Prosinec 2005

Tenderness

31. prosince 2005 v 18:13 | Dandelka |  All about my friends
Peťulka.. tohoto fantastickýho človíčka jsem poznala před rokem a půl... kde jinde, než na volejbalku.. tam jsem ho teda poprvý viděla - neviděla:) Potom jsme spolu začali kecat po síti, přes mobilky, až se z něj stal človíček, který mi uvízl moc v srdíčku..
Ale každá vteřinka s ním mi dávala takový pocitek štěstíka, jaký si neumíte ani ve snu představit.. Po nějaké době se z něj stal člobrda, se kterým se mi kecalo úpě nejparádněji.. Ovšem nejkrásnější byly asi letošní prázdinky, kdy jsme byli na Kamínce na volejbalovým turnaji, krásné bylo naše půlnoční dekování na parkovišti OD Kaufland, dník, kdy jsme se spolu o půlnoci byli koupat, následně naše kolečka putovala na benzinku pro mlíčko, který jsme nekoupili a nakonec jsme spolu spokojeně usnuli (ve vší počestnosti) při poslouchání písniček z Večerníčků.

Jedno vám ale na Peťulku prásknu.. Miluje vodu.. Už od prvních dnů, kdy jsme se viděli, se naše setkání proměnila vždy ve velkou vodní bitvu... Já skončila mokrá.. Péťa prakticky suchej.. Nespravedlnost větších a silnějších se projevila:) Ať už to bylo Sko, nebo studánka u Bajdy, bazének na Kamínce, nebo čvachty čvacht na Bágru.. Je to prostě vodumil:)
Peťulí, budoucí pán policajt, nejlepšatější volejbalista jakeho znám, největší a nejmilejší Smíšek můj... někdy umí být hooodně protivnej ( když mi nechce půjčit šipky), ale jinak je to andílek s velikým srdíčkem..
Jediný, co mě na něm štve, že je tvrdohlavej a nedá si poradit...Stojí si za svým, přestože dobře ví, že i pro něj by bylo nejlepší udělat to, co mu říkám já:)
Jo .. a ještě jedna věc mě na něm štve... Když je mu achich ouvej se zdravíčkem..nedá si říct a nepůjde k doktorovi a nepůjde.. to bych ho faaaakt pleskla:(
Nee.. to ne.. můj malinkej, milovanej Smíšek.. Mám ho moc ráda a nedala bych ho ani za kotel zlaťáků..:) Na to mi na něm moc moc moc záleží a jsem ráda, že ho mám:)))) Bohužel teď už to není to, co to bývalo... Hold.. časy se mění..a my s časem taky.. To je život:)
Doufáááám, že bude mocinko moc šťaaaastnej:) Muck :-*

Puffy and Rodnnie:)

27. prosince 2005 v 19:07 | Dandelka |  All about my friends
Tak toto jsou taky moje pusenky milované.. Milující se dvojka sourozenců, která se zároveň nenávidí:) Jsou jak kočenka a myš:)
Pafinku jsem poznala, je tomu už hoooodně dlouhatánská doba...:) Je to prímovní kočenka, momentálně má úpě nejlepšatější a nejfoňavější vlásky.. Chodili jsme sna stejnou školičku, ale já pak vyšla a jí se tam
beze mě nelíbilo, tak teď odešla do Vizovic za chlastem:) Doufám, že tam bude spokojenější než u nás v tom blázinci:)) Puffy je úúúpě mega suprácká a veselá holka, která píše nááádherné slohovečky. Je ftipná, milá, hodná, skvělá pařmenka a vynikající kamarádka... no hotovej štír:) Ona si totiž na ty znameníčka potrpí, že Pafi?:) Mám Tě moc moc moc ráda...

A Rodnnie?? Tak toho jsem poznala na chatu letos o prázdninkách, když mi sem tam spisl, a pár dní na to jsem ho viděla, když valil na zápas hanáčků:) Takové malé, milé, hezké škvrně.. (teda z dálky..jinak je, jako všichni ostatní... o moc větší než já)...:)
Moc moc moc kráásně se mi s ním povídá.. Dřív mi připadl, že stojí ve stínu sfé sestřičky, ale to jsou loňské sněhy.. Vylouplo se z něj malé drzé, ale přesto milé zlobidýlko, které nejde nemít rád.. Je s ním upě nehorázná sranda.. Sice často úpě nechápe, ale o to víc je pak k sežrání:) Ale taky do sebe nenechá jenom tak rýpat.. má dost vpohodě reakce:))) Sice mě pak někdy od smíchu bolí bříško, ale tak..lepší než se nudit.. ( ale to s Rodňátkem nehrozí)
Vypadá strašně krásně nevinně, ale při tom.. Lumpík je to:))) Takže..holky.. opatrně ale hrr na něj:)) Jednou se o něj porvete..:)
Mám tě moc moc moc moc Maličký ráda... a jsem moc moc moc ráda, že tě znám .. *o:p A hlídej mi trošku toho Šekyho ve škole, ať neděla moc velkej bugr ( a ne že ho v těch lumpárnách budeš podporovat:D )
Mám vás ráda..:)

Plešovec

27. prosince 2005 v 1:39 | Dandelka |  All about my friends
Mno..tak toto je takofá malá vesnička (když to vysvětluju..je to první prdel před Chropyní).. prdleka neprdelka.. velka nevelka, s hospodou bez hospody..dyť je to jedno.. Samozřejmě nebudu psát o ní... ale o těch človíčcích, co tam bydlí.:)
Tak.. nejdýl znám asi Honzíčka..Dryftík..
Tak toto je moje čokoládové miminko, které bych samou láskou spapala.))) Nenene..to by byla škodaa:) Honzíčka jsem poznala asi před rokem a půl... Je to éro nad všechny éra na světě... Jeho nejoblíbenější "slovo" je tss a jeho nejoblíbenější jídlo jsou těstoviny a paštika. Neee. kecám...:) Čokolááááádkaaa.. jestli se tomu dá říkat jídlo:))
Honzík je neuvěřitelná schránka plná dobré nálady, i když mi nějakou blbůstku říká desetkrát po sobě, pořád je to ftipný, pže na ty jeho grimasy nemá nic:)
Mám ho strááááááášně moc moc moc moc moc ráda a nikdy nepřestanu..:) Přestože umí pořádně zazlobit, nedala bych ho ani ani ani:))) Jenom.. půjčit Myšičce:) Protože spolu tvoří nejkrásnější páreček:)
Pooooopy pi*coooo:)....
Další fantastickej človíček z Plešovce.. Další fantastickej Honzíček:) Jsou věci, který mě na něm neuvěřitelně serou, ale jinak bych ho nedala.. je to rozenej showmen:) Je s ním pořád obrovitánská sranda, pořád se směje (aji když je upě to.. normální.. mno moment.. byl on někdy v tákým stavu?(o:p) Je to jeden z mála lidiček, který fakt můžu kdykoliv a kdekoliv:) A jak vzniklo Poopy pi*o?? Tak to bylo v Bílanech.. Já už mírně unavená jsem seděla vedle Pooopyho a někdo se ho pořád na něco ptal.. Každou větu začal a [Popy].. já ho jen unaveně opravila na [Pupy]..a další zase..[Popy]..když to řekl asi po sedmé..vyletěla jsem a zakřičela... Poooopy pi*ooooooooooooooo:) Nedaleko stal Merlinek a když jsem se všichni tři vratili do hospudky jenom jsme zakričeli Pooopy pi*oooo a od te doby prostě..Pooooopy pi*ooooooooooooo ( a eše ma dva brášky... oba jsou spojení s mou psí taštičkou.. Paja..mladší z brášků mi ji vzorně hlídal na Oskolku a starší Míša mi neřekne jinak než zvířátko kvůli tašce.:) )
Lukášekch...
Lukášek.. Tak to je z plešováků snad ten nejrozumnější:) Je to abnormálně hodňouškej člobrdík, se kterým se strašně krásně povídá.. Nevím proč to dělá, ale je na mě taaak strašně hodoučkej.. Hlavně co se týče mjůzik..ten klučina ma všechno..a co nemá..okamžitě sežene:) A ma stejný, resp. strašně podobný vkus jako já, takže je to nejvíc v pohodceee:) Je strašně zodpovědněj, člověk se na něm může ve všem..absolutně ve všem spolehnout a moooc krásně se s ním povída na houpací lavičce ve čtyři ráno:) Že, Luky?:) Jo...a posílá mi moc krásné básničky.. za které moc moc moc děkuji:)) Mpu :-*
Micki...
Bohužel je toto človíček, se kterým nejsem moc v kontaku, a to je mi obrovsky moc líto.. Je to pěknej, mladej, hodnej klučík, se kterým je legrace, který mi pomáhá vytírat podlahu (ve dvou se to lépe táhne)... ale když už se třeba na icq potkáme.. je to človíček, se kterým se nádherně povídá, teď kolem Vánoc je moooc krásně naladěnej a rozdává nádhernou náladu.. Je to takové usměvavé sluníčko a jsem strašně ráda, že jsem měla tu čest ho poznat...
Inhotep....
Tohoto človíčka znám nejmíň.. :((( Málokdy ho vidím..a když ho vidím, nevidí on mě a naopak:( Ale je to moc milej klučina, který mě NIKDY nezapomene pozdravit :)) Kuji za to.)))
Wolfeus
To je malinký bráška Polly:) Dřív jsme spolu taky kecávali víc, ale teď už ho bohužel moc nevídám.. :( Ale cestovali jsme spolu vláááčkem motoráčkem:)
Poslední pán.. Goodlike
Tak toho trulíka znám jenom od Jájušky.. Je to její zlatí, které s náma bylo v kinku.. Moc toho nenapovídal, ale aspoň se sem tam malinko usmál.. Jen si u mě nechal brambůrky...:((
Aaaano..a Jájuška...
Jajuščin nick je Luciferka..a přesně k ní pasuje..je to pekelnice :)) Ndáherná holčinka, s krásným velkým srdíškem, vynikající kamarádka, kterou úpě moc moc moc láskuju, protože je prostě upě úžasná. Je to moje beruška, která se pořád usmívá.. O to víc mě trápí, když má neoki den..:( Ale to se stává málokdy, tudíž ji můžete vidět prakticky pořád krasně usměvavou... Mám Tě ráda, berunko...
Dál je tu Jájuščina nej nej nej kamarádka Pollynka...
Pollynka je užasné nádherné fantastické stvořeníčko, které mé krásné zlaté vlásky, nádherný usměv a pro každého milé slovo, co zahřeje u srdíčka.. Tuto slečnu mám obrovsky moc ráda:) Navíc mi slíbila, že se mnou pojede do Lubné na zábavu, protože tam má babušku, tak doufám, že to dodrží a pořadně zapaříme... co Paji?:)))

Ještě je tu jedna Pavlinnka
Nádherná slečna, nejlepšatější kamarádka Dryftíka, sestřička Goodlike, drahá polovička Davídka, jeho největší fanynka ve fotbale ( ale chvilku fandila i Lubné (když už bylo jasné, že rataje vyhrají), aby mi udělala radost).. Tato slečna vypadá jako křehké stvořeníčko, ale myslím, že na ni sedí přísloví, tichá voda břehy mele.. Protože mám pocit, že toto je andílek s ďáblem v těle..:))) Moc milá slečna a moc hodná kamarádka.. Jsem ráda, že ji znám:) A hlavně.. umí parádně rozsukovávat suky:)
Aaaa poslední z pravých Plešováků je moje Yutinkaca
Tuto holčí jsem poznala než jsem odjela poprvý do Englandu, kde byla yuti se mnou, že?:) Moc prímovní kámoška, skvěle střelená, jen mám pocitek, že si v mnoha věcech málo věří, což je obrovitánská škoda:( Vyčítá mi, že na ni nemám vůbec čas, ale to není pravda:( Když ji si dycky zabere Dark.sinek..a co já?:( Mno, co se dá dělat.. Hold.. ani už nejsme spolu ve školičce, která to vždycky jistila.. Moooc prima kámoška, kterou mám moc ráda:))

