Červen 2006

Dovolenka

19. června 2006 v 20:23 | Dandelka |  Vzkazy
Valíme s kámošema poslední červencovej týden na Máchovo jezero, kdyby se někdo chtěl přidat.. ok?:) Kdyztak dejte vědět:)

15. července

19. června 2006 v 11:09 | Dandelka |  Ehe...?:)
Druhý ročník Memoriálu Ing. Simona Musila v Lubné..

Už je to rok:)

19. června 2006 v 11:06 | Dandelka |  News
Tak dneska je to přesně rok, co jsem se tak nějak víc začala bavit s Tomáškem. Znali jsme se už z nějakých zábav, a tak, ale právě na posledním zápase loňské sezony, 19. 6., jsme se dali do řeči. Sice Těšnovice tenkrát proti Žalkovicímm prohráli 1:3, ale i tak to bylo moc pěkné odpoledne. Juk sem..Pak si mě Tom našel na chatu, vyměnili jsme si čísilka na icq a telefónkový, a už to bylo:) Už to odpoledne jsem poznala, jakej je Tom smíšek, ale taky pěknej rejpal:) . Celou dobu se culil od ucha k uchu a můžu říct, že jsem se vážně ani filku nenudila... Takovej prcek v kostkovaných krásných kraťáskách, bilým triku a čebrené kšilcně. To koukáte, jak si to pamatuju, co?:) Mno jo no..mám dobrýho pamatováka, hlavně co se prcka týče:) Sice jsme se za ten rok nejednou pěkně chytli, ale taky jsme zažili, troufám si říct, hodně pěkných chvilek, za který jsem Tomáškovi vděčná.. Kujuju..
Ci říct vlastně jediný, mám Tě moc ráda:) *o:p
Vážně si pořád myslíte, že to jde, nemít ho rád?:)
Nee.. normálně se tak drsňácky netváří, on je to takovej stydlínek:) Prej:)
Nadějnej ožrala:)
Mucky:)
Že by sodofka Staropramen?:)

Můj víkend:)

19. června 2006 v 10:42 | Dandelka |  All about me
Tak jsem si řekla, že si udělám víkend bez jediné kapky alkoholu, protože za poslední tři týdny toho bylo až až.. Když jsem to oznámila Tuttíkovi, akorát se mi vysmál a zase šel, ale ejhle..mě se to fakt podařilo:) Mno, tak jakože mi volal Sakinek, jestli s ním pojedu stanovat v sobotu do Bařic. :) Jelikož mi bylo jasné, že stanovaní by se bez alkoholu neobešlo, tak jsem vymyšlela radši jinej program. Původně, že já NEEHA a Thrasher pojedem na Kamínku juknout na turnaj v ženským fotbale. Jenže Peťa měl zápas a strávit celej den jen s obludou, to by nebylo dobré pro mé duševní zdraví.. Nakonec jsem se místo toho se sestrou a jejíma kámošema naložila do auta a vydali jsme se směr Zlín Malenovice kino květen. Chtěla jsem vytáhnout do kina Tomiho, ale hodil na mě bobek s tím, že jde radši chlastat.. S Tomim kino domlouváme už celkem dlouho, tak jsem to chtěla mít za sebou, ale tak.. alkohol mu byl milejší:( Mno.. nedá se svítit.. kluk:) Co bych chtěla?:) Na programu v tom děsným vedru byla Gejša. Jakože všichni po letnu oblečení jsme se usadili v kinu, já sama samotinká do poslední řady a mohli se vnořit do filmu. Asi po deseti minutách mi začaly nechutně odumírat nohy zimou. Filmík byl pěknej, jeho záměrem bylo, aby diváci pochopili, že Gejša opravdu není.. lehká děva. Čekala jsem romantiku během celýho filmu, ale ouha. Nejromantičtější byl až konec. Ale dopadlo to dobře, což je nejlepší...:) <3 Jelikož u Dragouna v Malenovicích už zavírali a vedlejší hospůdka byla plná jeli jsme do Otrokovic na "pizzu"... Jestli máte rádi svůj žaludek a nechcete si zkazit ideu o krásné pizze.. do Otrok nejezděte:) Nic proti, ale byla pěkně hnusná, jak chuťově tak především vzhledově:)
Mno a co se týče neděle?? Slibila jsem rodince, že navařím, tak jsem se do toho pustila. Na programu byl kuřecí parmesan s hranolkama a salátem.. Jestli se mi to povedlo nebo ne, bych nechala na nich, ale přežili všichni:) Zázrakem:) Den předem mi došla smska od Dryftíka s pozvánkou na zápas do Břestu ode dvou hodin, v sobotu mi taktéž psala Lentilka, ať dojedu na půl patou do Bařic. Ale první byl hned v pátek Saki, kterej mě zval na fotbálek do Rataj. Takže jsem odpoledne na rychlo splašila Apofyska, kterej z toho měl děsnou radost :D a vydali jsme se v tom pařáku na kolečkách do Rataj. Cesta to byla příjemná, ale to asi říkat nemusím:) Ani jeden kopec jsme dokoce nešmatlali pěšky:D Hřiště jsme našli prakticky bez problémů. Když jsem dojižděli, Těšnovice už prohrávali 0:1.. Ale to bylo tím, že Tomášek byl na lavečce a nepomáhal jim:( Chvilku jsme sedli na travičku, ale jelikož tam moc pařilo slunko. přesunuli jsme se za panem Vránou na lavečku. Peťula se mohl potrehat smíchy zt renera Těšnovic, kterej se zase skvěle vyspal:) Po chvilce dorazil i kamarád Davídek:D s Thrasherem. Alda po chvilce přestal trucovat, že jsem s ním nejela na Kamínku, ale to jen proto, aby do mě moh rýpat jak jsou Těšnovice neschopný. V klidu kluci, bránila jsem vás:D A naštěstí jsem překeckala i Peťu, aby se postavil na stranu Těšnovic:D Po chvilce nastoupil i Tomášek.. a Těšnovice dorovnaly:) Filu si zahrál, ale potom musel opět na lavičku:( Nakonec Těšnovice dostaly dalšího gola, opět dorovnaly ale pak schytaly další dva golky, ale ty už Ratajím bohužel neoplatily.. (Hynečku...:( Musel jsi Těšnovicím toho golka dávat?:) Joo, musel..poslední zápasek, ses chtěl vytáhnout, co?:) :D)
Původně jsme se chtěli juknout i na muže, ale Peťa spěchal chlastat, tak jsme se na kolečkách vydali zpátky...:) Peťula mě jel doprovodit, pak já jeho a on ještě jednou nedobrovolně mě:)
Mno, abych to zhodnotila.. byl to krásněj víkend, moc děkuju Peťovi, že se mnou jel, a doufám, že to někdy zopáknem, jen by to chtělo, dát Ratajím na zadek:)
Další výsledky...
Lubná dorost - Chvalčov 0:4 (tak jako s prvním....)
Lubná A - Chvalčov 3:5
Lubná - B - Zlobice 5:5
P.S. Další co našeho Peťulku rozesmívalo, bylo jak brankář neustále svým puberťáčským nezmutovaným hláskem řval: "Poďme veeeeeen" Mno Péťa z toho z nemohl:D
Dneska mi psal Tomášek prej :"To byla včera katastrofa, co?" Já tvrdím - nebyla.. Drželi jste se skvěle, Ratajím jste šlapali na paty.. Jen je škoda, že se neudržela ta remiza, jinak žádná katastrofaa:)

