.. Děkujeme moooc.. Budu chválit ještě moc dlouho, protože to byla neskonalá dobrota. Musím pochválit taky Hozíka a Honzíka, čili Dryftíka a Poupátko, kteří se se mnou o každej kousek vzorně podělili:) Sedla jsem si Dryftkovi na klín, což jsem ovšem neměla dělat.. On měl zrovna zpívavou náladu, tak mi krákal celou dobu do ucha..:) Když se dopapalo, Lukáškův počítač obstaral tu pravou zábavu..:) Navybírali sme si songy, který frčely v dobách naší puberty a s Ajkou pařili jak o život. Sem tam se k nám přidal i Wolfík a bylo to nejvíc super. Mezi tím začal všechny přítomné obcházet Micki s průhlednou tekutinou a... :) Na závěr jsme si pustili Heeeeey baby z Hřísnýho tance.. Prostě vypalovačka, kterou zná každej.. Pooopy nás napřed krotil protože naše hlasité "uh ah" by mohlo přivolat jeho maminku, ale asi po třetím "uh ah" kdy jsme stále přidávali na síle, se k nám přidal:)
Jelikož jsem zastáncem názoru, že v nejlepším se má přesat, tak jsme kolem půlnoci za nekonečného fňukání, naříkání, remcání a trucování Atulky a Dryftíka s Foxikkem nasedli na kolečka a vydali se směr KM. Ale Yuti zklamala..nejela s náma:((( Cesta to byla velmi veselá a kupodivu i krátká. Zpívali jsme největší hity, jako Teletubbies a Rolničky a bylo nám fajne. Dorazili jsme do KM... Foxikk to vzal rovnou k Moogwimu ja se vypravila očíhnout složení Sladů.
První na koho jsem narazila byla náádherně opalená Xantypa, která mi hned oznamovala, že je tam Tom, potkala jsem Týnku, která mi oznámila to samé a tuším, že o přítomnosti Toma mě informovala i Lori:) Když už jsem teda našla Tomáška, řekl mi, ať filku počkám. Pak se jen otočil: "Hej proč mi všichni říkají, ať jdu za Tebou?" "Hej proč mi všichni říkají, že tu jsi?" :D Našla jsem ještě Myšičkuu a pak Dalika, Satana, Ondru, Citronka, mno..kupodivu tam bylo lidí a lidí. I cela banda Merlinek, Faraonek, Myrra a spol a taky moje ovečkaaaaa :-*.. Jen jsem se dozvěděla, že jsem se tam o chvilku minula s Mardou a Adámkem.. Škoda...Jooo a co je největší haluzz..tak po tom, co me Renča sprdla, že se nikde nevidíme, na sebe narážíme na každým kroku.. Poprosila jsem ji, ať za mnou pošle Toma, který stál vedle mě.. Chudě moje malý, byla z toho jakási juklá, ale poslala:) Kuji:)
Mezi tím mi psal Foxik jak je to u Moogwiho fajne, a že jsou tam všichni, tak jsem se tam šla podívat. Mno .. zahradní slavností bych to nenazvala. Velikostí možná sadová slavnost. Došla jsem tam..všichni tam tak posedávali, polehávali až jsem málem zašlapla Umaadaaka:) Když se mě ptali, kde jsem byla a já jim s úsměvem odpověděla, že v Plešovci na "tom" grilování. Nikdo o ničem nevěděl.. a pak jen "Mno.. my už tam nejsme zvaní.." Nic ve zlým, ale já se lidičkám nedivím.. Po tom loňském představení, bych si taky dávala majzla na to, koho a kolik lidí tam zvu:)
Kolem druhé jsme se s Foxikem vypravili na kolečkách domů. Potkali jsme ještě kaluž krve.. hej tam fakt někdo vykrvácel ty jo:(, Týnku Toma a nějakou slečnu.. Po cestě jsme si zazpívali Okoř, protože ta nám šla nejlíp a hurá domů do postýlek..
Asi by tu měl být nějaký závěr.. a taky bude.. Strašně moc děkuju kámošům z Plešovce za pozvání, protože jako vždy, se to strašně moc podařilo. Bylo to tam úpa nejvůc žůůůůžo a já jsem ráda, že jsem tam mohla být s váma.. Strašně děkujuu.. mám vás moc ráda:) a spešl vzkaz pro Lukáška.. já si pro tu mrzlinku dojedu:)
jo a PS: už se těším na fotky.. resp. na fotku, kde mi Atule brání ve "zvracení":) a na fotky Honzíkových ručene :D
Omlouvám se všem, že jsem tentorkrát utekla a nepomohla s uklidem..Hlavně Tobě, Micki.. Příště Ti určo pomůžu:)

Definice lásky..