A eše bych tu chtěla spisnout o jednom člobrdovi.. Není teda z Plešovce, ale myslím, že do Plešovce patří.) Je to
Bibi..9:)
Drahá polovička Pollynky, úžasnej kamarád, pořád vysmátej, človíček, co dělá vše proto, ať mám pořád co zapisovat... Moooc krásně se mi s ním povídá, je to človíček, kterýho dokážu poslouchat, protože vykládá moc pěkně.. Poslal mi nádherňoučkej pohled z Chorvatska a nejen za to, ho mám moc ráda:)
A eše jeden. Patří k nim, ale je z Chropky:)
Ondrášek:)
Moc usměvavej, hodnej človíček, se kterým se nááádherně povídá.. Je pravda, že doby Xka, kde jsme pořádně vždycky pokeckali jsou dávno pryč, ale i tak ho nemám o nic míň ráda, než tenkráte a jsem moc ráda, že ho znám:)))
Aaaa..ještě.. dostala jsem moooc vynadáno, že jsem tu Dryftíkovu Myšičku zmínila jen slovem.. takže.. doplňuji.. doufám, že Honzík odpustí:)))
Vlastně má pravdu.. Myška už do Plešovce taky patří..právě díky Honzíčkovi, se kterým tvoří ten nejkrásnější páreček..:)
Myšička.. tuto princeznu jsem poznala v km na xku.. Jj.. pamatovala si mě jenom díky tomu, že jsem jí říkala princezno...:) A tak.. vždycky se něco našlo, o čem by se dalo povídat, nebo co by se dalo pomlouvat.. a tak se stalo, že jsem si i tuto osůbku mooooc zamilovala..:) Ikdyž.. kdo by si jí nezamiloval??:) Bohužel..pak nám z xka utekla, na lide už se taky moc nepodívá.. tak aspoň než jdu do práce mi občas (ne sice bohužel často) vyjde malinko čásku, abych kukla na chvijinku aspoň do prácičky..
A .. ještě.. princezno..moc kujem za fotešky z posledního zvonění..:))) Hodňoušká.. šikovňoušká..nejlepšatější.. Mám Tě ráda... a doufám, že na Tebe bude Honzíček hodnej:))) Mucki

...this is love...

26. prosince 2005 v 23:14 | Dandelka |  Citations
Adámek (11:09 PM) :
hm ja chci ale fakt jenom kapanek..ta vetsi cast na tebe asi kasle

My sun - Dartagnanek

25. prosince 2005 v 18:38 | Dandelka |  All about my friends
Woooow.. tak za tohoto človíčka milionkráte děkuji:)
Dartagnánek, Voltík, Jarda.. to všechno je moje sluníško:) S Voltíkem jsme se seznámili.. difným způsobem:) Měli jsme ve stejný den absolventský koncert, ale tam jsme se do řeči moc nedali.. resp. vubec.. Potom jsme se všichni absolventi toho roku fotili hromadně.. No a hned ty prádzniny na to jsem jela jako vždy pařit do Lubné.. Mírně unavená (tancem samozřejmě) jsem si přisedla na lavičku k několika fešným klučíkům. Jeden z nich (Citronek) se mě jen otázal jestli jsem se ztratila nebo co, ale potom hned se svýma kámošama zvedly kotvy a šli křepčit na Kosovce.) Prohlídla jsem si Voltíka, který tam se mnou gentlemansky zůstal a jen jsem mu oznámila, že ho znám a začala na stole usínat. Co mě dokonale probralo, když jsem po oznámení, že ho mám doma na absolbventské fotce, tu samou fotku vytáhl z batuzku:) Mno to jsem nemohla.. Ten kluk tam měl aji pouzdro:) Nevedela jsem, co si o něm myslet:) Na zábavě mě pozval na lakros, a tak páteční večery jsem chodila na lakros, seznámila jsem se tam se spoustou nových lidiček..a vždycky jsem se tam strašně moc nasmála..
Dartagnánek je totiž rozenej bavič.. Je teda fakt mega famozně moc ukecanej, ale strašně moc toho zažil, takže má pořád o čem vyprávět (akorát žádnou příhodu nedopoví do konce, protože mezi tím se zamotá do milionu dalších historek)...
Takže..jeslti o mě ještě někdy někdo řekne, že jsem ukecaná, seznámím ho s Voltíkem:)
Fakt je to úžasnej človíček, co dokáže pomoct, poradit, je s ním legrace.. je moc úúúžasnej a já jsem straaašně moc ráda, že ho znám.. a nikdy bych na něj nedala dopustit.. Díky němu jsem poznala strašně moc novýho a taky jsem se seznámila s hodně skvělýma lidičkama..:) Nikdy nezapomenu na naše noční procházky, kalbu v Lubné na baráčku, nebo oslavu Voltíkových narozeninek na Centrale:) Skvělý akcičky plné zábavy, smíchu a dobré nálady:)
I když se teď nevídáme moc často, protože Dartagnanek je vysokoškolově studující človíček, mám ho pořád obrovsky moc ráda... *o.p a za všechno mu moc děkuji *o:p

Pedimi a Cinzzano

25. prosince 2005 v 18:26 | Dandelka |  All about my friends
Pedimi.. To je moje kamarádka Peťulkaaaa... Kočenka moje:) Říká o mě, že jsem ero, ale vždycky mi rozumí (takže ona je vlastně taky takový éro:))
Seznámili jsme se na chatu díky miminkáááááám:) Úpe moc totiž mimuška miluju:) A Peťka už jednu princezničku doma má. Jmenuje se Tálinka a je stejně krásná jako maminka:)
Z Peťulky se stal človíček mě moc moc moc blízoušký.. Dokáže mě v každé situaci pomoct, poradit, pozvednout náladu, ale je s ní taky obrovitásnká sranda..
Napřed jsme spolu keckali jenom na chatu. Jenže já s chatem pak na čas skoničla a Péta mi moc chyběla, tak jsem na ni vyžbryndala čísilko na ICQ a už jsme to valili i přes ICQ a teď už je to človíček, na kterýho absolutně nedám dopustit..

V té samé místnosti, na chatu, ten samej den jsem potkala a poznala i Cinzano.. Simonka je taky naprosto fantastickej človíček.. Je s ní nehorázná sranda.. Fakt.. děsně střelenej člověk.. Ta je myslím pro každou ššpatnost a ať se dělo, co se dělo, vždycky mě ve všem podpořila..:) Kdybych ji řekla, že jdu udělat banku, šla by myslím se mnou:))

Holčinky jsou takový moje maminy..:) Tu sfoji bych teda ani ani ani za nic nevymenila.. ale tyto kočenky faaakt žeru:)) Ještě že je mám..Jsem strašně šťastná, za tu náhodu, která mě tenkrát dohnala k nim do místnosti a za to, že jsem ty dvě breberky poznala:)

Holky..mám vás moc ráda:)

La.bomba - super boy

25. prosince 2005 v 1:31 | Dandelka |  All about my friends
Fifííííííííííííííííííííííííííí.... tak to je pařmen největší...
Filípka znám stráááášně dlouho a při tom vlastně jenom chvilinku. Poznali jsme se asi na inventuře v Kaufu, kde byl se svým nej kámošem Marfim (zároveň můůůůůůůj priiiiiiiima kááámoš)..
Je pravda, že pak jsem se kotel doby neviděli, ale pak se to nějak stalo, že náhoda jménem Dartagnanek tomu chtěla, a my se s Fifim potkali u tamanu na hammu pappu a už to jelo.. I seek you, sms, Sko, podzámka, pařbička u nás, kalbička u Dartagnánka v Lubné, kde jsme opíkali brambory a pařili na hříšněj taneeeec:). pracné vydělávání korunek (při této brigádě jsme se zásadně dostávali denně minimálně do tříkorunového mínusu, ale byla to prdel největší)
Ani nevím jak se to všechno semlelo, ale najednou vždycky pisl, že valí do města pařit, ať jsem v tolik a v tolik tam a tam a už to jelo.. Dokázal mě přemluvit ke všemu ..
Byla jsem pevně rozhodnutá jít na sodofku a domů.. Tak do jedenácti, že bych to mohla zvládnout.. Jo..zvládla.. Sodofku jsem měla, domů jsem se dostala taky.. ale v sedm ráno:) Mno co..stane se:)) Kdo by odolala Filípkovýmu pohledu?? Někde možná jo - já ne.. Ten kluk je postrah:) Je pro každou špatnost, na parketě je vždycky králem, slečny protáčí až z toho jde strach (a taky od toho pak bolí celé tělíčko..:( ) Ale aspoň se s ním člověk nikdy nenudí... Fakt..s Filípkem ani jednou:) Nasral mě jen jedinkrát v životě.. Potkali jsme se náhodou kdesi na nádru... Hej..fakt už nevím, kde to bylo.. ňáka prdel..Nemohla jsem najít správnou kolej, kde nasednout na vláček:) Jel kamsi doprovodit nějakou milou slečnu... tak jsem s něma sedla do vláčku a když jsem je v Přerově opouštěla, vypadalo to skoro jako kdyby si Fifin oddychl, že se mě zbavil.. Ale to Ti nedaruju:)))) To si eše vyžereš:D
S Fífou jsem toho zažila fakt moc.. jenže.. teď, co je z něj vysokoškolák už se bohužel nevídáme tak často. Ani ICQ to nejistí a to mě dost žere.. V pátek jsem se vypravila na Slady.. Nevím, co mě to napadlo, když to tam nemám ráda.. Mno jediné pozitivum z celého večera na Sladech bylo, že jsem viděla Filípka... tak jsme se zrovna domluvili, že aspoň mezi sfátkama se musíme vidět, tak že dovalí do města pokecat.. Mno to jsem faaakt zvědavá:)
Prostěěě Filípek.. Jsem abnormálně šťastná, že mi toť ten štramák (jak by řekla jeho babí) padl do cesty a že ho znám:) Hahaa... na toho lumpa bych v životě nedala dopustit.. Je to abnormálně úúúžasnej človíček, který ví jak pomoct, a hlavně jak rozesmát..je s ním faaaaakt prdel:) I like you, Fifi:)))
Chtěla jsem vám zkopirovat aspoň jeden náš rozhovor.. ale rači ne...:D Jen kousek:))

Fifíííí: Ami nestraš
Am.: Náhodou.. jsem se dneska česala...

Only one month

25. prosince 2005 v 0:48 | Dandelka |  News
Tak.... za měsíc frčííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

X-mas

25. prosince 2005 v 0:19 | Dandelka |  Vánoce
Stastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTikStastne a vesele Vanoce Ti z celeho srdce preje TuTTik


Kdo by po tomto neměl krásné sfátky? (o:p

Renča... person, who...