.. why...

12. června 2006 v 11:31 | Dandelka |  News

Chjo chjo.. proč je život taka složitej?:(


A zase jedna sobota..

11. června 2006 v 10:28 | Dandelka |  News
Vstala jsem krátce po poledni a jelikož bylo venku fakt jakože jakš takš, tak jsem si řekla, že se pojedu podívat na fotbal. Pořád jsem slibovala Honzíkovi, že se na něj přijedu podívat, ale dycky mi do toho něco vlezlo:( Až včera. Sedla jsem na kolečko a valila do Těšnovic. A tak jako že jo. Dojela jsem teda až asi deset minut před poločasem, ale to už Těšnovice prohrávaly.. Nečekaně:D Pak kluci naklusali do šatny nabrat dech, Honzík (jooo.. Honzík hraje za Břest, abyste vědeli:) ) jako vždy fofrem fofrem, abychom stihli prohodit aspoň pár slov a ukázal mi všechny svoje bolístky. Prosila jsem ho, aby Těšnovice trošku ušetřili a dali si aspoň nějakýho vlatňáka, ale nic:( A to si říkáš kamarád, jo???:D Mno.. tak zkráceně, prostě Těšnovice NEČEKANĚ opět prohrály.. (4:0)
a tak jsem sbalila kolečko a pádila domů, protože mě a celou naši rodinku čekala velká sláva:)
Moje teta totiž slavila krásné kulaté narozeniny, což se prostě zapít a oslavit musí v kruhu rodinném. Jsme celkem velká rodinka, která se jen tak nesejde, takže jsem se na všechny moc těšila, protože některý lidičky jsem neviděla pěkných pár pátků… Přiznám se, že jsem byla malinko zklamaná, že nás nebylo víc, ale i ta tlupa 40 lidí stála za to:)
Oslava se konala v kuželkárně u Nedopilů. Přijeli jsme tam a kolem už poletovalo rarášků a rarášků. Přiznám se bez mučení, že všechny je poznat mi dalo pořádně zabrat. Prcky jsem dlouho neviděla a všichni mi děsně vyrostli. Nejvíc naše Májinka, ta už půjde za rok do školy, koho poznám dycky, tak to je Honíček.. Mno a konečně po půl roce, jsem viděla moji malou Ivetku. Narodila se chvilku před tím, než jsem odjížděla. Mno tak to je prostě andílek.. Malinká, hodná, neplače..:) .. Mno..povedla se. :) A největším překvapením pro mě, byla 6-týdenní Andrejka.
Mno a tak jsme si nadlábli bříška a hurá do boje. Na 4 drahách to jenom svištělo. Všichni do toho dávali maximum. I ti malincí prďšci tam zápasili s těma koulema a musím říct.. Poklona.. Naše Mája nejednou srazila pět kuželek:) Ve vedlejší místnosti se hlavně povídalo a pomlouvalo:) .
Kolem půl deváté se vypnuly dráhy, aby si kuželky odpočinuly a všichni jsme zasedli k jednomu velkému stolu, protože někteří už odjeli s miminkama spinkat, aby jsme mohli všichni pořádně pokecat Můj táta, rozenej šoumen, opět bavil celej stůl, vytočil oslavenkyni (jako v zápalu tance, ne že by ji nazlobil) a celkově.. Prima… Byl to maximálně úžasný večer. Strašně ráda jsem všechny po dlouhé době viděla a doufám, že se se všema uvidíme nejpozději v srpnu u nás na chalupě:) Ať žijí rodinné oslavy a náš klan:) Tuto tlupu lidí fakt zbožňuju. Jsou všichni úplně úžasní a vždycky všechny strašně ráda vidím:) Muck vas:)