22. července 2006 v 15:52 | Dandelka |  Mottos
Láska znamená:
budovat, ne ničit,
spojovat, ne rozdělovat,
darovat, ne chtít vlastnit,
odpouštět, ne vyčítat,
chápat, ne odsuzovat,
zastavit se, ne spěchat,
dávat, ne brát,
důvěřovat, ne podezírat,
být laskavý, ne se odvracet,
rozdělit se, ne uchvacovat,
přijímat, ne odmítat,
naslouchat, ne poučovat,
doufat, ne naříkat,
věřit, ne pochybovat.

Buty - Vrána

21. července 2006 v 10:03 | Dandelka |  Mjůzik
Nevím proč, ale fakt na té písničce brutálně poslední dobou ulítávám:D Letí letí letí letííííííííííííííííííííííí:D
Letí vrána, letí vzduchem,
nepospíchá, šetří síly
jedním okem, jedním uchem
sleduje, co ostatní vrány

Taky letí, taky letí,
druhá vrána, třetí vrána
nespěchají, šetří síly
ještě dlouho poletí vzduchem

Letí vrány, letí, letí
nepotí se, vzduch je chladí
letí dlouho všechny spolu
jedna vrána jako druhá

Na chvíli se vystřídají,
první vrána už se cítí
unavená, unavená
tak se schová na konec hejna

Letí, letí, letí, letí
Letí, letí, letí, letí

Letí, vrány, letí, letí
ještě pořád letí vzduchem
nic si spolu neříkají
unavené černé vrány

Až si najdou dobré místo
sednou si a budou klidně spát

Ajka

20. července 2006 v 23:25 | Dandelka |  All about my friends
Mno.. tak k tédle dívčí.. by se toho dalo napsat setsakramentky hodně.. Znám jí asi od její osmé třídy.. kdy se z nás staly prakticky velký kámošky.. Ale po mým odchodu jsme se moc nevidely...:( Potom mezi nás bohužel nechca vstoupil chlap.. a ani jedna se té druhé nepodívala do očí.. Ale jelikož neztracím kamarádky ráda a kor kvůli borcovi, sebrala jsem veškerou odvahu a Ajku jednou pozdravila.. Slovo dalo větu, věta odstavec, odstavec článek.. Nešlo to tak rychle, nemyslete si.. Ale naštěstí, asi i Ajka chtěla, takže jsem si k sobě tu cestičku zase našly... jsem za tu možnost, být zase kámošky strašně vděčná. Ája je mi hodně blízká, možná i proto, že jsme si hodně podobné... Když se teď stane, že vidím všechno jenom černě. je to právě Ajka, kdo mi otevře oči.. Ája mi byla nejbližší osůbkou, když jsem byla v Anglii.. Pravidleně mi psala a informovala mě o tom, co se děje doma.. Ani nevíš, jak moc jsem Ti za to vděčná.. měla jsem strach z toho, co bude až se vrátím, protože přece jenom moc přátelství s holkama mi nevyšlo, ale i po návratu je tu pořád pro mě.. Chodily jsme na tenisek, byly jsme společně s Foxikem na hrišti pokeckat.. a vydaly se na strastiplnou cestu KM - Plešovec - KM, Havlíčkova, KM, větrolam... :D Omluvuju se ještě ráz za bačkůrky a děkuji, že jsi stála vedle pánů zákona vedle mě:) Obdivuju její trpělivost mě věčně zvedat ze země, když opacknu, sdělávat mi růžový brýle, nebo naopak otvírat oči.. Její oblíbená věta je: Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří... a to má kočka pravdu:) Líbí se mi na tédle holčině její střeštěnost, ale hlavně upřímnost... Vmete vám do očí úplně cokoliv a vždycky víte, že to myslí s váma dobře.. Obidvuhodný človíček s otevřenejma očkama, kterýho si maximálně moc vážím.. a přeju Ti, ať je Tvá cesta životem posypána štěstím.. Nevyčerpatelná schránka dobré nálady a především vytrvalosti a energie:) Mám Tě moc ráda