22. prosince 2005 v 23:10 | Dandelka |  All about my friends
Človíček, který mě v životě strašně moc ovlivnil…
Renču jsem poznala na střední škole.. Docela jsme si padly do oka hned od prváku. Stala se z nás celkem fajne dvojka, a od třeťáku, kdy naše třída byla na většinu hodin půlená a my se dostaly do jedný skupiny, jsme se bez sebe prakticky nehnuly. Ale nebylo to jen ve škole. Chodily jsme spolu kalit, jezdily na chalupu, chodily jen tak pokecat do města, a tak. Za střední školu jsme spolu strávily úpě kotel času a bylo to nejvíc best. S nikým mě škola nebavila tak, jako s Renčou. Byla naladěná na stejnou notu jako já.. Čili jsme spolu vytáčely profesory na nejvyšší obrátky.. A že nám to šlo:) Zvlášť naše účtařka nás milovala (stejně jako my ju).. Z hodin, jako z látky, si sice nepamatuju prakticky nic, ale za to té legrace, co jsme si užily… Nezapomenu..
Haha.. si vzpomínám na jednu příhodu.. V tom nejsem zatáhlá ani já, ale dokazuje to, jak je Reny praštěná:)Bylo to někdy na konci třeťáku.. Renča byla služba a měla odnést třídní knihu druhé skupině.. Vrátila se snad po čtvrt hodině a na otázku, kde byla tak dlouho, nám prostě oznámila, že se ztratila, protože nemohla najít naši učebnu:)
No jo.. Renča… pomalu něco jak můj deníček.. věděla toho o mě vždycky strašně moc, stejně jako já o ní. Dokázaly jsme spolu hodiny a hodiny blbnout, stejně jako kecat o vážných věcech.. Nebyla snad věc, co by mě na ní štvala.. Líbilo se mi, jaxme prostě během chvilky byly naladěné na stejnou rošťárnu… Sem tam ale byly hodiny, kdy jsme od sebe seděly ve třídě daleko, čili to moc nešlo, tak jsme se rači sebraly a šly za školu…

Nezapomenu na naše učení ekonomiky na houpačkách, stejně jako na skvělý diskotéky na Hvězdě, na Unu, na zimní chalupu v Cetechovicích, na náš stužkáč.
Renatka maturovala hned v úterý, takže pak měla do čtvrtka volno. Místo toho za mnou ve středu došla aby mě psychicky podržela (moc děkuju.. strašně to pomohlo..)
I přesto, že jsem dopadla kapánek líp než ona, byla jediná, kdo mi do očí řekl, že jsem mrcha, když mám takový známky ( ne jako jiní, že to udělali "po tajnu" za zádama a pomlouvali:( ) ale vím, že ona, snad jediná, mi to UPŘÍMNĚ přála.. Hned jsme to šly taky zapít na Oskol.. Ovšem potom ta cesta houpajícím se autobusem s květinovýma věnečkama na hlavách, byla fakt.. nezapomenutelná.. Koneckonců, jako všechny naše výpravy (nejen domů a nejen autobusem)..:)
Renatka je človíček, který pro mě strašně moc udělal, který mě moc naučil, na kterýho v životě nezapomenu a kterýho budu mít na vždycky ráda..
Možná se trochu divíte tomu minulýmu času..
Jednou jsme si řekly, že nás nic nerozdělí.. Bohužel se nepovedlo.. Nejvíc mě sere, že to byl ten nejpitomější důvod, jaký se moh´ najít…:(
Reny.. přes to všechno.. Mám Tě moc ráda, je mi líto, že už nejsme spolu.. ale přeju Ti do života jen to nej, stejně jako vím, že to přeješ ty mě.. Jsi fantastická… :-* a nezapomenu na nic z toho, co jsem s Tebou zažila.. Díky za každou vteřinu:)

Presents

22. prosince 2005 v 0:02 | Dandelka |  News
Mno...tak jsem včera konečně dokoupila šecky dárešky.. ( čili letos snad poprvý nebudu poslední dárek shánet 24. bo co hůř 25. ledna) Teda.. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla..!!! Ovšem.. tímto vším.. pro mě to pravé peklo teprve začíná.. Do letoška jsem každý Vánoce strčila šecky dárešky mé sestře, nebo jsem prostě nakoupila takový ty papírový krásný taštičky a dárky do nich naházela. Jenže letos, ne.. (teda.. prozatím..) Řekla jsem si, že už jsem dost velká (chtěla jsem napsat stará..ale..velká zní líp), abych dárky zabalila sama, bez cizí pomoci, bez tašek..

Tak jsem si donesla moje krásné balící papírky (pže jich mám doma hafol.. žiju totiž v krabicích, které jsou obalené balícím papírem... vypadá to skvěle...tady byste si mohli říct..že jsem šikovná, když jsem jich obalila tolik..ale.. čtěte dál...(o:p )..., nůžky..dárešky, radši aji izolepu (jako lepící pásku, pže žvýkačka nebyla ještě dostatečně vyžvýkaná, abych ji použila) a chtěla se pustit do toho.. Mno.. CD by přece neměl bejt problém zabalit.. je to malý, pravidelný.. začnu tím.. Ale ouha... Napřed jem papír ustřihla křivě a zarovnávala jsem to tak dlouho, až to vypadalo, že jsem ho projela skartovacím strojem.. Tak znovu.. tentorkát jsem ho ustřihla rovně napoprvý, ale když jsem do toho vrazila cejdo.. půlka ceda trčela ven..

Jsem sice trpělivej člověk, ale bohužel.. ke třetímu pokusu už nedošlo.. Měla jsem toho plný zuby, tak jsem dárky hodila na hromadu a možná zítra.. se pokusím o nemožné. Mno co.. při nejhorším v sobotu ráno do jistí ňákej supermarket a jejich taštičky, a když to nestihnu (pže už i to se mi stalo.. šli jsme ke stromku a já si uvědomila, že jsem tam nedala dárky, co hůř, že je nemám ani zabalený.. Nahnala jsem zbytek family zpět do kuchyně, ať koukají z okna, že na ně čeká překvapení..což s velkou nelibostí nesl hlavně můj bratr, který se těšil na dárky.. já mezi tím donesla nezabalený dárky a hodila je pod strom jen tak.. Mno co..taky řešení..) a když to nestihnu.. ouhaha:))

Nerada bych tak dopadla i letos, ale jestli to nepůjde, vím, že chytnu rapla, nacpu to do odpadkových sáčků a napíšu na to cedulku se jménem:D No co..důležitej je obsah, ne?:D

Tak.. ostatník nešikům na balení dárků, jako jsem já.. hodně zdaru a hlavně pevný nervy.. (o:p Já mám kýbl připraven v pozoru pod stolem..kdyby by ujely nervy:)

Meri krisms:D

My friends

20. prosince 2005 v 23:12 | Dandelka |  Poetic
podotýkam.. trochu pozměněno..v origošu jsou jiný jména..Ale na mé dvě kamarádky to krásně sedí..
( ty dvě breberky vám představím později..).
Sedí Lucka u baru,
sedí a hulí.
Čudí jak fabrika, vypouští oblaka.
Sedí Lucka u baru, sedí a hulí.
Sedí Lucka u baru,
sedí a chlastá.
Krká jak ochmelka, smrká a naříká.
Sedí Lucka u baru, sedá a chlastá.
Trsá Lucka u baru,
trsá a zpívá.
Kejvá se tam a sem, je to jako zlej sen.
Trsá Lucka u baru, trsá a zpívá.
Dřepí Lucka u baru.
dřepí a smrdí.
Nahnutá nad kýblem, bleje Jelzina ven.
Dřepí Lucka u baru, dřepí a smrdí.
Leží Lucka v příkopu,
leží a chrní.
Chrápe jak na lesy, to jsou ale běsy.
Leží Lucka v příkopu, leží a chrní.
Tápe Evča k příkopu.
tápe a kleje.
Kámošku přepadne, všechno ji ukradne.
Tápe Evča k příkopu, tápe a kleje.
Sedí Evča u baru.
sedí a paří.
Kapse má nadití, prašule čmajznutý.
Sedí Evča u baru, sedí a paří.

Mjůzik

20. prosince 2005 v 23:11 | Dandelka |  Poetic
Furt jen ladím stanice,
kde nemaj správnej cit.
Už mě bolí palice
a nikde žádnej hit.
Já zas sjíždím MTV,
a je to taky hrůza.
Lidi tam fakt nejsou svý.
jen samej blb a čůza.
Ja to vidím taky tak,
ta hudba je fakt k pláči.
Žádnej dobrej tvrdej flák,
jen ukňouraní sráči.

My favourite nr. 3

20. prosince 2005 v 23:09 | Dandelka |  Poetic
Uhranul jsi mě,
teďka život nemá vadu.
Přišel jsi a změnil jsi ho,
celý od základu.
Jako trhat v kopřivách vonný lupení,
jako žlutý nebe, na němž se slunce zelení.
Jako hořká čokoláda, s chutí vanilky,
jako rockeři ve fraku, na krku s motýlky.
Když jsi se mnou,
uděla to cink,
a udělá to břink.
Uděla to cik a cak
a udělá to ping
a udělá to cink
a udělá to břink
Udělá to trnky brnky,
pink a cililinky.
Nevyhrává ten, kdo drží jazyk zuby.
Tvá láska mi obrátila život naruby.
Jako chladný deštík v letní horký den.
jako vana s pěnou, v které zpívá fén.
jako hodina matiky, jen tak bez zkoušení.
jako skateboard, natřený matnou zelení.

My favourite nr 2

20. prosince 2005 v 23:08 | Dandelka |  Poetic
Jsem parádně zapálená
nosím boty pod kolena.
svetry z vytahaný sítě,
mý prsteny oslepí tě.
Pořádně mi jede pusa,
nejsem žádná hloupá husa.
Mít svý ego není hřích,
když más styl a když más švih.
Ať už doma nebo v partě,
jsem star na nebeský vartě.
Ať ve sportu nebo v práci,
má hvězda se nevytrácí.
Na mě je to rychlý, a tak nějak chudý.
Chtěla jsem to růžovy, a ono jet o rudý.
Mě už z toho tečou nervy.
tak už se s tím dál tak nervi.
Mně fakt vždycky hrozně vadí,
když mě kluci nemaj rádi.
A když mě nerespektujou,
jen o to jedno usilujou.
Chtěla jsem ti důvěřovat,
čistou lásku k tobě chovat.
Pro tebe je láska kýč,
zajímá tě jenom chtíč.
Chtěla jsem se líbat trochu,
ne hned s tebou šukat hochu.
Dal jsi mi ránu pod pás.
Já chci jen nevinnej špás.
Ale to co z tebe leze,
přesahuje všechny meze.
Když tu teď před tebou stojím,
najednou se trochu bojím.
Přes slzy tě matně vidím,
a jenom se hrozně stydím.
Případám si jako špína,
říkáš, že jsem krává líná.
Sám mě ale neposloucháš,
jenom do sebe se koukás.
Tvrdíš, že tě provokuju,
že chtíč v tobě evokuju.
Že tě k šílenosti doháním,
že mám skončit s upejpáním.
Říkáš tisíc hnusnejch věcí,
nechci poslouchat tvy kecy.
Je čas konečně už jít,
prásknu dvěřma a mám klid.

My favourite nr 1

20. prosince 2005 v 23:07 | Dandelka |  Poetic
Ráno ještě za tmy, budík drnčí jako běs,
v lednici zkysaný mlíko, špíny plnej dřez.
Když pak mrknu do zrcadla, civí na mě děs,
a pak šlápnu do lejna, co venku nechal pes.
Je mi jasný, že mě dneska čeká jenom stres.
Povídám:
Život tě vytáčí, šílenou měrou,
nic se ti nepáčí, všichni Tě serou.
Tak nebuď jak srágora!
Nebuď jak decko,
smeť toho magora!
Kašli na všecko!!
A pak zase ve škole, tě všechno nervuje,
fakt te deprimuje, že ti blbě zapaluje.
Každá snaha soustředit se, stojí spoustu sil,
chceš bejt prostě holka, co má dokonalej styl..
Dostat na lopatky svět, co tě tak vytočil..
Večer zajdes na dýzu, aby nebyla nuda.
Je ti fajn a nevíš, že tě čeká jenom pruda.
Přijde koza, která nemá k tanci žádne vlohy,
a pak vleze na parket a pošlape ti nohy,
až ti palce zrudnou jak cár večerní oblohy.