....<3....Jen tak.. pár vět...

5. června 2006 v 11:43 | Dandelka |  Citations
Srdce jsou od toho, aby se lámala, názory od toho, aby se měnily. (King Stephen)
Láska je pohádka života - s tím rozdílem, že nemívá vždy šťastný konec (Burns Robert)
Odi et amo (Nenávidím a miluji) (Catullus Gaius Valerius)
Bohatý cit je chudý na slova, nemá se krášlit, sám je krásný dost... (William Shakespeare)
Když se člověk ptá Miluju vůbec? odpověď je vždy ne. (Artur Clark)
Láska je nádherný dar vidět člověka takového,jaký není.
Najít lásku je dobré, ale nehledat a dostat je lepší. (W. Shakespeare)
Člověk potřebuje odběratele citu. Jinak mu puká srdce. (Lec Stanislaw Jerzy)

Song do každé nálady

4. června 2006 v 12:48 | Dandelka |  Mjůzik
HELP! I need somebody, HELP! Not just anybody
HELP! You know i need someone, HELP!

When I was young oh so much younger than today
I never needed anybody's help in any way
But now these day have gone and I'm not so self assured
Now I find I've changed my mind, I've opened up the door

Help me if you can I'm feeling down
And I do appreciate your being 'round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me
And now my life has changed in oh so many ways
My independence seemed to vanish in the haze
But every now and then I feel so insecure
I know that I just need you like I've never done before

Help me if you can I'm feeling down
And I do appreciate your being 'round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please please help me

Help me!, Help me!, oooh

Psychotest

1. června 2006 v 10:55 | Dandelka |  Ehe...?:)
Mno.. jeden můj kamarád mi poslal tento psychotest.. Abych řekla pravdu, tak toto hned mažu, ale prostě okolnosti mě donutily to zkusit..
PSYCHOTEST
. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11
2. Potom k číslu 1 a 2 napiš oblíbené číslo
3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví
4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!!
5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel 4, 5 a 6
6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11
7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš
udržet.. Nejlépe v
hlavě...)
Zde je řešení hry:
A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš
napsáno na místě č. 2!
B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ
C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní
nebudeš moci být...
D: Osobu na místě 4 máš nejraději
E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná
F: Číslo 6 přináší štěstí
G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3
H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7
I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o
tvém charakteru
J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj
životní pocit
K: Pošli tuhle hru 10 lidem do 1 hodiny. Když to
uděláš, splní se ti tvé přání - když ne, stane se
opak!
Bláznivé, ale zdá se, že to funguje...
Takto jsem dopadla ja:
1.......6
2.......0 ( hah..mám já to ale štěstí)
3.......Adámek (jj.. miluju.. kamarádským způsobem)
4.......Alešek (je to můj nej kámoš..jasně, že ho mám nejradši)
5.......Tutto (jj.. zná.. moc moc dobře)
6.......Atulle (tak tady je to taky přesné.. nebýt ji..nevim nevím)
7.......Tomášek (tady to vyšlo přesně)
8.......Čierné labute (ano.. já i Adámek tendle song rádi...)
9.......Dido - White flag (naprosto přesně)
10.....Podzim (nevím.. o mém charakteru ne, ale je mi teď hodně blízká.. něco si z ní beru)
11.....Kouřový skla ( životní pocit? Tak tendle song ma něco do sebe..)