Foppík

20. července 2006 v 23:12 | Dandelka |  All about my friends
Takže.. už dlouho se sem chystám napsat pár řádků o této osůbce, a konečně jsem se k tomu dokopala.. Naše začátky s Foppou nebyly zrovna růžové, co si budem nalhávat.. Jeho cihlovou barvu na xku jsem vyloženě nenáviděla, tak jak mi zrovna sám Jarda nebyl sympatickej, protože jediný co s Mouzim uměli, bylo navážet se do mě.. Ale přešlo pár pátků a jednu noc se stalo, že jsme spolu zůstali prostě sami v místnosti.. Chvilku jsme do sebe jen ryli a nakonec se rozhovor skutálel až, dalo by se říci, do přátelského rozhovoru, kterej se protáhl až k páté hodině ranní .. Najednou jsem poznala, jakej Foppik je. Ne, že by se z nás okamžitě stali parádní kámoši, respekt a to kua velkej, jsem k němu měla ještě hodně dlouho. a pořád mám.. Byl to právě Jaroušek, kterej mi vymyslel Málinku, která se stala prakticky mým druhým jménem:) Po nějaké době jsme se seznámili i na živo..zažili spolu pár akcí.. a teď můžu říct jediný.. Jsem moc ráda, za tu noc tenkrát, že jsem mohla Foppu poznat.. Moc si tohodle človíčka vážím a moc pro mě znamená.. a asi už navždycky bude.. Férovej klučík, který by se rozdal.. pěkně se o vás postará, aby vám nic nechybělo a umí potěšit človíčka "jen" pohledem.. Kdykoliv cokoliv řekne, má to úroveň.. Je to inteligentní osůbka, které snad nikdy nedojde trpělivost mi vysvětlovat všechna ta cizí slova, kterým nerozumím.. .Díky za všechno a zůstaň takovej, jakej jsi:) Kéž by takových osůbek bylo víc:) Mám Tě ráda..:)
P.S: Nikdy nezapomenu jak jsme na náměstí pili burčák nalitej do jablíček místo skleničky:) Ani na naši cestu na benálku pro Pepsi:)