My best friend Kačenka

20. prosince 2005 v 20:39 | Dandelka |  All about my friends
Kačenka.. Tak tuto holčičku asi nikdo z KM nezná.. Nebo.. možná jo, z mýho vyprávění, protože je mým častým námětem.. A proč? Protože už je to pěkných pár pátků moje nejlepšatější, nejúžasnější, nejfantastičtější, nejparádnější, nejdokonalejší, nejmilovanější kamarádka pod Sluníčkem..
Ted v lednu to bude devět let, co se s Kačkou známe... Poznaly jsme se díky koníkům, do kterých ona byla mega giga velkej blááázínek:)
Kačenka bydlí v Bakově nad Jizerou, což je nedaleko Mladé Boleslavi.. Je jí, stejně jako mě, sladkých dvacet let..
Možná si říkáte..co je to za blbost.. Bydlí sice přes půl republiky daleko, ale za těch devět let ji znám jako svý bačkůrky, stejně jako ona mě.. Ona JEDINÁ o mě ví všechno.. Prakticky jsme spolu vyrůstaly.. takže si od nějakých jedenácti let píšeme všechno. Jí napisám i to, co jsem tady nikomu nikdy neřekla...:)
V mnoha věcech jsme se strááášně moc podobný. Kačka je teda o šest měsíců starší než já, ale já zažívám to samí, co ona.. Jen.. ona to stihne dycky krapet dřív..
Ať se tak stálo s kamarádama, s klukem se školou, se vším... Jdu prostě v jejich stopách.. Takže.. já teď vlastně vím, co mě v budoucnosti čeká:)
Ale nikdy jsem se na to nezvládla připravit, takže Kačenka si pak stejnako šechno musela přečíst, ale právě proto, že ona to zažila, mi mohla (dobře) poradit.. Možná je ta závorka zbytečná.. Protože Kačka radí vždycky dobře... S čímkoliv, kdykoliv... Vždycky jsem na její rady dala a nikdy to nedopadlo špatně..
Pamatuju si jednu dooost šílenou noc.. bylo to něco otřesnýho..prostě se stalo něco, co mě celkem rozhodilo, takže jsem pisla Kačence hned smsku.. během chvilinenky mi došla zpátky ta nejnádhernější smska, co jsem kdy dostala.. A úplně hned mi moc pomohla.. Ted když je neoki..tak si na to jen vzpomenu..a je mi líp..
Vždycky se moooc těším až mi Káťulka napisá dopísek a já se dozvím, co je u ní nového (a co mě teda čeká)...
Myslím, že ještě tak dva roky si budeme psát..a k našemu desetiletému výročí se snad konečně uvidíme, když to dodneška nevyšlo..
Kačenko moje, jsi to nejlepší, co mě mohlo potkat, jsem strašně vděčná osudu (jesi je), že mi Tě přivedl do cesty.. Vděčím Ti za strašně moc.. jsi naprosto úúúžasná princezna, kterou nadevšecko zbožňuju a neci o Tebe nikdy nikdy nikdy přijít...:)
Přeju ti do života jenom samé štěstíčko, lásku a ať si ten nejspokojenější človíček na světečku širém velikém a hlavně.. zůstaň tak úžasná jako jsi byla a do teď jsi:)

My princess Xawendraa

20. prosince 2005 v 20:15 | Dandelka |  All about my friends
Tak tuto úžasnou, krásnou, hodnou, milou, chytrou, kamarádskou, střelenou, praštěnou, ukecanou, báječnou mno prostě dokonalou osůbku jsem poznala, jak jinak, díky netíku..
Je to naprosto fantastická osoba, která ví, jak poradit, umí poslouchat, a být někým, komu můžete absolutně věřit.. Beruškaaa moje:)
Se začátku jsme se bavily vždycky jenom na netíku, paxme se potkaly venku, a tak, mno a pak už jsme se začaly domlouvat, kdy a kam vyrazíme...
Díky těmto "nočním tahům" ( v uvozovkách je to proto, že si asi každý představíte jak křepčíme někde venku, chlastáme, paříme a já nevím, co všechno.. ale to pravě vůbec.. ba naopak.. někde jsem vždycky hačíčí a jenom jsme si povídaly) jsem Simonku poznala snad ze všech stran.. Neříkám, že ji znám dokonale, ale myslím, že dobře jí znám.. Stejnako jako ona mě...:)
Zažily jsme toho spolu dost..a ničeho nelituju, protože to bylo úúúžasňoučký..:)
Ale nejenom když jsme spolu venku.. Se Simíkem se dá krááásňoučce pokeckat i po netíku, je to věrný "posluchač" (jenom nemá ráda, když "tapetuju"). Kdykoliv je ňáký problémek, moje princezna ho vyřeší..:) Nevím jak to dělá, ale je mi potom, jako kdyby žádný problémek nebyl:)
Neříkám, že ji mám jenom na problémy.. Dokážeme spolu blbnout jen tak.. Jen na to bohužel není moc časíku.. Pže Simonku zaneprázdňuje hodně škola a kamalááádi.. Takže si spíš pokecám s jejím taťulkou.. Jako, ne že by mi to vadilo, on je doooost v pohodě.. ale Simonka je Simonka:)

Škola je fujky fuj, ale ty kamarády berunce přeju jako nic jinýho.. Jesi si jejich lásku nezaslouží ona, tak už nikdo, protože takto úžasný člobrda si zašlouží jen to nej:)
Čili.. kdo Simonka nezná... přichází úpě o mega moc.. o nejvíc, co může.. Já si jejího kamarádství moc moc vážím a jsem ráda, že toto srdíčko mám a znám...
Beruško, mám Tě moc moc moc moc moc ráda a dycky budu.. Jsi fantastickááá :-* Planetově moc Ti za šecinko děkujuuu.. Nikdy nezapomenu na ten hafol krásnýho, co jsi pro mě udělalal:) MPU...

Harry Potter

18. prosince 2005 v 0:43 | Dandelka |  News
Taaak konečně se HP dostal i k nám do kinka.. Prvotní zájem mého okolí byl obrovský.. Nakonec se nás sešlo pár..:) Ale těch nej:D
V pátek s majinkatou sekerou jsem o půl sedmý vymázla z domu a metla na eSko, kde už na mě měla čekat ta větší část spoludiváků… Poooopy pi*oo, Jajuška a její Peťa a Peťa:) Chápete, ne?:)
Ale po cestě jsem ještě potkala Xawíka, která mi oznámila, že před chvílí byla na Bellsu a zjistila, že Tuttík tam všem řekl, že do žádnýho Zlína (který jsme plánovali spolu) se nejede.. Všechno ve mně vřelo.. Ještě, že jsme byly kus od Bellsu, a než jsme se k němu vrátily, tak mé počáteční úmysly jako uškrtit ho, se změnili v pouhé, seřvat ho. Jen co jsem ovšem došla na Bells, Tuttík nahodil ten svůj psí kukuč, a ani z toho nadání nic nebylo.. Ale Tuttíkova otázka, jestli jdu na toho sráče Harryho, byla poslední kapkou, která ukápla do mého poháru trpělivosti.. Otočila jsem se na patě a valila konečně na to sko…:)
Došla jsem tam, chvilku s něma pokeckala a paxme se rozhodli, že bychom měli skáknout na H-novu pro něco, co hoooodně šustí… Není nic lepšího, než se na vás v kině někdo otočí a udělá takový to "pssssst" který jde slyšet na celý sál:) Mno, ale pořád nám chyběla brzda naší výpravy.. - S.h.a.c.k….Ta asi po pěti minutách dorazila s tím, že padá hlady (jako vždy) a musí si ještě skočit pro burger k ťamancom.. (podotýkám.. byl syrový.. ne sýrovy..ale syrový.. když to tak píšu.. už ani nevím, jaký ičko kam patří). Celou cestu na H-novu do mě rýpal.. Pusinku miláčkovi uzamčel až fakt, že JÁ mám jeho lístek do kina:) Pak už byl relativně hodnej..:)
S těma třeštiprdama to byl fakt nákup šílenej.. První zastávka byla u regálu s flaškama.. (kde jinde, že?) Po ujištění, že ty moc šustit nebudou (ale zase by pěkně cinkaly) jsme se mohli vypravit pro ňáky ty šustidla (a sáčky do odpadkáče to vážně nebyly). Nakonec jsme s jazykama na vestách doletěli do kina, kde se snad čekalo pouze na nás. Paní, co nás vpouštěla do sálu si sice chtěla ještě popovídat se Šrečkem šnečkem, ale ten to rezolutně utnul tím, že jí utekl:D Trošku mě zarazilo, že jsme nedostali ani popcorn, ani lentilky, ani zmrzlinu ani nápoj, ani nic.. :( Ale jaxem psala.. byli jsme vyzbrojeni..:) Jakmile jsme hačičí (Šeky gentlemansky pustil Pooopyho, aby nemusel sedět vedle mě..a já se s Poooopym "nenápadně" vyměnila, aby vedle mě sedět musel) mohla začít ta pravá zábava.. Došla mi ještě smska od Sppeeďátka, že sedí čtyři řady za náma, zhasla světa a v tom mě někdo začal ze zadu škrtit a strašit.. Mno.. Kubík..:) Kdo jiné??j:) Vážany prostě drží pospolu:D
Přežila jsem ukázky na Panice, na Let, s tou reklamou na miliony volných minut u oskara, kterou doprovázel i Šeky svým "zpěvem" to už bylo horší.. Ale zvládla jsem to:)
A začal Harry.. Mno.. kdybych to shrnula.. Všichni na to pějí ódy, ale já (a jak jsem zjistila ani Dryftík) nemůžu… Strašně moc osekaný, nepřesný..prostě.. ne.. Jako..efekty, kostýmy, "kouzla" všechno oki.. ale jinak.. blek.. Kdybych tu knížku nečetla,… nevím nevím, jesi bych děj pochopila správně.. Jak říkám.. Knížka - díl od dílu lepší a lepší.. Film - díl od dílu horší a horší.. Chápu, že skoro 500 stránek, bo kolik čtverka má, se dá těžce narvat do 157 minut, ale to, že jsem na plátně neviděla jedinýho domácího skřítka, mě celkem mrzelo.. Ale asi nejenom mě. Jakmile Harry dostal žaberník od Longbottoma, sálem to jenom zašustilo.. (a sáčky to vážně nebyly:D)
Čekala jsem, že po vší chvále ostatních, budu filmem nadšená, ale bohužel.. Ne, že by mě vyloženě zklamal.. pěknej byl.. ale prostě.. už to nebylo ono..
Po kinku jsem byla "násilím" navlečena do tří bund (tak konečně chápu, jak se musí žít želvičkám) a Šekym skopnuta ze schodů:) No totok…?!(o:p
Nee.. kecám.. Bohužel jsme se ale museli s plešovskou částí naší výpravy rozloučit, a tak jsme zůstali s Šekym jen my dva:D Wow:D
Rozhodli jsme se skáknout na Slady do herny, tam jsme objevili "pouze" Dark.sina, kterého jsme nehledali, tak jsme putovali dál. Nejprve to byla benálka a nakonec jsme skončili v pizzerce, protože Šeky měl "nečekaně" hlad. Na židle jsme padli přesně 23:03 a Verunka nám oznámila, že vaří pouze do jedenácti (pro neználky…. 23:00). A tak jsme se museli spokojit s horkou čokoládou (resp. pudingem..) někomu stačil jeden, jiným ne..:)
Moooc krásně jsme si s Šekym popovídali.. Mno..resp. kecala jsem prakticky pořád já.. O:-) Když on mě nepřerušil…:( Hodnej kluk:D
Tak vážně. Byl to moc krááásný večer (a moc moc moc Ti za něj broučku děkuju).. O půlnoci jsme ale museli vypadnout, pže i personálu se chtělo spinkat.. Cestou kolem márnice mi Šeky začal vykládat jakejsi strašidelnej příběh (teda.. ze začátku strašidelnej..Když jsem mu oznámila, že jesi toho nenechá, bude mě muset doprovodit až domu.. radši konec změnil:D ) Přesně v půl jedný jsme se na křižovatce rozloučili reklamou na Pepsi a valili hají:)
Mě v uších akorát zněla známá znělka z pohádky Saxana, když mě prozvánel Tuttík, že jde hají. Doma jsem se ještě chvilku připojila, takže jsem tu stihla Adámka, který zrovna skládal básničky:)
Tak jsem ho nechtěla rušít a po půlhodce se odebrala do říše sladkých snů…
Mnoooo.. podtrženo sečteno.. Byl to mooooc krásný večerek:) a moc kuju všem, kteří se ho zúčastnili, a tím ho udělali tak úžasným…:)
Anketka

Lol.. it´s for my parents:)))

14. prosince 2005 v 21:01 | Dandelka |  Vánoce
Pro mé rodiče:)

Mno..tak toto když jsem viděla..:) Lol největší..

.. X-mas radio...

14. prosince 2005 v 11:24 | Dandelka |  Vánoce

Vánoce se blíží a blíží... Jak řekl TB.. Už jsou za vratama... Tak proč si nenaladit i vánoční písničky?:) Co třeba tady

..so beautiful...

14. prosince 2005 v 11:14 | Dandelka |  Vánoce
Hořely čtyří svíčky na adventním věnci tak tiše, že bylo slyšet, jak svíčky začaly hovořit.
První svíčka vzdychla a řekla:
"Jmenuji se Mír. Moje světlo sice svítí, ale lidé žádný mír nedodržují."
Její světélko bylo čím dál tím menší až docela zhaslo...
Světlo druhé svíčky zakmitalo a svíčka řekla:
"Jmenuji se Víra, jsem ale zbytečná. Lidstvo nechce nic o Bohu vědět, nemá tedy cenu abych svítila."
Průvan zavál místností a druhá svíčka zhasla...
Tiše a smutně se ke slovu přihlásila třetí svíčka:
"Jmenuji se Láska. Už nemám sílu, abych hořela. Lidé mě odstavili na stranu. Vidí jen sami sebe a žádné jiné, které by měli mít rádi."
A posledním záchvěvem zhaslo i toto světlo...
Vtom do pokoje vešlo dítě. Podívalo se na svíčky a řeklo:
"Vy musíte přeci svítit a ne být zhaslé!"
A skoro začalo plakat...
Vtom se přihlásila ke slovu i čtvrtá svíčka a pravila:
"Neboj se! Dokud já svítím, můžeme i ostatní svíčky znovu zapálit. Jmenuji se Naděje!."
Zapálilo tedy dítě od této svíčky zápalku a rozsvítilo znovu ostatní svíčky.
Plamen naděje by nikdy neměl zhasnout...
...a každý z nás by měl plameny
MÍRU
VÍRY
LÁSKY
a NADĚJE
neustále udržovat.

My little kitten and her darling:)

13. prosince 2005 v 23:42 | Dandelka |  All about my friends
Aaaa konečně holčinka u mě v blogčku... Moje koťátko Suzanka..

Já tu holku znám stráááášně dlouho a přitom teprve rok..:( Mno..prostě..je to nej kamarádka Leničky, se kterou jsem chodila na základku.. Často jsem Léňu potkávala venku ve společnosti malé roztomilé tmavovlasé holčičky.. Ale v té době.. byla taková.. zamlklá...
Potom jsem na chatu uviděla nový nick.. Badangell.. Nevím už přesně jak to bylo, ale vím, že to pro mě byl odpornej malej drzej spratek.. Nevím jestli jsem se tenkrát na něco zeptala, nebo ji něco omylem poslala.. ale to malé stvoření po mě začlo ječet, nadávat mi..a opravdu..moc příjemně nevyhlíželo:(.. V té chvíli sem se rozhodla, že s touto osůbkou se kamarádit v žádným případě nebudu.. A hele.. skutek utek.. Uběhlo pár dní a my zjistili o koho jde... Chodily jsem na stejnou školu, takže rano pokec jistila společná cesta...
Tato holčička mi nehorázně přirostla k srdíčku.. Chodila za mnou o přestávkách na čokoládku, každé ráno jsem se na ni těšila jak malá holka, na netu jsme klábosily a klábosily hodiny a hodiny.. Teď spolu chodíme minimálně v neděli na zápasky Gumídků, tak aspoň můžeme pokeckat... Ale i tak.. moc mi chybí.. Zvykla jsem si.. vidět ji každý den, a teď?:( Ach jo..
Je to strašně jemná dušička, která už okusila, co je to bolest.. Nedovete si představit, jak moc mě bolelo, když se mi beruška trápila.. a jakou dobu:( A proto jsem teď strašně šťastňoučká, že je konečně totálně happy i Zuzanka.. Padla si totiž do oka s mým kamarádem Apofyskem a už krásného půl roku spolu tvoří náááádhernje pár...
A tak jsme se dostali až k Péťovi.. Péťa se ke mě ze začátku vůbec nehlásil..ale vůůůbec..:( Vždycky dělal, že mě nevidí.:( Málem jsem ho začala mít za nějakýho nafoukance.. ale najednou.. Úplná změna.. Ze dne na den mě už z dálky všude zdravil, na přivítanou mě krásně objal.. mno jee jee.. (teď už ale pst..Suzi by žárlila) paxme sem tam vyrazili ven (nezapomenutelnej večer byl ve společnosti Apofyska a Voltíka.. takovou společnost by mi kdejaká slečná mohla nahlas závidět.. a dokonce mě pak kluci nechali i vyhrát šipečkyyyyy.)) Mno..prostě..kamarááádi:)
Peťulka je vynikající kluk, úžasnej volejbalista, perfektní rádce tupcům (jako jsem já), co se počítačků týče a především nenahraditelnej kamarád.. Jsem strašně ráda, že ho mám a znám... Byl to on, kdo mi nejednou pomohl ze šlamastiky, ať už při pokaženém počítačku, nebo v mým živůtku, když jsem měla na očenkách nasazené růžové brejličky.. Za to mů patří strašně fejikánský dík :-*

Moc moc moc těm dvěma přeju, ať jim to co nejdýl vydrží, protože jim to opravdu sluší..a z obou teď vyložené vyzařuje to pravé štěstí... A komu jinýmu to přát, než svým dvěma úžasným kamarádům, jakými jsou mi právě Suzanka a Apofysek:)

Suzi, Peťul.. mám vás strašně ráda.. jsem ráda, že vás mám a už navždycky vás budu nosit v srdíčku (mno.. Peti.. uznej.. je lepší, když tě mám v srdíčku, nebo v kolonce?:)) :-* :-* :-*

My best friend

13. prosince 2005 v 23:17 | Dandelka |  All about my friends
Co si představíte pod pojmem nejlepší kamarád? Někoho, s kým jste pořád? Někoho, s kým trávíte nejvíc času? Nebo stejně jako já, někoho, kdo pro vás znamená nejvíc a na koho se můžete vždycky spolehnout? Pro mě je tímto človíčkem můj "spolužák" ze školky, a hlavně.. spolužák ze střední školy.. Člověk ( i když by to málokdo řekl:) ), který se na mě nikdy nevyprdl, vždycky mi pomohl, vždycky tu byl pro mě..:) Když jsem ho poznala.. nevěřila bych, že někdy o něm toto budu psát.. Na to mi připadl jako moc velký blbec.. Aspoň vím, že na první dojem se nemá dát..:) Nebo možná. jen vyrostl za ty čtyři roky z puberty..:)
Tak.. ať už konečně mluvíme konkrétněji.. Můj enkáček (jak by řeklo moje kotátko), čili nejlepší kamarád.. se jmenuje Alešek.. Je stejně mladý jako já a bydlí kousinek ode mě..:) I když. teď.. vlastně.. něco přes šedesát kiláků, pže mu připadne, že nějakej ten titul před jeho jménem by mu slušel, tak si k němu v Brně prošlapává pomalinku cestičku:)
Alda je teda šílenej třeštiprd.. je pro každou špatnost, ale kdo ho zná aspoň malinko líp, tak ví, že jako mávnutím proutku se umí (pokud se mu zrovna chce) proměnit ve vzorného posluchače, případně rádce..
Nevím nevím, co bych si teď bez něj počala.. (Mno..to bych asi ani nepočala..:D) Neneeee..
Dřív jsme byli hotový protiklady.. Když já byla happy, Alda byl v krizi a přesně naopak.. Až jeden večer.. Nám to vyšlo..a byly jsme na tom stejně.. Oba pěkně v hajzlu a ze stejnýho důvodu..:( Tak jsem šli s omladinou sednout na kofolu.. trošec pokecali a já odcházela totálně uvolněná a bylo mi mnohem líp.. Ptáte se jak to Alda udělal? Neprozradím.. Ne, že bych nechtěla, ale já to nevím..
Dřív, když mi bylo achich ouvej.. jsem se potřebovala vykecat kámošce, pořádně si zanadávat, byla-li v tom osoba, tak ji pomluvit..ale s Aldou je to o něčem jiným.. Bohatě mi stačí, když je vedle mě, když jenom mlčí, nebo nastaví rameno, ať se můžu vybrečet, když mě drží za packu.. Ví, kdy chci, aby byl potichunku, a kdy by mi bodlo, aby mlel jak kafemlejnek a odvedl tak moje myšlenky jinam...
Teď když je daleko, tak jsem se naučila zvednout telefon a pod nějakou záminkou zafolat a jenom slyšet jeho hlásek... a hned mi je dycinky líp:)
Chtěla jsem Aldovi osobně říct, že odlítám do Anglie.. Jenže.. dlouho jsme ho neviděla, takže jsem mu to mohla říct, až teď v pátek na srazíku.. Napřed na mě koukal jak tele na nový vrata, protože si myslel, že si dělám srandu.. Jakmile mu ale došlo, že to myslím vážně, vrhl se mi k nožkám.. s opakovanou prosbičkou, ať ho tu nenechávám a vemu ho sebou.. Kdyby bylo po mém, byl by v batůžku sbalený jako první... protože si to nějak nedovedu představit.. Bude mi moc chybět...
Alešku.. za celej můj krátkej živůtek jsem nepoznala kluka jako jsi ty.. Strašně moc mi na Tobě záleží, mám Tě obrovsky ráda.. a neci Tě nikdy ztratit.. Přeju Ti, ať jsi moc moc moc šťastnej, protože zatím se Ti to štěstí jaxi vyhýbalo, ale vím, že někde na Tebe čeká.. Jsem Ti moc vděčná za každou vteřinu, co jsme byli spolu, za každou věc, co jsi pro mě udělal.. Nikdy na nic z toho nezapomenu, protože to pro mě strašně moc znamená... KUJU za to, že Tě mám..:) A varuju Tě předem.... opovaž se na mě zapomenout zatímco budu pryč:)))
P.S: Mnohem víc se toho dovíte na mých starých stránečkách... TADY je něco málo o Aleškovi taky

My "brother", my honey:) S.h.a.c.k

13. prosince 2005 v 19:49 | Dandelka |  All about my friends
Aaaaa.kdo je moje další zlatíčko…??? :) S.h.a.c.k přeci…::) Tohoto broučka jsem poznala letos o prázdninách.. úplnou náhodou.. Mno.. jako náhoda to byla, ale pak už jsem se mu vždycky vyloženě vnutila, až si prostě zvykl, že už se mě nezbaví, a že mě bude muset od nynějška trpět:) A tak mě trpí dodnes:)
Šeky, neboli Ondrášek..:) To je takové majinkaté urýpané zlobidlo, na které bych ale nikdy nedala dopustit.. Si sice myslí, že když je o tři centimetry větši než já, že je něco víc, nebo co, ale tak.. zvykla jsem si:) Je to bráška Moničky, kterou už znám hooooodně dlouho, ale nikdy bych netipla, že jsou to sourozenci.. Přece jenom.. Monča je taková hodná a milá holka, kdežto Ondrášek.. Urýpanej zlej dacan:) Neeee. Neberte mě za slovo.. Vždyť on je docela faajn:)
Nejdřív jsme spolu kecávali jenom po síti.. Po nějakých pár týdnech, kdy se konečně vrátil ze všech dovolených, na kterých se koupával v bikinách své sestry:) jsme se konečně poznali i v reálu. Stalo se tak, kde jinde, než na Oskole. Nic moc lehkýho to nebylo, alespoň ne pro mě.. pro něj určitě jo.. Ale tak.. popíšu..:)