Úterý 18. 7. 06 - večer

19. července 2006 v 23:14 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Dovalila jsem z práce.. a teda jako měla jsem v úmyslu jít v osm spinkat.. zakecala jsem se trošku s Tomáškem, Ájou a Ravikem.. Dva poslední mi potom odešli a mezi tím se vrátil Tomášek.. a tak nějak.. jako, že by mě vzal na oslavu narozek svých kámošů na Slady..:) Mno.. jako doprovod.. Spíš něž jako doprovod, jsem plnila funkci řidiče.:) Po 3/4 roce jsem seděla v autě:) Mno nervozní jak sáňky v létě, ale do Těšnovic to bylo v pohodě:) Dojela jsem k domečku, prozvonila Toma, že můžem jít.. Tom se k ničemu němel, tak jsem to jela otočit nahoru k pneuservisu.. Hahah.. než jsem se vrátila, už mi došla smska, kde jsem..:) Bál se chlapec bál, že jsem mu ujela:D Ale měla jsem sto chutí:))) Mno a tak jsme se dostali, kupodivu oba dva, živí a zdraví až do města na Slady.. Haha.. "tady zastav.. Pozor stopka. Dej blinkr. Můžeš jet. Semafoty nesvítí. Kočko, val do křižovatky ať vidíš." Ve dvou se to prostě lépe řídí:D
Autíko jsme nechali kousek dál, takže jsme metli metli a najednou slyším.. "Zdravííííím" Typickej pozdrav mojeho malýho Filípka z dovolené.. Sekec mazec.. Náhoda jak prase.. Ale úpě děsně mě potěšilo, že jsem ho viděla.. takže jsme malinko kecli, ale Tom byl "mírně" netrpělivej, takže jsem Fila opustila a šli jsme na Slady..:) Můj močový měchýř samou nerovizou nemohl vydržet, tak jsem se jako první vydala na onu místnost.. Sotva jsem se vrátila, tak jen slyším jak Tom říká Týnce: "To je ten řidič, co mě málem zabil" Ehm..jak mile:) A tak Týnka, že se jde na Martini.. "Tomi, odřídíš to?".. Ani jednomu z nich nedošlo, že já pít budu asi horko těžko:) Až potom Tomovi to docvaklo.. Po Týnce jsem to v jejím stavu nemohla ani chtít:)) Ale neeee.. šikulka.. Taky pochopila.. Ani nevím jestli ji měli..., na to jak někdo bumbá a já nemůžu, jsem se koukat nechtěla, tak jsem se radši vrátila za Filem:) Ale během filinky mě začal shánět Tomášek, tak jsem naklusla zpátky, plnit jeho rozkazy.. Přece jenom jsem se nabídla, že ho odvezu a přivezu kam bude chtít a kdy bude chtít..tak poslouchat se musí:) Filda se vrátil se mnou, tak jsme tam chvilku etě kecali, ale viděla jem, že Tom se nějak extra nebaví:( Šla jsem koupit nějaký pití a když jsem se vrátila ven..stál tam Tomášek a něco schovával za zádama.. Cigaretkuuu :-O..Co jinýho:) " Mno..tak to je ona..." Samozřejmě.. opět jsem byla "představena jako ta, co ho nesmí vidět s cigaretou, jinak by byl oheň na střeše".. Heeeej.. já fakt nejsem taková megera, jakou on ze mě dělá:)
Tak jsme to kolem jedenácte s Tomim zabalili a jeli radši pryč pokecat. O půlnoci jsem mu popřála dobrou noc a valili jsme oba hají:)
Tomi, díky za krásný večer.. a ten závěr..já bych to neřešila.. Bylo to únavou, oki?:) :-*
P.S. Peti, ty poklice mám všechny.. Ani jednu jsem neztratila:D
Report Týnky tady.. na to, kolik toho měla.. celkem obsáhle:D Ne..Tyny sorry.. ale.. haha.. nejlepsi je veta.." Chvilku mi nedochazelo..." pozn. Neberte tu chvilku upe doslova:D Byla to mega mega nejvetsejsi chvilka na svete:D

Úterý 18. 7. 06 - ráno:)