Přijdu na Oskol, Merlinek šedesátkrát do minuty řekne Ami.. Vedle něj stojí tákej milej, tichej:D klučík a jenom divně kouká, a nic neříká. Tak nějak.. zvědavost mi nedala ( přece jenom jsem.. to.. něžnější pohlaví…:) ) a optala jsem se, kdože to je.. A helemese.. Šekyy.) On by prostě neřekl.. Dacaaaan:) Chtěl se přede mnou schovat…:( Ale to by nebyla Amálka, aby to tak nechala... A tak jsem si ho pěkně podala..:)
Od tý doby jsme se potkávali akorát tak na Oskole… Vždycky jsem tam chvilku došla pokecat, a nakonec jsem stejně na schodku ztvrdla s Šekym.. Jednou jsem tam došla krapet dřív než oni. Ondrášek napřed zkoušel dělat, že mě nevidí, ale nakonec uznal, že to nemá vejšku, tak si za mnou dřepl a kecal tam se mnou.. dobrý dvě hodinky…:-O Když mi začínala umrzat sedací část mého těla, poslala jsem ho konečně nahoru, ať si jde zatancovat.. Koneckonců.. proto přišel, ne?:)
A tak se to stalo ještě několikrát. Docela solidně jsem se s tím raráškem vždycky bavila..:)Ty jeho hlody nebraly konce..:) Mno.. aspoň jsem se nikdy nenudila..:D
Paxe za mnou Ondra sem tam stavil doma, a tak jsme kecali a kecali a kecaliiiii:)
Je pravda, že od tý doby, co se známe v reálu už s ním nepokecám tak dobře po síti.. ale to mi vůůůbec nevadí..:) V reálu je to stejně milinkrát lepšatější…:D
Ovšem.. jeden z nejkrásnějších dnů.. Bylo to 24.9. Ondru jsem potkala úplnou náhodou venku s jeho partičkou.. Na tom by nebylo nic divnýho, ale.. prostě.. ten den se mi vryl strašně moc do srdíčka.. Následující den mi totiž od Ondráška došla snad ta nejkrásnějí zprávička, jakou jsem kdy dostala.. Brouček ji psal, jakmile se vrátil z venku.. Nikdo se nikdy nedoví, co v ní bylo, protože byla jenom pro mě.. Ale zlatíčko.. ta zpráva pro mě znamenala. znamená a vždycky bude, víc, než si umíš představit.. Je to to nej co jsi mi napsal... Moc děkuju... :-*
Potom ale bohužel přišlo takofé blé blé období, kdy jsme si toho něměli moc co říct.. Docela mě to užíralo, ale tak.. Doufala jsem, že se to zase spraví..:) A doufala jsem správně..:)
Už je to s Ondrou zase to, co to bývalo..:) Pokaždé když ho vidím, taxe akorát smějeme, vždycky mě něčím vytočí, a nakonec mě vyžene radši domů, protože mě má plný zuby:) Ale to je oboustranné:) Nééééééé..kecáááááám… Moje moje mojeee:) On to teda nemá rád, když o něm říkám, že je můj a když si ho přivlastňuju, ale tak..:) Pro tentokrát mi to SNAD odpustí..a když ne.. tak mám asi hoooodně velkou smůlu:D Ale neee.. on mě má rád a odpustí mi to:D Teda doufám:D
Dneska jsem zjistila, že Ondra kecá dycky blbosti, když má hlad.. Z toho jsem vydedukovala, že ten klučina je hladovej POŘÁD:) Mno..ale co..je to kus kluka..tak se není čemu divit:)
Mno.. tak ve zkratce.. podtrženo sečteno.. Ondrášek je mega supráckej chytrej a pěkňoučkej klučík, se smyslem pro humor, nádherným úsměvem, krásnýma kukadlama a hlavou plnou kravinek. Človíček mu může říct úplně cokoliv a má jistotu, že to na povrch neprosákne… (jesi to tak není, tak jsem pěkně v háji, protože Ondra je strážcem nejednoho mého tajemství:D ) Mám ho úpě děsně moc moc moc moc ráda a mám fakt radost z toho, že ho znám.. Nedovedu si nějak představit, že by to tak nebylo. Teda jasně..kdybych ho nepoznala, tak by mi to bylo luft, ale kdybych ho teď ztratila.. vím, že bych přišla o strašně moc a už by nikdy nic nebylo takový, jako dosud..
Zlatíčko moje. Mám Tě moc moc moc rááááda a neci Tě nikdy ztratit..:) Budou mi chybět ty pondělní večery, budou mi chybět rozhovory s Tebou, budou mi chybět večer ty čtyři písmenka, bude mi chybět všechno, co je s Tebou jakkoliv spjaté.. Ale já se vrátím..a jestli mě do té doby nevydědíš.. tak..:) Nevím.. Uvidíme.. Vím, že si spřál se mě zbavit, ale tak lehký to nebude:)) MTMMMMMMMR:)
P.S.: Jak odjedu.. Běda vám.. jak na něj budete zlí.. To bych se musela vrátit a bacit vás.. Mého Ondráška nikdo nebude zlobit…

O-zone (like or dislake?)

13. prosince 2005 v 19:47 | Dandelka |  Ehe...?:)
ať už O-zony máte rádi nebo ne.. Myslím, že TOTO stojí za to, abyste se na o jukli:)

Anketka

Gummi bears:)

11. prosince 2005 v 23:37 | Dandelka |  News
Mno to byl zase jednou aspoň pořádnej zápas..
Mno..tak abyste pochopili.. Máme tu amatérskou volejbalovou ligu, v který hraje i nejlepšatější tým, tým Gumídků:)

( Takto jsou nejsilnější.. Swordy, Zuzka, Sfobi, Janča, Peťulka a Washa)
Ještě loni tam chodil pravidelně můj kamarád Davíííídek .. Jenže..pak se na nás krapet kvůli nedostatku času vyprdl.. Chodilo nás tam celkem dost, ale bez Davídka to nebylo prostě ono.. Kolikrát v našem fan klubu bylo kolem dvaceti lidiček.. Zaplnili jsme dvě velká okna, ale bez Davídka mě to nebavilo tak moc, jako s ním.. To jsme vždycky blbli a smáli se, a poslouchat ty jeho hlody..
Zpívali jsme spolu hymnu Gumídků (občas hodně falešně, ale) To bylo nej.. Po čase jsme se krásně sehráli a doplňovali se..a i když mě od jeho pískání a křičení sem tam bolela ouška, bylo to to nejlepšatější... Dokáže člověka vyburcovat k abnormálním výkonům..
Dneska jsem mu zkusila napsat, jesi nemá krapet času, aby se tam za náma zase přišel jednou podívat.. Ani jsem ho nemusela přemlouvat.. okamžitě mi pisl, že jasně, že dojde.. Mno, já se těšila jak malý mimino.. Věděla jsem, že budu mít totálně vyřvaný hlasivky a ruky červený stejně jako náš transparentek..ale ono to za to vážně stojí. Dejvi nezklamal a doběhl v plné síle. Hačičí mezi mě a Suzanku a mohla začít pravá zábava.. Prvních deset minut nic moc... Ale pak jsme se do toho dostali a fandili jako o život.. to byla změna.. :)
Bohužel po dvou setech Gumídci prohrávali.. V tom se něco zlomilo.. My fandili čím dál víc, soupeři začali téct a Gumídkům naskakovaly těžce vybojované bodíky.. A nakonec.. Těsně.. Ale další tři sety byly naše.. a tak Gumídci vyhráli.. To bylo radosti, skandování.. byla jsem fakt.. totálně happy.. ještě jsem za Moordorkem stihla křiknout ať se co nejřív zase ukáže..ale myslím, že se solidně bavil i on..tak to nebude problém...:) Doufám..:)
Po zápase když odcházely holky z Gumídků, jsem jim moc děkovala za nádherný výkon, který odvedli.. Zuzka se jen otočila "To bylo fanouškama" A já ji opravila.. To bylo Davídkem..:)
Davídku..milionkrát děkuju, že jsi zasejc jednou došel.. Ono to tam bez Tebe vážně není ono.. Bývá to fajn, ale s Tebou se fandí milionkrát líp, je to větší zábava..a prostě.. je to .. NEJ.. Kujujuuuuuu.. můj budoucí státosousede.. Držím palečky ať se vám tam daří.. A třeba se tam někde potkáme:) Mám Tě ráda.)
Mno..a když se blíží ty Vánoce...

Bomb of smile... TB

11. prosince 2005 v 22:51 | Dandelka |  All about my friends
Jo.. tak toto je fakt pobuch první jakkosti:)
Pro ty, co neví..je to dvojčátko Adámka.. Haha.. tak to je prostě lolek..:) Je pořád tak strašně vysmátej.. Kam přijde.. To je jak kdyby tam vybuchla bomba smíchu, úsměvů, krásné a pohodové nálady.. Kde je on není místo pro smutnění a špatnou náladu.. A kdo si to místo najde, nemá šanci.. Tutík ho hned ucpe..Nevím jak to dělá, ale věřte mi.. Znát takovýho pohodovýho vysmátýho klučinu.. to je to nej, co vás může potkat.. Nenechá vás nikdy smutnit, na všem najde něco pozitivního, něco co vás rozesměje..a když už ne.. tak začne plácat takový blbůstky, co vás nenechají v klidu myslet na trápení...I když dojdu z práce naserinkaná sebevíc.. stačí pár minutek s touto "bombou" a už mě bolí bříško od smíchu..:)
Dokáže si dělat srandu z jiných (ale.. vodcamcáď.. pocamcáď), ale hlavně.. (a to moc človíčků neumí) ze sebe..:) Ať zpitvořím jakoukoliv jeho fotešku.. vždycky se tomu zasměje..:)
V jeho hlavičce se během miliontiny sekundy shromáždí takových kravinek..:) V tomto fakt nemá konkurenci.. Co ta jeho kebulka vymyslí..to je....:) Mno.. ach:))
Ví vždycky jak opravit náladku, jak rozesmát.. je pro každou hloupost, špatnost, je to kulihrášek bez kterýho bych už nemohla existovat:))Sice se "známe" už dýl..ale pravý čas našeho "poznání" přišel teprve před pár týdny.. Nebylo to zrovna kupodivu nejveselejší téma.. ale takofé.. Mno.. hodně mě překvapilo, že se s tím vším svěřil mě, prakticky neznámé osůbce.. Ale možná to udělalo své.. To největší..:) To bylo snad nejdýl, kdy jsme spolu mluvili "vážně" bez legrácek..
Ale teď aspoň vím, co v tom klukovi mám.. Vím, že tu pro mě bude, když budu potřebovat spravit náladku.. tím, že bude plácat blbinky, ale když se budu chtít vykecat.. vím, že mi neřekne "ne, nemám náladu, čas", nebo něco podobnýho...Dokážem spolu hodiny blbnout, ale umíme se taky bavit o "normálních" pozemských věcech a problémech našich, světových i těch ostatních (jestli ještě náké jsou)...:D

Nedávno jsme spolu byli nakupovat.. Domluveni jsme byli na půl..já sotva s malilililinkým zpožděníčkem dorazila (beztak jsem ho neměla..on určitě došel dřív, pže se na mě tak moc těšil...) Tutík si významně zaťukal na hodinky (vím, že žádný neměl..ale tak..) a mohli jsme se vydat do centra našeho velkoměsta..:) První jsme se stavili na H-nově, kde mě Tutík přinutil koupit vodku na oslavu mých narozenin ( a nepřijel mi pomoct ji vypít, takže vlastně za to, že mi bylo špatně, může on).. a následně jsme fofrovali do městečka.. Koupili jsme dvě nááádherný tričena, který Tutíkovi strááášně seknou a vydali jsme se na Sko, kde už čekal Scru a FrEnKy:) Pomohla jsem prďoškovi vybrat zápasy, na který má vsadit ( přiznám se.. moc tomu nerozumím... ale ty názvy vypadaly fajny).. Nečekaně.. mu moje tipy nevyšly:D Já pak bohužel musela sbalit svých pět švestek a naklusat do práce..:) A kolikrát mi brouček slíbil, že za mnou dojde..a ještě ani jednou:(
Ale není všemu nakupování konec.. V sobotku se chystáme do Zlínka kupovat sluneční brejle.. (jsou na zimu třeba.. táká nepostradatelná věcička) Tak uvidíme..jak dopadneme..:)
Mnoooo.. jsem docela odbočila, co? Když já se dneska s Tutíkem na ajsíkjůčku nějak rozkecala.. tak to víte:)
Ani jsem vám nenapsala, jak skvěle válčí na hřišti..
Wow.. Byste se asi hooodně divili co v tom človíčkovi je.. Lítá ze strany na stranu, kde se podíváte, tam je Tutík... Moooc šikovneeeeej:)))

Mnoooo..prostě.. Tutík je mega moc pohodovej klučík, kterej se nááádherně a hlavně pořád směje (a hodně často i na Amálku.. Heč:))) ) a jsem úpě giga moc ráda, že ho znám.. a když vám řeknu, že mi v Anglii nebude vůbec chybět..tak vám budu strašně lhát..:( Bojím bojím, že si tu pak najde nějakou lepšatější kámošku a na mě zapomene..:(
Ale co.. na tom, že ho mám maximálně moc ráda, to absolutně nic nezmění ani ani ani nic..:)
P.S... Víte, za co jediný.. bych ho fakt bacila? Miluje pestrý barvičky oblečení (já to chápu, pže mu to děsně sluší), ale většina fotek, který pak máme jsou právě z těchto akciček..a když si z těch fotek uděláme puzzle..je to pomalu horší jak ze strouhanky poskládat rohlík...:(

...(o:p

11. prosince 2005 v 22:05 | Dandelka |  Citations
Bůh stvořil muže a ženu, ale zapomněl si to dát patentovat, pročež každý hlupák může dělat totéž
George Bernard Shaw

Santa died

11. prosince 2005 v 16:53 | Dandelka |  Ehe...?:)
Vědecká studie na téma Santa Claus
Kdo ma male deti, nechť jim tento příběh sdělí těsně před 24. prosincem, určitě to zabere.
Na světě jsou asi dvě miliardy dětí (osoby mladsi 18 let). Protože Santa Klaus nenavstevuje deti Muslimu, Hindu, Zidu a Buddihstu, snizuje to pocet navstivenych na 15%, cili asi 378 milionu (podle Uradu pro populaci). Prumerna hodnota 3,5 domacnosti na dite znamena 108 milionu domu, pricemz>>predpokladame existenci alespon jednoho hodneho ditete v kazdem dome. Santa pracuje o Vanocich zhruba 31 hodin, diky ruznym casovym zonam. Predpokladejme, ze cestuje na zapad (coz je logicke). Celkove to znamena 967,7 navstev za sekundu. To znamena ze pro kazdy Krestansky dum s hodnym ditetem ma Santa asi 1/1000 sekundy na zaparkovani sani, vysednuti, sestup krbovym kominem, naplneni ponozek, snezeni obcerstveni, ktere pro nej bylo pripraveno, vystup kominem, nasednuti do sani a presun k dalsimu domu. Kdyz predpokladame, ze techto 108 milionu domu je rovnomerne rozlozeno okolo zeme (coz neni pravda, ale pro nase vypocty to postaci), znamena to 0,78 mil mezi dvema domy, celkove 75,5 milionu mil, nepocitaje prestavky na umyti a odpocinek. To znamena, ze Santovy sane se pohybuji rychlosti 650 mil za sekundu - 3000 krat rychlost zvuku. Pro srovnani: nejrychlejsi dopravni prostredek vyrobeny clovekem, vesmirna sonda Odysseus, se pohybuje smesnou rychlosti 27,4 mil za sekundu a bezny sob dokaze bezet maximalne rychlosti 15 mil za hodinu. Naklad sani je dalsi zajimavy element. Za predpokladu, ze kazde dite nedostane darek vetsi nez stredne velka stavebnice Lego (asi jeden kilogram), pak sane vezou 108 tisic tun, nepocitaje v to vahu samotneho Santy Klause. Na zemi utahne bezny sob ne vice nez 150 kilogramu. I kdyz zarucime, ze "letajici" sob unese desetinasobek normalniho nakladu, let by nebyl mozny s osmi, dokonce ani s deviti soby. Santa by jich potreboval 72 tisic. To zvysuje hmotnost (bez vahy sani) o dalsich 21 600 tun. Celkove se dostavame na 130 tisic tun, coz je zhruba dvojnasobek vahy Kralovny Alzbety (lodi, ne vladkyne). 130 tisic tun, cestujicich rychlosti 650 mil za sekundu, vytvari obrovsky vzdusny odpor a zahrivalo by to povrch sobu a sani stejnym zpusobem jako raketoplan vstupujici do atmosfery. Vedouci par sobu by absorboval 14,3 quintilionu joulu na kazdy kus. Kratce receno, temer okamzite by shoreli, vystavujic tak naporu par za nimi a tvoric mohutnou zvukovou explozi. Cely zaprah sobu by se tak odparil behem 4,26 tisiciny sekundy, neboli behem Santovy navstevy v patem dome. Ale i kdyby toho nebylo: sane akceleruji z 0 na 650 mil za sekundu behem 0,001sekundy. Pretizeni odpovida asi 17 500 G. 125 kilogramu tezky Santa Klaus (a to by vypadal jeste celkem hubeny) by byl pritlacen na sedadlo sani vahou 2 187 500 kilogramu, okamzite drticich jeho kosti a organy a to by ho zmenilo na tresouci se skvrnu ruzoveho rosolu. Proto jestlize Santa Claus existoval, je ted mrtvy.

When.. why... how??????

10. prosince 2005 v 15:25 | Dandelka |  Ehe...?:)
Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?
Když se kukuřičný olej dělá z kukuřic, jak je to potom s dětským olejíčkem?
Když super-lepidlo lepí všechno, proč ne vnitřek tuby?
Proč není nikdy obsazeno, když člověk vytočí špatné číslo?
Proč se člověk musí na návštěvu k jasnovidce objednat?
Proč se citrónová limonáda skládá většinou z příměsí, zatímco přípravek na nádobí obsahuje pravou citrónovou šťávu?
Proč neexistuje krmení pro kočky s příchutí myši?
Termoska drží v zimě teplo a v létě chlad. Odkud ví, kdy je léto a kdy je zima?
Když se na teflonu nic nepřichytí, jak to, že se to na pánvi udrží?
Proč má benzinka otevřená 24 hodin denně na dveřích zámek?
Proč se ve Státech používají při popravách tzv. "smrtící injekcí" sterilní jehly a stříkačky?
Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?
Když jsou "černé skříňky" v letadle nezničitelné, proč se celé letadlo nestaví z tohoto materiálu?

Kiss kiss meeting of chatroom KM:)

10. prosince 2005 v 14:55 | Dandelka |  News
Na pátek 9. prosince byl naplánovaný srázek místnosti našeho městečka. Největší akcí mělo být vyhlášení Missáka. Ani jsem se na srázek nechystala, ale bylo to příhodné místo, kdy jak a kde vrátit kámošovi cejdka, tak jsem se tam nakonec "na otočku" vypravila. Než jsem se ovšem dostala k Lukáškovi, málem mě svým obětím udusil Neeha:) Ale.. zdááárně jsem přežila:)
Mno.. moc lidiček tam teda nebylo. Stalo se tak proto, že ten samý dník se konala první závěrečná v tanečních, takže hodně lidiček se odebralo tam.
Došla jsem ke stolku, kde posedával NEEHA... Kdo kolem mě prošel.. toho jsem pozdravila a už jsem se rozhlížela, koho známýho uvidím..Najednou se vedle mě objevilo brášule a pozdravilo mě velmi neobvyklým způsobem.. Začal mi vyčítat, že si ho nevšímám a kdesi cosiiii..:) Tak.. byla jsem tam chvjinkuuuu..a lidiček moc..nemohla jsem v jedný vteřině obejít všechny, ne?:( Zkoušela jsem mu to vysvětlit, ale z něj vylezlo "Už jsi tu minimálně deset minut" No..tak helemese.. klučík si mě všimnul a hezky mi to aji stopoval..no padááda:D Místo toho, aby za mnou naklusal hned:)) Najednou se vedle něj objevil Áda a začala nová vlna výčitek:) A pak mi oba zmizeli...
Za chvilku jsem šla za Ádou, pže poslední dobou jsem na něj neměla moc štěstí ani na ICQ, tak si říkám faaajn..konečně pokecáme.. :)) Ale omyl.. Dostala jsem studenou sprchu..Řekl mi, že tam má moc známých a nemá čas jenom na mě.. Ovšem..kdykoliv jsem se na něj mrkla (a málokrát to nebylo:) ) tak akorát podpíral jukebox nebo zeď, popřípade někomu sám zahříval židličku.. Mno..ale budiž..neměl na mě čas..tak neměl..:( Ne, že by mi ta věta nezněla až do rána v hlavě..ale tak..co už, že?:)
Stavila jsem se teda pozdravit aspoň toho druhýho raráška..:) TB měl o milion procent větší radost, že mě vidí..:) Sebral Jiss šecinky nálepky a na milion z nich napsal Amálka a Málinka a polepil si tím tvářičku a mikinku.. Mno moooc mu to slušelo:) Na oplátku mi napisal na cedulky TuttoBenne a vlepil mi to na čelo. V tom za mnou doběhl S.h.a.c.k jesi ho nemám jako vůbec ráda, když nemám na sobě jeho cedulku.. Tak jsem si ji napsala, nalepila na tvářičku a šla se s tím pochlubit. "Teda..to je trapný.. to se jako kamarádství teď dokazuje tím, že to máš napsaný na blbé cedulce?" Mno chápete toho kluka? Já ne:D Roztrhnout vejpůl.. Fakt že jo:) Nakonec mi všechny cedulky sebral, pokrčil roztrhal, slepil do kuličky a pošlapal.. Kazisvěěěět:( Ale dostal co proto.. teda.. snažila jsem se ho zbít.. ale dyž on mě chytne jedním prstem a já se nepohnu.. chjo chjo..má prostě sílu.. brášule moje:) Do batohu mi narval jakési CD, že se pro něj dneska staví.. a CD pořád leží v batohu.. Lol..
Ještě jsem se musela pozdravit se svojí mumijkou Moogwim.. Juuu..ten krásně voněl.. Černej Str8 je prostě nej..:) Takže jsem na něm byla "nalepená" celej večer.. ten musel mít radost:)
Paaaak doletěla konečně moje princezna.. Xawendřička moje milovanáááá..:) To bylo radostíííí:) Strááášně dlouho jsme se totiž neviděly:( Chjooo.. Moc ji to slušelo.. Má krásný nový vlásky a a a ..:) no prostě..:) MOJE:)))
Pak dorazilo ještě moje koťátko.. už mírně obumbané.. V šatečkách jí to děěěsně seklo.. Protože měla závěrečnou, tak si byla zatancovat....) Náádherná byla:) V kvádru dovalil taky Alešek... Moje vrbička.. Taky jsem ho dlouho neviděla..:( Optal se na práci a když jsem mu řekla, že končím a odlítam do Anglie, vrhl se mi k nohám a s prosebným pohledem vykřikoval: "Vem mě sebou..." Haha..Pak mě ještě krááásně pochoval..a byl klid.)
Na chvililinku se tam objevilo i malinko naserinkane Sppeeďatko.. a totálně s nervama v loji Cabik.. Bylo mi ho tak hrozně líto.. Slzičky v očích, obumbanej solidně a pak mi oznámil, že se jde dorazit na Slady:(( Mno.. nic moc..:(
Nakonec ... Missákem se dle očekávání stal Merlinek138.. gratulace.. Korunka mu moc slušela:)
A velká většina se odebrala pařit dál na Slady.. Já ještě tošičku pokecala s Tutíkem a odebrala se do říše snů domů do postýlky... Eše chvilinku jsem se chtěla učit..ale místo toho, abych vnímala, mi v hlavě pořád zněla ta Adámkova věta.. Tak jsem se na to vykvákla.. a šla spinkat..:) Toť..asi vše:))

Poetic by Me and my friend Tuttík:)

8. prosince 2005 v 22:36 | Dandelka |  Poetic
Tak jsme s Tuttíkem (TuttoBenne - TB) zasejc jednou kopřili.. mno:) A výsledek?