19. července 2006 v 22:56 | Dandelka |  Cestování s Málinkou
Mno tak to byl den na posráni:D Neee..tak..ale sranda byla:D Prostě Táňa jakože se mnou teda pojede do Zlínka do Tesca.. takže jsme vyletěly z postýlek a v sedm ráno hurá do Malenovic.. Vědět, co se bude dít, řekla bych, že to hurá bylo nadnesené:) Dojely jsme tam, prolezly vnitřek, protože okolní obchůdky se otvíraly až v devět, daly kafčo, jelikož jsme padaly obě unávou na hubu a začaly teda prloízat obchůdky.. naštěstí jsme obě koupily, co jsme chtěly, takže spokojenost maximální.. Myslela jsem v tý chvíli, že mi ji nic nezkazí, ale skutek utek:) Tak jsme se vydaly na busa, kterej měl jet jakože 10:57.. bylo asi 11:17, když kolem nás autobus projel, ani nepřibrzdil, nezastavil, nezamával nic.. takže jsme čekaly dál, co se bude dít.. To už Táňa znala celej můj příběh, jak jsem loňsky prázdninky takto cestovala s Myrrou a Faraonkem:).. kolem poledne je ovšem hodně velký problemek se z Malenovic dostat. Takže asi po 3/4 hodině čekání jsme jely "na černo" :D i s paní profesorkou:D do Kvítkovic, kde nám měl zastavit Brňák.. Opravdu.. měl.. ale nezastavil:) Nečekaně:D Začala jsem "mírně" propadat panice s obavou, že nestihnu přijet včas do práce.. Nakonec teda, že budeme cestovat vlakem.. Prakticky bez problémů jsem v Otrokách našly nádraží.. Zakoupily nemálo drahé jízdenky a čekaly na náš spoj.. Mezi tím se k nám přidal neodbytnej chlápek s týpkem, kteří nám chtěli vsugerovat, že T-Mobile je nejlepší síť.. Už to skoro vypadalo, že nám budou platit oni za to, abycho přešly na T-mob:)) "Díky" ním jsme přeslechly hlášení o příjezdu našeho vlaku. Bylo mi to divný, takže jsem na ně pak vřískla, ať už drží klapačky a v tom jsem jen slyšela " Ukončete prosím nástup a výstup do vlaku směr Kroměříž. Vlak je připraven k odjezdu" Plus minus tak to znělo.. význam je stejnej:)
Něco jako podchod..neměly bychom šanci stihnout, takže jsem to vzaly přes koleje.. Táňa v sukni vypadala komicky nemálo.. a ještě k tomu chudina ztratila bundu:( Pan průvodčí na náskoukal mírně nedůvěřivě, ale pak si asi řek.. "Baby.." a otevřel nám ještě dveře.. Tak jsme se tam jakože nasoukaly a byly spokojený jak blechy.. V Hulíně jsme měly přesednout.. Mno..:) Povedlo se.. ale.. Ehm.. paní profesorka otevřela dvěře na mírně blbou stranu, takže opět nás čekalo hopsání přes koleje.. Nevím nevím, co si o nás lidé museli myslet:) Naštěstí nám dokonce i v Hulíně navazoval hned vlak, ve kterým jsem potkala sestru s maminou.. A ani v KM jsme nakonec nezapomněli vystoupit.. Bylo fajn vidět rodnou hroudu:) Skákly jsme s Táň na obídek. kde jsem potkala Faraonka, tak jsem se mu s cestováním musela hned "pochlubit".. Popsala jsem mu, že to byla cesta asi jako ta naše, on na mě jen koukl a řekl "A jaktože už jsi doma?" (pozn. pro neználky.. s klukama jsme z Malenovic dorazili v jedenáct večer:D) A tak jsem mohla "vesele" do práce..:) A světe div se.. stihla jsem to:)
PS: oj..dostala jsem vynadáno od Myrry, že jsem jela bez nich.. hluboce se omluvuji:)))) Veřejně:)

Aaaa.. rekapitulace:) Pondělí..17. 7. 06

19. července 2006 v 22:41 | Dandelka |  News
Mno.. začala bych popřadě..takže pondělkem..Prostě jako že půjdem do kina.. Říkala jsem si, že by to nebylo marný, juknout na film Tráva... "Drsná komedie" zněla lákavě. Nápadu se chytl bývalej spolužák Tom a tak teda jako, že se půjde.. Připojila se i Tanicka, Jakoubek (jediní dva BS - bývalý spolužáci) a Atulle s Ravikem..(Ravik: Neznam Tě, ale Tvůj úsmev jo:) lol:) ) Tomovi to bohužel kvůli práci nakonec nevyšlo:( Jaké to měl štěstí:D Došli jsme ke kinku a pán se nás nesměle zeptal, jestli jdeme taky na MUZIKÁL?! :) Lol..bylo nás tam prej málo, takže se promítat nebude.. Nakonec "bohužel" dorazili dva páry, takže minimálně počet diváku 10 nás byl, taxme se usadili v poslední řadě v pořadi Tanula, Ravik, Atulle ja a Kubík.. Dostali jsme s Ravikem dárečky k svátku a narozkám.. Přáníčka, přívěšek, čokoládku a mrzlinkuuuu.. Zmrzka padla samozřejmě okamžitě během filmíku..byla vynikající..Lentilkovou vřele doporučuji:) a moc děkujem Atulce za skvělej nápad... Zbaštili jsme lízátka, čokoládu a během zbytku filmu se divili, jak někdo takovou ptákovinu mohl vymyslet.. Když bylo po všem, zkoušela jsem zbytek, i sama sebe, přesvědčit, že to zase taková katastrofa nebyla, ale obličejíky ostatních mi dávaly jasně najevo, že se mi to nedaří:) Každopádně.. byla jsem tam s fajne lidičkama, takže ničeho nelituju a straaašně kuji za společnosti:)

2. ročník memoriálu Ing. Simona Musila

16. července 2006 v 13:01 | Dandelka |  News
Takže jsme se domlouvali s pár lidičkama, že se zajedeme podívat do Lubné na fotbálek. Letos se ho v sobotu 15. července od jedné hodiny odpolední zúčastnily týmy Otrokovic, Chropyně, Kroměříže a domácí tým Lubné.
První zápasek jsme neviděli. Přijeli jsme na druhý, kdy se střetla domácí Lubná s Hanáckou Slavií. Zápas byl zahájen minutou ticha se vzpomínkou na Simka. Ozval se hvizd píšťalky a fotbal mohl začít. Z těch tří utkání se mi tento líbil nejvíc. Za domací tým nastoupili Kubík s Lukem Musilovi, a jejich bratranec Ondra a na druhé straně se postavili Ondrovi bráškové Marda s Adámkem a Yago:) Nejlepší hláška během celýho zápasu... Sedíme si tak a za náma pobíhá takové malé sladké stvoření. Napřed mi absolutně nedošlo, kdo to je, ale po větě " No tak Adámku, rozběhni seeee" mi bylo jasný, že to bylo sestřenka Piškulátek, Karolínka:) Parádní slečna:)
Během zápasu nám Lucka nakoupila lístky do tomboly, že teda pokusíme štěstí. Hned po druhým zápase, který Slavia vyhrála se uskutečnilo první losování. Přišel mě pozdravit mírně pobledlej, z předešlého večera, Marda a hlídal mi losíky:) Začínalo mě štvát, že nevytahli mé čísla (přece jenom dva losy.. velká šance na výhru, ne?:)) Ale Marda říkal, že můj čas přijde. Říkám.. "Teď vyhrajem.. uvidíš" a z rozhlasu se ozvalo.. "Modrá vstupenka číslo 8.." A to jsme byli my:) Poprosila jem o hlavní cenu, kterou byl DVD přehrávač, ale Marda mi donesl tašku Vizovice.. Nahrnuli jsme se kolem toho jak včely na cukr a ejhle.. Místo flašky se na nás zevnitř culilo triko XXXXXXXXXXXXL kšilcna XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL, a ručník velikosti 1*2*3 cm:D A mohl začít další zápas, kdy opět nastoupila domácí Lubná.. proti Otrokovicím, kde suveréně zvítězila a jeden golek zařídil Kubík:) Na rovinu říkám.. Nádhernej golek :) Během zápasu za Mardou došla Karolínka s píšťalkou a Maťu nenapadlo nic jinýho, než ji navádět k odpískání zápasu Kajka se nenchala dvakrát pobízet.. Zapískala a na celé hřiště zavolala "Konec zápasu" :) Fotbalisté se pozastavili, ale po mírném úsměvu.. honem do hry:)
V druhém vstupu losování od nás nevyhrál nikdo nic, i když si Evka toužebně přála kufřík Oriflame:) Tak jsme se podívali na finálový zápas Slavie vs Chropyně. Zápasek to byl hezkej a vyrovnanej, ale přece jenom pět hodin na přímým sluníčku udělalo své a tak třeba Jaroušek chytl pořádnýho draka:) Ale Lucce to nedalo a s plnou rukou losů čekala na poslední losování. Dle mého to bylo zbytečné, protože hlavní cena byla pryč..ale ..
Nakonec se vyplatilo. Kolem sedmé skončilo finálové klání a za stavu nula nula došlo na penalty. Ze začátku to bylo velmi vyrovnané, ale nakonec Chropyně neproměnila a Slavie jo, tak bylo o vítezi rozhodnuto. Čili konečný stav: Čtvrté místo obsadily Otrokovice, které hned odjely domů, třetí se umístil domácí tým Lubné (kluci.. gratulace.. na tom sluníčku hrát dva zápasy po sobě..smekám.. hráli jste krásně), trofej za druhé místo převzala modrá Chropyně a první místo patřilo suveréně Kroměříži.. Gratulace:)
V posledním vstupu losování se konečně dostalo i na Lucku a vyhrála krásnou klávesnici, jenom Efka odjížděla zklamaná, že nedostala kufřík:) Ve Zlámance jsme zjistili, že Jaroušek si vzal draka, ale zapomněl tam batůžek, tak jsme se ještě museli jednou vracet:)
Bylo to moc hezké odpoledne, myslím, že ani účast nebyla marná a jako vzpomínka na Simka.. moc krásné odpoledne:) Už teď se těším na další ročník:)
Přesné výsledky: (Díky marode, díky Medvídku) )
Kroměříž - Lubná 4:1
Otrokovice - Lubná 1:3
Otrokovice - Chropyně 1:4
Kroměříž - Chropyně 0:0 (penalty 4:3)