"Amálka je nejhodnější
A taky trochu ulhanejsi, ale presto vsechn radi ji mame.
Jestli ona trochu, tak Tutík mega moc
přesto s ním trávím noc co noc (myšleno na icq:))) )

Noc co noc, den co den plytvame u 2 pocitacu drahocenym casem.
místo toho, abysme zvedli prdele, a šli pokecat ven:-)
A vite vy co, my si urvem trhele a Tuttik splni Ami sen a pujde kecnout par slov ven.
budem kecat povídat, smát se moc a moc..
bříško bude bolet nás.. od smíchu celou noc:-)

O co budem volat?Prece o pomoc, protoze nase basnicke streva stoji za velky dost.
Dost, dost dost, naseho rymu bylo moc.Staci tedka konec udelat, at se Ami a Tutii taky jinym vecem muzou venovat.

Bože to je blbina, krávovina největší,
zabili jsme zase kus.. čas nám není cenější:-(

Delat co nemame a tak po nocich hovena skladame.A tak pravila Malinka.Tuttti, dost, at uz nemusime srati hovinka."
Mno.. prachy ještě srát neumím..kdyby jo..nechodila bych do práce:-D mno.. oki:-) nalaďme teda jinou stanici:-D

Oki.. chtěla jsem to trošku zcenzurovat, ale bylo mi to zakázáno, takže je to tu přesně tak..jak pravili básníci..:) Asi poznáte, které verše jsou moje a které TB:))
Anketka


Fear...

7. prosince 2005 v 21:04 | Dandelka |  All about my friends
Mám strach.. Fakt, že jo..:(
Jsou to tři dny, kdy mi najednou můj kámoš Ráďa napisal, že ho v poslední době pobolívá hlava...
Nějak se mi to nezdálo.. Je to fotbalista, hodně sportuje, zdravě jí, vím, že má dostatek spánku, protože nijak extra neponocuje.. a tak.. přece.. to nic nebude.. Prostě je přetaženej, nebo tak něco. Nevím komu jsem to namlouvala.. Jestli sobě, nebo jemu, jeho slečně..??? Možná jsem jen doufala, že když v to budu moc doufat, že se to změní v realitu.. Ale.. ne.. )o,:p
Mno, a tak šel Raďa na nějaký vyšetření.. S obavou jsem čekala s čím přijde. Ale odpoledne mi pisl, že mu volali a všechno dopadlo dobře, nic mu nenašli..takže ... pohoda:) No ne?:)
Včera jsme se ale trošku rafli.. Bylo to kvůli nedostaku času, malýmu nedorozumění a možná kvůli slovíčkaření.. Ale největší podíl na tý hádce mám já.... Mám asi požadavky, který jsou jiným lidem trošku podivné, nepochopitelné, nebo tak.. Nemyslím to zle, ale v určitých věcech potřebuju, ať jsou věci tak, jak je chci já a ne tak, jak si jiní myslí, že by to mohlo být.

Znáte takový ty rozesílací kraviny a prezentačky?? Já třeba absolutně neuznávám ty řetězové dopisy, ale prezentačky mám ráda. Bývají tam krásné obrázky a sem tam fajny moudra. Mno a v jedný takový bylo něco na ten způsob, že si máme říkat, jak moc se máme rádi.
A je pravda, že s Ráďou si to poslední dobou říkáme fakt každý den. Díky tomu si taky uvědomuju, jak moc záleží mě na něm, ale taky jak jemu, záleží na mě. A je to fakt nááádhernej pocitek..
Když jsem mu oznámila, že odlítám do Anglie.. Byl z toho dost smutnej.. Ale aspoň jsem na něm teda vytřískala slib, že mi bude posílat každej týden výsledky fotbalu.) Tak doufám, že to splní:)
Včera jsem se teda trošku rafli a mě to pak strašně mrzelo.. Měla jsem špatnou náladu... Tak jsem mu radši hned pisala smsku, že mě to mrzí a mám ho ráda...:) Naštěstí už šecko oki:)
Aspoň do dneška..
Před chvilinkou mi došla smska od Rádi, že se vyvrátil a je v nemocnici... Mám o něj strach.. A on mi napíše.. ať uklidním jeho Ivču.. Fakt.. při jejich velký lásce..je to snad nadlidský úkol... Mno..snad to zvládnu...
Hlavní je teď aby mi toho mýho "protivnýho" fotbalistu dali v nemocnici do kupy a mé zlatí bylo zdravoučké a šťastňoučké jako dosud.. moc moc moc moc prosííííííím:)

Držte i vy palečky plosííím:)

Holalííí......

Great day:)

5. prosince 2005 v 19:46 | Dandelka |  News
Po strááášně dlouhatánský době, jsem byla zase dneska upě mega giga super moc šťastná, teda..začalo to asi před hodinou a půl..a zatím to trvá:) . Fakt, že jo.. ten vík stál docela za nic. Jako joooo.. V pátek jsem se jak blbec rýpala s perníčkama (a vážně..než jsem je strčila do trouby..byly světový) jenže, pak to začalo nějak divně "vonět". Když jsem tu supr barvu pejníčku (ze kterých mě bolely záda) viděla, sbalila jsem svých pět švestek a šla rači zapít žal do hospůdky. Mno co, aspoň jsem poznala naši novou hospodskou..je to fakt třííída:) Tady už vegetila naše vážanská parta (nevím čím to..ale jsem tam jediná holka - jako..nechci ať to vypadá, že si stěžuju , ba právě naopak..docela mi to vyhovuje:)))) a kluci si ze mě celou dobu dělali tak akorát dobrej den... Sobota.. nic moc.. Nuda nuda nuda... A v neděli? Mno..tak to si na mě zasedl ňákej denní bacil, takže jsem ten dnik prakticky celej prospinkala.

Za to dneska to vážně stálo za to. Odpoledne jsem vyrazila do práce. A že se mi faaaaakt děsně chtělo. Čekala jsem nudu.. a mé čekání... se změnilo ve skutečnost. Niiic velkýho se nestalo (pršelo..a pak přestalo..jak to bejvá, když je.. zima:) mno..chinaski to nevychytaly.. mno..ehm..zpátky do děje) Kolem půl pátý prostě tma jak v pytli..Jako ne že by to v zimě bylo něco neobvyklýho, ale za normálních okolností, svítěj aspoň pouliční lampy, od pátku taky odzoby a stromek, ale dneska nic.. Mno..už jsem si představovala jak jdu v tý tmě domů ( že je dneska Mikulajdy..tak na to jsem zapomněla jako na smrt..Naštěstí..jinak bych z tý práce strachy nevylezla.. Ne, že bych zlobida..jsem učiněný anděl..ale jistota je jistota:)) Původně jsem v práci měla bejt do šesti, takže jsem brášulkovi oznámila, ať na mě nečeká (protože jinak chodíme spolem). Jenže..pak se ve mě něco vzepřelo... Prostě..Pondělí večer..Jedinej den, kdy těch dvacet minut můžu vidět brášku..a já bych se o to měla ochudit? Tak to jako vůůůůbec. něco po půl jsem vyletěla z práce jak z holubníku a celou cestu na námko (a že je to vááážně kus těch dvacet metrů:D) jsem utíkala.. Mno.. brášule se za to loudalo, takže jsem ještě čekala. Už jsem myslela, že jsem ho někde prošvihla, když kolem mě nevšímavě probrouzdala zabalená mumie:) Podle batůžku, bundy a čepičky jsem poznala svoje zlatíčko. Chtěla jsem na něj bafnout, ale on se jak na potvoru otočil. Chi chi..no to bylo radosti. Napřed nic nechápal (proč napřed..nechápal celou dobu) ale bylo to úpě světový. Poslední dobou to mezi náma nebylo zrovna nejlepčejší.. Jako bysme si najednou neměli co říct..
Ale dneska.. padááádaa. Měla jsem úpě mooc dobrou náladu.. Strááášně mě to zahřálo u srdíčka a ten fantastickej pocitek se mě drží do teď.. Prostě..takový to..znáte to..když máte fakt radost..tak je to prostě světový:)) Mno a tak jsem se cítila dneska já... Protože to bylo.. suprácký:)) Celou dobu jsme mleli pátý přes devátý a čtvrtý přes osmí a smáli jsme se a a a .. jůůůů:))) Pak jsem se s Ondráškem jako vždy rozdělili a já o dvacet metrů dál potkala Káju. Ten mi nejřív moooc nadal, že se mu neozývám a neberu mu tydlifony..ale tak.. mno.. a paaak sme se jenom smáli a já moc pofídala a bylo to taky moc fajn, protože jsem se konečně dověděla, kdo mě odvezl ze zábavy, když jsem slavila narozky. Krom toho, že toho člobrdu neznám, tak docela ouka:) Mno.. padáda... jo.. Milý člobrdo.. Faaaakt díkes.. Jsi má spása...:)
Abych nezapomněla..po cestě jsme potkali docela závoj čertíků, Mikulajdů, jen ti andílci nikde nebyli.. Mno..a tak mi došlo, že je dneska Mikuláš:) Doma jsem radši zalezla k počálu, pže básničky neumím a než zpívat písničky a způsobit tak několikaminutový trápení těm super tvorům, bude to tu užitečnější. Rozkecala jsem se ňáko s Rodňátkem, a po té, co jsem zjistila, že totálně plave v zemáku (nezná Nový Zéland, Novou Guineu, Novou Paku, Nový město, Nový Orleans, Novy York), v matice jsme zjistili, že nám profesoři pěkně kecaj (ale Rodnnie to dává na trojku a ne devítku.. ale to se mi nechce vysvětlovat..však my dva víme..a kdo chce vědět, nechť se zeptá..ja vysvětlím), zjistili jsme, že H je vodík, O je kyslík a aby z toho byla voda, musí se ta dvě písmena spojit dvojkou a aby z toho byla vodka tak už se tam jen šoupne K:) No genialita:) Rodnnie má taky mezery v pohádkách.. Nějak netušil..co je to Jů, Hele, a Maf.. tak abyste věděli..přikládám radši obrázky..

Mno zatím se mě ta kráásná náladka drží, tak doufám, že ještě dlouho bude a jen tak si neodejde někam do tramtadie..a nebo mi ji někdo nezkazí..Buďte tak hodní, přátele...:)
Sakr bléé..já se zase rozepsala.. Takžee... Těm kteří to dočetli až semo.. Gratulace největší.. Já bych něco tak dlouhýho, nudnýho a nezáživnýho nečetla..jen mám prostě povídavou náladu a doma už mě nikdo nechce poslouchat, tak jsem k vám musela promluvit a vykecat se aspoň takto:)))

...:o*

1. prosince 2005 v 10:16 | Dandelka |  Poetic
Láska je bolest,
láska je žal!
Láska je krása,
láska je dar!