Srázek tlupy super lidiček:)

15. července 2006 v 11:03 | Dandelka |  Chcem jen pařit, krávo
Takže:) Mno jelikož se hodně moc strašně povedl, tak musím podat hlášení. Nevím, jestli bude podrobné, ale bude:)
Mno, prostě se stalo, že mi ty lidi fakt šeci začali chybět, teda ne začali, ale víte jak:) Měli jsme na ZŠ troufám si říct, upě maximálně pohodový lidi, kteří drželi při sobě, což nemůžu říct, třeba o naší SŠ, takže jsem za "svý" lidi ze ZŠ maximalně happy:)
Jakmile jsme si udělali svou třídu na spolužácích ještě se to vystupňovalo:) Najednou jsem byla v kontatku víc s Tomem a Kubou a prostě ... fakt jsem všechny chtěla vidět. Takže jsme se s Iv do toho obuly, posháněly všechna čísla, což byla makačka jak prase:) Všechny obepsaly a daly srázek na Pohodě. S pohodovýma lidičkama, kde jinde?:) Takže jakože u Kaufu jsme potkali Honzu, kterej se na nás vysral:( Takže ve složení Iv, Ev, Táň, Rad.. jsme se vydali na Pohodu, kde už nad šálkou piva čekali Honzík, Jarda a Péťa a významně si ťukali na hodinky, jakože máme sekeru:) Pak dovalili další - Kája, Kubík, Paja, Tom, Jarča, Hanka, Fox a po nějaké době dovalila i cyklistka Janča. Proprali jsme všechna témata od toho, co kdo dělá či dělal (někteří to stihli říct 4x:D, že Peti?:D) školu, práci, sport, co bylo a nebylo a co bude a nebude...Někteří se logicky u většiny témat nechytali..jako třeba já vs. Foxikk a jaxme trávili s G(g)umama každej týden večery na okně :) Pilo se alko i nealko.. některým, kdož MUSELI pít nealko, pže se zhostili nevděčné role řidiče kapaly sliny, že Tomi?:) Jen Iv to nedávala..:) Ještě pořád ji Rade dokáže vytočit narážkou na její výšku:) Ivi, dyť ty jsi takovej náš maskotek, nejmilejší trpaslíček jakýho máme:) Aleee do pohody:) A kolem 9. jsme se vypravili na Slady. Naši dva skvělí řidičí.. (Kája a Tom.. díky kluci) nás poodváželi. Jakože první várka, já, Ef, Táň a Kuba... Vlítli jsme na parket a už to jelo:) Miluju prázdný parkety:D Pařilo se jak o život, po chvilce dojel i zbytek a už jsme byli zase spolu..:) Mazec byl, jak nám to šlo.. jaxme si rozuměli, jak to bylo super:) Nevím v kolik, ale rozhodopádně se tam ukázal i Honzík a bylo to naprosto v pohoděěěě. Během večera většina přítomných chytla draka jak vidle, že Kubi?, že Paji? takže o sobě ani nevěděla, ale .. Mno co chci říct.. Lidičky díky, že jste došli.. Bylo to maximalně do pohody, straaašně ráda jsem vás všechny viděla, a vím, že s někym jsem se domlouvala, že by nebylo marný vídat se častějc než jednou za pět let. Věřím tomu, že byste mi pak už nebyli tak vzácní a lezli byste mi na nervy (pozn. autora dělám si prdel) .. Rozhodopádně.. DÍKY.. moc moc láskuju:) Šecky:) I ty hajzliky, co nedošli:) Viva bývalá 9.A nej třída jakou Slovan zažil:) Muck vas:)
Zdravíme Ivču a Marťu do Englandu, Matesa do Řecka a ostatní, kdož jste nepřišli.. sráči:( :D :P

fotka

13. července 2006 v 23:49 | Dandelka |  Photos and pictures
Tak jsem nahodou natrefila na tuto nadhernou fotku, tak si ji sem musím vystavit... Daliborek a Sašenka.. Bráška a sestřička.. úžasný lidičky...maj nádherý a velký srdíčka.. jsou to vynikající kamarádi, kteří nezklamou.. a i když spolu nejsme v tom těšným kontaktu jako dřív, kdykoliv se vidíme, je to perfektní a já je mám pořád strašně moc ráda.. Ovečko, Azuritku, škvrňátko, Rodňátko.. pusku:) Pafi., holči s nej nej nej vláskama po všech stránkách,. Kuji, že Tě mám:) Láskuju...:)

Můžu vám něco říct?

13. července 2006 v 23:29 | Dandelka |  Vzkazy
Možná si tím ušetříme totiž spoustu času..a nejen času...

Věc první:
I love you, but I hate you... Ček si nevybere..jsem realista, jsem upřímná a vmetu vám všechno do očí.. a komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí..
Věc druhá:
Nepokládejte mi otázky na něž se dá odpovědět ano i ne, jestliže čekáte jen jednu odpověď. Může se totiž lehce stát, že řeknu, tu co nečekáte a vy se nasere.. a to já nemám zapotřebí...
Věc třetí:
Kdykoliv jsem kohokoliv a kdekoliv poznala, stalo se tak z nějakého důvodu a já jsem za to vděčná..Určitě mi to něco dalo... někoho si vážím dodnes..jinýho mám "pouze" ráda, u jiných jsem ráda, že už do mýho současnýho života nepatří..ale těch je minimum a pochybuju, že některý z nich bude kdy toto číst.. I když jsem někdy občas protivná a zlá.. nic to nemění na tom, co pro mě znamenáte... Možná jsem protivná právě proto, že vás mám rada..
Věc čtvrtá:
Prosím bez přetvářky.. Já se nepřetvařuju před váma a všechno říkám na rovinu, dělejte to prosím taky. Ať si o mě myslíte cokoliv, klidně mi to řekněte.. Buď si to vyříkáme, nebo to skončíme..Ale nesnáším, když je na mě někdo hodnej, hraje si na kámoše a za zády mě pomluvi, rozuměno?:)
Věc pátá:
Nenechám si srát na hlavu.. jen ať to víte:)
Tak to bysme měli..diky za váš čas:) Muck vas:)

PS: Ač to tak nevypadá je mi dvacet, prosím.. nežvatlejte na mě jak na tříletý děcko..Díky:)

Kino

11. července 2006 v 6:56 | Dandelka |  Vzkazy
Šel by někdo v pondělí 17. 7. V 19,30 do kina Nadsklepí na film Tráva?

Nezapomínáme

9. července 2006 v 2:02 | Dandelka |  Vzkazy
Rok se s rokem sešel a já můžu říct jediny.. NEZAPOMENU.. NIKDY... Simku, Honzi.. pořád vás nosíme v srdíčkách... MÁM VÁS RADA... 4-EVER

Ci taky...:)

9. července 2006 v 0:43 | Dandelka |  Vzkazy
Dyž nebudou botečky, tak aspoň ty tkanidlaa:)
Jinak šecko k dostaní v bezva shopku:)

Ci...:)

9. července 2006 v 0:43 | Dandelka |  Vzkazy
Hustý bačkůrky...:D Děsně lajkuju:)